تعبیر خواب چروک

دیدن چروک در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن چروک در خواب چیست؟

چین و چروک پوست صورت

اگر در خواب ببینید که چهره شما چروک پیدا کرده و پیر شده اید عزت و جاه شما بالا می رود و نزد مردم محترم تر از آن چه هستید می شوید زیرا چروک و …

چین و چروک بر چهره نشانی فزونی شان و مرتبه بیننده خواب است.

اگر کسی که جوان است و بر چهره اش هیچ اثری از پیری نیست ببیند صورتش چروک پیدا کرده تعبیر همان است که گفته شد.

اگر پدر و مادری در خواب ببینند که چهره کودکشان چروک پیدا کرده خوب نیست زیرا از بیماری آن کودک خبر می دهد و طبعا برای پدر و مادر غم و رنج همراه می آورد.

پرده در خواب خودش غم و رنج و غصه را نوید می دهد چنان چه روی پرده خانه خویش در خواب چین و چروک بیش از حد ببینید برای اهل آن اتاق که پرده در آن آویخته است ناراحتی فراهم می شود چون پرده باید چین داشته باشد نه چروک.

همین تعبیر است اگر فرش جمع شده باشد و نتوانید آن را صاف کنید بطوری که در خواب هر طرفش را بکشید طرف دیگرش کج شود. این خبر از غم و ناراحتی برای اهل خانه می دهد. اصولا چروک روی لباس و چیزهائی که گفته شد خوب نیست.

☺ تعبیر خواب «چروک» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «چروک» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


4 دیدگاه

 1. sahar

  سلام
  خواب دیدم صورتم پیر و چروکیده شده و من از دیدن چهره خودم تو آینه خیلی ناراحتم.مرتب صورتمو با دست میکشیدم تا شاید چروک ها از بین برن که در کمال ناباوری دیدم صورتم مثل آینه شد و به حالت قبلیش برگشت.باتشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در خواب ها برای دیدن پیر شدن صورت در خواب امده است که می تواند نشان از ان باشد که در اینده جاه و مقام شما در نزد مردم افزایش یابد که بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. لیلی

  باسلام،خواب دیدم در دشتی سرسبز هستم احتمالا سوار اسب و نور آفتاب مستقیم به صورتم میخوره من لبخند میزنم و اطراف من دو تاببر هست که دورم می چرخن وکاری با من ندارن و یکی دیگه اینکه مادرم تو خواب به آسمان نگاه میکنه که پر از ستاره است و میگه تو این همه ستاره چرا دختر من یه ستاره نداره که یه نفر یه ستاره بیست برابر ستاره های دیگهبهش نشون میده و میگه ستاره دخترت اینه،باتشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و به این معنا می تواند باشد که در اینده به شما موقعیتی ممکن است برسد که فرح و شادی برایتان بیاورد.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید