تعبیر خواب روزنه نور

دیدن روزنه نور در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن روزنه نور در خواب چیست؟

روزنه

روزنه اگر به روشنایی باشد خوب است ولی اگر از روشنایی به تاریکی باشد بد است.

دیدن روزنه در خواب هیچ تعبیری ندارد مگر این که با شرایط خودتان تطبیق داده شود.

اگر در جایی تاریک هستید و ببینید روزنه ای به روشنایی هست خواب شما خبر می دهد که آینده ای روشن دارید و مشکلات شما رفع می شود.

اگر بیمار هستید شفا حاصل می کنید و اگر وامدار هستید وام خود را می پردازید. ولی اگر در جایی روشن باشید و روزنه ای ببینید که رو به تاریکی قرار گرفته خوب نیست و از غم و اندوه خبر می دهد.

اگر در جایی باشید که اطرافتان روزنه های زیادی باشد کاری بزرگ و احیانا مشکل با راه حل های متعدد برای شما پیش می آید که حق انتخاب خواهید داشت.

اگر در جایی مسدود باشید و خودتان روزنه ای به خارج باز کنید نیکو است و اگر جای باز باشید و روزنه ای به محل مسدود باز کنید، برای خود مشکل به وجود می آورید.

☺ تعبیر خواب «روزنه نور» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «روزنه نور» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


2 دیدگاه

 1. علی

  سلام. خواب دیدم در دره ای جنگلی هستم. ناگهان ابری سیاه آسمان را فرا گرفت وترس و وحشت بر من مستولی گشت. به آسمان نگاه کردم دیدم که از لای ابرها نوری درخشان و ریسمانی بیرون آمد ومثل ریسمانی خودش را به من رساند ودر جلوی پاهام به زمین اثابت کرد وجرقه هایی شبیه جوشکاری ایحاد کرد. از خواب بیدار شدم. لازم به توضیح که این خواب را چند سال پیش دیدم وچون تا حالا تعبیری برایش پیدا نکردم از شما خواهش میکنم تعبیرش کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب نور همیشه به خیر امده است و این خواب هم انشالله برای شما خیر است و نشان از ان می تواند باشد که شما در اینده نزدیک از مشکلات زیادی رهایی خواهید یافت.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید