تعبیر خواب هیزم

دیدن هیزم در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن هیزم در خواب چیست؟

تعبیر خواب هیزم

دیدن هیزم در خواب جنگ و فتنه و غصه و غم است. هیزم یا هیمه را معبران نشان جنگ افروزی دانسته اند و شاید ریشه آن همان شعر سعدی باشد که سخن چین بدبخت هیزم کش است- میان دو کس جنگ چون آتش است.

به هر حال ، هیزم را فتنه و جنگ دانسته اند و چنانچه خود شما به جمع کردن هیزم ها مشغول باشید ، شما جنگ افروزی و فتنه می کنید.

تعبیر خواب آتش هیزم

اگر بیننده خواب ببیند که آتش را برای روشنائی افروخته یا دیگران افروخته اند و یا به سبب افروختن آتشی که افروزنده آن ناشناس می باشد اتاق یا محیط روشن شده نشانه آن است که جستجو و کنجکاوی می کنیم که به سبب این تفحص و پیگیری معنا سود می بریم و بینائی و هشیاری حاصل می کنیم.

اگر بیننده خواب ببیند که با آتش افروخته شده لباسش سوخت زیانی به او می رسد و اگر دستش سوخت به یکی از اعضا بدنش آسیب می رسد.

اگر در خواب دیده اید که کنار آتش نشسته اید ولی از شدت حرارت آتش چنان گرم شده اید که احتمالا می سوزید و خود را در کنار کشیدید نشان آن است که پشت سر شما بد می گویند و در زبان مردم می افتید و اینجا و آن جا از شما عیب جویی می کنند.

معبران کهن متذکر شده اند که برداشتن آتش خوردن مال حرام و تصرف و غصب مال یتیم است. آتش سوزندگی دارد ولی اگر در خواب ببینیم که آتش برمی داریم و ما را نمی سوزاند توفیقی بزرگ حاصل می کنیم و به اوج موفقیت می رسیم.

اگر بیننده خواب ببیند که او را در آتش افکندند و از هول و هراس بیدار شد نشان آن است که از منبع قدرتی به او ستم می شود و اگر آتش او را نسوزاند نشان آن است که با بی رغبتی به سفری می رود که از آن سفر هیچ سودی عاید او نمی شود.

☺ تعبیر خواب «هیزم» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «هیزم» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


15 دیدگاه

 1. نجمه

  سلام خواب دیدم اموات گزشته ام هی تک تک می آمدند و از من می‌خاستند آتش اجاقشان را روشن کنم من هم روشن میکردم

 2. معصومه

  خواب دیدم هیزمهای ک مال من بود آوردیم آتیش روشن کردیم هم عروسم بهاشون نون میپزه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب ممکن است این خواب نشانی از ان باشد که خدای ناکرده بین شما و ایشان به واسطه ی صحبتی از شما مشکلی پیش بیاید که خیر نیست و از این رو باید بسیار اگاه باشید و در رفتارهایتان دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. دانیال

  سلام
  خواب دیدم کنار عمو و پسر عمویم در حال روشن کردن شعله ای هستیم.
  آخرای خواب یا همون آخرای شعله، من هم یک مقدار هیزم به آن شعله اضافه کردم…!
  ولی نه از آتش ترسیدیم و نه گرمایش اذییتمان کرد.؛

  تعبیر چیست ؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب اتش روشن کردن به خیر امده است و ممکن است به معنای ان باشد که کنجکاوی خیر در اینده انجام دهید که سبب شود به خیری برسید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. پ

  سلام خواب دیدند که کسی که به تازگی فوت شده اومده بود تو حیاط خونش و زیر دیگ هیزم می‌ریخت میخواستم بدونم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب هیزم آتش زدن امده است که نشان از کاری و عملی حرام دارد و در این خواب ممکن است خدای ناکرده اشاره به دینی باشد که به گردن ایشان است و باید رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. مبینا

  خواب دیدم هیزم زیاد آتش ردم ودود زیاد کردنه برای تین که زغال درست کنم تعبیرش چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب هیزم این خواب برای شما انچنان خیز نیست و نشان از ان می تواند باشد که در اینده نزدیک فتنه ای یا غمی برای شما در انتظار است که باید بسیار در رفع ان دقیق باشید.
   حتما صدقه دهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. آسمان

  سلام
  خواب دیدم که جای ناشناسی هستم و دیگرا ن که نمیشناختمشون برای گرم شدن آتش روشن کردند و آتش هیچ دودی نداشت من هم توی آتش هیزم ریختم لطفا اگر ممکن هست تعبیرس را بفرمایید
  ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که به این معنا می تواند باشد که شما در اینده به واسطه ی دیگران برای شما مسیری ایجاد شود که شما دید روشن تری به اینده خود داشته باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. حمید

  سلام خواب دیدم کنار جنگلی سرسبز ایستادم قطعات خشک شده ی چون کنار من روی هم جمع میشدن اونقدر خشک بودن اون قطعات ک خودشون براحتی آتش میگرفتن . تعبیرش چیه ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب جنگل نشان بر زندگی است که مسیر خوبی در پیش گرفته است و اما تعبیر هیزم بر این صورت است که اگر فردی به شما بدهد نشان بر آن است فردی فتنه دوزی می‌کند و اینکه خودتان جمع کنید این نقش را خودتان به جا خواهید آورد و اینکه در کنارتان جمع شده بر این معنی است که فتنه ای اتفاق خواهد افتاد و آتش اگر از وجود آن گرم شدید خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. امیر محمد ایلکا

  خواب دیدم مردیدرحال کندن پوست درخت ازمغز درخت بود

 9. فرزاد هستم

  سلام روزتون بخیر . خواب دیدم به خانه ی پدربزرگم رفتم و دیدم تمام حیاط آنجا پر از هیزم است … در عالم خواب حس کردم آن هیزم ها برای پختن نذری جمع آوری شده … خواستم تعبیرش را بدانم

نظر خود را بیان کنید