تعبیر خواب دعوا با همسر

دیدن دعوا با همسر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن دعوا با همسر در خواب چیست؟

تعبیر خواب دعوا با همسر

تعبیر خواب دعوا با همسر

خواب دعوا با همسر بیانگر احساسات و چالش درونی بیننده خواب می باشد. دعوا با همسر در خواب از جمله خواب هایی است که بسته به جزئیات و پیرامون خواب تعبیر شده و عوامل ذهنی و مخاطرات بیننده خواب در تعبیر چنین خوابی بسیار تاثیرگذار خواهد بود. چنانچه به دنبال تعبیر خواب دعوا با همسر هستید بهتر است تمام جزئیات خواب را به یاد داشته و با توجه به احساسات خود در زندگی مشترک به تعبیر آن بپردازید. امروز در این مطلب از آلامتو به تعبیر خواب دعوا با همسر پرداخته و آن را در اختیار شما قرار داده ایم. با ما همراه باشید.

تعبیر خواب بر اساس قران


تعبیر خواب دعوا با همسر حضرت یوسف

تعبیر خواب دعوا با همسر از نظر حضرت یوسف با توجه به نوع و حالت دعوا تعبیر می گردد. ایشان می فرمایند: چنانچه بیننده خواب ببیند که همسر با وی دعوا می کند بیانگر آن است که فردی غریبه به بیننده خواب خیر و منفعتی خواهد رساند.


تعبیر خواب دعوا با همسر ابن سیرین

تعبیر خواب دعوا با همسر از دیدگاه ابن سیرین بیانگر عشق و علاقه بین آنها بوده و دیدن چنین خوابی به میزان دلبستگی بین آنها اشاره خواهد داشت.


تعبیر خواب دعوا با همسر امام صادق

خواب دعوا با همسر از نگاه امام صادق (ع) دارای شش تعبیر می باشد که در ذیل آمده است:

 • اولین تعبیر خواب دعوا با همسر شفاعت می باشد.
 • دومین تعبیر خواب دعوا با همسر مجادله می باشد.
 • سومین تعبیر خواب دعوا با همسر رفع مشکلات می باشد.
 • چهارمین تعبیر خواب دعوا با همسر مسافرت می باشد.
 • پنجمین تعبیر خواب دعوا با همسر یافتن مقام و منزلت می باشد.
 • ششمین تعبیر خواب دعوا با همسر مال و منال حرام می باشد.
همچنین بخوانید: تعبیر خواب شکستن دندان جلو یا دندان آسیاب

تعبیر خواب دعوا با همسر سابق

تعبیر خواب دعوا با همسر سابق از تعابیر خوبی برخوردار بوده و نشان دهنده پابان حزن و اندوه و مسائل و مشکلات بزرگی است که بیننده خواب در دوران زناشویی متحمل گشته است. چنانچه زن مطلقه در خواب ببیند که با همسر سابق و مادر وی به دعوا می پردازد نمایانگر محبت و ارتباط موثری است که بیننده خواب با اطرافیان خود دارد.


تعبیر خواب دعوا با همسر فوت شده

تعبیر خواب دعوا با همسر مرده بر خلاف ظاهر آن دارای تعابیر منفی نبوده و بیانگر عشق و علاقه بیننده خواب به همسر مرده خود می باشد. به طور کلی دیدن چنین خوابی حاکی از ناراحتی و نگرانی های بیننده خواب پس از مرگ همسر می باشد.

ولیکن علامه طباطبایی دعوا با همسر مرده را کاهش رزق و روزی و از دست رفتن فرصت ها برای بیننده خواب می داند. همچنین بسیاری از معبران در تعبیری دیگر افسردگی و انزوا پس از مرگ همسر را دلیل محکمی بر رویت چنین خوابی دانسته اند.


تعبیر خواب دعوا با خانواده همسر

تعبیر خواب دعوا با خانواده همسر نیز از تعابیر منفی برخوردار نبوده و نشان می دهد که بیننده خواب ارتباط خوب و موثری با خانواده همسر برقرار نموده است. دیدن خواب دعوا با خانواده شوهر به ویژه مادر شوهر بیانگر علاقه شدید مادر شوهر به عروس بوده و نشان دهنده آن است که مادر شوهر آرزوهای خوب برای عروس در سر می پروراند. اگر بیننده خواب ببیند که با خواهر شوهر به مجادله پرداخته و نزاع بین آنان بالا گرفته است نیز نمایانگر وجود عشق و علاقه بین دو طرف و پایان مشکلات می باشد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب کتک خوردن

تعبیر خواب دعوا با خانواده همسر


تعبیر خواب دعوای زن و شوهر دیگران

تعبیر خواب دعوای زن و شوهر های دیگر بیانگر داشتن زندگی آزاد بیننده خواب است که به روش و سبک خود عمل نموده و نسبت به عقاید و نظرات دیگران و دخالت های آنان در زندگی کاملا بی تفاوت می باشد. در واقع رویت چنین خوابی به بیننده خواب آگاهی می دهد که خالق زندگی خود بوده و نظرت دیگران را در زندگی و امور مرتبط با مسائل خود دخیل نسازد.

البته برخی معبران شنیدن صدای دعوا را نیکو ندانسته و آن را به رخداد اتفاقی بد و نافرجام تعبیر نموده اند که ممکن است در آینده ای نزدیک برای بیننده خواب رخ دهد. دیدن دعوای دوستان نیز برای بیننده خواب ممکن است منجر به وساطت و آشتی دادن آن ها در عالم واقعیت و بیداری ختم گردد.

☺ تعبیر خواب «دعوا با همسر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «دعوا با همسر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


3 دیدگاه

 1. Fahimeh

  سلام من تودوران عقد هستم و هنوز به خانه خودم نرفتم و قرار که همسرم خونه را درست کند هنوز دست به کاری نزده من خواب دیدم که برای خانه با همسرم جروبحث می کنم که زودتر خانه را درست کند.

 2. پریناز

  سلام من خواب دیدم همسرم خیلی گستاخ شده و هرچی به دهنش میاد به من و‌خانوادم میگه .‌یک قسمت از خواب چیزی پشت سر مادرم گقت و‌منم جوابش دادم در را باز کردم دیدم مادر و خواهرم دارند گوش میدند و باز خواهرم با همسرم دعواش شد . در حالت حقیفی همسر من مودب و خیلی صبور هستند .میشه تعبیر این خواب را بفرماید؟

 3. امی

  من خواب دیدم شوهر دختر خالم زنگ زد بهش و تحدیدش کرد و سرش داد زد و خلاصه خیلی ترسناک بود تعبیرش چیه؟

نظر خود را بیان کنید