تعبیر خواب زغال

دیدن زغال در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن زغال در خواب چیست؟

تعبیر خواب زغال

درمورد دیدن خواب زغال محمدبن سیرین میگوید: زغال دیدن به خواب ، مال حرام است.

اگر بیند که از جائی فرا گرفت یا کسی بدو داد، دلیل که او را مال حرام حاصل شود. اگر بیند زغال بر آتش نهاد و آتش افروخت، دلیل که از مال پادشاه با پادشاه معامله کند و از وی فائده یابد.

اگر بیند جامه یا اندامش به زغال سیاه شد، دلیل که وی را از سلطان غم و اندوه رسد.

دیدن زغال افروخته در خواب ، نشانه موقعیتهای فلاکت بار و دلتنگی است. اگر زغال به شدت در حال سوختن باشد ، دلالت بر آن دارد که امید زیادی به افزوده شدن ثروت شماست. و علامت شادمانی و زندگی پاک و بی شائبه است.

تعبیر خواب خاکستر زغال

خاکستر در خواب افسوس و ندامت کار بیهوده است. اگر دیدید در خواب به دنبال خاکستر می گردید تا آتش را جا به جا کنید برای رسیدن به هدفی که …

در نظرتان بزرگ جلوه می کند کاری بیهوده انجام می دهید که بعدا ندامت و پشیمانی می آورد. چنانچه در خواب خاکستر یافتید ندامت حتمی است و اگر نیافتید در آستانه تحسر قرار می گیرید.

اگر دیدید خاکستر بر دست و لباس شما نشسته کاری می کنید که ندامت می آورد و آبروی شما در مخاطره قرار می گیرد. اگر دیدید پایتان در خاکستر فرو رفته سفری می کنید یا به جایی می روید که عبث است و ندامت دارد و زیان می بینید.

اگر خاکستر در آشپزخانه بود همسرتان برای شما ملال و اندوه می آورد. اگر خاکستر بر سر شما نشسته بود عملی انجام می دهید که بزرگترها و روسا شما را سرزنش می کنند و شرمندگی می کشید.

اگر خاکستر بر چهره شما نشسته بود خجالت می کشید و این شرمندگی تا مرحله رسوایی است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب دود

☺ تعبیر خواب «زغال» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «زغال» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


62 دیدگاه

 1. محبوس

  سلام خواب دیدم رفتم خونه معلم دخترم، ایشون دوتا دختر دارن، دیدم زیر بالشت هردو دخترشون زغال سرخ و گداخته هست من بهشون گفتم گفت ای بابا دوباره هم زغال؟؟ قبلاً هم این اتفاق افتاده…به خانم معلم گفتم خودم براتون خاموش میکنم…
  چندروز پیش هم من در مورد سهم الارثی که بین دوتا برادرهام تقسیم شده اما چیزی به من تعلق نگرفته با مادرم صحبت کردم که متاسفانه ایشون جبهه شدیدی گرفت…آیا تعبیر خواب من به این مساله مرتبط هست؟ خانم هستم

 2. سنگ صبور

  سلام من در خواب دیدم یه مشت زغال نیمه سوخته در دست میگیرم و فوت میکنم که سریعا افروخته میشن گاهی با رنگ آبی میسوزد و گاهی به رنگ طلایی طبیعی زغال گداخته .این آتش قطعا دردی به دست من وارد نمیکنه به نحوی که از اطراف همه میان برا فیلمبرداری .این کار رو چندین بار انجام میدم یک حال خوشنودی دارم که دستم نمیسوزه ولی زغالها که داخل دستم پر هستش و در حال سوختن

 3. مریم

  سلام
  من خواب دیدم مادر که فوت کردن در حال بسته بندی زغال هستن و من کمکش کردم که اونا رو جای مناسبی قرار بده همسایمون هم در حال انبارکردن زغال بود

 4. حسین

  سلام
  تو یه مکان نا معلوم که کاملا تاریک بود اتشی از چوب روشن بود و من کنار اتش ایستاده بودم و نوره اتش اطراف رو مقداری روشن کرده بود من یه چوب نیم سوخته رو تکان دادم و گر گرفت و نورهایی مثل ستاره از اون پخش شد و به هوا بلند شد .

 5. حمیدرضا سالاری

  سلام مادرم حدود یکسال و اندی است به رحمت خدا رفته در خواب دیدم من و برادر کوچکترم کنار مادرم خوابیده بودیم و جلو مادرم قلیان بود که یکدفعه چند تا ذغال روشن از سر قلیان ریخت جلو صورت برادرم که مادر گفت مواظب باش صورت مهدی نسوزه منم با دستم ذغالها را از کنا صورت برادرم دور کردم ولی برادرم همچنان خواب بود ممنون میشم تعبیر آنرا بفرمائید سپاسگزار و پاینده باشید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند نشان از ان باشد که شما به کاری عبث مشغولید که سبب خیر برای شما نیست و بیشتر به شما نشان دهد که ادامه دادن ان باری شما سبب ازار خانوادیتان هم می شود.
   سربلند و پیروز باشید

 6. کیمیا

  سلام خواب دیدم که یکی از اقوام بسیار نزدیکم که زنده هستن در خوابم دراز کشیدن و دور ایشون ذغال های افروخته حالا در خواب حس میکردم ایشون فوت کردن ذغالها هیچ اسیبی نمیرساندن فقط گداخته بودن.معنی این خواب چیست؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب زغال نشانی از مال حرام است و ممکن است برای ایشان هم به همین تعبیر باشد و خدای ناکرده زندگی ایشان را مال حرامی احاطه کرده باشد که خیر نیست و باید سبیار از این جهت اگاه باشند.
   سربلند و پیروز باشید

 7. تارا نعمتی

  سلام من خواب دیدم پدرم که ۹۶ سالشه و ناتوانه تو همون اتاق و رختخواب خودش خوابیده یه آقا که نمیشناسمش از در خونه با یه لگن پر از ذغال روشن وارد شد و با حرکاتی که انگار داشت میسوخت دویید اتاق بابام من داد زدم اونجا نه اونجا نه خواهر بزرگم(که همیشه تو همه کاری حامی ماهاست) پیش بابام بود ذغال هارو گرفت پرت کرد از پنجره بیرون اون آقارو کوبید زمین بعد اون آقا بلند شد از همون دری که وارد شده بود کفششو پوشید که بره موقع رفتن یه بشکن سمت من زدو با نیشخند شیطنتی رفت

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بدانید که این خواب را می توان به این صورت تعبیر کرد که در اینده برای شما ممکن است غمی رسد که دور شود و از این رو از بابت آن نگران نباشید و بدانید که انشالله در اینده خیری رسد که دور شود.
   سربلند و پیروز باشید

 8. سمانه

  سلام خواب دیدم در جمعی هستیم و افرادی که دینشان با مافرق دار هستن من چیزی بدی نگفتم اما انها ازمن ناراحت شدن و مشاجره کردن بعد قلیان اوردن چند تا که زغال داغ و قرمزی بود نمیدونم چی شد که تو بحث و دعوا بوددنمیدونم قلیون ها ریخت و زغال ها روی زمین و دست من کامل سوخت و قرمز شو جوری که روی زخم باز بود.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به خیر نیست و نشان بر خوبی ندارد و به معنی ضرری مالی از افراد غریبه است و اینکه شما باید خود را در بحثهای دیگران خیلی دخیل نکنید تا به خیر رفع شود و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. هیچکس

  خواب دیدم که از مقعدم ذغال بیرون میاد!!! ولی ذغالی که خاموشه و آتشی نیست.!! خانم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما احتمالا نشان بر خوبی دارد و اینکه زغال در خواب غم است و از بدن خارج شدن آن نشان بر دفع غم و ناراحتی می‌تواند باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 10. یاسین صداقت

  با سلام
  تعبیر خواب شما به این صورت است که شما از مال پادشاه و یا رئیس به شما میرسد که شما را متنعم خواهد کرد و نیک است.
  سربلند و پیروز باشید.

 11. آزاده

  خواب دیدم شخصی از اقوام یک تشت زغال روشن خوشگل به قصد داغ کردن من به سمت من در خانه میاورد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر است و اینکه زغال به نیت گرم شدن نیکو است و نشان از حمایت و پشتیبانی اطرافیان برای شما دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. رحمانی

  سلام آقای صداقت ممنون از راهنمایی شما
  خواب دیدم دختر عموم (که تازه فوت شدن ) زغال رنده کردن و به صورت خواهراشون می‌مالند بعد من گفتم که چرا داری صورت فلانی رو سیاه میکنید و در جواب گفت خوبه واسه صورتش میشه تعبیرش کنید ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر غم است و اینکه بر این معنی است که فرد داغ دیده بسیار ناراحت و محذون است و نشان از غمی است که به دل و جانشان نشسته است.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. صحرا

  سلام من خواب دیدم مادرم چادرو روسریم رو برداشت رفت تو حیاط که اونارو آتیش بزنه کل خونواده میخاستیم مانعش بشیم ولی اون به سمتمون ذغالای گداخته پرت میکرد یکیش خورد ب چشم پدرم و همش سمتمون ذغال پرت میکرد تعبیرش چیه ممنون میشم بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر نیکی ندارد و به معنی غمی و یا ناراحتی است که به خانواده شما میرسد .و حتما صدقه بدهید که به خیر رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. امین

  سلام خرید زغال سنگ در خواب چه تعبیری دارد؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر اینخواب باید بدانید که به معنای خیری نیست و ممکن است به این اشاره داشته باشد که شما در اینده قصد کاری کنید که برای شما مال حرامی اورد و این خیر نیست و از این رو باید بسیار در انتخاب های خود دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 15. افسانه

  سلام من خواب دیدم که شوهر عمه ام که فوت کرده یه تکه نان که دولایه بود به من واد و گفت وسطش اینقدر فوت کن تا جنها ازت دور بشن من اینقدر فوت کردم تا یک هسته زرد آلو البته با پوست افتاد درون زغالهای روشن وشوهر عمه ام برداشت نگاش کرد وگفت خوبه که این ازت جدا شد من الان باردار هستم ونگران شدم لطفا به جواب بدید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما ربطی به بارداریتان ندارد پس نگران نباشد و با آرامش این دوران زیبا را سپری بفرماید و در امور آزمایشات و اطمینان خاطر در مورد سلامت فرزندتان حتما کارهای لازم را انجام دهید و تعبیر خواب شما نشان بر ضرر مالی است که ناچیز است و اینکه در پی این ضرر سودی هم وجود دارد پس جای نگرانی نیست و حتما صدقه بدهید که خداوند الرحمن الراحمین است.
   سربلند و پیروز باشید.

 16. ناشناس

  خواب دیدم خالم داره خونه ما قلیون میکشه، ذغال ها از روی سر قلیون پرت میشده روی فرش و 5-6 جای مختلف سوراخ شده. من با دستم ذغال هارو مینداختم رو زمین ک فرش نسوزه. تعبیرش چی میشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب ممکن است به این صورت تعبیر داشته باشد که ایشان ممکن است عملی انجام دهند که به واسطه ی ان عمل برای شما مشکلی پیش بیاید که خودتان باید ان را حل کنید و ایشان از ان سلب مسئولیت کنند و این خواب بیشتر جنبه ی اگاهی بخشی برای شما دارد که انشالله در اینده بدانید که چه تصمیمی نسبت به چه فردی برای شما صحیح تر است.
   سربلند و پیروز باشید

 17. محمدجواد

  سلام
  مادرم خواب ديدن كه زغال رودردهانشان گذاشته اندوخاموش شده است ولي پدرمرحومم هم زغالي دردهانشان گذاشته اندوازدهانشان دودببرون امده تعبيرچيست…؟
  ممنون…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که زغغال در خواب نشان از مال ناصواب است و این در خواب شما هم ممکن است صادق باشد و به این معنا می تواند باشد که مادر شما و پدرتان در باره ی موضوعی در گزشته عملی انجام داده باشند و پدرتان چون در عالم باقی است از این موضوع رنج ببرند و مادرتان هم در این دنیا برایشان مسئله ای قدیمی است که دیگر اهمیتی ندارد اما شما باید در جهت رفع آن تلاش کنید و برای ایشان هم حتما خیراتی بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 18. شایان

  سلام خواب دیدم رفتم از یه مغازه برای دوستانم ذغال بخرم(ذغالی که اماده استفاده برای قلیون هستش،گر گرفته‌بود ذغال و روشن بود و تو بسته بندی های مقوایی داشت میذاشت،بهش گفتم مگه میشه تو این برد گفت بله اتیش نمیگیره مقوا،بعد گفتم تا فلان جان میخوام ببرمش خاکستر نمیشه گفت تا فلان جا(مسافت کمتر)میتپنی ببریش،بعد نشستم واسم یه قلیون اورد،خیلی طعم خوب و کام روانی داشت و من داشتم لذت میبردم،ممنون میشم تعبیرشو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   د رتعبیر این خواب باید عرض کنم که به این صورت ممکن است تعبیر داشته باشد که شما به کاری دست خواهید زد که بسیار خطرناک است و این کار را برای دیگران می کنید و ممکن است نتیجه ی آن غم برای شما باشد.
   از این رو بسیار در اعمال و انتخاب هایتان دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 19. شقایق

  با سلام در واقعیت یک گونی حاوی مقداری زغال در خانه داریم خواب دیدم چند تکه زغال که کمی گوشه هایش روشن شده رادر همان گونی می اندازم که اصراف نشود اما همان چند تکه باعث گداخته شدن کل زغال های گونی شدند تلاش میکنم که زغال ها را خاموش کنم اما موفق نشدم همسرم می آید و در باغ خانه قدیمیمان با کلنگ زمین را به شکل دایره کم عمق اما بسار وسیع می کند و زغال ها رادر آن میریزم و رویشان خاک میریزم و از خواب پریدم اما خودم فکر میکنم زغال ها در نهایت خاموش شدند. لطف کنید خوابم را تعبییر کنید ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب زغال نشان بر مال حرام است و اینکه اگر به دست آید مال حرام به دست آمده است و اگر از دست برود مال حرام از دست رفته است.
   دیدن زغال افروخته در خواب ، نشانه موقعیتهای فلاکت بار و دلتنگی است. اگر زغال به شدت در حال سوختن باشد ، دلالت بر آن دارد که امید زیادی به افزوده شدن ثروت شماست. و علامت شادمانی و زندگی پاک و بی شائبه است.
   سربلند و پیروز باشید.

 20. نگار

  دستتون درد نکنه اقای صداقت جای دیگه جوابمو دادید.خدا خیرتون بده

 21. کرم

  سلام خواب بارش زغال از آسمان بجای باران تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب باران زغال در خواب نشان از مال حرام است و اینکه به شما مال ویا ثروتی می‌رسد که از راه حلال به دست نیامده است.
   سربلند و پیروز باشید

 22. زینلی

  مادرم خواب دیده اند که پدرشان که فوت کرده اند به مادرم یک سر قلیان پر از زغال داده اند اما مادرم ان را نگرفته است
  تعبیر ان چیست؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب اینکه مرده چیزی به ما بدهد به خیر و نیکی گفته شده است اما تعبیر زغال به معنای چیزی غیر از مال حلال است و این خیر است که مادر شما ان را پس زده است و ممکن است در اینده ی نزدیک به طریقی راهی برای ایشان فراهم شود که به ثروتی دست پیدا کنند اما حلال نیست و باید بسیار اگاه باشند.
   سربلند و پیروز باشید

 23. محمد

  سلام مادر زنم خواب ديدة پدرم كه 2ماه است فوت كرده است در منزل خودش مشغول خوردن چاي با غوري روي منقل است.در ان لحظه مادرم در حال گريه ظرف ميشويد.دختري كنار مادرم ايستاده.وپدرم چند بار ميگويد مراقب بچه ها باش و به مادر زنم ميگويد زنم از صبح تا الان داره گرىه ميكنه.برادر مادر زنم يه چيزي به او داده و گفته برو بده به مادر شوهر دخترت((مادرمن).به همين دليل مادر زنم منزل ما امده.مادرم به مادرزنم ميگه حالا كه شمارو ديدم بهترم.خواهش ميكنم لطف كنيد پاسخ دهيد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   احتماالا این خواب بدین شکل تعبیر میگردد که پدر شما با وجود تمام وضعیت و حال خوبی که دارند اما نگرانی هنوز دارند و این نگرانی را مادر شما احتمالا بداند و ایشان نسبت به این موضوع اگاه باشند. و این موضوع ممکن است فقط ناراحتی ایشان نسبت به وضعیت فرزندانش باشد.
   و اینکه در خواب ایشان هم دلیل امدنشان به منزل شما را دانسته اند احتماالا این باشد که دینی هم بر گردن ایشان نهاده شده و سعی کنید برای ان مرحوم خیرات بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 24. Nafas

  سلام من خواب دیدم نصف شب هس و من مادرم تو حیات خونمون هستیم تو منقل زغال هس و خواهرم میگه یک تار مو هم من هم مادرم باید بندازیم تو این زغال ها تعبیرش چی میشه لطفا

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در این خواب تعابیر به معنا های دیگر تعبیر میشوند و این بدین معناست که در این خواب مو به معنای مشکلی و یا راز استو زغال اخگر هم همان خاصیت پاک کنندگی دارد و این بدین معناست که خواهر شما مشکلی دارد که احتمالا شما و مادرتان از ا باخبر هستید و ایشان سعی بر ان دارد تا به کمک شما و بیشتر مادرتان این مشکل را برطرف کند.
   سربلند و پیروز باشید

 25. Amirroohafza

  خواب دیدم ک زیر یک میت زغال روشن کردیم و میگفتیم بدن میت پخته میشود ودر گور زودتر از بین میرود.تعبیرش چیست؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در این خواب دیدن آن میت بسیار مهم است و باید بدانید که شخص آن میت چه کسی بوده است زیرا بیشتر این خواب به آن میت مربوط است تا شخص بیننده خواب.
   تعبیر زغال در خواب به معنای مال حرام سات و اینکه شما در خواب اینگونه دیده اید که میتی را بر روی زغال گذاشته اید تا پخته شود ممکن است به این معنا باشد که آن میتت دچار مال حرامی است که موجب عذاب او شده است و وظیفه ی شماست که او را ازین حالت معذب نجات دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 26. حسین

  سلام خواب دیدم بنظر مردیم. من و مادرم پابرهنه روی زغال مجبورمون کردن‌ راه بریم از پشتم طوری که چهره شخص شلاق زننده مشخص نیست به ما شلاق میزنن لطفا اگه میدونید بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اینکه شما در خواب دیده اید بر زغال قدم میگذارید نشانه از این است که هم شما و هم مادرتان در مسیری گام گذاشته اید که خدای ناکرده منتج به حرام خواهد شد.
   پس در آنچه که بدان مشغولید تامل کنید و در راه خداوند صدقه دهید که خدای ناکرده شری در عملتان ثبت نشود.
   سربلند و پیروز باشید

 27. محمد

  من خواب دیدم دارم زغال میخورم و خیلی هم خوشمزه بود ……این چه خوابی بود دبگه …..من ۲۵ سالمه و مجرد و بی پول

  • امیرحسین

   منم دقیقا همین خواب رو دیدم‌متاستفانه جایی جواب پیدا نکردم

   • یاسین صداقت

    با سلام
    خوابتان را دقیقا شرح دهید تا پاسخی دریافت نماید .
    با تشکر از همراهی شما

 28. فریبا

  اگر در خواب ببینید کسی که مرده بک گونی زغال آورده براتون چی تعبیر می شود

 29. صغری

  خواب دیدم زغال سرخ روپشت بام خونم بود وصدای گر گرفتنشون میومدسقف خونه رو سوراخ کرده بودن که بریزن تو خونه.تعبیرش چیه؟ممنون

 30. زرگل

  سلام
  مادر من فوت شده من خواب دیدم مامانم داره گریه میکنه اومدم بغلش کردم دیدم ناراحته و یه منقل کنارشه و میخواد زغال داغ بزاره تو دهنش من جلوشو گرفتم و باهاش حرف زدم بعد وسط حرفای من زغال داغ گذاشت داخل دهنش من درشون اوردم
  ممنون میشم بهم بگین تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که فردی از فرزندان مادرتان از مال حرامی برای گذراندن زندگیشان استفاده میکنند و اینکه شما در اولین فرصت از ان جلوگیری خواهید کرد و اینکه باید اگاه باشید و ان شخص را هم هوشیار بفرمایدد.
   سربلند و پیروز باشید .

 31. شهرزاد

  من خواب دیدم ازراه بسیارناهمواروباریکی بادوچرخه به سرعت وسلامتی گذشتم طوری که خودم هیجان داشتم که این راه رودارم اینقدرباسرعت طی میکنم اماراه سرسبزبودمثل جنگلای دست نخورده ونیمه تاریک بعرسیدم به جای که همش ذعال گداخته بود ازروی اون هم سریع وسالم ردشدم بادوچرخه بعدرفتم کنارخانواده وچندنفرازاشنایان وگفتم دیدید ازروایناهم گذشتم

 32. محسن شیخان

  اگر شخصی که فوت شده از شما در خواست خرید زغال کرده باشد تعبیر ان چیست ؟

  • محمود

   تعبیر خوردن زغال؟

 33. گیتی

  سلام خواب دیدم اولا منقل خیلی تمیز و نو بود بعد دو تکه زغال روی زمین قرار داشت برای استفاده کردن از آنها رویش تکه هایی گذاشتم و این تکه ها دست بند و گردنبند بودند و جنس شان هم از پلاستیک لطفا تعبیرش چه می تواند باشد ممنون

  • مسعود مولایی

   سلام خسته نباشید من خواب دیدم که زغال گداخته توی کفش طلایی من گزاشتن و میگن با جوش شیرین اونو ضدعفونی می‌کنه بعدش که پام کردم پام توش خیلی راحت بود و از همراهانم عقب افتادم
   با تشکر

   • یاسین صداقت

    با سلام
    در این خواب واضح است که خدای ناکرده شما درگیر به مالی غیر حلال شده اید و اینکه خواب در کفش های طلایی بوده است هم اشاره به مال دنیوی دارد.بسیار باید مراقب باشید زیرا اینکه شما در خواب دیده اید که با این موضوع مشکلی ندارد دلالت بر ان دارد که شما از این موضوع که مالی ناصواب در زندگیتان است بی خبرید.
    سربلند و پیروز باشید

    • سهام آلبوغبیش

     سلام وقتتون بخیر،خواب دیدم رفتم بانک امایادم نمیاددقیقاچه کاری داشتم امابه صورت غیرمنتظره بمن دست چک وکارت عابردادن ومن خیلی خوشحال شدم ورمزی که روی کارت گذاشته بودن بطوراتفاقی رمزی بودکه همیشه استفاده میکردم وبازم ذوق زده شدم لطفاتعبیرشوبگیدممنون میشم

     • یاسین صداقت

      با سلام
      در خواب دسته چک نماد دریافت پاداش عادلانه یا شناخته شدن و شهرت فرد به واسطه ­ی دستاوردهای او می باشد. چک هایی که در خواب ما ظاهر می شوند غالباً خبر از یک شرایط کاری خوب در زندگی واقعی می­دهند و بیان می­کنند کارهایی که ما در زندگی انجام می­دهیم بسیار مثبت بوده و توسط دیگران به رسمیت شناخته شده است و نشان دهنده ­ی برآوردی است که دیگران نسبت به ما دارند.
      دریافت چک در خواب نشان می دهد که به هدفی که می خواستیم رسیده ایم و این چک نتیجه و مزد تلاش هایی است که انجام داده ایم.
      سربلند و پیروز باشید.

 34. مسعود اسکندری

  من خواب دیدم که شلوارم دست پدرم و عمویم است و شلوار بدون اینکه قصد داشته باشن شلوار از دست آنها در منقل آتیش افتاده و چند نقطه سوخته

نظر خود را بیان کنید