تعبیر خواب رقصیدن مرده

دیدن رقصیدن مرده در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن رقصیدن مرده در خواب چیست؟

تعبیر خواب رقصیدن مرده

تعبیر خواب رقصیدن مرده

تعبیر خواب رقصیدن مرده به حالات روانی و ویژگی های ظاهری فرد متوفی متغیر خواهد بود. چنانچه فرد متوفی با لباسی ژنده و پاره و یا بدون لباس در حال پابکوبی و رقص باشد نشان از ارتکاب به گناه در دنیا بوده و بدون شرم از حضور پروردگار به انجام امور زشت و پر گناه می پرداخته است. ولیکن چنانچه متوفی با حالات روحی خوب و با لباسی در خور شان خوشحالی می نمود نمایانگر جایگاه عالی وی در جهان آخرت می باشد. آنچه عنوان شد نگاهی اجمالی به تعبیر خواب رقصیدن مرده بود در ادامه با ما همراه باشید زیرا تیم آلامتو به تعبیر خواب رقصیدن مرده از نگاه معبرین معتبر اسلامی و توجه ویژه به جزئیات رویت شده در خواب پرداخته است. امید است مورد توجه قرار گرفته و مفید و موثر واقع گردد.

قوی ترین تعبیر خواب


تعبیر خواب رقصیدن مرده امام صادق

امام صادق (ع) تعبیر خواب رقص را بروز اندوه و حزن دانسته و برای آن تعبیر نیکویی ارائه نداده اند.


تعبیر خواب رقصیدن مرده ابن سیرین

رقصیدن مرده در خواب از نظر ابن سیرین از تعابیر نیکویی برخوردار است. ولی اگر متوفی به لحاظ روحی و وضعیت ظاهری دارای شرایط خوبی باشد. ابن سیرین گفته است:

 1. چنانچه بیننده خواب ببیند که متوفی خوشحال بوده و لباس مناسبی ب رتن دارد که تمام بدنش را پوشانده است.
 2. چنانچه متوفی در حال رقص به بیننده خواب نوید رسیدن به موفقیت در آینده ای نزدیک را دهد.
 3. متوفی با بدن کامل در حال رقص رویت شود. مثلا میتی که با دست یا پای قطع شده در حال رقص است بیانگر عذاب و بدبختی وی در قبر می باشد.
 4. چنانچه متوفی با لباسی تمیز ولی بدون جواهرات و زیورآلات در حال رقص مشاهده شود. زیرا زیورآلات برای متوفی نشان دهنده سخت ترین عذاب ها در آخرت خواهد بود.

تعبیر خواب رقصیدن مرده در عروسی

رقصیدن مرده در عروسی برای مرد جوانی که مجرد می باشد بیانگر مزدوج گردیدن بیننده خواب و ازدواج با دختر مورد علاقه خود است. در واقع چنین خوابی دارای تعبیر مثبتی بوده و خبر از ازدواج و شادی برای بیننده خواب خواهد داشت که در نهایت با سعادت و خوشبختی ختم خواهد شد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب غذا دادن به مرده برای دختر مجرد و زن متاهل

تعبیر خواب رقصیدن مرده


تعبیر خواب رقصیدن زن مرده

تعبیر خواب رقصیدن زن مرده از نگاه معبران خصوصا اگر آن زن مادر باشد را به فال نیک گرفته و تعبیر نیکویی برای آن ارائه داده اند. آنها تعبیر چنین خوابی را بروز سهولت در امور زندگی بیننده خواب دانسته و رسیدن اخبار خوشایند برای وی، از دیگر تعبیرات آن است. دیدن رقص مادر مرده آرامش خاطر از جانب فرزندان بوده و همچنین بیانگر جایگاه خوب و والای مادر در بهشت می باشد.


تعبیر خواب رقصیدن مرد مرده

معبران تعبیر خواب رقصیدن مرد مرده به ویژه اگر آن مرد پدر بیننده خواب باشد را بیانگر برپایی مراسم شادی و پایکوبی در خانه بیننده خواب دانسته اند. به طور کلی رقص در خانه بیننده خواب توسط مرد مرده دارای تعبیر نیکویی بوده و نشان دهنده رهای از مصائب و سختی ها و خلاص شدن از مشکلات زندگی برای بیننده خواب خواهد بود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب بوسیدن مرده

تعبیر خواب رقص پدر یا مادر مرده

تعبیر خواب رقص با پدر یا مادر مرده می تواند نمایانگر سرنوشت بیننده خواب باشد که روزی به آنان خواهد پیوست. به تعبیری دیدن افراد خانواده در خواب و رقصیدن با آنها حاکی از دلتنگی شدید بیننده خواب برای فرد متوفی می باشد.

☺ تعبیر خواب «رقصیدن مرده» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «رقصیدن مرده» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


6 دیدگاه

 1. مستانه

  من خواب دیدم‌که با پدر شوهرم که فوت شده، در حالیکه کت و شلوار به تن دارد ، دست در دست مشغول یکنوع رقص محلی بودیم. پاهایمان را به زمین میکوبیدیم مثل رقص کوردی و من سعی میکردم حرکات او را تقلید کنم. تعبیرش چیست؟

 2. عنایت نیا

  همسایه خواهر شوهرم خواب میبینه که در یک عروسی پدر شوهرم که فوت شدن با مادر شوهر و برادر شوهرم که در قید حیات هستند می‌رقصند تعبیرش چیه با تشکر

 3. لیلا فرج پور

  من خواب دیدم مادر شوهر خاله ام که همه فوت شدن اومده و میخنده میگه یادته لچهبودین کشمش میدادم بهتون نوش گفت به من نمیدادی گفت اومدم تورو ببرم بهت بدم بعد با خوشحالی میرقصید ماهم براش دست میزدیم و فیلم میگرفتیم خودش بود اما تو گوشی تصویرش دیده نمیشد

 4. زینب فلاحی

  سلام خواب دیدم پدرم خوشحال بود و تنفگ داشت تو دستش،پدرم فوت شده

 5. مجید شکیبا

  سلام
  من پدرم فوت شدن، و اینکه من توی خواب دیدم ک ایشون با لباسی مناسب و چهره ای بشاش در حال رقصیدن هستن، میشه تعبیر خوابشو دقیق بگین

 6. اسماعیل

  سلام
  اگر دختر مردی که مرده خواب ببیند پدرش در عروسی پسرجوانی میر قصد تعبیرش چیست با تشکر

نظر خود را بیان کنید