تعبیر خواب حمله گربه

دیدن حمله گربه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن حمله گربه در خواب چیست؟

تعبیر خواب حمله گربه

تعبیر خواب حمله گربه

حمله گربه در خواب یکی از انواع دیدن خواب گربه است که معبران برای هر یک از آنها تعابیر متفاوتی را ارائه داده اند. به طور کلی خواب گربه به چند دسته متفاوت تقسیم شده و بسته به جزئیات خواب دارای تعابیر متفاوتی خواهد بود. ولیکن معبرین تعبیر خواب حمله گربه را تلاش دشمنان برای آسیب زدن به اعتبار بیننده خواب دانسته اند. همچنین رویت چنین خوابی می تواند حاکی از دشمنی باشد که قصد تصاحب مال و ثروت بیننده خواب را داشته باشد.

چنانچه بیننده خواب ببیند که گربه به او چنگ می زند بیانگر آن است که مال و اموالی که بیننده خواب با زحمت کسب نموده است را از دست وی در خواهد آورد. تمروز در آلامتو تعبیر خواب حمله گربه از دیدگاه معبرین برجسته اسلامی را تهیه و تنظیم نموده ایم. با ما همراه باشید.

تعبیر خواب


تعبیر خواب حمله گربه حضرت یوسف

دیدن حمله گربه در خواب از نگاه حضرت یوسف از تعابیر مثبتی برخوردار نمیباشد. حضرت یوسف فرموده اند: چنانچه در خواب گربه ای به بیننده خواب حمله نماید و بیننده خواب او را بکشد نمایانگر فقیر و تهیدست شدن بیننده خواب میباشد.


تعبیر خواب حمله گربه امام صادق

امام صادق برای خواب حمله گربه در خواب تعابیر نیکویی ارائه نداده و آن را نشانه ای از دشمن، دزد و افراد سخن چین دانسته اند. در ذیل به پنج تعبیر خواب گربه از نگاه امام صادق می پردازیم.

 • اولین تعبیر خواب گربه دزد میباشد.
 • دومین تعبیر خواب گربه وجود افراد سخن چین در کحیط اطاف بیننده خواب میباشد.
 • سومین تعبیر خواب گربه ابتلا به بیماری برای بیننده خواب یا نزدیکان وی میباشد.
 • چهارمین تعبیر خواب گربه زنی دلسوز و پرعطوفت میباشد.
 • پنجمین تعبیر خواب گربه دشمنی و نزاع میباشد.

تعبیر خواب حمله گربه ابن سیرین

حمله گربه در خواب از نظر ابن سیرین از جهات مختلفی مورد بررسی قرار گرفته است. ابن سیرین می فرماید: چنانچه بیننده خواب ببیند که گربه به خانه وی وارد شد نشانه دزدی است که به خانه بیننده خواب می آید. چنانچه گربه در خانه چیزی خورد بیانگر آن است که دزد به اموال بیننده خواب دستبرد میزند. اگر بیننده خواب گربه را بکشد حاکی از غلبه بیننده خواب بر دزد میباشد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب حمله سگ به انسان چیست

تعبیر خواب حمله گربه سیاه

گربه سیاه در خواب نماد دمدمی مزاجی و حالات غلیان یافته احساسات بیننده خواب است که به طور کلی دارای تعابیر مثبتی نیست. مصریان باستان بر این باورند که از گربه سیاه باید ترسید لذا تعبیر خواب گربه سیاه را میتوان وجود دشمنی خطرناک در اطراف بیننده خواب دانست.


تعبیر خواب حمله گربه سفید

حمله گربه سفید در خواب نمایانگر ورود شخصی به زندگی بیننده خواب است که وی را فریب می دهد. مطیعی تهرانی میگوید: اگر بیننده خواب ببیند که گربه سفید و پشمالویی به او نگاه میکند نشانه آن است که شخصی موجبات اذیت و آزار بیننده خواب را فراهم می آورد و با اعمالی که از وی سر میزند بیننده خواب آزرده خاطر میگردد.


تعبیر خواب حمله گربه زرد

حمله گربه زرد در خواب نیز یکی از خواب های متداول است که نشانه دشمن میباشد. معبرین تعبیر خواب حمله گربه زرد به بیننده خواب را نزدیکی دشمن و یا افرادی مفسد دانسته اند که برای بیننده خواب تبعاتی را به همراه دارد. در واقع رویت چنین خوابی می تواند هشداری برای بیننده خواب باشد که به حذف افراد بدکاره و فاسد پیرامون خود بپردازد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب بچه دار شدن دختر مجرد

تعبیر خواب حمله گربه زرد


تعبیر خواب حمله گربه طوسی

معبران خواب گربه طوسی را بیانگر موفقیت و تحقق اهداف بیننده خواب عنوان نموده اند. در برخی موارد گربه طوسی در خواب کسب موفقیت و دستیابی به پیروزی با کمک دوستان و اطرافیان میباشد که برای بیننده خواب یک رویا با تعابیر مثبت است ولیکن راجع به تعبیر خواب حمله گربه طوسی تعبیری مطرح نشده است.

☺ تعبیر خواب «حمله گربه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «حمله گربه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


3 دیدگاه

 1. محمدی

  در خواب دیدم که یک گربه که نمیدانم خاکستری بود یا زرد با چشم سبز مدام میخواهد به من حمله کند و به دنبال من است همچنین در خواب دیدم شخصی نزدیک به من می گوید مردگان برای تو گریه میکنند

 2. رمضان

  سلام در خاب دیدم چنتا گوربه به یک خانم حمله کردن و بچه آن خانم را بردن خانمه عرب بود هرچی دنبالشم کردم توی باغهای دور بر یدفعه گوم شد

 3. ژینو

  در خواب دیدم که در هال خوابیدم‌ و درب ورودی بازه و گربه ای با لکه های سیاه و سفید و قهوه ای جلوی درب وردوی ایستاده و نفس های تند و عصبی میکشه و به من نگاه میکنه و منتظر فرصته که بهم حمله کنه ناگهان مادربزرگ خدابیامرزم که همیشه بیشتر از همه من رو دوست داشت اومد و ازم مراقبت کرد و هی گربه رو میترسوند و دعا میکرد که بره و به من حمله نکنه اومدم پاشم که باهمدیگه گربه رو فراری بدیم که مادربزرگم هی میگفت نیا و دعا کرد گفت خدایا بچمو به خودت میسپارم نذار بهش آسیبی برسه که گربه فرار کرد و مادربزرگم خیلی خوشحال شد بهم گفت درسته کنارت نیستم ولی هواتو دارمحالا تعبیر اون گربه ی تو خواب رو نمیدونم ممنون میشم تعبیرش کنید

نظر خود را بیان کنید