تعبیر خواب بره

دیدن بره در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن بره در خواب چیست؟

دیدن بره سفید کوچک در خواب نشانه چیست

دیدن بره در خواب خوب و بل که بسیار خوب است.

معبران بره سفید را در خواب خیر و برکت تعبیر کرده اند. آنچنان که برای دامپروران فصل زائیدن گوسفندان زمانی است که نتیجه زحمات خود را دریافت می دارند و سود می برند برخی از معبران بره را در خواب فرزند تعبیر کرده اند.

اگر کسی در خواب ببیند که صاحب بره ای شده برخوردی جالب و سودبخش در پیش خواهد داشت.

اگر بیننده خواب ببیند که بره ای در آغوش دارد و آن بره متعلق به خودش می باشد به زودی صاحب فرزند می شود. اگر ازدواج نکرده باشد امتیاز خوبی پیش رو خواهد داشت.

اگر بیننده خواب ببیند که بره ای را سر بریده و ذبح کرده زیانی به او می رسد یا یکی از نزدیکانش فوت می شود.

خوردن گوشت بره غم خوردن است. داشتن بره های بسیار فراوانی نعمت است.

به هر حال دیدن بره در خواب خوب است حتی تماشای گله ای که بره هایی در میان آنست.


خواب های مرتبط با بره


☺ تعبیر خواب «بره» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «بره» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


8 دیدگاه

 1. پوریا

  سلام. مادرم خواب دیده تو حیاطمون یه گوسفند خوشگل بوده و بعد من صدا زدم مادر بیا اومده دیده گوسفند زاییده و 4 تا بره زیبا به دنیا آورده. ممنون میشم تعبیر کنید

 2. فاطمه

  سلام. من خواب دیدم توی روستا زندگی میکنیم و مادرم یه بره رو میبره توی کوه برای چرا و اونو میبنده وقتی پدرم میره اونو بیاره میبینه که به جای اون بره یه بوقلمون بسته شده،چه تعبیری داره این خواب

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما ممکن است به این تعبیر باشد که در اینده به شما ممکن است در ازای اعتماد اشتباهی که می کنید چیزی کمتر برسد و از این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند وپیروز باشید.

 3. Mahtab

  من خواب دیدم یه بره ی کوچک سفید دنبالم کرد منم از ترس رسیدم خونه درو روش بستم اینم بگم ک ما بچه میخواییم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب این خواب برای شما خوب است و نشان از ان می تواند داشته باشد که شما در اینده به آنچه که می خواهید، دست خواهید یافت و این که در خواب شما به دنبال شما بوده است می تواند به این معنا باشد که به ان خواهید رسید و نگرانی ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 4. Z

  سلام من خواب دیدم یه گوسفند زایمان کرد و بره ای که به دنیا اومد اطراف چشماش مشکی بود و پاهاش سفید بودن و پشتش طلایی بود و به مرور پشت بره سفید شد و اطرافیانم می گفتن که پشت بره که سفید باشه هیچ فایده ای نداره.
  میشه بگید تعبیرش چی میشه.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب به این صورت آمده است که بدانید که برای شما خیری در پیش است و ممکن است اطرافیان شما از این خیر ناراحت شوند و به شما حسادت کنند و از این رو برای خود باید به آنچه که کسب می کنید ایمان داشته باشید و سخن دیگران برای شما اهمیت نداشته باشد.
   سربلندو پیروز باشید

 5. ایمان

  سلام.کن خواب دیدم یه بره به دنیا اومده بود اما مرده بود.چند دقیقه بعد یه بزه دیدم داشت میدویید.

نظر خود را بیان کنید