تعبیر خواب دود

دیدن دود در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن دود در خواب چیست؟

دیدن دود و آتش در خواب

دود در خواب جنگ و فتنه است یا غم و انده و کسالت. غم و اندوهی که شما را افسرده می کند ولی نمی گریاند. همه عواملی که قلب را تکدر می بخشند و نهایت موجب ملال و افسردگی می شوند به صورت دود در خواب ظاهر می گردند.

جنگ و فتنه نیز برخورد شدید شغلی یا اختلاف و بگو مگوی خانوادگی است. بحث بین زن و شوهر نقار و کدورت بین فرزندان و پدر و مادر. اگر ببینید که دود به جای این که از زمین به آسمان برود از آسمان به زمین می آید اثر آن بیشتر است.

اگر دیدید آسمان خانه شما را دود گرفته به طوری که ندانید آن دود از کجاست نشان آن است که گرفتاری خانوادگی برای شما پیدا می شود و از جهت خانواده ناراحت و اندوهگین می گردید.

اگر دود سیگار یا دود اندک دیدید افسردگی اندک است و زود گذر. اگر دیدید دود از خانه شما بلند می شود و می رود بهتر از این است که ببینید که دود از جائی دیگر به خانه شما می آید. اگر دود از آشپز خانه شما بیرون می آمد با همسرتان اختلاف پیدا خواهید کردو از جانب او آزرده می شوید.

اگر دیدید دود از لباس شما بر می خیزد مردم پشت سرتان بد خواهند گفت و شخصیت شما را مورد سئوال قرار می دهند. اگر دیدید رشته ای دود به سمت شما می آید خبر بد به شما می دهند.


تعبیر خواب دودکش

دودکش اگر دود داشته باشد غم و اندوه خانوادگی است و هر چه دود آن غلیظ تر باشد غم و اندوه بیشتر است و اگر دود نداشته باشد احساس تامین است از جهت خانواده.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب آتش

☺ تعبیر خواب «دود» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «دود» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


13 دیدگاه

 1. Nilay

  سلام
  من میتونم از خواب هام اینده رو هم ببینم ولی یکیش صحنش منو ترسوند .
  من از جوانی تا پیری پدرم رو دیدم و اون همش بیرون تو حیاط قدیمی خونه نشسته بود تکون نمیخورد اما سیگار نیمه تموم شده و خاموش تو دستاش بود . وقتی اخرین صحنه رسیدم
  پدرم رو دیدم تو همون مکان و منتظر یکی مثل مادرم اون سیگار نمیکشید اما پیر بود و دور دهانش سیاه از کشیدن سیگار زیاد و دود غلیظ و سیاه دود کوچیک اما از لب هاش بیرون می اومد سیگار خاموش لود و اون خشک شده فقط به یک طرف نگاه میکرد .
  در صورتی که پدر من هرگز سیگار نمیکشه .
  لطفاً بهم بگو .

 2. A

  خیلی ممنون
  منم همچنین خوابی دیده بودم.

 3. ش.م

  سلام و خسته نباشید. خواب دیدم تو خونه بودم البته با خونه واقعی مون فرق داشت. طبقه بالاش با خواهرم بودیم اون سرش تو گوشی بود . من از پنجره دیدم یه سری آپارتمان ها از طبقه آخرشون دود بلند مشه ولی کل ساختمون ها سالم بودن. رنگ دود خاکستری کم رنگ که به سفید میزنه بود. دود اونقدری هم نبود که کل آسمون رو بگیره, فقط از هر ساختمون دود بلند میشد.

  من تو خواب فکر میکردم بمب هوایی زدن ولی هیچ بمبی ندیدم فقط این طور فکر میکردم . به خاطر همین از ترس اینه خونه ما رو هم اگه بزنن و ما هم طبقه بالاش بودیم به خواهرم گفتم بیا بریم پایین. طبقه پایین یه لباسشویی کار میکرد صدای آب گرفتن زیاد رو شنیدم و در آخر هم لباسهارو خوب آبکشی کرده بود( آخه در واقع لباسشویی خودمون کم آب میگیره و بعد از آب کشی هم کف میمونه).

  بعد دیدم با مامان و خالم تو خونه کنار دیوار بند بستیم و لباسها روش پهن بود. فقط نمیدونم چرا خالم یه تیکه چوب مثل طاقچه چوبی درست بالای جایی که بند لباسا بود به دیوار زد. یه صحنه هم خواب دیدم همه دور میز نشسته بودیم با شوهر خاله و خاله و خواهرم و بقیه خوانواده و یه بچه. خوابم ادامه داره ولی بقیه شو یادم نمیاد. یه بچه تو اکثر خواب هام همراهمه.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب می تواند به این معنا باشد که در اطرافیان شما مشکلاتی پیش خواهد امد که برای شما ضرری ندارد اما شما اگر در صدد رفع ان برایید کسی به شما کمکی نخواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 4. زینت السادات

  با سلام دیشب خواب دیدم مقداری دود از لوله گاز اتاقم بیرون میآید برگشتم به اتاق دیدم دود بیشتر شده ومادر پیرم که فوت کرده جوان وسر حال چند پتو که تا کرده و در بغل داشت به دود میزد و باعجله می خواست از اتاق خارج شود با عصبانیت گفتم مامان چکار می کنی خونه رو آتش می زنی.ممنون از تعبیرتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما امده است که می تواند نشان از ان باشد که گرفتاری در خانواده ی شما ممکن است پیش بیاید که علت آن را ندانید اما دیدن مادرتان به صورتی جوان نشان از ان داردکه ایشان حالی خیر و خوش دارند.
   سربلند و پیروز باشید

 5. جمیله

  با سلام بی پایان !
  من در خواب دیدم که همه وسایل خانه از قبیل اجاق گاز و تلوزیون و لباسشویی و جاروبرقی درودیوار سوخته بود و دود بیرون میآمد ولی آتشی نبود . خیلی ترسیدم می خواستم که هرچی پول و طلا بود با خود بردارم وبه بیرون فرار کنم که از خواب پریدم . تعبیر آن چیست .

  • یاسین صداقت

   باسلام
   در تعبیر این خواب امده است که اگر در خواب بینید که در خانه ی شما دود و آتش گرفته است نشان از آن دارد که موضوعی خانوادگی برای شما پیش خواهد امد که سبب می شود که دچار موضوعاتی و مشکلاتی شوید و در این خواب نکته ای که به آن اشاره شده است این است که شما نسبت به این موضوع ممکن است این واکنش را داشته باشید که فقط به فکر منافع خود باشید که پایانی خیر ندارد.
   حتما صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 6. نرگس

  سلام باسپاس از سایتتون
  من خواب دیدم که خودم تو خواب سیگار نمی کشم ولی خواهرم سیگار میکشید و دود سیاه ازش میومد بیرون .
  تعبیرش چیه ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت معنی خواهد شد که خواهرتان از این که ضرری را به خود وارد کند ترسی ندارد و در اینده مشکلی برای خود ایجاد خواهد کرد که دچار غم خواهد شد و پس باید او را از این امر اگاه کنید .
   سربلند و پیروز باشید .

 7. سینا

  سلام

  از دهنم دود بیرون میومد خیلی زیاد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن دود در خواب نشانه از شر است و اینکه شما در خواب دیده اید که دود زیادی از دهانتان خارج شده است به این معناست که در راهی قدم گذاشته اید که شر و بدی های زیادی را دفع خواهید کرد و در این راه شما قرار است تعبیر این خواب را که همان پاک و تصفیه شدن روح شماست خواهید زرسید.
   پس سعی بر آن کنید که راهی را که شروع کرده اید،بهتر کنید و بدان ادامه دهید که خیر در انتظار زندگی شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 8. محمدامین

  درود و سلام !
  من خواب دیدم که یک قسمت ازشهرم دودازخانه هابلنداست اما درجای که زیست دارم دودنبود

نظر خود را بیان کنید