تعبیر خواب چوپان

دیدن چوپان در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن چوپان در خواب چیست؟

تعبیر دیدن چوپان در خواب

چوپان در خواب دیدن بسیار نیکو است و خوابی است مبارک و میمون.

بیشتر انبیا الهی و پیغمبران بزرگ چوپان بوده اند و خود چوپان انسانی است پاک و آزاده که پاسدار یکی از بزرگترین نعمات خداوند است.

دیدن چوپان در خواب بسیار نیکو است و چه بسیار پیامبران و اولیا در رویاهای صادقانه، به شکل و هیئت چوپانان ظاهر می شوند و مبشر الطاف و عنایات الهی قرار می گیرند.

دیدن چوپان در خواب به هر حال و صورتی که باشد خوب است و بهتر است اگر چوپان چوبدست در دست و گوسفندانی در پیش داشته باشد در این صورت می تواند یکی از فرشتگان مقرب باشد که بر بیننده خواب ظاهر شده است.

اگر چوپانی به آن صورت که گفته شد در خواب ببینید ارتقا شان و جاه می یابید و به نعمت و رفاه می رسید و اگر با چوپان سخن بگوئید بشارتی به شما می رسد.

اگر چوپانی را با گوسفندان ببینید که به طرف شما می آید خیلی بهتر از این است که چوپانی از شما دور شود و فاصله بگیرد و در واقع پشت چوپان به طرف شما باشد.

اگر چوپانی از طرف افق روشن بیاید رویائی است آسمانی و عالی که نوید زندگی درخشان به بیننده خواب می دهد.

اگر چوپان آشنا باشد یعنی یکی از آشنایان یا خویشان خود را در کسوت چوپان ببینید او هر کس هست به نعمت و رفاه می رسد. به او بشارت بدهید. اگر نا آشنا با شد فقط خود شما از این خواب بهره مند می گردید.

اگر از چوپان چیزی بگیرید و بخورید خوب است ولی اگر چوپان چیزی از شما گرفت یا خواست بگیرد که شما نداشتید تا بدهید تحقیق کنید شاید واجب ساقط شده ای داشته باشید که انجام نداده اید. تکلیفی بر گردن شما هست که باید انجام شود و شاید مدیون نباشید و باید صله ارحام کنید.

به هر حال دیدن چوپان در خواب خوب است.


خواب های مرتبط با چوپان


☺ تعبیر خواب «چوپان» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «چوپان» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


9 دیدگاه

 1. نسیم رسولی

  من خواب دیدم خودم هم چوپان هستم اما رمه از گوسفندان چوپان دیگر که نمیشناختم به کوه بلند فرار کرد و آن چوپان خانم بود و از من کمک خواست که رمه کوسفندان اش بر گردانم ومن تمام گوسفندان و رمه را برگرداندم به آن چوپان خانم
  بعدش از خواب بیدار شدم

 2. معصومه محمدی

  سلام وقت بخیر
  من سالها پیش خواب دیدم که با چند نفر در حال زیارت قبر اصحاب کهف هستم ، ما پشت میله‌ها بودیم و قبرها توی غار و جلوی ما اونطرف میله‌ها بودند .
  یکدفعه زمین شکافته شد و یک چوپان با لباسهای تمیز چوپانی و عرقچین روی سرش از قبر خارج شد و به هر کدوم از ما یک تکه نان خشک داد .
  ممنونم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب چوپان بسیار به خیر امده است و می تواند نشانی از راهنمایی برای شما در اینده باشد که چیزی را به شما نشان دهد که سبب تغییر مسیر شما شود که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. Atifeh

  من خواب دیدم چوپان استم ولی بسیار دیق هستم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بسیار خوابی خیر خوانده شده است و برای شما هم به همین صورت است و باید بدانید که خوابی خیر دیده اید که اینده ای روشن برای شما خواهد داشت.
   سربلند و پیروز باشید

 4. حامد

  سلام در خواب دیدم که چوپانی گله ای گوسفند را دارم که گله مال خودم نبود وفقط چوپانی میکردم و غروب گوسفندان را تحویل صاحبش میدادم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر در خواب چوپان ببینید و یا این که خود چوپان باشید در هر دوصورت برای شما خیر است وباید بسیار از جانب آن راحت باشید واز این رو نگرانی نداشته باشید که انشالله برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. رضا

  در مزرعه پدرم داشتم آبیاری میکردم که آب زیادی ازجوب میومد همزمان چوپانی چند گاو گنده بودم که یکی از گاوها باهام حرف میزد و نصیحت میکرد که بهش بگو که کمکت بکنه نمیدونم کی ولی تو خواب میدونستم ولی در بیداری نمیدونستم کی بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی دارد و به این صورت است که شما در اینده مالی با برکت و حلال را صاحب خواهید شد و فرمان زندگیتان را به دست خواهید گرفت . ان جمله اول به معنی کمک از خداوند است و بعد خانوادتان میتواند باشد.
   سربلندو پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید