تعبیر خواب هیزم

دیدن هیزم در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن هیزم در خواب چیست؟

تعبیر خواب هیزم

دیدن هیزم در خواب جنگ و فتنه و غصه و غم است. هیزم یا هیمه را معبران نشان جنگ افروزی دانسته اند و شاید ریشه آن همان شعر سعدی باشد که سخن چین بدبخت هیزم کش است- میان دو کس جنگ چون آتش است.

به هر حال ، هیزم را فتنه و جنگ دانسته اند و چنانچه خود شما به جمع کردن هیزم ها مشغول باشید ، شما جنگ افروزی و فتنه می کنید.

تعبیر خواب آتش هیزم

اگر بیننده خواب ببیند که آتش را برای روشنائی افروخته یا دیگران افروخته اند و یا به سبب افروختن آتشی که افروزنده آن ناشناس می باشد اتاق یا محیط روشن شده نشانه آن است که جستجو و کنجکاوی می کنیم که به سبب این تفحص و پیگیری معنا سود می بریم و بینائی و هشیاری حاصل می کنیم.

اگر بیننده خواب ببیند که با آتش افروخته شده لباسش سوخت زیانی به او می رسد و اگر دستش سوخت به یکی از اعضا بدنش آسیب می رسد.

اگر در خواب دیده اید که کنار آتش نشسته اید ولی از شدت حرارت آتش چنان گرم شده اید که احتمالا می سوزید و خود را در کنار کشیدید نشان آن است که پشت سر شما بد می گویند و در زبان مردم می افتید و اینجا و آن جا از شما عیب جویی می کنند.

معبران کهن متذکر شده اند که برداشتن آتش خوردن مال حرام و تصرف و غصب مال یتیم است. آتش سوزندگی دارد ولی اگر در خواب ببینیم که آتش برمی داریم و ما را نمی سوزاند توفیقی بزرگ حاصل می کنیم و به اوج موفقیت می رسیم.

اگر بیننده خواب ببیند که او را در آتش افکندند و از هول و هراس بیدار شد نشان آن است که از منبع قدرتی به او ستم می شود و اگر آتش او را نسوزاند نشان آن است که با بی رغبتی به سفری می رود که از آن سفر هیچ سودی عاید او نمی شود.

تعبیر خواب «هیزم» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «هیزم» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

4 دیدگاه

 1. حمید در 1399/05/31در3:53 ب.ظ

  سلام خواب دیدم کنار جنگلی سرسبز ایستادم قطعات خشک شده ی چون کنار من روی هم جمع میشدن اونقدر خشک بودن اون قطعات ک خودشون براحتی آتش میگرفتن . تعبیرش چیه ؟

  • یاسین صداقت در 1399/06/09در3:13 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب جنگل نشان بر زندگی است که مسیر خوبی در پیش گرفته است و اما تعبیر هیزم بر این صورت است که اگر فردی به شما بدهد نشان بر آن است فردی فتنه دوزی می‌کند و اینکه خودتان جمع کنید این نقش را خودتان به جا خواهید آورد و اینکه در کنارتان جمع شده بر این معنی است که فتنه ای اتفاق خواهد افتاد و آتش اگر از وجود آن گرم شدید خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. امیر محمد ایلکا در 1397/12/16در4:54 ق.ظ

  خواب دیدم مردیدرحال کندن پوست درخت ازمغز درخت بود

 3. فرزاد هستم در 1397/08/28در8:58 ق.ظ

  سلام روزتون بخیر . خواب دیدم به خانه ی پدربزرگم رفتم و دیدم تمام حیاط آنجا پر از هیزم است … در عالم خواب حس کردم آن هیزم ها برای پختن نذری جمع آوری شده … خواستم تعبیرش را بدانم

نظر خود را بیان کنید