تعبیر خواب زین اسب

دیدن زین اسب در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن زین اسب در خواب چیست؟

تعبیر خواب زین اسب چیست

زین شغل و حرفه شماست و کاری است که می کنید و با درآمد آن معاش خود را تامین می نمایید ولی برخی از معبران نوشته اند که زین همسر است که البته این درست نیست چرا که در دنیای امروز مرد آن چنان تسلطی بر زن ندارد که زن به صورت زین در خواب متجلی شود.

اگر در خواب ببینیم که زین محکم و استواری داریم به زندگی خود می توانیم اطمینان داشته باشیم زیرا خواب ما خبر می دهد که همه کارها بر وفق مراد انجام می پذیرد و جایی برای تشویش نیست.

اگر زین شکسته و ناجور و خراب داشته باشیم تعبیر خلاف نیست.

اگر دیدید زین را پشت اسب نهاده اید خوب است ولی اگر زین را پشت استر و الاغ قرار داده باشید خوب نیست و خواب شما می گوید کارهایتان را نادرست و ناباب انجام می دهید و به مشکل برمی خورید.

گرفتن یا خریدن زین خوب است ولی بخشیدن یا فروختن آن نیکو نیست و از شکست و نامرادی خبر می دهد.


خواب های مرتبط با زین


☺ تعبیر خواب «زین اسب» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «زین اسب» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


2 دیدگاه

 1. محسن پیری نرگسه

  سلام. من درخواب دیدم که با برادر بزرگتراز خودم دراتاق خانه مان نشسته بودیم به یکباره اسبی قشنگ و بزرگ و ابرش که زینش بسته بود و بر روی زین یکه نفر مرد بزرگ و قدرتمند داخل اتاقمان شدوقتی با برادرم درحال صحبت بودم دیدم پیامبر اعظم(ص) است.
  به برادرم گفتم ببین وقتی اراده قلبی و باطنی به قدرت خدا داشته باشی خدا هم برایت همه کار میکند.. یکدفعه یه نفر بزرگ هیکل و بلند قد که عبایی بر تن داشت و همش سیاهی بود و چشمان قرمز داشت دراتاق ظاهر شد که همان شیطان بودپیامبر دستش را زیر زین برد که یه چاقوی مانند خنجر را دراورد که درهمان حال نعوذبالله دست من بود که درزیر زین رفت و خنجر را دراوردم و در روبروی شیطان قرار دادم و با تکرار کلمه یاالله، یاالله، یاالله، خون از چشمان شیطان نزیک بودن بیرون بریزد اینقد آتشین شده بود و بعد مادرم مرا ازخواب بیدار کرد. تعبیر چیه. ممنون میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   انشالله که برای شما خیر است و همین که در خواب خود ایشان را به این صورت دیده اید انشالله که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید