تعبیر خواب ملخ

دیدن ملخ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن ملخ در خواب چیست؟

تعبیر خواب ملخ سبز

تعبیر خواب ملخ

ملخ در خواب از جمله های خواب هایی است که به ندرت رویت شده و بسته به نوع ، تعداد و کوچکی و بزرگی ملخ دیده شده در خواب دارای تعابیر متفاوتی خواهد بود. از آنجاییکه ملخ یک نوع آفت محسوب می گردد به همان صورت در خواب نیز نمادی از ضرر و زیان مالی می باشد. وجود دسته ای از ملخ ها نیز نشان دهنده آفتی عمومی و چنانچه در محل زندگی بیننده خواب باشند بیانگر بروز آفت مالی برای بیننده خواب و اطرافیان وی می باشد. امروز در آلامتو به تعبیر خواب ملخ از دیدگاه معبرین برجسته اسلامی و با جزئیات آن پرداخته ایم. امید است مورد توجه قرار گرفته و مفید و موثر واقع گردد.

تعبیر خواب کامل و دقیق


تعبیر خواب ملخ امام صادق

تعبیر خواب ملخ از نظر امام صادق (ع) آفت محسوب شده و فرموده اند: چنانچه بیننده خواب ببیند که ملخ به زمین های زراعی مردم حمله کرده و در حای غارت محصولات هستند نشان دهنده آسیب رسیدن به اموال مردم آن منطقه است و چنانچه بیننده خواب مبتلا به بیماری بوده و ملخ را در باغ خود ببیند بیانگر بدبختی و بدشانسی برای بیننده خواب خواهد بود.


تعبیر خواب ملخ ابن سیرین

ملخ در خواب از نظر ابن سیرین مال و ثروت می باشد و ایشان نعبیر ملخ پخته در خواب را پول دانسته اند. چنانچه بیننده خواب هجوم ملخ ها را به منطقه ای ببیند حاکی از ورود لشکریانی به آن منطقه است که موجب خرابی و از بین رفتن منطقه خواهد شد.


تعبیر خواب ملخ برای دختر مجرد

ملخ در خواب دختر مجرد مسائل و مشکلاتی است که در زندگی دختر مجرد وجود داشته ولیکن در آبنده ای نه چندان دور به پایان خواهد رسید. به طور کلی خواب ملخ برای دختر مجرد دارای تعابیر نیکویی نبوده و بسیاری از معبرین دیدن چنین خوابی را حاکی از پریشانی برای دختر مجرد عنوان نموده اند. همچنین رویت ملخ در حال پرواز در خواب دختر تنها نیز نمادی از عدم حصول درآمد و پریشانی حاصل از آن می باشد.


تعبیر خواب ملخ در خانه

تعبیر خواب ملخ در خانه می تواند بیانگر درآمد و یا شغلی جدید برای بیننده خواب باشد که از منابع متفاوت بدست خواهد آمد.


تعبیر خواب ملخ سبز

معبرین تعبیر خواب ملخ سبز را نیکو دانسته و رویت چنین خوابی را سعادت و خوشبختی و همچنین سرازیر شدن برکت و فرزند برای بیننده خواب عنوان نموده اند. به طور کلی دیدن ملخ سبز در خواب نشانه ای از ثبات آرامش در زندگی بیننده خواب بوده و رویت چنین خوابی برای دختر مجرد بیانگر ازدواج با مرد مورد علاقه وی می باشد. دیدن ملخ سبز در خواب مرد نیز نمایانگر کسب سود فراوان از شغل فعلی خود می باشد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب مار در خانه خود یا دیگران

تعبیر خواب ملخ


تعبیر خواب ملخ سیاه

تعبیر خواب ملخ سیاه از دیدگاه معبرین نیکو نبوده و دیدن ملخ سیاه در خواب را نشانه گرفتاری ها و مشکلاتی دانسته اند که بیننده خواب با آنها مواجه خواهد شد. همچنین ملخ سیاه بیانگر وجود دوستی بد در نزدیکی بیننده خواب است که می تواند مانن یک دشمن در تلاش برای رساندن آسیب به بیننده خواب باشد.


تعبیر خواب ملخ بزرگ

ملخ بزرگ در خواب نیز از تعابیر مثبتی برخوردار نبوده و معبران رویت چنین خوابی را وجود افرادی بخیل و حسود در اطراف بیننده خواب دانسته اند. البته برخی دیگر از معبران علاوه بر آن تعبیر خواب ملخ بزرگ را اشتغال بیننده خواب به شغلی معرفی نموده اند که مورد پسند وی نبوده و آن را اتلاف وقت می داند. احتمالا دیدن این خواب آگاهی بیننده را برای یافتن کسب و کاری جدید و سودآور افزایش خواهد داد.


تعبیر خواب ملخ مرده

ملخ مرده در خواب از جهات مختلف دارای تعابیر متفاوتی است و تعبیر اول آن تقسیم پول بیننده خواب با خانواده بوده و می تواند حاکی از رسیدن کمک مالی برای بیننده خواب از جانب بزرگترهای خانواده باشد. معبرین تعبیر خواب ملخ سبز مرده را نمادی از شکست در کسب و کار برای بیننده خواب دانسته و دیدن ملخ سیاه مرده نیز خلاصی از شر دشمنان برای بیننده خواب خواهد بود. به طور کلی رویت ملخ مرده در خواب می تواند نشانه ای از بروز مشکلات و بحران هایی برای بیننده خواب بوده و یا حاکی از قرار گرفتن بیننده خواب در معرض مشکلات مالی باشد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب سگ سیاه امام صادق

تعبیر خواب ملخ در دهان

ورود ملخ در دهان بیننده خواب بیانگر آن است که وی فردی کنجکاو بوده و هم صحبتی با دیگران را سرگرمی جالبی می داند. ولیکن دیدن خواب ملخ در دهان می تواند هشداری برای وی باشد که از انتشار اطلاعاتی که صحت آنها محرز نشده است خودداری نموده و خود را از نتایج منفی که در رابطه با همین موضوع پیش خواهد آمد ایمن سازد.

☺ تعبیر خواب «ملخ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ملخ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


4 دیدگاه

 1. کیمیا

  با عرض درود من در خواب دیدم یک ملخ بزرگ به دستم چسبید و من از حولم بزور از روی ساق دستم کندم ش و پرتش کردم و هی میگفتم این چی بود از کجا پیداش شد و از خواب پریدم میشه لطفأ بگید تعبیرش چی میشه امیدوارم تعبیرش خواب باشه الهی آمین .

 2. جعفری

  خواب دیده پسرم که از داخل دهانش ملخ زنده میاد بیرون هر چی می‌ریزد بیرون باز هم میاد

 3. المیرا

  من خواب دیدم تو جمع خونوادمون نشستیم یه ملخ سیاه بزرگ میپره و میاد روی سرم میشینه مامانم میبینه و بهم میگه من میترسم و جیغ میکشم مامانم و خواهرم به زور اونو از سرم جدا میکنن و یه تیکه از موهام کنده میشه و دوباره همین تکرار میشه و بار دوم که وونو از سرم جدا میکنن میکشنش ولی من تا نگاش میکنم دوباره زنده میشه و میپره طرف من منم با پام میکشمش

 4. فاطمه

  سلام
  من خواب دیدم یه ملخ کوچیک و به رنگ سفید روی سرم نشسته بود زنده بود ولی تکون نمیخورد
  منم ترسیدم و همش جیغ می کشیدم که یه آقایی که نمیشناختمش اومد آروم بدون اینکه به ملخ صدمه ای بزنه اونو از روی سرم برداشت

نظر خود را بیان کنید