تعبیر خواب کرم

دیدن کرم در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کرم در خواب چیست؟

دیدن کرم

اگر در خواب ببینید در میوه ای که می خورید کرم هست پولی نصیبتان می شود که به دل شما نمی نشیند و با اینکه سودی عایدتان می گردد از آن خوشحال نمی شوید.

اگر ببینید کرم در لباس شماست هر کس هستید زن یا مرد بین شما و همسرتان اختلاف به وجود می آید و از یکدیگر دل چرکین می شوید.

اگر ببینید بدنتان کرم گذاشته مثلا زخمی دارید که کرم در آن به وجود آمده و کرم ها از خون و گوشت شما تغذیه می کنند نشان آن است که جمعی ذره ذره مال شما را از بین می برند و چنان آرام زیان می رسانند که شما اگر هم توجه کنید اهمیتی نمی دهید ولی همان زیان های اندک پس از چندی شما را از پای در می آورند.

دیدن کرم در برنج و به صورت کلی هرگونه ماده غذایی خوب نیست و هشداری است برای شما که مراقب زندگی تان باشید.

اگر کرم را در خاک ببینید نعمتی به شما می رسد.

اگر ببینید کرمی بزرگ شده که مثل مار می ماند اما شما در خواب می دانید که آن یک کرم است شخصی شما را می ترساند.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب مارمولک

☺ تعبیر خواب «کرم» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کرم» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


85 دیدگاه

 1. نگار

  سلام من خواب دیدم که در دو ظرف جدا برنج ریخته بودم وداخلش آب ریختم بعد وقتی که رفتم برنج رو بشورم داخل هر کدام از ظرفها کرم سفید و بلندی بود ،من ترسیدم و خواستم کرم رو با اب از ظرف برنج خارج کنم،ولی وقتی که داشتم برنج رو می‌شستم هم کرم و هم برنج همه وارد لوله فاضلاب شد،لطفا تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بر سااس تعبیر خواب کرم و تعبیر خواب رنج می تواند اشاره ای به ان باشد که شما در اینده کسی را در زندگی خود خواهید داشت که ممکن است سبب ایجاد ازار و اذیت در به دست اوردن رزقتان باشد.
   سربلندو پیروز باشید

 2. زانا محمودی

  با سلام و عرض خسته نباشید
  خواب دیدم که گوشهام کاملا زیر مو پنهان شده‌اند و یکی از اطرافیان گفت که بذار موهای گوشت رو کاملا بزنم
  وقتی این کار را انجام داد دیدم که کرم های زرد یا کمرنگتر در گوشام هستند و همسرم و چند نفر دیگر چندتا از آن را خارج کردند و در نهایت آخری که مانده بود و از همه بزرگتر را خودم خارج کردم

 3. دلپاک

  سلام . من خواب دیدم سطل برنج را درب باز کردم ماری ازش بیرون آمد که داخل برنج ها بود خیلی ترسیدم عقب رفتم بقیه اعضا خانواده را صدا کردم و در همان زمان متوجه شدم مار دیگری در سالن هست که می آید به طرف آشپزخانه بعد مادرم گفت نترس نیششان را مثل اینکه کشیدند و در همان زمان مار اولی دستم را گاز گرفت خیلی کم دندانهاش را حس کردم ولی باعث ناراحتی نشد بعد خیالم راحت شد گفتم مهم نیست که باشند. که مار اول رفت به طرف سالن خانه و در آنجا مدفوع کرد . گفتم وای این طوری خانه کثیف می شود و همسرم با عصبانیت هر دو مار را از خانه پرت کرد بیرون. لطفا تعبیرش را بفرمایید. ممنون

 4. زهرا

  سلام
  من خواب دیدم زیر یه چادریکه سر میکنم پر از کرم هست و وقتی متوجهشون شدم خواستم از شر کرم ها خلاص بشم که رفتم همه رو تکوندم تو حیاط اما متوجه شدم دوعدد انگشتر بدلی خریدم که منبع این کرم ها از تخم های زیادی بود که در داخل این انگشترها بودند که اونها رو هم بیرون انداختم.و البته بگم من در عالم بیداری چادر به سر نمیکنم.

 5. سعید

  سلام من خواب دیدم که دارم به غذا نمک میریزم یهو دیدم تو بانکه نمک پر از کرمای ریز سفید با مورچه س کلا اطلافش پر مورچه بود بعد روی مورچه ها پودر میریزم تا بمیرن

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب نمک و همچنین کرم و مورچه می توان چنین برای این خواب برداشت کرد که ممکن است نشان از ان باشد که برای شما در اینده مشکلی ممکن است در رزق و روزیتان پیش بیاید که خیر نیست و کسانی در رزق شما دست ببرند.
   سربلند و پیروز باشید

 6. نگین

  سلام من خواب دیدم از کف اتاق خونمون کرمهای قرمز رنگ به طول ۲ یا ۳ متر میپرن بیرون ، بابام مرده ولی در اتاق دراز کشیده بود و مامانم توی اتاق بود به دامن مامانم میپریدن من و خواهرم هم نگاه میکردیم مامانم با خوشحالی و تعجب میگفت نیش میزنن ولی مثل نیش پشه هست

 7. كوثر

  سلام من خواب ديدم كه كف پاهام زير پوستم كرم زده و هرچى سعى ميكردم با فشار روى پوستم بكشمشون فايده اي نداشت چون بعضى هاشون توى گوشتم رفته بودن تعداد زيادى بودن وزير پوستم ميخزيدن من هم از زير پوستم بيرون كشيدمشون تك تكشونو و پاى چپم ديگه كرم نداشت اما پاى راستم همچنان كرم داشت كه يهو از خواب پريدم ممنون ميشم بگيد تعبيرش چى ميشه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند برای شما خیر نباشد و بر اساس تعبیر خواب کرم نشان از ان باشد که خدای ناکرده کسانی زندگی شما را مورد خطر قرار دهند که باید بسیار از ان جهت دقت کنید و حتما هم صدقه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. بهمن

  سلام من دیشب خواب دیدم یک کرم بزرگ را از دهانم کشیدم بیرون و کندم انداختم زمین، همچنین تکه های گوشت مانندی را هم از دهانم درآوردم و انداخدم دور.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند این خواب نشان از ان باشد که در اینده نه چندان دور بین شما و کسی که دوستش دارید به واسطه ی ان چه که از زبان شما بیرون اید مشکل و اختلافی پیش بیاید. ازاین رو باید بسیار در کلام خود دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. wahid

  خواب دیدم که دور فرش خونمون پر بود از کرم که کپک زده بود کهنه شده بود زیر فرش هم زیاد بود دورش

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب فرش آمده است که نشان بر عزی و جا و مقام دارد و این. که اگر نو باشد نشان بر مال و منفعت و اینکه غیر از آن باشد نیک نیست و نشان بر آن دارد که ابرو شما در مخاطره خواهد افتاد کرمو کهنگی هم نشان بر ضرر است. صدقه بدهید و سربلند و پیروز باشید.

 10. میثم

  سلام وقت بخیر ، در خواب دیدم نان باگت خریدم و در داخل تمامِ نان‌ها کرمهای سفید کوچکی وجود دارد که در حالِ خوردن نان‌ها هستن ..

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر یک ضرر مالی است که باید هوشیار باشید و این ضرر مالی به شکلی برایتان پیش خواهد آمد که خودتان به شکل انی توجه نخواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. یونس

  سلام
  خواب دیدم از اهانم کرمای سفید زیادی خارج می شوند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی نست و به معنی ضرری است که به شما میرسد واگر حسه دفع ان ها را داشته باشید خوب است و حتما صدقه بدهید که به خیر رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. احمد

  سلام
  بعد از نماز مغرب و عشا تا ساعت ۱۱ شب خوابیدم.
  خواب دیدم که تو آینه داخل سرویس بهداشتی خونه خودم تصویر خودمو دیدم که بینیم چاک خورده و کرم های سیاه زیادی ازش خارج میشن و روی صورتم راه میرن تلاش کردم از روی صورتم بندازمشون که یکیشونو روی پیشونیم له کردم بعدش خانمم رو صدا زدم تا خانمم اومد دیدم کرم ها از همون چاک کنار بینیم برگشتن داخل و موضوع رو به خانمم گفتم که دوباره توی آینه دیدم که علاوه به اون چاک کنار بینیم کنار لبم هم زخم بزرگی شده(البته خونی نبود)توجه که کردم صورتم بشاشتر بود ولی اون زخمها همچنان روی صورتم بود.
  با تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب به مانند خواب هایی که در همین بخش و در این باره تعبیر شده اند می باشد و باید بدانید که تعبیر ان به این صورت می تواند باشد که شما کسانی در اطراف خود دارید که سعی بر سو استفاده از شما را دارند و این برای شما خیر نیست و باید بر حذر باشید و بدانید که ممکن است قطع ارتباط با ان ها نیاز به کمک همسرتان داشته باشد.
   صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 13. معصوم

  سلام من خواب ديدم كه شب شده و يك كرم بزرگ مثل مار فقط دم از مقعدم زده بيرون و من همشو كشيدم بيرون و كشتمش، نميدونم تعبيرش چيه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر کرم امده است که نشان از کسانی است که در اطراف شما هستند و برای شما فقط به منزله ی کسانی اند ککه قصد دارند از شما استفاده کنند ودر این خواب هم ممکن است به این معنا باشد و باید بدانید که این خواب برای شما خیر است و نشان از تصمیمی در اینده برای شما دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 14. tarane

  سلام خسته نباشید…
  من تو خواب دیدم‌که کرم سفید بلندی مثلا۲۰سانت از پیشونیم خارج میکنم و تو خواب اول نمیخواستم این کارو انجام بدم و کرم از پیشونیم نمیخواست دربیاد اما بعد بادستم از پیشونیم کشیدم بیرون وبه مادرم نشون دادم وگفتم که نگاه کن این دلیل سردرد ودندون دردم بوده دیگه درش اوردم…ممنون میشم تعبیرشو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیرر این خواب برای شما امده است که نشان از ان دارد که در اینده ای نه چندان دور شما به این حقیقت پی خواهید برد که کسی که به شما بسیار نزدیک است مسبب اتفاقات بدی برای شما بوده است و ایشان را از زندگی خود بیرون خواهید کرد و این برای شما بسیار خوب و نیکو است.
   سربلند و پیروز باشید

 15. مژگان

  سلام
  من خواب دیدم ازم کرمهای درشت سبز خوشگلی میوفته ولی هرچی خودمو نگاه میکردم از بدنم یا مقعدم نمیومد جالب این بود که کرمها مثل کرم ابریشم بودن ولی چندتا ددست و پا داشتن و خوشگل بودن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب کرم امده است که دیدن این خواب در مجموع باری بیننده ی آن خیر نیست ولی باید بدانید که این خواب برای شما به این صورت می تواند باشد که شما کسانی در اطراف خود دارید که بسیار هم موجه هستند اما قصد سو استفاده از شما را دارند و از این رو شما نباید اجازه ی این کار را به ایشان بدهید و باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 16. محسن

  سلام
  من درخواب دیدم کرمی روی برگ درخت هست ودرحال خوردن برگ و کرمهای زیادی هم روی زمین درحال خزیدن بودن وانگار گشنه بودن ودهنشون بازوبسته میشد
  میخواستم بدونم تعبیرش چیه
  ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که به شما منفعتی خواهد رسید که جمعی از اطرافیانتان به آن منفعت شما چشم دارند و شما نباید راز های خود را با دیگران بازگو کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 17. نرگس قاسمی

  سلام من خواب دیدم خیلی کرم سیاه و سفید تو خونه میرفتن ی پرنده میومد همشونا میخورد هرچی میخورد بازم کرم میومد تعبیرش جیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و نشان از ان دارد که شما در اطراف خود کسی را دارید که برای شما نقش محافظ را بازی کند و نمی گذارد که کسانی ککه برای شما خیر ندارند و مضر نیز هستند به شما اسیبی رسانند و این خود برای شما بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 18. Fty

  سلام من درست قیافشو یادم نیس ولی مثل کرم بودن و خیلی سیاه بودن اغلبشونم بسیار بزرگ بودن دیدمم ک چند نفرو میخوردن ولی منو ن فقط یکیش به دور گردنم چسبیده بود ک تا متوجه شدم کندمش لطفا بگین تعبیرش چیه برام مهمه ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که به این معنا میتواند باشد که در اطراف شما کسانی هستند که سعی در سو استفاده از شما دارند و به حدی این موضوع را به ارامی انجام دهند که شما به ان پی نمی برید و باید بسیار در روابطتان هشیار باشید که خدای ناکرده سبب زایل شدن مال شما نشود.
   سربلند و پیروز باشید

 19. حسین فراهانی

  سلام
  خواب دیدم از تمام بدنم تا گردن به صورت وحشتناکی کرم بیرون میریزد و خودم به دوستانی که کنارم بودند می گفتم فقط منو ببرید بنزین بریزید روی بدنم .در حالی که دیشب هنگام خواب سوره یاسین را خوانده بودم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که به این معنا میتواند باشد که شما در اینده ی نزدیک چنان در زندگی خود خللی ایجاد می کنید که سبب خواهد شد مال شما از بین رود و فرصت هایی که برای ادامه دارید تباه شود و از این رو باید در روابطتان تجدید نظر کنید و بسیار اگاه باشید
   سربلند و پیروز باشید

 20. Aso

  درخواب دیدم با دخترم داریم خرما میخوریم و هر کدومو باز میکنیم توش یه کرمِ سفیده کوچیکه.تعبیرش چیه؟لطفا جواب بدید مهمه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این معنی است که اگر در خواب ببينيد در ميوه اي که مي خوريد کرم هست پولي نصيبتان مي شود که به دل شما نمي نشيند و با اينکه سودي عايدتان مي گردد از آن خوشحال نمي شويد.
   سربلند و پیروز باشید .

 21. رستمی

  سلام.من خواب دیدم تو حیاط پدرم بودیم کرم هایی رنگارنگ و زیبایی تو حیاط وول میخوردند. توجه کردم دیدم روسریم رو که میتکونم تخمشون از روسریم میریزه زمین و بلافاصله روی زمین تبدیل به کرم میشه.‌آخرش مجبور شدم روسریم رو درآوردم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما اگر بر این شکا باشد که کرمها در خام وول خورده اند بر معنی منفعت و سود است . و اینکه بر روسری شما و بوده است اول بر این است که دیگران پشت سر شما حرف میزنند و قسد بی ارزش کردن شما را دارند . و اگر متاهل هستید بين شما و همسرتان اختلاف به وجود مي آيد و از يکديگر دل چرکين مي شويدپس مراقب اطرافیانتان باشید .
   سربلند و پیروز باشید .

 22. امیر حسین

  سلام خواب دیدم در جعمی نشسته ایم و همه داشتیم تماشا میکردیم کرمی در حرکت ماری را داشت میخورد میخاستم تعبیرش را بدانم ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما به این شکل معنی میشود که فردی در اطراف شما است که همیشه در حال آزار شماست و قصد بر ترساندن شما دارد .
   سربلند و پیروز باشید .

 23. ناشناس

  سلام
  من خواب دیدم کرم های قهوه ای رنگ خیلی زیاد از بینیم خارج میکنم.میشه بفرمائید تعبیرش چی میشه.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما از وجود ضرر مالی خبر میدهید که از شما رفع خواهد شد و اینکه این ضرر بسیار بزرگ و جبران ناپذیر بوده است اما بر شما ضرری نخواهد رسد باید هوشیار باشید که جلوی این ضرر را از انجا که میدانید بگیرید و جای نگرانی نیست .
   سربلند و پیروز باشید .

 24. مهدیار

  سلام دیدن نوزادهای کرم در روی دیوار داخلی خانه تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب به گفته ی معبران به این معناست که کسی یا کسانی در اطراف شما هستند که سعی بر نفوذ به زندگی شخصیتان دارند که فقط مزاحمند و باید این افراد را از خود دور کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 25. عاطفه

  سلام خواب دیدم درخانه پدرم هستم با دوتا ابجیام. یکی ازابجی هایم در کنار درحیاط پدرم مدفوع کرد ک پر ازکرم های سفید وبزرگ بود. تعبیرش چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب خیر است و میتواند به این معنا باشد که خواهر شمابه خیر و برکتی دست خواهد یافت که بسیار برای ایشان خیر است و شما هم از ان بی نصیب نخواهید بود.
   زیرا در تعبیر خواب مدفوع رهایی و نجات و رزق امده است و برای کرم هم تعبیر خواب در هر شرایطی متفاوت است که در اینجا به این مفهوم میتواند باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 26. فائزه بیات

  سلام .اگر مردی در خواب ببیند که از صورت همسرش کرم بیرون می آید تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب کرم زدن صورت میتوان گفت که ممکن است به این معنا باشد که همسر شما با جمعی در ارتباط است و یا وارد رابطه خواهد شد که کم کم و ذره ذره سبب از دست رفتن اندوخته و تلاش چندین ساله ی ایشان میشوند و از این رو هم شما و هم ایشان باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 27. آرمان

  جواب سوال من رو نداشت،من خواب دیدم دخترم نشسته که مدفوع بکنه ولی ازش چند تا کرم ریخت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   ابن سیرین گفته است که دیدن مدفوع در خواب رهایی از غم و رنج است و مجلسی رحمه الله علیه معتقد است دیدن غایط در خواب خوب است چون بیننده خواب از همه غم ها و رنج ها برهد و قرضش ادا شود و مال به دست اورداینکه در مدفوع کرم وجود داشته است احتمالا نشان از این است که این مال مشکوک به حرام است و باید بیشتر برسی و دقت کنید
   سربلند و پیروز باشید

 28. محمد

  سلام.من هم مشابه همین خواب رو دیدم.ولی تعبیری براش پیدا نکردم…..
  اگه میشه برای تعبیر خواب هردوی ما کمک کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دوست عزیز لطفا خوابتان را توضیح بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 29. علی زاده

  کرم از راه مقعد بیرون شدن چی تعبیر دارد.
  تشکر علی زاده

 30. فاطمه

  سلام من خواب دیدیم از خاک گلدان کرم اومد بیرون اما هرکدام که به زمین می افتادند سیاه شده و پلاستیکی می شدن و یکی میگفت که این کرم هارو اگه ببرید و روغنش رو بزنید به پوستتون خیلی خوب میشه و یکی از اعضای خانواده ام که اونجا بود به اون میگفت اگه تو از روغن این به صورتت بزنی طلاق می گیری. تعبیر این چیه ؟؟

 31. سارا

  سلام ، خواب دیدم، کل حیاط خانه پدرم پر از کرم های سفید ریز بود و منو یک نفر دیگه که به شدت از کرم می ترسیم آنها را می‌گشتیم. تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب کرم این است که اگر در باعچه حیاط باشد نشان از خیر و برکت دارد
   وه به ان خانه رزق میرسد
   سربلند و پیروز باشید

 32. حسین

  سلام من خواب دیدم دندانم افتاده و داخلش چند تا کرم بود که مثل مار نیش داشتن و هری از درون دندان بیرون می آمدن و داخل می رفتند بعد چند لحظه دیگه بیرون نیومدن البته اینم بگم که داندان افتاده از دندان های فک پایینم بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از این دارد که زن ها خانواده شما اعم از مادر و خواهر و یا همسر بر انها مشکلی وارد خواهدو نشان از وجود دشمنی است که اذیت میکند و ان را بر گردن نمیگیرد و اینکه با ید هوشیار باشید که مورد اسیب قرار نگیرند . سربلند و پیروز باشید .
   سربلند و پیروز باشید .

 33. زینب

  سلام من خواب دیدم که در سرتاسر بدنم کرمهای ریزی زیر پوستم هستن وطوریکه سوزش و خارش داشتم می خواستم به دکتر مراجعه کنم ولی اطرافیان نمی زاشتن .اونها گفتن سجده کنی از بدنت کرمها می رن ولی سجده کردم و کرمها نرفتن

 34. ساناز بهرامی

  سلام
  من درخوابردیدم که از صورت دختر فامیلمون کرم های
  سیاه بزرگ بوده و خود دختر با دستش اونارو میکشید
  بیرون و‌مینداخت دور و‌بلافاصله ی کرم سیاه دیگه جای
  گزیین اون کرم قبلی در صورت میشد معنی این خواب
  چیه میشه کمکم کنید؟

 35. علیرض

  سلام من خاب دیدم تعدادی زیادی کرم سفید روی بدنم راه میرود ویه سوسک هم بینشان بود هرکی در مورد تعبیرش کمکی میتونه بهم بکنه ممنون میشم

 36. سمیرا

  در خواب دیدم کرمی بهم حمله کرد و ناگهان به پروانه تبدیل شد و پرواز کرد

 37. shima

  خواب دیدم کرم مشکی رنگ بزرگی تو چشمم هس من با دست اونو در میآوردم دوباره یکی دیگه جاش میومد لطفن بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   نشان آن است که جمعي ذره ذره مال شما را از بين مي برند و چنان آرام زيان مي رسانند که شما اگر هم توجه کنيد اهميتي نمي دهيد ولي همان زيان هاي اندک پس از چندي شما را از پاي در مي آورند.
   سربلند و پیروز باشید .

 38. M.M

  سلام
  من درخواب ب همراه یکنفردیگرداشتم خاک یک گلدان راعوض میکردم ک اون نفربااضافه کردن ماده ای ب خاک اومدخاک ظرف روازگلدان خالی کنه ک روی بازوی من ریخت وپرازکرم بود ایستاده شده بودن وهمونطور ک ب دست من چسبیده بودن مردن….
  خیلی چندش بوود

 39. حسین حدادی

  سلام خواب دیدم از بغل پایم گرم بیرون می امدتعبیران چیست؟

 40. سعیده

  سلام
  خواب دیدم که کرم های زیادی در ظرف گندم خورد شده که البته جای مرطوبی نگه داری میشد دیدم و ردشونو گرفتم به ردیف به جایی میرفتن که مورچه ها میخوردنشون .دستپاچه سعی در کشتنشون داشتم ولی نمیتونستم
  از کنار کابینت هم دیدم که دوتا از کرمهای سفید بزرگ یه موش مرده رو بردن
  خیلی بد بود با نفس نفس زدن بیدار شدم

 41. فرناز

  سلام خواب دیدم که کرم بسیاربزرگ و قطور بر در و دیوار خانه برادرم راه میرود و هرچه اور را به بیرون میندازیم دوباره میاد و من اونو وقتی کوچیک شده انداختم تو چاه فاضلاب وای هیچ صدمه یا کاری بما ندارد.ممنون

 42. حسن ش

  خواب دیدم که کرم نصف کله بز خورده بود اما بز زنده بود انرا پاک میکردم

 43. شاهین

  سلام من خواب دیدم کرم خاکی دارم می خورم مفنی اش چیه؟

 44. Par

  سلام من خواب دیدم که داخل حمام هستم و یک سطل قرمز دارم که داخلش چند کرم سفید هست من سطلو میگیرم زیر شیر آب یهو همون کرم بزرگ و ضخیم میشه مثل مار اما بدنش همون کرم سفید و عوض نمیشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از این دارد که شما در اطرافتان دشمن های دارید که در سدد ضربه رساندن به شما هستن و این ضرر احتمالا مالی است و اینکه این دشمنان شما از نان و نمک شما میخورند و نمکدان را میشکنند .
   سربلند و پیروز باشید .

 45. سپیده

  سلام من خواب دیدم که از بینی یه لخته چربی انداختم بیرون و وفتی افتاد از لاش کرمهای ریز امود بیرون شبیه انگل سفید . و اونجایی هم که انداختم کرمهای درشتر افتاده بود و بعد خودم از اونجا حدود ۵۰ متر فاصله گرفتم و رفتم .
  ببخشید که خیلی خوابم چندشه اما دلم میخواد معنی شو بدونم

 46. raha

  من خواب دیدم وقتی در کیف پولمو باز کردم روی پولام کرم های ریز و سفید دارن راه میرن

 47. مینا

  من خواب دیدم دادم برنج پخته می خورم ولی از داخل آن کرم بیرون میاد. وقتی کرم ها رو دیدم دیگه برنج رو نخوردم. تعبیرش چیست؟

 48. جامی

  سلام، خواب دیدم که از آبی که میخوام استفاده کنم درش کرمهای سفید و زیادی است که من اون کرم ها رو با یه وسیله مثل چلو صاف از آب جدا می کنم ….

 49. جاوید

  سلام من خواب دیدم بعد از چندین سالهای سال میروم به طرف قریه(رستها)ما آنجا داخل خانه شدم و دیدم کرم های خاکی با رنگ های مختلف اما بزرگ میدانستم آنها فقط کرم ها هستند نه مار دوباره از خانه بیرون شدم رفتم به طرف باغ آنجا هم پُر از کرم های خاکی رنگی دراز موجود بودند

 50. آرام

  خواب دیدم .کرم بسیار بزرگی رو دارم از خاک میکشم بیرون .
  و یه خواب دیگه : تو خواب داشتم یک دست و یک پا و آلت تناسلی ام رو تو ماهیتابه سرخ میکردم در حالی که دست و پام سرجای خورشون هم بودند .

 51. mv

  سلام خواب دیدم روی شونه سمت راستم ی زخم هست بعد اومدم زخم و بکنم ی کرم سیاه بزرگ بیرون کشیدم بعد توی سرم زخم دیدم که بازم کرم بلند مشکی بیرون میکشیدم

 52. آیدا

  سلام من دوبار خواب کرمو دیدم بسیار شبیه هم اولین بار کرمهای مایل به قهوه ای و بدشکل از زیر زبانم مبیرون میومدن و با هر تف کردن زمین میریختن و کرمهایی رو که تو دهنمه میجویدم اصلا نه چندشم میشد نه اینکه طعمشان بد بود…دیشبم نزدیک همین خواب رو دیدم با این تفاوت که بدم میومد از کرمها و اینکه نمیخوردم از زیر زبونم کرمهارو زمین مینداختم..ممنون میشم تعبیرشو بگید

 53. فاطمه

  سلام من در خواب دیدم تعداد زیادی کرم زرد کوچک بود ک من از اونها ب شدت ترسیده بودم اما خانوادم اعتنایی نمیکردن و بعد از چند لحظه کرم ها بزرگ شدن

 54. جاوید

  سلام
  من خواب دیدم که چیزی لای دندانهای زیرینم در قسمت راست میانی گیر کرده با دو انگشتم ان را گرفته و با اندک زحمتی ان را از لای دندانهایم به بیرون کشیدم سپس با تعجب مشاهده کردم که ان چیز حرکت میکند پس از کمی دقت متوجه شدم که کرم است.

 55. ارش

  سلام من خواب تعداد زیادی کرم های کوچک سفید دقیقا شبیه کرم برنج که روی فرش های خانه مان بودند را دیدم و هم تعدادی پروانه که در داخل خانه پرواز می کردند …

  • ترانه

   سلام من خواب دیدم تویه خونه بادوستام انگارزندگی میکنم که یه گوشه ازدیوارانبوهی ازکرم ریزوتپل کرم رنگ روهم انباشته شدن وتوهم میلولن بعدچندلحظه همشون رفته بودن وفقط1کرم رودیوارداشت راه میرفت..تعبیرش چیه

 56. كريمي

  سلام من در خواب ديدم مقداري گوشت نپخته داشتيم و پر از كرم شده بوديم و ميخواستيم گوشت را بزيم

نظر خود را بیان کنید