تعبیر خواب زیتون

دیدن زیتون در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن زیتون در خواب چیست؟

دیدن زیتون در خواب

همان طور که در حرف ـ ر ـ کلمه روغن گفتم دیدن روغن زیتون در خواب نیکو است ولی مشاهده خود زیتون منوط است به طعم و مزه آن.


اگر زیتون در خواب ببینید که می خورید و آن طعم و مزه خوش داشته باشد و شما به هنگام خوردن از آن خوشتان بیاید خوب است و تعبیر بد ندارد. در این حالت نعمت است که به شما روی می آورد به قدر همان زیتون که می خورید و به اندازه ای که باید بخورید تا زیان نداشته باشد.

ولی اگر در خواب زیتونی که می خورید طعم ناخوش داشته باشد و شما از خوردن آن کراهت احساس کنید غم و اندوه است. با همه این ها دیدن روغن زیتون در خواب خیر و خوبی و نعمت است.


رنگ زیتون نیز دخیل است چه اگر سیاه باشد غم و اندوه و رنجی است که به شما روی می آورد. اگر زرد باشد بیمار و رنجور می شوید ولی اگر سبز و پرورده باشد خوب است به شرطی که در خواب حالت کراهت در شما پیدا نشود.


دادن زیتون به دیگران نیز تعبیر مشروط دارد. خیلی چیزها هستند که در خواب های ما تاویلات و تعبیرات مشروط پیدا می کنند از آن جمله است زیتون.

اگر در خواب ببینید که زیتون به کسی می دهید و می دانید که آن شخص زیتون را دوست نمی دارد تعبیر این است که در کار دیگران نیرنگ می کنید و زیان و ضرر می رسانید ولی اگر آن کس که زیتون را در خواب از شما می گیرد و زیتون را دوست داشته باشد و شما بدانید که برای او هدیه مطلوب می برید به او خیر و برکت می رسانید.


گرفتن زیتون از دیگران نیز منوط است به رد و قبول طبع شما. اگر کسی به شما زیتون داد و شما را خوش نیامد از دیگران سخن سرد می شنوید ولی اگر خشنود و راضی شدید کسی شما را مدح می کند و می ستاید و به شما سود و نفع می رساند. چیدن زیتون از درخت به هر حال خوب نیست و فراهم آوردن غم و رنج تعبیر شده است.


تعبیر خواب «زیتون» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «زیتون» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

4 دیدگاه

 1. فاطی در 1399/06/30در12:13 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم تو پیاده رو زیتون میفروختم که فامیلامون هی میومدن بهم سرمیزدن منم بشون میگفتم زیتون ببرن و پلاستیک رو میکردم تو دبه و یه عالمه زیتون بشون میدادم اولش نمیخواستن اما ب زور دادمشون نوه عمم گفت اینا که خالین گفتم اینا بدون هستن بعد گفتن جدی پس میبریم و من سوی رو که ریختم چون خیلی میریختم خسته شدم و ب گو خوردن افتادم و گفتم حالا زیتونا تموم میشه و همه رو رایگان دادم نگران بودم

  • یاسین صداقت در 1399/07/05در8:25 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن دارد که شما به دیگران خیر و منفعت خواهید رساند و در این امر زیاده روی خواهید کرد که این زیاده روی باعث ضرر به مال خود خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. ملیکا.ن در 1399/04/07در2:11 ق.ظ

  یک شب خواب دیدم دارم مثل سگ می‌دوم، بعد رسیدم به یک جایی که خیلی خوشگل شدم و عوض شدم.
  ماشین عشقم هم همش تو راه میبینم که داره پیشم میاد.
  اونجا که هستم از روی آسمون یک بالشت میفته و بعد یک پر روش و من تو خواب با خودم میگم لابد پر بچه‌ی منه! اما پر برداشته میشه و به جاش یک بشقاب گذاشته میشه. بعد با یک قاشق که اسم خدا روش نوشته دو تا زیتون تو بشقاب یا همون پیاله میفته و همون موقع عشقم میرسه و باهم میخوریمش

  • یاسین صداقت در 1399/04/16در10:46 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر گیشرفت است در زندگی که بسیار خیر است و دویدن نشان بر سرعت پیشرفت در انجام کارهایتان است و اینکه شما احتمالا با فرد مورد علاقتان عاقبت به خیری را تجربه کنید و زندگی و اولاد صالح داشته باشد که این خواب تعبی. از آینده خوب و روشن را می‌دهید. که نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید