تعبیر خواب زهر

دیدن زهر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن زهر در خواب چیست؟

زهر Poison

معبران معتقدند که زهر مال حرام است ولی بهترین توجیه را از امام صادق علیه السلام روایت می کنند که زهر در خواب _ فرو خوردن خشم – است.

به وقتی که کنترل اعصاب می رود که از کف انسان خارج شود فروخوردن خشم چون زهر کشنده و تلخ و ناگوار است. مال حرام نیز تلخ است و ناگوار .

برخی دیگر از معبران نوشته اند که زهر در خواب های ما – نفعی است که به رنج و تعب حاصل شود – هزینه کردن چنین مالی نیز بردارنده اش دشوار و تلخ است. با توجه به تاویلاتی که نقل شد چنان چه در خواب دیدید که زهر دارید مالی با مشخصات فوق به چنگ می آورید یا خشم خود را فرو می برید.

اگر دیدید زهر به کسی می دهید بر خلاف آن چه در بیداری اتفاق می افتد به او دوستی و محبت می کنید و غمش را می خورید و اندوهش را می کاهید.

اگر دیدید که در خواب زهر خورده اید ندامت می کشید یا دست به کاری بس دشوار می زنید.

اگر در خواب دیدید که مسموم شده اید و آثار مسمومیت در شما پدید آمده موردی پیش می آید که خشم خود را فرو می خورید یا مالی حرام و نادرست به چنگ می آورید که گرفتار عوارض نامیمون آن آشنا می شوید.

همین تعبیر است اگر دیگری را در خواب دیدید که سم خورده و آثار مسمومیت در او پیدا شده است.

اگر کسی به زور به شما سم بدهد در حق شما محبت می کند یا مورد عنایت بزرگی قرار می گیرید و اگر خودتان با رغبت سم بخورید کاری خلاف میل خویش انجام می دهید.

خود بیننده خواب با در نظر گرفتن موقعیتی که در بیداری دارد و کارهائی که می خواهد انجام دهد می تواند تعابیر درست را بیابد با این وجود زهر از آن چه گفته شد بیرون نیست. تئوری های فروید نیز موید این عقیده می تواند باشد.

☺ تعبیر خواب «زهر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «زهر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

8 دیدگاه

 1. hamzasharafi در 1399/10/04در11:32 ق.ظ

  نیش مار زده شدم و بی حس افتادم وسلام.

  • یاسین صداقت در 1399/10/14در4:47 ب.ظ

   با سلام
   دیدن این خواب در تعابیر خواب به خیر نیامده است و می تواند به معنای آن باشد که از جانب دشمنی که دارید به شما ضرری می رسد.
   حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. Maryam salehi در 1398/04/06در4:33 ب.ظ

  سلام خواب دیدم چند تا سوسک را کشتم بعد خونشون و همه جا را سم پاشی کردم منظورم با پودر سم سفید رنگ بود

 3. رحمت عباس‌نژاد در 1397/11/26در10:44 ق.ظ

  با سلام
  خواب دیدم که با کمک یک نفر دیگر، ماری را گرفته و سر مار را داخل یک ظرف شیشه کرده و زهر آن را داخل آن ظرف جمع آوری کردیم. ضمنا مار سعی می کرد زودتر زهرهای خودش را تخلیه کند تا خلاص شود. ما هم ضمن اینکه از مار می ترسیدیم خوشحال بودیم که زهر زیادی برای استفاده دارویی جمع آوری نمودیم.

  • یاسین صداقت در 1399/10/14در4:48 ب.ظ

   با سلام
   این خواب می تواند برای شما خیر باشد و به این معنا باشد که از دشمنی که دارید استفاده ای می کنید که سبب می شود از شما دور شود و از این رو بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. زینب در 1397/09/06در7:16 ق.ظ

  سمپاشز کردن زمین جهت کشاورزی

 5. سکینه در 1397/04/09در3:33 ب.ظ

  مسموم نمودن کسی و دوباره به او اب دادن

  • E&M در 1398/06/13در9:42 ق.ظ

   اگر دیدید زهر به کسی می دهید بر خلاف آن چه در بیداری اتفاق می افتد به او دوستی و محبت می کنید و غمش را می خورید و اندوهش را می کاهید.

نظر خود را بیان کنید