تعبیر خواب دود

دیدن دود در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن دود در خواب چیست؟

دیدن دود و آتش در خواب

دود در خواب جنگ و فتنه است یا غم و انده و کسالت. غم و اندوهی که شما را افسرده می کند ولی نمی گریاند. همه عواملی که قلب را تکدر می بخشند و نهایت موجب ملال و افسردگی می شوند به صورت دود در خواب ظاهر می گردند.

جنگ و فتنه نیز برخورد شدید شغلی یا اختلاف و بگو مگوی خانوادگی است. بحث بین زن و شوهر نقار و کدورت بین فرزندان و پدر و مادر. اگر ببینید که دود به جای این که از زمین به آسمان برود از آسمان به زمین می آید اثر آن بیشتر است.

اگر دیدید آسمان خانه شما را دود گرفته به طوری که ندانید آن دود از کجاست نشان آن است که گرفتاری خانوادگی برای شما پیدا می شود و از جهت خانواده ناراحت و اندوهگین می گردید.

اگر دود سیگار یا دود اندک دیدید افسردگی اندک است و زود گذر. اگر دیدید دود از خانه شما بلند می شود و می رود بهتر از این است که ببینید که دود از جائی دیگر به خانه شما می آید. اگر دود از آشپز خانه شما بیرون می آمد با همسرتان اختلاف پیدا خواهید کردو از جانب او آزرده می شوید.

اگر دیدید دود از لباس شما بر می خیزد مردم پشت سرتان بد خواهند گفت و شخصیت شما را مورد سئوال قرار می دهند. اگر دیدید رشته ای دود به سمت شما می آید خبر بد به شما می دهند.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب آتش

 

تعبیر خواب «دود» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «دود» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

5 دیدگاه

 1. سلام باسپاس از سایتتون
  من خواب دیدم که خودم تو خواب سیگار نمی کشم ولی خواهرم سیگار میکشید و دود سیاه ازش میومد بیرون .
  تعبیرش چیه ؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت معنی خواهد شد که خواهرتان از این که ضرری را به خود وارد کند ترسی ندارد و در اینده مشکلی برای خود ایجاد خواهد کرد که دچار غم خواهد شد و پس باید او را از این امر اگاه کنید .
   سربلند و پیروز باشید .

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن دود در خواب نشانه از شر است و اینکه شما در خواب دیده اید که دود زیادی از دهانتان خارج شده است به این معناست که در راهی قدم گذاشته اید که شر و بدی های زیادی را دفع خواهید کرد و در این راه شما قرار است تعبیر این خواب را که همان پاک و تصفیه شدن روح شماست خواهید زرسید.
   پس سعی بر آن کنید که راهی را که شروع کرده اید،بهتر کنید و بدان ادامه دهید که خیر در انتظار زندگی شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 2. محمدامین در

  درود و سلام !
  من خواب دیدم که یک قسمت ازشهرم دودازخانه هابلنداست اما درجای که زیست دارم دودنبود

نظر خود را بیان کنید