تعبیر خواب خاکستر

دیدن خاکستر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خاکستر در خواب چیست؟

تعبیر خواب خاکستر

خاکستر در خواب افسوس و ندامت کار بیهوده است. اگر دیدید در خواب به دنبال خاکستر می گردید تا آتش را جا به جا کنید برای رسیدن به هدفی که در نظرتان بزرگ جلوه می کند کاری بیهوده انجام می دهید که بعدا ندامت و پشیمانی می آورد.

چنانچه در خواب خاکستر یافتید ندامت حتمی است و اگر نیافتید در آستانه تحسر قرار می گیرید.

اگر دیدید خاکستر بر دست و لباس شما نشسته کاری می کنید که ندامت می آورد و آبروی شما در مخاطره قرار می گیرد.

اگر دیدید پایتان در خاکستر فرو رفته سفری می کنید یا به جایی می روید که عبث است و ندامت دارد و زیان می بینید.

اگر خاکستر در آشپزخانه بود همسرتان برای شما ملال و اندوه می آورد.

اگر خاکستر بر سر شما نشسته بود عملی انجام می دهید که بزرگترها و روسا شما را سرزنش می کنند و شرمندگی می کشید.

اگر خاکستر بر چهره شما نشسته بود خجالت می کشید و این شرمندگی تا مرحله رسوایی است.

تعبیر خواب هیزم

ديدن هيزم در خواب جنگ و فتنه و غصه و غم است. هيزم يا هيمه را معبران نشان جنگ افروزي دانسته اند و شايد ريشه آن همان شعر سعدي باشد که سخن چين بدبخت هيزم کش است- ميان دو کس جنگ چون آتش است.

به هر حال ، هيزم را فتنه و جنگ دانسته اند و چنانچه خود شما به جمع کردن هيزم ها مشغول باشيد ، شما جنگ افروزي و فتنه مي کنيد.

تعبیر خواب آتش

اگر بیننده خواب ببیند که آتش را برای روشنائی افروخته یا دیگران افروخته اند و یا به سبب افروختن آتشی که افروزنده آن ناشناس می باشد اتاق یا محیط روشن شده نشانه آن است که جستجو و کنجکاوی می کنیم که به سبب این تفحص و پیگیری معنا سود می بریم و بینائی و هشیاری حاصل می کنیم.

اگر بیننده خواب ببیند که با آتش افروخته شده لباسش سوخت زیانی به او می رسد و اگر دستش سوخت به یکی از اعضا بدنش آسیب می رسد.

اگر در خواب دیده اید که کنار آتش نشسته اید ولی از شدت حرارت آتش چنان گرم شده اید که احتمالا می سوزید و خود را در کنار کشیدید نشان آن است که پشت سر شما بد می گویند و در زبان مردم می افتید و اینجا و آن جا از شما عیب جویی می کنند.

معبران کهن متذکر شده اند که برداشتن آتش خوردن مال حرام و تصرف و غصب مال یتیم است. آتش سوزندگی دارد ولی اگر در خواب ببینیم که آتش برمی داریم و ما را نمی سوزاند توفیقی بزرگ حاصل می کنیم و به اوج موفقیت می رسیم.

اگر بیننده خواب ببیند که او را در آتش افکندند و از هول و هراس بیدار شد نشان آن است که از منبع قدرتی به او ستم می شود و اگر آتش او را نسوزاند نشان آن است که با بی رغبتی به سفری می رود که از آن سفر هیچ سودی عاید او نمی شود.

☺ تعبیر خواب «خاکستر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خاکستر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

6 دیدگاه

 1. نرگس در 1399/03/18در10:29 ق.ظ

  سلام ببخشید من خواب دیدم که پفیلا داشتم میخوردم و اون پفیلاعه خاکستر سفید داشت و رو دست و صورتم میریخت و من اون پفیلارو با خاکسترش میخوردم . بعد خاکسترش رفت چشمم

  • یاسین صداقت در 1399/03/20در10:13 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب ذرت بو داده و یا پوفیلا به این معنی است دیدن خواب ذرت بو داده، بیانگر این موضوع است که برای رسیدن به اهداف خود به پشتکار و صبر نیاز دارید. شما نباید بیش از حد نگران باشید و یا برای رسیدن به نتیجه مطلوب یا پیشرفت بیش از حد تلاش کنید، زیرا این تلاش ها ممکن است بیشتر شما را عقب بیندازند. فقط مسیر خودتان را ادامه دهید و تلاش کنید.و این که خاکستر زغال به چشم شما رفته است باید هوشیار باشید
   که کاری انجام می‌دهید که از آن پشیمان میشوید
   سربلند و پیروز باشید.

 2. لیلی در 1399/03/03در2:53 ق.ظ

  سلام، مادرم در خواب دیده یکی از اقوام زیر فرش پذیرایی، خاکستر ریخته است، و روی موزاییکهای خانه، خاکستر وجود دارد.
  لطفا تعبیر نمایید.

  • یاسین صداقت در 1399/03/10در3:38 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که ان شخص در سدد این هستند که شما را از کاری پشیمان کنند و اینکه در محل زندگی خاکستر ریختن نشان بر نیکی نسیت و باید صدقه داد برای رفع بلا انشالله .
   سربلند و پیروز باشید .

 3. نگار در 1399/02/05در9:44 ب.ظ

  سلام.درخواب دیدم آشپزخانه خانمان تا سقف پر از خاکستر سوخته بود ومن به مادرم میگفتم حالا چطوری از اینجا بریم.پدر مادرم دارند از هم جدا میشوند و من با مادرم میخواهم بروم

  • یاسین صداقت در 1399/02/07در4:32 ب.ظ

   با سلام
   برای خواب خاکستر این گونه تعبیر شده است که نشان از پشیمانی از کاری است که در آن قرار دارید و اینکه احتمالا مادرتان از جدایی و یا خودتان از کاری که کرده اید پشیمان و نادم خواهید شد و اینکه آشپزخانه چون به زن ربط دارد پس به مادرتان تعبیرش موجح تر است و نشان از این دارد که پدرتان برای او مشکلی احتمالا ایجاد می‌کند و باعث ناراحتی مادرتان می‌شود.
   پس مادرتان را از این امر آگاه سازید که مراقبت بیشتری انجام دهند. صدقه بدهید که رفع مشکل شود انشالله.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید