تعبیر خواب خریدن کیف

دیدن خریدن کیف در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خریدن کیف در خواب چیست؟

تعبیر خواب خریدن کیف امام صادق

تعبیر خواب خریدن کیف

دیدن خواب کیف و خریدن کیف از خواب های رایج و متداولی است. ولیکن چنین خوابی بیشتر از جانب بانوان گزارش میگردد. با آنکه دیدن این رویا برای زنان عجیب نیست و ممکن است دارای تعبیر خاصی نباشد. اما معبرین تعابیری را برای آن عنوان نموده اند. آنها خریدن کیف در خواب را نمادی از وجود مشکلات مالی برای بیننده خواب دانسته اند.

در واقع خواب خریدن کیف نگرانی های بیننده خواب برای تامین مخارج زندگی را بازگو مینماید. نشان می دهد که وی زیر بار فشار اقتصادی است و برای خریدن چپزهایی که تمایل دارد با مشکلاتی مواجه میباشد. در این مطلب از آلامتو تعبیر خواب خریدن کیف را مورد بررسی قرار داده ایم. با ما همراه باشید.

تعبیر خواب یوسف


تعبیر خواب خریدن کیف امام صادق

امام صادق خواب کیف را بر سه وجه عنوان میدارند:

  • اولین تعبیر کیف امام صادق رازها و اسرار پنهان بیننده خواب است.
  • دومین تعبیر کیف امام صادق بدن انسان است.
  • سومین تعبیر کیف امام صادق بی پولی و تهی دستی است.

تعبیر خواب خریدن کیف ابن سیرین

خریدن کیف از نگاه ابن سیرین بدست آمدن فرصت هایی است که برای بیننده خواب مهیا میگردد. به نوعی می توان این خواب را افزایش رزق و روزی دانست. ابن سیرین میگوید: خریدن کیف مسافرتی نشانه رسیدن خبرهای خوش برای بیننده خواب است. ممکن است این خبر بارداری و وجود فرزند جدید در خانه باشد. ابن سیرین دیدن چنین خوابی برای دختر مجرد را بیانگر تحقق اهداف و رسیدن به پیروزی و موفقیت دانسته است. ممکن است آن ازدواج و یا دستیابی به موفقیت در زمینه کاری و تحصیلی باشد. ابن سیرین خریدن کیف سفید در خواب را نمایانگر رهایی بیننده خواب از شر دشمنان عنوان نموده است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب گم شدن کفش

تعبیر خواب خریدن کیف ابن سیرین


تعبیر خواب خریدن کیف سفید

خریدن کیف سفید در خواب دارای تعابیر مثبتی است. معبرین کیف سفید را نمادی از شهرت نیکو در بین مردم عنوان کرده اند. خواب کیف سفید حاوی کتاب نیز میتواند نشانه کسب موفقیت و رسیدن به مدارج بالای تحصیلی باشد. خریدن کیف مسافرتی سفید در خواب جوان ها بیانگر ازدواج و سفر کردن است. دیدن خریدن کیسه خواب سفید برای دختران مجرد نیز خبر از آشنایی با مردی مقبول میدهد که به ازدواج ختم میگردد. به طور کلی کیف سفید در خواب تعابیر خوبی دارد و نشان دهنده خلاصی از بحران و پایان مشکلات زندگی میباشد.


تعبیر خواب خریدن کیف مشکی

تعبیر خواب خریدن کیف مشکی نیز از تعابیر نیکویی برخوردار می باشد. زمانی که زنی متاهل و یا باردار در خواب خود ببیند کیف سیاه خریداری کرده است نمایانگر ارتقا در شغل و کسب مقامی بالاتر است. اگر دختر مجرد چنین خوابی را ببیند نشان میدهد که به زودی با مردی ثروتمند و اهل معاشرت بین مردم ازددواج مینماید. اگر دانشجو در پی کسب علم باشد نیز بیانگر رسیدن به مدارج عای و موفقیت خواهد بود.


تعبیر خواب خریدن کیف دستی زنانه

تعبیر خواب خریدن کیف دستی نیز نیکو است. معبران تعبیر چنین خوابی را رسیدن بیننده خواب به پیزهای ارزشمند میدانند. چنانچه فردی در خواب ببیند که کیف دستی زنانه میخرد نمایانگر تحقق آرزوها و رسیدن بیننده خواب به اهداف خویش خواهد بود.


تعبیر خواب خریدن کیف پول

خواب خریدن کیف پول نیز دارای تعابیر نیک.یی می باشد. تعبیر چنین خوابی خبر از تغییرات بزرگ در زندگی بیننده خواب است. این تغییرات تاثیرات مثبتی در زندگی بیننده واب ایجان خواهد نمود. احتمالا از افزایس حقوق و یا رسیدن به مقامی بالاتر باشد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب شیر دادن به بچه از حضرت یوسف

تعبیر خواب خریدن کیف پول


تعبیر خواب خریدن کیف نو

خریدن کیف نو در خواب نشانه ای از رسیدن خیر و برکت و فرصت های ویژه ای برای بیننده خواب است. دیدن چنین خوابی میتواند حاکی از دستیابی به مقام و سمت در شغل رسدن به مدارج بالای علمی و تحصیلی و یا آشنایی و ازدواج با فرد مورد علاقه برای بیننده خواب باشد. به طور کلی به معنای پایان مشکلات و رسیدن روزهای خوش خواهد بود.


تعبیر خواب خریدن کیف برای دختر مجرد

حواب خریدنن کیف برای دختر مجرد بسته به جزئیات آن تعبیر میگردد. خریدن کیفی پر از پول در خواب دختر مجرد بیانگر خواستگاری مردانی خوب از بیننده خواب میباشد. خریدن کیفی با در باز حاکی از پول زیادی است که به بیننده خواب خواهد رسید. وجود میوه در کیف خریداری شده نیز بیانگر افزایش رزق و روزی و خوش اقبالی برای بیننده خواب است. دیدن کیف بزرگ در خواب دختر مجرد نیز نمایانگر سلامتی و تعهد برای بیننده خواب میباشد.

☺ تعبیر خواب «خریدن کیف» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خریدن کیف» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


2 دیدگاه

  1. بنیامین موسی زاده

    تشکر فراوان بابت تعبیر خواب….

  2. شایلی

    خواب دیدم رفتم ی مغازه دوتا کیف خیلیییی کوچولو ب اندازه ای ک فقط یک فندق توش جامیشد خریدم و دوتاهم کیف ی شکل و مجلسی یکی نقره ای و یکی هم رز گلد ک یکیشو توش لوازم ارایش بزارم یکیشو پول نعبیرش چیه؟

نظر خود را بیان کنید