تعبیر خواب مرگ همسر

دیدن مرگ همسر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن مرگ همسر در خواب چیست؟

تعبیر خواب مرگ همسر زن

تعبیر خواب مرگ همسر

دیدن خواب مرگ همسر یکی از خواب های رایج است که به کرات مشاهده و گزارش شده است. رویت چنین خوابی بیننده خواب را متحیر و اندوهگین نموده لذا همواره بینندگان خواب به دنبال تعبیری برای دیدن مرگ همسر در خواب هستند. البته معبرین بزرگی به تعبیر خواب مرگ همسر پرداخته و نظرات خود را بیان نموده اند. امروز در این مطلب از آلامتو به تعبیر خواب مرگ همسر از دیدگاه معبرین برجسته اسلامی و با در نظر گرفتن جزئیات آن پرداخته و در اختیار شما همراهان گرامی قرار داده ایم. امید است مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته و مفید و موثر واقع گردد.

قوی ترین تعبیر خواب


تعبیر خواب مرگ همسر امام صادق

رویت خواب مرگ همسر از دیدگاه امام صادق (ع) دارای تعابیر نیکویی نبوده و رویت چنین خوابی را حاکی از بروز سختی ها و مشکلات عدیده ای بین زن و شوهر دانسته اند که حتی می تواند منجر به جدایی و پایان زندگی زناشویی باشد.


تعبیر خواب مرگ همسر ابن سیرین

مرگ همسر در خواب از نگاه ابن سیرین با توجه به جزئیات رویت شده در خواب تعبیر شده و دارای زوایای گوناگونی می باشد. ابن سیرین می گوید: چنانچه مرگ همسر در خواب رویت شد بیانگر دوری و غیبت همسر به دلیل بیماری، مشکلات و یا مسافرت می باشد. ولیکن چنانچه شوهر در زندان بوده و در بند باشد زن خواب ببیند که شوهرش مرده است نمایانگر آزادی همسر از بند و زندان خواهد بود. چنانچه همسر شخصی مرده باشد و ایشان در خواب ببیند که همسر مجددا می میرد معنای چنین خوابی این است که متوفی به کمک نیاز داشته و در آن دنیا از جایگاه خوبی برخوردار نیست.


تعبیر خواب مرگ همسر حضرت یوسف

دیدن مرگ همسر در خواب از نظر حضرت یوسف چنین آمده است که اگر بیننده  خواب ببیند که همسر و یکی از فرزندانش به صورت همزمان فوت می کنند جایی برای نگرانی نداشته و بیانگر این است که هر دو در کنار بیننده خواب بوده و موجبات رضایت وی را فراهم خواهند آورد. رویت چنین خوابی از دیدگاه حضرت یوسف با دو تعبیر مواجه است اولین تعبیر وجود آرامش در زندگی بیننده خواب و دومین تعبیر طول عمر همسر و فرزند می باشد.

ولیکن چنانچه بیننده خواب ببیند که همسر و فرزند به دست افرادی ناشناس کشته شده و یا خبر مرگ آنها به دلیل دشمنی و کدورت به ببیننده خواب برسد نشان دهنده بروز اختلالات و مشکلاتی در زندگی بوده و برای مدتی با آشفتگی و سرگردانی روبرو خواهد بود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب مردن مادر

تعبیر خواب مرگ همسر زن

دیدن مردن زن برای شوهر نشان دهنده آشفتگی در کسب و کار برای مرد می باشد ولیکن چنانچه مرد ببیند که زن در خواب مرد و مجددا زنده شد بیانگر حصول درآمد از راه کشت و زرع می باشد.


تعبیر خواب مرگ همسر مرد

رویت مرگ شوهر در خواب نمایانگر مشکلات زناشویی است که زن در زندگی با آنها روبروست. البته مشاهده چننی خوابی می تواند بیانگر مشاجراتی است که بین زن و شوهر حاکم بوده و ذهن زن را مشغول خود ساخته است. دیدن مرگ شوهر و مجددا بازگشت وی به زندگی دارای تعبیر متفاوتی بوده و بیانگر پایان مشاجرات و مشکلات زناشویی است که زن در حال رنج بردن از آنها می باشد.


تعبیر خواب مرگ همسر سابق

مرگ همسر سابق در خواب به عقیده معبرین دارای تعبیر خنثی بوده و بیان نموده اند چنانچه بیننده خواب ببیند که همسر سابقش فوت نموده ولی آثار گریه و اندوه در وی پدیدار نگشت بیانگر آن است که می تواند در جهت حل نمودن مشکلات و مسائلی که در زندگی فعلی خود دارد به همسر سابق مراجعه نموده و از وی کمک بگیرد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب رقصیدن مرده

تعبیر خواب مرگ همسر مرد


تعبیر خواب مردن شوهر امام صادق

مردن شوهر در خواب از دیدگاه امام صادق (ع) دارای تعبیر نیکویی نبوده و ایشان فرموده اند: زنی که مرگ شوهر خود را در خواب دیده در حالی که مشغول گریه و زاری برای وی می باشد نشان دهنده مصیبت و مشکلات بزرگی در زندگی واقعی برای زن می باشد.


تعبیر خواب مردن شوهر برای دختر مجرد

دیدن مرگ شوهر برای دختر مجرد از تعابیر نیکویی برخوردار بوده و معبران رویت چنین خوابی را بیانگر ازدواجی موفق برای بیننده خواب دانسته اند. چنانچه دختر مجردی در خواب ببیند که شوهرش مرده است در حالی که در زندگی واقعی دارای شوهر نمی باشد نشان می دهد که با مردی سرشار از صفا پسندیده ازدواج نموده و به خوشبختی و سعادتمندی خواهد رسید.

☺ تعبیر خواب «مرگ همسر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «مرگ همسر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


5 دیدگاه

 1. مریم غلامی

  من دیشب خواب دیدم شوهرم مرده ختم گرفتن براش و کلی آدم هست تو ی خونه ناشناس ومن هی میگم قبرشو بهم نشون بدین ولی کسی نشون نداد بعد روح شوهرم رو دیدم که بهش گفتم میشه بر گردی گفت نه نمیتونم بعد خیلی ناراحت و گریان بودم نمی‌دونم تعبیرش چیه

 2. امراله

  ضمن عرض سلام من و زن اولم و زن دومم به یک سیرک رفتیم یکی از برنامه ها این بود که یک نفر میرف تو جعبه ایستاده و در که می‌بستند چندین شمشیر از سوراخ های جعبه می‌زدند ولی شمشیرها وارد بدن اون فرد نمیشدن بعد جعبه جدید که آوردن گفتند که اگه کسی دوست داره بیاد بره تو جعبه هرکه این کار رو انجام بده مقدار قابل توجهی پول گیرش میاد دوتا زن هام به من گفتند که این کار بکن هیچیت نمیشه من به اصرار زن هام قبول کردم و رفتم اونجا پیراهن و زیر پیراهنمو درآوردم و وارد جعبه شدم که سوراخ هاش خیلی نزدیک بهم بودند و برای شمشیر های نوک تیز و بلند بود درجعبه رو بستند و شمشیرها وارد کردند سوراخ هاچون روبرو شکم و سینه ام بود شمشیرها وارد سینه و شکمم شدن و نوک آنها از کمرم بیرون میزد بعد بدون اینکه شمشیرها جابجا بشه در بکه شمشیرها وارد شده بودند جابجاکردن ولی هنوز شمشیرها در سینه و شکمم بود جعبه رو که رو به جمعیت کردن همه بلند شدن و دست زدن حتی دوتا زن هام منن از جعبه دراومدم مجری از دوتا خانم هام دعوت کرد که بیان بالا که منو از نزدیک ببینند و هم پولها رو بگیرن و هم یکی از خانم هام شمشیر اخری رو تو قلبم بزنه خانم هام اومدن بعد اینکه پولها رو گرفتن دو تا زن هام گفتن وای شوهرمون چه شده زن دومم پولها رو به زن اولم داد و شمشیر رو گرفت زن اولم از نطر سنی از من شش سال کوچکتره ولی زن دومم چهار سال از من بزرگتره تو سالن همه یک صدا گفتند که شمشیر تو قلبم فرو ببره زن دومم باید شمشیر میزد تو قلبم و درمی‌آورد از زن اولم اجازه گرفت و گفت و شمشیر در قلبم فرو کرد و درآورد خون از قلبم فوران کرد من افتادم و مردم و همه تماشاگران دست زدن دو تا خانمهام که یکیشون یه طرف و یک دیگشون هم طرف دیگه کیف پول گرفته بو به تماشاگران نشون دادن و میخواستن برن که چند نفر داشتند شمشیرها رو درآوردن گفتند شوهرتون رو چکار کنیم خانم هام گفتن هر کاری کردین ما به این اشپلا نیاز نداریم و رفتن

 3. زهرا

  سلام بنده خواب دیدم همسرم سرمیزغذاب خودش چندضربه چاقومیزنه ومن اونادکترمیبرم امادکترهم قبولش نمیکنه هین منتظرموندن درمطب چشماش هم سفیدیش دیده میشه انگارکورشده من کولش میکنم و دنبال مطب دیگه میگردم ی دختربچه میبینم راه بهم نشون میده دنبالش راه میوفتم امانمیتونم راه مطب پیداکنم بعدهمسرم فوت میکنه

 4. مژگان خدائی

  من خواب دیدم که همسرپ فوت شده و کفنش کردن و برادر یکی از دوستان صمیمی اش بغلش کرده آورده وسط خیابون گذاشته و میخوان عیلم برداریش کنن و کل فامیل همسرم و من به یک صف ایستادیم و من منتطرم بهم اجازه بدن یه طوری طورتشو ببینم وگریه میکنم

 5. علی دادگر

  علی دادگر
  با سلام
  وقت بخیر بنده همی الان که میشه چهار صبح در خواب دیدم ک فرزندم بیمار شد نگرانو مضظرب بودم همش سعی میکردم کنار من بخابه حتی یک نفر اونو بغل کرده بود سعی میکرد براش ما بهش میگیم نذر ،سعی میکرد چشم زخم بخونه فکر میکردیم چشمش زدن اما خونمون بزرگ بود با دارو درخت از پایین سمته کوچه پلع میخورد میرسید به خونه شب و تاریک بود همسرم نگران و نا امید اتاقم دور تر بود انگار که من جدا خابیده بودم ترسان دویدم سمته خانه مردم اشناها هم شهریام فامیلا بودن به سمته خونه ما میومدن من جلوشونو میگرفتم میگفتم هیچ خبری نیس برگردید اما خیلیا تو حیاط بودن دیگه جلوشونو بی اختیار نگرفتم یکی بهم تعنه زد انگار منو میشناخت دویدم گرفتم و زدمش از پله ها رفتم بالا ترس بیشتر شد مردا یه بزرگتر نشسته بودن بهم میگفتن نرو تو اتاق ،اتاق نورانی بود حسه نوره چراغ نبود یه حسه دیگه بود من میگفتم چرا نباید برم داخل اول فک کردم زبونم لال فرزندم طوریش شده اما یکی از مردا همزمان که همه گریه میکردن گریه کردو گف به زبونه ترکی نرو بابا خونت خراب شده اینو گف حس کردم همسرم زبونم لال از پیشم رفته خشکم زدو افتادم که یهو بیدار شدمو صلوات فرستادم .تورو خدا اگه میتونید منو اروم کنید اما واقعیتی رو که از رویه دانشتون میدونید بگید ممنون خدا همه عاقبتو خابامونو زندگیمونو کارامونو بخیر کنه انشاالله حسه بدی بود انشاالله بنده ای اونو حس نکنه

  نظر شما در انتظار تایید مدیریت است

نظر خود را بیان کنید