تعبیر خواب عود

دیدن عود در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن عود در خواب چیست؟

تعبیر خواب عود روشن کردن

عود دود کردن در خواب خوب است.

اگر فقط بوی عود را استشمام کنید حکم عطریات را دارد.

اگر عود را ببینید نشان مصاحبی است شفیق و خوب روی و خوش سیما که بهجت و سرور می بخشد و مصاحبتش مغتنم است.

چوب عود خیر و برکت است و نعمت و خوشی و خوبی و دیدنش در خواب تعبیر چوب معمولی را ندارد.

اگر ببینید چوب عود می سوزانید نیکی و خیرات می کنید.

اگر ببینید دیگری چوب عود می سوزاند و شما عطر آن را می شنوید دیگری خیرات می کند و سود آن عاید شما می گردد.

اگر مقداری عود دیدید که در خواب خریده اید و به خانه می برید با شخصی خوش سیما و خوب روی معاشر خواهید شد.

به هر حال دیدن عود در خواب بد نیست و بوی آن حکم عطر را دارد.


تعبیر خواب بخور عود

در خواب به طور کلی بخور کردن چیزهای خوشبو نیکو است و اثر آن به اندازه بوی خوشی است که در عالم رویا استشمام می شود یا احساس می کنیم که به مشام می رسد.

ابن سیرین می گوید بخور کردن در خواب مالی است که از کسی به بیننده خواب می رسد و مقدار آن به میزان بوی خوش بخارات است.

باز هم ابن سیرین از جابر مغربی نقل می کند که اگر در خواب احساس کنید بخور بوی ناخوش دارد تعبیرش خلاف تعبیر بالا است. یعنی سودی نمی برید بل که تلاش بی ثمر انجام می دهید.

در یک خواب نامه معتبر فرانسه هم نوشته شده که بخور کردن گویای خود خواهی بیننده خواب است و این که می خواهد مطرح باشد و دیگران درباره او به خوبی حرف بزنند. این حالت نا خود آگاه است و در بیداری بیننده خواب به این خود خواهی اعتراف ندارد.


خواب های مرتبط با اسپند


☺ تعبیر خواب «عود» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «عود» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


6 دیدگاه

 1. احمد

  با سلام وقت بخیر من خواب دیدم روی فرش خواب افتادم ویک مرد ویک زن پنجاه سال بالای سرم بودند وعود بخور روشن کردند ومن بی حال بودم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب عود به خیر امده است و نشان از مالی ذکر شده که به بیننده ی خواب رسد و از این رو باید از دیدن این خواب خوشحال باشید و بدانید که انشالله خیری برای شما در انتظار است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. الهام

  سلام.من خواب دیدم که مادرم که فوت شدن یه تشک و لحاف برام پهن کردن و بالا سر تشک و لحاف عود روشن کردن که من بخوابم من ازشون تشکر کردم که بهشون گفتم چرا شما زحمت کشیدید برای من جا انداختید خودم اینکار رو میکردم .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما بر اساس تعابیر خواب ممکن است نشان از اشنایی با شخصی خیر باشد و ارتباط این موضوع با مادرتان را خداوند تبارک و تعالی تشخیص دهند.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. نسیم

  سلام. من خواب دیدم یه جایی هستم شلوغه، انگار مثه باغی جایی که همه فامیل رفتیم اونجا.
  من هرجا میرفتم پسرداییم که ۲سال از من بززگتره هی منو نگاه میکنه. هرجا میرم اونو میبینم .بعضیام هستن ولی اون بیشتر به چشمم میاد.
  بعد دیدم رفتمم جایی اونجا از سقف عود های یزرگی آویزون بود و در حال دود شدن ، و من بوش رو احساس میکردم و میگفتم چه بوی خوبی میدن و با دستم عودهارو هل میدادم به این طرف و آن طرف میرفتن. و اونجا هم پسرداییم رو دیدم.
  بعد میبینم یه پسر بچه بغل منه، و بهش شیر میدم و شیر یکم بیشتره و دور و بر دهنش شیر شده. و خیلی هم خوشگل و خوشحاله و من هم خوشحال بودم. و با چند نفر صحبت میکنم. پسرداییم بهم نزدیک میشه در حالت نشسته .
  در واقعیت ما به زور و خجالت سلام میدیم بهم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نشان از ان دارد که شما را در اینده ای نه چندان دور نوید شخصی خواهد بود که مصاحبی بسیار خوب و خوش سخن است و ممکن است آن شخص یا خود ایشان باشد و یا شخصی در وجنات ایشان و این خود برای شما بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید