تعبیر خواب روغن

دیدن روغن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن روغن در خواب چیست؟

روغن زیتون در خواب

دیدن جمله روغن ها در خواب خوب است بخصوص روغن زیتون که از روغن های مبارک است. چنان که در خواب ببینید که روغن زیتون می خورید به مال و نعمت می رسید و پولی از راه درست به دست شما می آید.

برخی از معبران روغن را میراث دانسته اند و برخی مال و نعمت و روی هم رفته دیدن روغن در خواب خوب است.

اگر در خواب ببینید که دیگری روغن به سر شما می مالد فریب می خورید و کسی که روغن می مالد به شما دروغ می گوید و مکر و نیرنگ در کارتان به کار می برد و اگر شما به سر دیگری روغن بمالید همین تعبیر را دارد که شما او را می فریبید.

ابن سیرین از اشعث نقل می کند که روغن ها همه غم و اندوه هستند مگر روغن زیتون که مال و نعمت است. اگر ببینید که لباس شما به روغن آلوده شده غمین و اندوهگین می شوید. دیدن روغن های خوشبو در خواب عموما خوب است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب زیتون

☺ تعبیر خواب «روغن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «روغن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


14 دیدگاه

 1. پروانه

  خواب دیدم که یکی از انگشتانم چرک در می آمد ومن آن را فشار دادم تا تمام چرک خارج شود ولی ناگهان از انگشتم روغن فراوانی بیرون آمد. لطفا تعبیر آن چیست.

 2. فری

  سلام خواب دیدم که دو بطری روغن به زن مرده ای از فامیل دادم

 3. مسعود

  در خواب دیدم که یک بوتل روغن و مقداری سودا میخرم و سوی خانه میروم اما روغن فراموشم میشود دکان

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است این خواب برای شما خیر نباشد وبه این معنا باشد که شما خیری را در انتظار خواهید داشت اما برای شما به ان حد که انتظار ندارید نباشد و از این رو خوابی خیلی خوب نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 4. نسترن

  سلام من خواب میدیدم روغن مایع خریدم با مواد غذایی خونه و باپسری ک قبلا اشنا بودم قرار گزاشتیمو اونم کللی روغن مایعو خوردوخوراک خونه خریده بود

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی خیر است ومی تواند نشان از ان باشد که به شما در اینده ارثی و یا میراثی رسد که خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. Elahe

  سلام .خواب دیدم رفتم به خونه دختر عموم و از خونمون بطری روغن رو برداشتم بردم اونجا.کسی خونشون نیست من اندازه یک لیوان روغن روی روغن پخت پز اونا میریزم و برمیگردم ولی همین که میرسم خونه دختر عموم میاد و اون یک لیوان روغن رو به من پس میده

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی خیر است ومی تواند نشان ازان باشد که برای دیگری مالی را صرف کنید که به سرعت جایگزین آن را بینید و از این رو خوابی بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 6. Asal

  سلام در خواب دیدم دارم بادمجان سرخ می کنم که ی دفعه ماهی تبه چپه شد و روغن به زمین ریخت شد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بسیار باید اگاه باشید که زیرا دیدن این خواب برای شما خیر نیست و نشان از ان می تواند داشته باشد که خدای ناکرده در اینده برای شما مشکلی پیش بیاید.
   حتما صدقه دهید
   سربلند و پیروز باشید

 7. طاهری

  خواب دیدم در فریزر رو باز کردم ودیدم فریزر فقط پراز بطریهای روغن مایع هست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما می تواند خیر باشد و به این معنا باشد که شما در اینده از جایی که نمی دانید اندوخته ای کسب خواهید کرد که برای شما می تواند مفید باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 8. عبادی

  با سلام
  خواب دیدم که مادرم که درگذشته است،سه تا شیشه روغن مایع زرد روشن به من داد که دو تا کوچک و شبیه هم بودند و یکی هم کمی بزرگ تر بود.من از یکی از آن دو شیشه کمی خوردم.

 9. پدی

  سلام خسته نباشید خواب دیدم که به عروسی دختری که دوست دارم توسط برادر همون خانم دعوت شدم تعبیرش لطفا
  مرسی

نظر خود را بیان کنید