تعبیر خواب دود

دیدن دود در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن دود در خواب چیست؟

دیدن دود و آتش در خواب

دود در خواب جنگ و فتنه است یا غم و انده و کسالت. غم و اندوهی که شما را افسرده می کند ولی نمی گریاند. همه عواملی که قلب را تکدر می بخشند و نهایت موجب ملال و افسردگی می شوند به صورت دود در خواب ظاهر می گردند.

جنگ و فتنه نیز برخورد شدید شغلی یا اختلاف و بگو مگوی خانوادگی است. بحث بین زن و شوهر نقار و کدورت بین فرزندان و پدر و مادر. اگر ببینید که دود به جای این که از زمین به آسمان برود از آسمان به زمین می آید اثر آن بیشتر است.

اگر دیدید آسمان خانه شما را دود گرفته به طوری که ندانید آن دود از کجاست نشان آن است که گرفتاری خانوادگی برای شما پیدا می شود و از جهت خانواده ناراحت و اندوهگین می گردید.

اگر دود سیگار یا دود اندک دیدید افسردگی اندک است و زود گذر. اگر دیدید دود از خانه شما بلند می شود و می رود بهتر از این است که ببینید که دود از جائی دیگر به خانه شما می آید. اگر دود از آشپز خانه شما بیرون می آمد با همسرتان اختلاف پیدا خواهید کردو از جانب او آزرده می شوید.

اگر دیدید دود از لباس شما بر می خیزد مردم پشت سرتان بد خواهند گفت و شخصیت شما را مورد سئوال قرار می دهند. اگر دیدید رشته ای دود به سمت شما می آید خبر بد به شما می دهند.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب آتش

 

☺ تعبیر خواب «دود» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «دود» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

9 دیدگاه

 1. زینت السادات در 1399/04/22در10:05 ب.ظ

  با سلام دیشب خواب دیدم مقداری دود از لوله گاز اتاقم بیرون میآید برگشتم به اتاق دیدم دود بیشتر شده ومادر پیرم که فوت کرده جوان وسر حال چند پتو که تا کرده و در بغل داشت به دود میزد و باعجله می خواست از اتاق خارج شود با عصبانیت گفتم مامان چکار می کنی خونه رو آتش می زنی.ممنون از تعبیرتون

  • یاسین صداقت در 1399/05/11در9:57 ق.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما امده است که می تواند نشان از ان باشد که گرفتاری در خانواده ی شما ممکن است پیش بیاید که علت آن را ندانید اما دیدن مادرتان به صورتی جوان نشان از ان داردکه ایشان حالی خیر و خوش دارند.
   سربلند و پیروز باشید

 2. جمیله در 1399/04/12در11:00 ق.ظ

  با سلام بی پایان !
  من در خواب دیدم که همه وسایل خانه از قبیل اجاق گاز و تلوزیون و لباسشویی و جاروبرقی درودیوار سوخته بود و دود بیرون میآمد ولی آتشی نبود . خیلی ترسیدم می خواستم که هرچی پول و طلا بود با خود بردارم وبه بیرون فرار کنم که از خواب پریدم . تعبیر آن چیست .

  • یاسین صداقت در 1399/04/25در6:26 ب.ظ

   باسلام
   در تعبیر این خواب امده است که اگر در خواب بینید که در خانه ی شما دود و آتش گرفته است نشان از آن دارد که موضوعی خانوادگی برای شما پیش خواهد امد که سبب می شود که دچار موضوعاتی و مشکلاتی شوید و در این خواب نکته ای که به آن اشاره شده است این است که شما نسبت به این موضوع ممکن است این واکنش را داشته باشید که فقط به فکر منافع خود باشید که پایانی خیر ندارد.
   حتما صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 3. نرگس در 1399/03/11در12:50 ب.ظ

  سلام باسپاس از سایتتون
  من خواب دیدم که خودم تو خواب سیگار نمی کشم ولی خواهرم سیگار میکشید و دود سیاه ازش میومد بیرون .
  تعبیرش چیه ؟

  • یاسین صداقت در 1399/03/14در5:04 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت معنی خواهد شد که خواهرتان از این که ضرری را به خود وارد کند ترسی ندارد و در اینده مشکلی برای خود ایجاد خواهد کرد که دچار غم خواهد شد و پس باید او را از این امر اگاه کنید .
   سربلند و پیروز باشید .

 4. سینا در 1398/11/26در4:30 ب.ظ

  سلام

  از دهنم دود بیرون میومد خیلی زیاد

  • یاسین صداقت در 1398/11/27در3:48 ب.ظ

   با سلام
   دیدن دود در خواب نشانه از شر است و اینکه شما در خواب دیده اید که دود زیادی از دهانتان خارج شده است به این معناست که در راهی قدم گذاشته اید که شر و بدی های زیادی را دفع خواهید کرد و در این راه شما قرار است تعبیر این خواب را که همان پاک و تصفیه شدن روح شماست خواهید زرسید.
   پس سعی بر آن کنید که راهی را که شروع کرده اید،بهتر کنید و بدان ادامه دهید که خیر در انتظار زندگی شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 5. محمدامین در 1397/10/25در8:04 ق.ظ

  درود و سلام !
  من خواب دیدم که یک قسمت ازشهرم دودازخانه هابلنداست اما درجای که زیست دارم دودنبود

نظر خود را بیان کنید