تعبیر خواب نیش زدن مار

دیدن نیش زدن مار در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن نیش زدن مار در خواب چیست؟

تعبیر خواب نیش زدن مار

تعبیر خواب نیش زدن مار

نیش زدن مار در خواب از جمله خواب هایی است که ذهن بیننده خواب را مشوش نموده و به دنبال تعبیر چنین رویایی خواهد کشاند. از آنجا که نیش زدن مار در بیداری نیز بسیار وحشتناک بوده و حتی روبرو شدن با مار از موارد خوفناک برای هر انسانی می باشد نیش زدن مار در خواب نیز بسیار وحشتناک خواهد بود.

معبرین تعبیر چنین خوابی را بسته جزئیات خواب تعبیر نموده و لازم است یک معبر بداند که مار دارای چه رنگی بوده و کدام ناحیه از بدن را نیش زده است و حتی ممکن است جثه مار نیز مدنظر معبر قرار گیرد تا تعبیری متناسب با شواهد دیده شده ارائه گردد. در این مطلب از آلامتو به تعبیر خواب نیش زدن مار با توجه به جزئیات ریز آن خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

تعبیر خواب کامل


تعبیر خواب نیش زدن مار ابن سیرین

دیدن خواب نیش زدن مار از نظر ابن سیرین نشانه ای از فقر و شرایط بد موضعیت مالی بوده و همچننی می تواند نماد دشمنی میان بیننده خواب و افرادی به ظاهر دوست که مانند ما خوش خط و خال به دشمنی با وی می پردازند. چنانچه بیننده خواب ببیند که مار پای او را نیش می زند نشان دهنده کوشش و تلاش برای بدست آوردن پول و ثروت اما از راهی حرام و غیر قانونی می باشد ابن سیرین خواب نیش زدن مار سیاه را به نگرانی و استرس بیننده خواب در زندگی تعبیر نموده است.


تعبیر خواب نیش زدن مار حضرت یوسف

نیش زدن مار از دیدگاه حضرت یوسف ضربه از جانب دشمن است. یوسف پیامبر نیش زدن مار را آسیب دیدن بیننده خواب از دشمنی خوش خط و خال می داند.


تعبیر خواب نیش زدن مار به دست

نیش زدن دست توسط مار بسته به اینکه دست چپ یا راست را نیش زده باشد متفاوت خواهد بود. نیش زدن دست راست توسط مار اشاره به برادر و گرفتاری و مشکلاتی است که برای وی پدیدار گشته و نیش زدن مار به دست چپ نمادی از مشکلات و مصائبی است که برای خواهر بیننده خواب به وجود خواهد آمد. سرازیر شدن خون از محل نیش مار در دست به طوریکه شدید بوده و بند نیاید دلالت بر دشمنی کینه توز و بدجنس است که با ورود به زندگی بیننده خواب مشکلات و سختی هایی را برای وی ایجاد خواهد نمود.


تعبیر خواب نیش زدن مار به پا

خواب نیش زدن مار به پا مانند نیش زدن مار به دست تعبیر شده و بسته به اینکه پای راست یا چپ را نیش بزند از تعابیر گوناگونی برخوردار خواهد بود. نیش زدن پای راست مشکلاتی از ناحیه برادر و نیش زدن پای چپ توسط مار بروز مشکلات و ناراحتی هایی از جانب خواهر تعبیر شده است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب مار در خانه

تعبیر خواب نیش زدن مار


تعبیر خواب نیش زدن مار به گردن انسان

نیش زدن مار به گردن از تعابیر نیکویی برخوردار نبوده و بسیاری از معبران آن را خوابی ملال آور عنوان نموده اند. چنانچه بیننده خواب ببیند که مار گردن او را نیش زد نمادی از مشکلات و سختی هایی است که با خانواده و یا دوستان خود متحمل خواهد شد و یا می تواند نشان دهنده مشکلاتی باشد که از جانب دشمن متوجه بیننده خواب خواهد شد. گزش گردن توسط مار ممکن است ضرر و زیان و در شغل و کسب و کار باشد که پس از آن قطعا مشکلات و مسائلی گریبانگیر بیننده خواب خواهد شد.


تعبیر خواب نیش زدن مار به انگشت دست

خواب نیش زدن انگشت توسط مار برای زن و مرد دارای تعابیر جداگانه است که یه آن خواهیم پرداخت. نیش زدن مار به انگشت دست دختر بیانگر اشتباهاتی است که بیننده خواب مرتکب شده و لازم است برای اصلاح کارها و اعمال خویش اقدام نماید ولیکن نیش زدن مار به انگشت دست مرد حاکی از شرایط بد مالی و مشکلاتی است که برای شغل و کسب و کار بیننده خواب ایجاد خواهد شد و برای مدتی بیننده خواب را درگیر بحران های مالی خواهد نمود.


تعبیر خواب نیش زدن مار سفید

نیش زدن مار سفید در خواب ارتباط مستقیم با خودآگاه بیننده خواب خواهد داشت. به طور کلی مار سفید نمایانگر روح پاک بیننده خواب بوده و نیش زدن مار سفید نشان می دهد که برای بیننده خواب سخت است که با بخش ناخودآگاه خود ارتباط برقرار نماید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب مرگ همسر یا مردن شوهر

تعبیر خواب نیش زدن مار سفید


تعبیر خواب نیش زدن مار سیاه

تعبیر نیش زدن مار سیاه در خواب حاکی از آسیبی است که از جانب دشمنی پر قدرت متوجه بیننده خواب خواهد شد. مار سیاه در خواب نمادی از دشمنی قوی و پرتوان است که برای آسیب رساندن به بیننده خواب نقشه هایی در سر پرورانده و در آینده ای نزدیک آنها را عملی خواهد نمود. رویت مار سیاه کوچک نشان دهنده دشمنی ضعیف و ناتوان در مقابل بیننده خواب خواهد بود.


تعبیر خواب نیش زدن مار زرد

خواب نیش زدن مار زرد به صدمه دیدن از دشمنی بیمار و ضعیف تعبیر می شود زیرا مار زرد نشانه دشمنی زرد رنگ و بیمارگونه بوده و نیش زدن توسط مار زرد می تواند به ضربه و آسیبی از جانب دشمنی بیمار بر بیننده خواب تعبیر گردد.

☺ تعبیر خواب «نیش زدن مار» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «نیش زدن مار» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


3 دیدگاه

 1. محمد

  درود بر شما
  خواب دیدم مار بزرک سیاهی ( مثل شاه کبری ) به من حمله کرد و پای راست من رو گاز گرفت و دندان های نیش خودش رو به پای من فشار داد اما دندان هایش داخل پای من فرو نرفت و حتی ظاهرا نتونست زهر خودش رو به بدن من وارد کنه ! من با مار درگیر شدم و با اینکه نگران بودم و از بقیه کمک میخواستم ، اما کسی کمکی به من نکرد و من نهایتا با کمک خواستن از خدا ، مار رو از خودم دور کردم و و کشتم و دندان های نیش مار رو کشیدم ! و در نهایت تعجب در خواب دیدم که پای من آسیب چندانی ندیده و حتی خون هم نیامده فقط جای دندان های مار به صورت زخمی سطحی روی پای من مانده …
  به نظر شما چه تعبیری دارد

 2. زهراسادات

  با خواهرم رفته بودیم مسافرت اونجا خیلی مار داشت ولی اکثرشون کوچک و سفید و کرم بودن فقط یک مار بزرگ و سفید بود که یک خال کوچک سیاه روی بدنش داشت میخواست به خواهرم حمله کنه خواهرم فرار کرد و مار بین انگشت شصت و اشاره ی دست راست منو نیش زد مار سمی نبود و خونی هم نیومد

 3. محمد.۱۳۷۱

  سلام وقتتون بخیر من خواب دیدم تو یه محیطی بودیم یه جعبه بود مار کوچیک سبز رنگ توش بو. من نمیترسیدم اومدم باااش بازی کنم و ادای مارگیرارو درارم ک یهو انگشت شصت دست راستم رو نیش زد دردم گرفت ولی ولش نکردم تا دستمو ول کرد زهرشو تزریق کرد بهم چند نفر کنارم بودن ازشون کمک خواستم اما فقط نگاه کردن خودم راه افتادم برم دکتر سر راه مک زدم زهرش کشیدم بیرون و توف کردم تلخ بود بعد دیدم هیچ اتفاقی نیفتاد و چیزیم نشد

نظر خود را بیان کنید