تعبیر خواب عطر (ادکلن)

دیدن عطر (ادکلن) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن عطر (ادکلن) در خواب چیست؟

دیدن عطر و ادکلن در خواب

عموم بوهای خوش در خواب تعبیر خوب دارند و بوهای بد تعابیر نامطلوب. حتی اگر بویی خوش باشد ولی شما در خوابتان آن را نپسندید و احساس کنید دوست ندارید تعبیر بوی نا خوش را دارد.

عطر از جمله بو های خوش است و هر چه بیشتر در خواب از عطری خوشتان بیاید و لذت ببرید بهتر است و تعبیر خوب تری دارد.

اگر در خواب ببینید شیشه ای عطر دارید که بوی خوش می دهد اما هنوز در آن را نگشوده و مصرف نکرده اید خواب شما می گوید فرصتی نیک و بزرگ برای شما به وجود می آید که می توانید هم خودتان بهره ببرید و هم دیگران را بهره مند کنید.

اگر کسی شیشه ای عطر به شما داد نشان آن است که فرصتی در اختیار شما قرار می دهد و شانسی به شما می بخشد و اگر شما به کسی شیشه ای عطر دادید به او فرصت و امکان می دهید.

حال اگر در خواب دیدید که کسی عطر مصرف کرده و بوی خوش می دهد برای بیننده خواب خوب است نه مصرف کننده عطر. این خواب می گوید بیننده خواب با انسانی خوش نام و بلند آوازه آشنا می شود.

اگر کسی که عطر را مصرف کرده بود آشنا بود و شما او را به نام می شناختید آشنایی به شما خدمتی انجام می دهد.

اگر در خواب دیدید خودتان عطری خوش بو مصرف کرده اید خواب تان می گوید کاری می کنید که مردم از شما خوب می گویند و شما را می ستایند.

روی هم رفته عطر و بوهای خوش در خواب ما تعابیر خوب دارند و غالبا به حسن شهرت و نام آوری و مدح و ستایش تعبیر می شوند.


تعبیر خواب «عطر (ادکلن)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «عطر (ادکلن)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

6 دیدگاه

 1. عرض سلام و وقت به خیر
  من در ماه رمضان امسال و نزدیک اذان صبح و در حالیکه خواب بودم حس کردم کسی بالای سرم ایستاده و بیدارم می کند در حالیکه بوی عطر بسیار خوشبویی می دهد. انگار می خواهد مرا برای نماز صبح بیدار کند. من از خواب پریدم و جالب انکه تا مدت کوتاهی بوی آن عطر را استشمام می کردم و اذان صبح هم همان موقع خوانده شد. این خواب بسیار مرا دگرگون کرد تا جایی که حس کردم واقعا کسی در اتاقم بوده و هر روز صبح منتظر اسشمام آن عطر خوشبو بودم.
  با این توضیح که من سحری نمی خوردم و هنگام نماز صبح معمولا خواب می ماندم و مدتی بود که بیدار شدن برای نماز صبح فکرم را مشغول کرده بود.
  ممنون میشم اگر تعبیری دارد بفرمایید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما خیر است و نشان از از تحولی نو در پایداری در احکام دین است و اینکه اگر آن را هم در واقعیت دیده اید نشان بر این است که ناخوداگاهتان از عالم واقعیت چیزی به خاطر سپرده است و آن را به تصویر کشیده است.

 2. ناشناس در

  سلام
  خواب دیدم با همسرم درون بازاری هستیم و از معازه سراغ یک عطری را میگیریم چند عطر هم خرید کرده و میرویم در دستانمان ساک هست و بعد مسافتی که میرویم میبینم به جای ساک در دستانم یک سبد پر از تخم مرغ است
  در جای دیگر خواب میبینم یک آکواریوم در منزل داریم که کسی آن را به ما داده و در آن چند ماهی و یک کروکدیل هست بعد از اینکه به آنها غذا دادم وحشی و بزرگ شدند و حمله کردند که ما از پنجره فرار کردیم داخل حیاط و همسرم درون خانه با آن درگیرشد و ناگاه دیدم در کنار علفزاری هست و آن کروکدیل را کشته و دارد پوستش را میکند
  خیلی آشفته هستم و دل نگران تعبیرش چی میتونه باشه
  ممنون اگه زودتر بگین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما از چند قسمت متفاوت تشکیل شده که هر کدام را باید جداگانه تعبیر کرد. و اول آنکه تعبیر خواب عطر و عطر خریدن خوب است و اینکه نشان بر نیکی برای خود دارد و اگر بوی آن را استشمام کرده اید و بوی خوب بدهد به معنی بلند آوازه شدن نامتان دارد و اینکه تعبیر ساک و مسافرت نشان از برنامه های آینده را دارد و که شما برای اینده تان برنامه ریزی کرد اید که قطعاا از آن ها ثمر هم خواهید دید که سبد تخم مرغ نشان از پاداش و ثمر تلاش است و بسیار نیک و به معنی رزق و روزی حلال است. و ده جای دیگر آکواریوم و ماهی نشان خوب است و اینکه کروکدیل به شما حمله کرده است و شما فرار کرده اید نشان دشمنی بزرگ است که شما به دست خودتان برای خودتان به وجود می‌آورد و کشتن آن در خواب نشان این است که به شما ضرری نمیرساند و شما بر دشمنانتان هم پیروز میشوید.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید