تعبیر خواب سنجد

دیدن سنجد در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سنجد در خواب چیست؟

سنجد در خواب

سنجد در خواب های ما اشاره به مال و خواسته ای است کم بها اما مفید فایده که با رنج و زحمت حاصل می شود و سود بردن از آن نیز بدون دغدغه میسر نیست لیکن مالی است حلال و …

طیب که داشتن آن به صلاح است و تلاش در جهت تهیه آن هم مقرون به مصلحت بیننده خواب.

اگر در خواب دیدید که سنجد می خورید و طعم آن شیرین است همان تعبیر را دارد که گفتم ولی اگر طعم آن مطلوب شما قرار نگرفت و در شما کراهت پدید آورد نیکو نیست و خواب شما می گوید چیزی که به دست می آورید موجب ملال و اندوه شما می شود.

اگر در خواب ببینید که سنجد از زیر درخت یا روی زمین جمع می کنید پولی به دستتان می رسد که اندک است. متفرق است و مجموع نیست.

هر دانه سنجد را معبران به سکه ای تعبیر کرده اند و به هر حال اگر هر سنجد در خواب ما یک سکه نباشد باید پراکندگی و تفرق پول را قبول داشته باشیم. دیدن سنجد در خواب بد نیست مگر اینکه طعم و مزه ناخوشایند داشته باشد و شما در خواب از خوردن آن خشنود نشوید.

☺ تعبیر خواب «سنجد» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سنجد» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


5 دیدگاه

 1. Jamileh

  سلام ! در خواب دیدم در بالای کوها میرفتم و چشمم خودا به درخت سنجد. با سنجد ها ی فراوان که به خوشه ها بزرگ بود و با رنگهای متفاوت و من می خوردم و جمع می کردم .وقتی از کوه سرازیر می شدم به زمینی رسیدم پر از سیم خاردار و دختر بچه ای را که در میان سیم های خاردار چهار دست وپا راه می رفت و گریه می کرد و من هم در میان سیم های خاردار خود را به بچه رساندم و او را نجات دادم .
  بچه در بغل به او سنجد می دادم تا سیر شود و او میخورد و لذت می برد .همین بود که از خواب بیدار شدم. ممنون و تشکر از تعبیر آن !

  • یاسین صداقت

   با سلام
   باید بدایند که سنجد در خواب شما به این صورت که امده است خیر است ونباید از بابت آن نگران باشید و بدانید که در این خواب برای شما به این معناست که در اینده تلاشی را باید انجام دهید که نتیجه ی این تلاش برای شما رسیددن به خیر است که باید دیگران را در ان سهیم کنید تا برای شما بماند.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. صمدی

  خواب پدرم رو دیدم که چند ماهی است به رحمت خدا رفته ی باغ کوچک داشتیم که مامانم ی درخت آورد اونجا کاشت بابام گفت درخته الو هست مامان گفت نه سنجده چند تا میوه هم روش بود تعبیر این خواب چیست با سپاس فراوان

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر این خواب برای شما خیر است و بدایند که نشانه ای از کارهایی است که برای ایشان در این دنیا انجام می دهید که به نظر خودتان بسیار تاثیر ندارند اما در عمل برای ایشان بسیار موثر خواهد بود و باید ان ها را جدی بگیرید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. منیژه

  خواب پسرم که چند ماهی است به رحمت خدا رفته است دیدم که دقیق نمیدونم تو بازا گل بودیم یا جای دیگر رفته بودیم خرید بعد پسرم بهم میگفت مامان اون گلدون که سنجد هست را بردارم ببریم خونه و جالب اینجا که پر از سنجد بود تعبیر این خواب چیست با سپاس فراوان

نظر خود را بیان کنید