مجله آلامتو

تعبیر خواب زغال

(29 رای, امتیاز میانگین: 2٫97 از 5)

تعبیر دیدن زغال در خواب چیست؟

تعبیر خواب زغال

درمورد دیدن خواب زغال محمدبن سیرین میگوید: زغال دیدن به خواب ، مال حرام است.

اگر بیند که از جائی فرا گرفت یا کسی بدو داد، دلیل که او را مال حرام حاصل شود. اگر بیند زغال بر آتش نهاد و آتش افروخت، دلیل که از مال پادشاه با پادشاه معامله کند و از وی فائده یابد.

اگر بیند جامه یا اندامش به زغال سیاه شد، دلیل که وی را از سلطان غم و اندوه رسد.

دیدن زغال افروخته در خواب ، نشانه موقعیتهای فلاکت بار و دلتنگی است. اگر زغال به شدت در حال سوختن باشد ، دلالت بر آن دارد که امید زیادی به افزوده شدن ثروت شماست. و علامت شادمانی و زندگی پاک و بی شائبه است.

تعبیر خواب خاکستر زغال

خاکستر در خواب افسوس و ندامت کار بیهوده است. اگر دیدید در خواب به دنبال خاکستر می گردید تا آتش را جا به جا کنید برای رسیدن به هدفی که …

در نظرتان بزرگ جلوه می کند کاری بیهوده انجام می دهید که بعدا ندامت و پشیمانی می آورد. چنانچه در خواب خاکستر یافتید ندامت حتمی است و اگر نیافتید در آستانه تحسر قرار می گیرید.

اگر دیدید خاکستر بر دست و لباس شما نشسته کاری می کنید که ندامت می آورد و آبروی شما در مخاطره قرار می گیرد. اگر دیدید پایتان در خاکستر فرو رفته سفری می کنید یا به جایی می روید که عبث است و ندامت دارد و زیان می بینید.

اگر خاکستر در آشپزخانه بود همسرتان برای شما ملال و اندوه می آورد. اگر خاکستر بر سر شما نشسته بود عملی انجام می دهید که بزرگترها و روسا شما را سرزنش می کنند و شرمندگی می کشید.

اگر خاکستر بر چهره شما نشسته بود خجالت می کشید و این شرمندگی تا مرحله رسوایی است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب دود

تعبیر خواب «زغال» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «زغال» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

11 دیدگاه

 1. Amirroohafza در

  خواب دیدم ک زیر یک میت زغال روشن کردیم و میگفتیم بدن میت پخته میشود ودر گور زودتر از بین میرود.تعبیرش چیست؟؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در این خواب دیدن آن میت بسیار مهم است و باید بدانید که شخص آن میت چه کسی بوده است زیرا بیشتر این خواب به آن میت مربوط است تا شخص بیننده خواب.
   تعبیر زغال در خواب به معنای مال حرام سات و اینکه شما در خواب اینگونه دیده اید که میتی را بر روی زغال گذاشته اید تا پخته شود ممکن است به این معنا باشد که آن میتت دچار مال حرامی است که موجب عذاب او شده است و وظیفه ی شماست که او را ازین حالت معذب نجات دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. سلام خواب دیدم بنظر مردیم. من و مادرم پابرهنه روی زغال مجبورمون کردن‌ راه بریم از پشتم طوری که چهره شخص شلاق زننده مشخص نیست به ما شلاق میزنن لطفا اگه میدونید بگید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اینکه شما در خواب دیده اید بر زغال قدم میگذارید نشانه از این است که هم شما و هم مادرتان در مسیری گام گذاشته اید که خدای ناکرده منتج به حرام خواهد شد.
   پس در آنچه که بدان مشغولید تامل کنید و در راه خداوند صدقه دهید که خدای ناکرده شری در عملتان ثبت نشود.
   سربلند و پیروز باشید

 3. من خواب دیدم دارم زغال میخورم و خیلی هم خوشمزه بود ……این چه خوابی بود دبگه …..من ۲۵ سالمه و مجرد و بی پول

 4. فریبا در

  اگر در خواب ببینید کسی که مرده بک گونی زغال آورده براتون چی تعبیر می شود

 5. خواب دیدم زغال سرخ روپشت بام خونم بود وصدای گر گرفتنشون میومدسقف خونه رو سوراخ کرده بودن که بریزن تو خونه.تعبیرش چیه؟ممنون

 6. شهرزاد در

  من خواب دیدم ازراه بسیارناهمواروباریکی بادوچرخه به سرعت وسلامتی گذشتم طوری که خودم هیجان داشتم که این راه رودارم اینقدرباسرعت طی میکنم اماراه سرسبزبودمثل جنگلای دست نخورده ونیمه تاریک بعرسیدم به جای که همش ذعال گداخته بود ازروی اون هم سریع وسالم ردشدم بادوچرخه بعدرفتم کنارخانواده وچندنفرازاشنایان وگفتم دیدید ازروایناهم گذشتم

 7. محسن شیخان در

  اگر شخصی که فوت شده از شما در خواست خرید زغال کرده باشد تعبیر ان چیست ؟

 8. سلام خواب دیدم اولا منقل خیلی تمیز و نو بود بعد دو تکه زغال روی زمین قرار داشت برای استفاده کردن از آنها رویش تکه هایی گذاشتم و این تکه ها دست بند و گردنبند بودند و جنس شان هم از پلاستیک لطفا تعبیرش چه می تواند باشد ممنون

نظر خود را بیان کنید