تعبیر خواب تیر خوردن

دیدن تیر خوردن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تیر خوردن در خواب چیست؟

تعبیر خواب تیر خوردن

تعبیر خواب تیر خوردن

تیر خوردن در خواب نمونه ای از خواب های گنگ و نامفهوم می باشد که بیننده خواب را دچار سر در گمی می نماید.  زیرا برای وی مفهوم نیست که خواب تیر خوردن از تعبیر نیکویی بر خوردار است یا دارای تعبیر منفی می باشد. به هر حال رویت چنین خوابی با توجه به جزئیات و پیرامون آن تعبیر می گردد.

بسیاری از معبرین بر این عقیده اند که چنانچه بیننده خواب تیر خورده و آسیبی بر وی وارد اید به گرفتاری و بیماری دچار خواهد گشت و چنانچه تیر صدمه ای به وی نزند مورد سرزنش و نکوهش قرار خواهد گرفت و همچنین اگر تیر خوردن به حالتی باشد که بیننده خواب زننده تیر را ببیند و بشناسد نشان می دهد که وی نسبت به بیننده خواب حسادت داشته و در آینده ای نزدیک اختلافاتی بین آنان به وجود خواهد آمد. در این مطلب از آلامتو با ما همراه باشید زیرا تعبیر خواب تیر خوردن از نظر معبرین اسلامی را تهیه و تنظیم نموده و در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

تعبیر خواب کامل


تعبیر خواب تیر خوردن امام صادق

خواب تیر خوردن از نظر امام صادق (ع) دارای تعبیر نیکویی نبوده و ایشان رویت چنین خوابی را ضربه خوردن بیننده خواب از دشمن دانسته اند.


تعبیر خواب تیر خوردن حضرت یوسف

تعبیر خواب تیر خوردن حضرت یوسف نیز همچون امام صادق (ع) بوده و ایشان نیز تیر خوردن در خواب را آسیب دیدن از دشمن از روی کینه و خصومت دانسته اند.


تعبیر خواب تیر خوردن به کمر

خواب تیر خوردن به کمر بیانگر درگیری بیننده خواب در تعارض بین مغز و قلب است که برای اتخاذ تصمیمی مهم هر کدام از قلب و مغز نظرات متفاوتی داشته و بیننده خواب را با تشویش روبرو ساخته است. همچنین دیدن چنین خوابی ممکن است نشانه وجود افرادی باشد که برای بیننده خواب نگرانی و استرس به وجود آورده اند.


تعبیر خواب تیر خوردن دیگران

تعبیر خواب تیر خوردن دیگران نیز چنانچه به فرد تیر خورده آسیبی نرسد مورد بخشش قرار گرفته و تنها با مشکل کوچکی روبرو خواهد شد ولی چنانچه فرد تیر خورده در خواب بیننده خواب بمیرد با مشکلات بزرگتری مانند مشکلات مالی و یا بیماری مواجه خواهد شد. چنانچه فرد زننده تیر خود بیننده خواب باشد نشان از حسادت بیننده خواب به فرد تیر خورده می باشد.


تعبیر خواب تیر خوردن به قلب

تعبیر خواب تیر خوردن به قلب نیز چنانچه بیننده خواب بخواهد با تیر قلب کسی را نشانه رفته و بزند نشانه آن است که رابطه بیننده خواب با او نثبت نموده و روابطی مسموم بین آنها حکم فرماست و دیدن چنین خوابی ممکن است حاکی از آن باشد که آن فرذ برای بیننده خواب دردسری ایجاد نموده و مشکلات فراوانی را برای وی به وجود خواهد آورد.

چنانچه فرد دیگری قلب بیننده خواب را نشانه گرفته و با تیر بزند؛ اگر آشنا باشد بیانگر آن است که رابطه بین ان دو نفر رو به پایان بوده و نشان دهنده مشکلاتی است که بین آنها رخ داده و هر روز افزایش خواهد یافت.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب چاقو خوردن

تعبیر خواب تیر خوردن به قلب


تعبیر خواب تیر خوردن به سر

تعبیر خواب تیر خوردن به سر به مثابه تیر خوردن به گردن و بقیه اعضای بدن، حاکی از تعارض بین قلب و مغز و سر در گمی و حیرانی بیننده خواب برای اتخاذ تصمیمات مهم در زندگی می باشد.


تعبیر خواب تیر خوردن و زنده ماندن

تعبیر خواب تیر خوردن و زنده ماندن تعبیری از تیر خوردن ولی با صدمه جدی روبرو نشدن است که بیانگر بروز مشکلات کوچک در زندگی بیننده خواب خواهد بود.


تعبیر خواب تیر خوردن به پا

تعبیر خواب تیر خوردن به پا نیز مانند تیر خوردن به کمر حاکی از تعارض بین قلب و مغز است که برای اتخاذ تصمیم مهمی بیننده خواب را با مشکلات عدیده ای روبرو ساخته است. همچنین می تواند رویت چنین خوابی بیان کننده افرادی باشد که بیننده خواب را دچار تشویش و نگرانی نموده اند.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب زنده شدن مرده

تعبیر خواب تیر خوردن دوست

تعبیر خواب تیر خوردن دوست چنانچه زننده تیر بیننده خواب باشد بیانگر احساس حسادت بیننده خواب نسبت به دوست خود خواهد بود. چنانچه زننده تیر بیننده خواب نباشد با صدمه دیدن دوست در خواب در اثر تیر خوردن نشان می دهد که دوست با مشکلات بزرگی مواجه خواهد شد ولیکن چنانچه آسیب جدی ندیده باشد مورد عنایت قرار خواهد گرفت.


تعبیر خواب تیر خوردن برادر

تعبیر خواب تیر خوردن برادر دارای تعابیر نیکویی نبوده و خالد اصفهانی معتقد است که خواب تیر خوردن برادر و از دست دادن آن بیانگر اختلافاتی است که در آینده ای نزدیک برای خانواده پیش آمده و یک نزاع بزرگ بین آنان رخ خواهد داد.


تعبیر خواب تیر خوردن به شکم

تیر خوردن به شکم نیز مانند تیر خوردن به پا و کمر تعبیر می شود و نمایانگر وجود تعارض بین قلب و مغز می باشد که بیننده خواب را با سردرگمی روبرو ساخته است و همچنین بیانگر وجود افرادی است که موجب تشویش و اضطراب بیننده خواب شده اند.


تعبیر خواب تیر خوردن فرزند

تعبیر خواب تیر خوردن فرزند بیانگر وجود اضطراب و نگرانی بیننده خواب برای عزیزان خود است یکی از این نگرانی ها مرتبط با فرزند بوده و رویت چنین خوابی حاکی از نگرانی برای فرزند خواهد بود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب النگو طلا در دست زن متاهل

تعبیر خواب تیر خوردن فرزند


تعبیر خواب تیر خوردن دختر مجرد

تعبیر تیر خوردن دختر مجرد در خواب بیانگر وجود افراد زیادی در اطراف وی است که قصد آزار رساندن به وی را دارند. همچنین در غیاب وی به سخن چینی پرداخته و احساسات بیننده خواب با شنیدن چنین اخباری جریحه دار خواهد شد. گفته شده است دختر مجرد با دیدن چندین گلوله در خواب در آینده و با شروع زندگی مشترک با خیانت مواجه خواهد شد.


تعبیر خواب تیر خوردن به دست

تعبیر خواب تیر خوردن به دست نیز مانند اعضای دیگر بدن بیانگر تعارض بین مغز و قلب برای اتخاذ تصمیمات مهم می باشد که بیننده خواب را دچهر سر در گمی نموده است.

☺ تعبیر خواب «تیر خوردن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تیر خوردن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


7 دیدگاه

 1. احمد

  خاب دیدم دوستم سر دوزدی تیر خورد تو سر ودرجا تمام کرد

 2. Anahita

  سلام من خواب دیدم دارم با یکی قدم میزنم بعد یکی میخواست به اون شلیک من رفتم جلو و خیلی گلوله خوردم واصلا خون نیومد فقط تو خواب یکم حس نفس تنگی داشتم

 3. مهدی

  خواب دیدم برادرم با اسلحه من ویه زنی دیگر که آشنا بود ولی نمشناختمش رابه رگبار بست

 4. آرزو

  من خواب دیدم مردی یک تیر به پشت سرم زد و برای اینکه اطمینان حاصل کنه مردم یکی هم به گردنم زد خون زیادی ازم رفت و بی حال شدم میتونستم راه برم از همه درخواست داشتم من رو به بیمارستان ببرن

 5. آیسل

  سلام. من خواب دیدم یک مردی که نمی‌شناختم با دوتا اسلحه وارد خونمون شد و مادر و پدرمم توی خونه بودن اون مرد روبروی پدرم وایستاد و من حس کردم با پدرم دشمنی داره اما بعد به من شلیک کرد اما من فقط حس کردم ک بهم تیر زد ولی هیچ خونی ازم نیامد و هیچ زخمی و جراحتی نداشتم و بعدش هم خیلی عادی راه میرفتم و نفس میکشیدم ولی فقط حس میکردم 2 تا تیر توی بدنمه و نزدیکی قلبمه و خودشو داره به قلبم میرسونه و بعدشم که به پدر مادرم میگفتم بریم بیمارستان الان تیر خودشو میرسونه به قلبم و میمیرم خیلی عادی رفتار میکردن انگار ن انگار بهم تیر خورده و هیچ اضطراب و نگرانی و ترسی نداشتن
  ممنون میشم تعبیرشو بفرمایید

 6. منیره

  سلام وقت بخیر خواهرم خواب دیده که به پای شوهرش گلوله خورده و خواهرم گلوله را از پای شوهرش بیرون آورده و بعدش از خواب بیدار شده تعبیر آن چه می‌شود

 7. سلام وقت بخیر من خواب دیدم داشتم با یکی از آشناها بحث می‌کردم که یهو فرد به یه جا خیره شد و تفنگشو در آورد و چندین بار بهم شلیک کرد به دستم ستون فقراتم و جاهای دیگه که انقدر زیاد بود که یادم نیست. وقتی به ستون فقراتم تیر زد یه جوری تیر کشید که از خواب بیدار شدم می‌شه لطف کنید تعبیرش رو بگید؟

نظر خود را بیان کنید