مجله آلامتو

تعبیر خواب زغال

دیدن زغال در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن زغال در خواب چیست؟

تعبیر خواب زغال

درمورد دیدن خواب زغال محمدبن سیرین میگوید: زغال دیدن به خواب ، مال حرام است.

اگر بیند که از جائی فرا گرفت یا کسی بدو داد، دلیل که او را مال حرام حاصل شود. اگر بیند زغال بر آتش نهاد و آتش افروخت، دلیل که از مال پادشاه با پادشاه معامله کند و از وی فائده یابد.

اگر بیند جامه یا اندامش به زغال سیاه شد، دلیل که وی را از سلطان غم و اندوه رسد.

دیدن زغال افروخته در خواب ، نشانه موقعیتهای فلاکت بار و دلتنگی است. اگر زغال به شدت در حال سوختن باشد ، دلالت بر آن دارد که امید زیادی به افزوده شدن ثروت شماست. و علامت شادمانی و زندگی پاک و بی شائبه است.

تعبیر خواب خاکستر زغال

خاکستر در خواب افسوس و ندامت کار بیهوده است. اگر دیدید در خواب به دنبال خاکستر می گردید تا آتش را جا به جا کنید برای رسیدن به هدفی که …

در نظرتان بزرگ جلوه می کند کاری بیهوده انجام می دهید که بعدا ندامت و پشیمانی می آورد. چنانچه در خواب خاکستر یافتید ندامت حتمی است و اگر نیافتید در آستانه تحسر قرار می گیرید.

اگر دیدید خاکستر بر دست و لباس شما نشسته کاری می کنید که ندامت می آورد و آبروی شما در مخاطره قرار می گیرد. اگر دیدید پایتان در خاکستر فرو رفته سفری می کنید یا به جایی می روید که عبث است و ندامت دارد و زیان می بینید.

اگر خاکستر در آشپزخانه بود همسرتان برای شما ملال و اندوه می آورد. اگر خاکستر بر سر شما نشسته بود عملی انجام می دهید که بزرگترها و روسا شما را سرزنش می کنند و شرمندگی می کشید.

اگر خاکستر بر چهره شما نشسته بود خجالت می کشید و این شرمندگی تا مرحله رسوایی است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب دود

تعبیر خواب «زغال» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «زغال» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

26 دیدگاه

 1. شقایق در

  با سلام در واقعیت یک گونی حاوی مقداری زغال در خانه داریم خواب دیدم چند تکه زغال که کمی گوشه هایش روشن شده رادر همان گونی می اندازم که اصراف نشود اما همان چند تکه باعث گداخته شدن کل زغال های گونی شدند تلاش میکنم که زغال ها را خاموش کنم اما موفق نشدم همسرم می آید و در باغ خانه قدیمیمان با کلنگ زمین را به شکل دایره کم عمق اما بسار وسیع می کند و زغال ها رادر آن میریزم و رویشان خاک میریزم و از خواب پریدم اما خودم فکر میکنم زغال ها در نهایت خاموش شدند. لطف کنید خوابم را تعبییر کنید ممنونم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب زغال نشان بر مال حرام است و اینکه اگر به دست آید مال حرام به دست آمده است و اگر از دست برود مال حرام از دست رفته است.
   دیدن زغال افروخته در خواب ، نشانه موقعیتهای فلاکت بار و دلتنگی است. اگر زغال به شدت در حال سوختن باشد ، دلالت بر آن دارد که امید زیادی به افزوده شدن ثروت شماست. و علامت شادمانی و زندگی پاک و بی شائبه است.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. دستتون درد نکنه اقای صداقت جای دیگه جوابمو دادید.خدا خیرتون بده

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب باران زغال در خواب نشان از مال حرام است و اینکه به شما مال ویا ثروتی می‌رسد که از راه حلال به دست نیامده است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. زینلی در

  مادرم خواب دیده اند که پدرشان که فوت کرده اند به مادرم یک سر قلیان پر از زغال داده اند اما مادرم ان را نگرفته است
  تعبیر ان چیست؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب اینکه مرده چیزی به ما بدهد به خیر و نیکی گفته شده است اما تعبیر زغال به معنای چیزی غیر از مال حلال است و این خیر است که مادر شما ان را پس زده است و ممکن است در اینده ی نزدیک به طریقی راهی برای ایشان فراهم شود که به ثروتی دست پیدا کنند اما حلال نیست و باید بسیار اگاه باشند.
   سربلند و پیروز باشید

 4. سلام مادر زنم خواب ديدة پدرم كه 2ماه است فوت كرده است در منزل خودش مشغول خوردن چاي با غوري روي منقل است.در ان لحظه مادرم در حال گريه ظرف ميشويد.دختري كنار مادرم ايستاده.وپدرم چند بار ميگويد مراقب بچه ها باش و به مادر زنم ميگويد زنم از صبح تا الان داره گرىه ميكنه.برادر مادر زنم يه چيزي به او داده و گفته برو بده به مادر شوهر دخترت((مادرمن).به همين دليل مادر زنم منزل ما امده.مادرم به مادرزنم ميگه حالا كه شمارو ديدم بهترم.خواهش ميكنم لطف كنيد پاسخ دهيد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   احتماالا این خواب بدین شکل تعبیر میگردد که پدر شما با وجود تمام وضعیت و حال خوبی که دارند اما نگرانی هنوز دارند و این نگرانی را مادر شما احتمالا بداند و ایشان نسبت به این موضوع اگاه باشند. و این موضوع ممکن است فقط ناراحتی ایشان نسبت به وضعیت فرزندانش باشد.
   و اینکه در خواب ایشان هم دلیل امدنشان به منزل شما را دانسته اند احتماالا این باشد که دینی هم بر گردن ایشان نهاده شده و سعی کنید برای ان مرحوم خیرات بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. سلام من خواب دیدم نصف شب هس و من مادرم تو حیات خونمون هستیم تو منقل زغال هس و خواهرم میگه یک تار مو هم من هم مادرم باید بندازیم تو این زغال ها تعبیرش چی میشه لطفا

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در این خواب تعابیر به معنا های دیگر تعبیر میشوند و این بدین معناست که در این خواب مو به معنای مشکلی و یا راز استو زغال اخگر هم همان خاصیت پاک کنندگی دارد و این بدین معناست که خواهر شما مشکلی دارد که احتمالا شما و مادرتان از ا باخبر هستید و ایشان سعی بر ان دارد تا به کمک شما و بیشتر مادرتان این مشکل را برطرف کند.
   سربلند و پیروز باشید

 6. Amirroohafza در

  خواب دیدم ک زیر یک میت زغال روشن کردیم و میگفتیم بدن میت پخته میشود ودر گور زودتر از بین میرود.تعبیرش چیست؟؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در این خواب دیدن آن میت بسیار مهم است و باید بدانید که شخص آن میت چه کسی بوده است زیرا بیشتر این خواب به آن میت مربوط است تا شخص بیننده خواب.
   تعبیر زغال در خواب به معنای مال حرام سات و اینکه شما در خواب اینگونه دیده اید که میتی را بر روی زغال گذاشته اید تا پخته شود ممکن است به این معنا باشد که آن میتت دچار مال حرامی است که موجب عذاب او شده است و وظیفه ی شماست که او را ازین حالت معذب نجات دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. سلام خواب دیدم بنظر مردیم. من و مادرم پابرهنه روی زغال مجبورمون کردن‌ راه بریم از پشتم طوری که چهره شخص شلاق زننده مشخص نیست به ما شلاق میزنن لطفا اگه میدونید بگید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اینکه شما در خواب دیده اید بر زغال قدم میگذارید نشانه از این است که هم شما و هم مادرتان در مسیری گام گذاشته اید که خدای ناکرده منتج به حرام خواهد شد.
   پس در آنچه که بدان مشغولید تامل کنید و در راه خداوند صدقه دهید که خدای ناکرده شری در عملتان ثبت نشود.
   سربلند و پیروز باشید

 8. من خواب دیدم دارم زغال میخورم و خیلی هم خوشمزه بود ……این چه خوابی بود دبگه …..من ۲۵ سالمه و مجرد و بی پول

 9. فریبا در

  اگر در خواب ببینید کسی که مرده بک گونی زغال آورده براتون چی تعبیر می شود

 10. خواب دیدم زغال سرخ روپشت بام خونم بود وصدای گر گرفتنشون میومدسقف خونه رو سوراخ کرده بودن که بریزن تو خونه.تعبیرش چیه؟ممنون

 11. شهرزاد در

  من خواب دیدم ازراه بسیارناهمواروباریکی بادوچرخه به سرعت وسلامتی گذشتم طوری که خودم هیجان داشتم که این راه رودارم اینقدرباسرعت طی میکنم اماراه سرسبزبودمثل جنگلای دست نخورده ونیمه تاریک بعرسیدم به جای که همش ذعال گداخته بود ازروی اون هم سریع وسالم ردشدم بادوچرخه بعدرفتم کنارخانواده وچندنفرازاشنایان وگفتم دیدید ازروایناهم گذشتم

 12. محسن شیخان در

  اگر شخصی که فوت شده از شما در خواست خرید زغال کرده باشد تعبیر ان چیست ؟

 13. سلام خواب دیدم اولا منقل خیلی تمیز و نو بود بعد دو تکه زغال روی زمین قرار داشت برای استفاده کردن از آنها رویش تکه هایی گذاشتم و این تکه ها دست بند و گردنبند بودند و جنس شان هم از پلاستیک لطفا تعبیرش چه می تواند باشد ممنون

  • مسعود مولایی در

   سلام خسته نباشید من خواب دیدم که زغال گداخته توی کفش طلایی من گزاشتن و میگن با جوش شیرین اونو ضدعفونی می‌کنه بعدش که پام کردم پام توش خیلی راحت بود و از همراهانم عقب افتادم
   با تشکر

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    در این خواب واضح است که خدای ناکرده شما درگیر به مالی غیر حلال شده اید و اینکه خواب در کفش های طلایی بوده است هم اشاره به مال دنیوی دارد.بسیار باید مراقب باشید زیرا اینکه شما در خواب دیده اید که با این موضوع مشکلی ندارد دلالت بر ان دارد که شما از این موضوع که مالی ناصواب در زندگیتان است بی خبرید.
    سربلند و پیروز باشید

    • سهام آلبوغبیش در

     سلام وقتتون بخیر،خواب دیدم رفتم بانک امایادم نمیاددقیقاچه کاری داشتم امابه صورت غیرمنتظره بمن دست چک وکارت عابردادن ومن خیلی خوشحال شدم ورمزی که روی کارت گذاشته بودن بطوراتفاقی رمزی بودکه همیشه استفاده میکردم وبازم ذوق زده شدم لطفاتعبیرشوبگیدممنون میشم

     • یاسین صداقت در

      با سلام
      در خواب دسته چک نماد دریافت پاداش عادلانه یا شناخته شدن و شهرت فرد به واسطه ­ی دستاوردهای او می باشد. چک هایی که در خواب ما ظاهر می شوند غالباً خبر از یک شرایط کاری خوب در زندگی واقعی می­دهند و بیان می­کنند کارهایی که ما در زندگی انجام می­دهیم بسیار مثبت بوده و توسط دیگران به رسمیت شناخته شده است و نشان دهنده ­ی برآوردی است که دیگران نسبت به ما دارند.
      دریافت چک در خواب نشان می دهد که به هدفی که می خواستیم رسیده ایم و این چک نتیجه و مزد تلاش هایی است که انجام داده ایم.
      سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید