تعبیر خواب طوفان

دیدن طوفان در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن طوفان در خواب چیست؟

تعبیر خواب طوفان چیست

تعبیر خواب طوفان ممکن است به یکی از موارد زیر اشاره کند.


تعبیر دیدن کولاک برف

تعبیر کولاک برف احساساتی سرد و بی‌روح است. احساس محرومیت و نادیده‌گرفته شدن دارید. که این می‌تواند ناشی از خلأ عشق و محبت یا فقدان حرارت کافی در محفل خانوادگی شما باشد.


تعبیر خواب طوفان تگرگ

تعبیر گیرافتادن در طوفان تگرگ بدان معناست که از نظر احساسی فردی انزواطلب هستید. موانع غیر قابل کنترل موجب شکست روحی شما می‌شوند.

شنیدن صدای تگرگ در خواب حاکی از آن است که دوران سختی را پیش روی دارید.


طوفان شن

تعبیر طوفان شن دال بر احساسات محدود، محصور شده و غیرمتجانس و ناهماهنگ در بیداری است. زمان بر علیه شماست.


دیدن طوفان در خواب

تعبیر طوفان در خواب بدان معناست که در بیداری درگیر ستیزه‌های طاقت‌فرسا، حملات عصبی، سردرگمی یا مصیبتی هستید.

طوفان همچنین مظهر ترس‌ها و احساسات خفته از قبیل خشم، غضب، آشفتگی و غیره است.

در حالت خوشبینانه، طوفان نمادی از طلوع معونیت است. شاید هم اشاره بر تغییرات پیش روی باشد.

تعبیر پناه گرفتن در طوفان، پشت سر گذاشتن سریع تمام آشفتگی‌ها و مشکلات در زندگیست. تعبیر آن عبارت “پایمردی در مصائب” است که دال بر توان و قدرت شما در اتفاقات که پیشروست.


تعبیر تندباد

گیرافتادن در تندباد نشان از طغیان هیجانات شدید است. خشم، غضب و آشفتگی‌های بسیاری را تجربه می‌کنید.


خواب های مرتبط با طوفان


☺ تعبیر خواب «طوفان» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «طوفان» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


27 دیدگاه

 1. Pegah

  خواب دیدم تنها بودم تو یه مکان عجیبی شبیه فضا یا مثلا کره دیگه ناگهان طوفان شدیدی از شن بپا شد همجا خاک بود و من فقط با ترس وتعجب نگاه میکردم و نگران بودم و در همین حالت بودم که یهو اسبهای وحشی شروع میکردن به دویدن به اطراف و یه اسب خاکستری قوی به سمت من داشت میتازید که خودمو به دیوار چسبوندم که برخورد نکنه بمن لطفا میشه تعبیرش رو بگید سپاس

 2. مهناز

  سلام من دیشب نصفه شب خواب دیدم سر قبر پدرم که فوت شدن هستم نمیدانم گردباد کی شروع شد ولی گرد و خاک گرد باد یک چیزی مثله طوفان ولی بدون باران من تمام وقت سعی میکردم در برابر این هوا از سنگ قبر پدرم مواظبت کنم با هر تلاشی بود تمام قد بکارم ادامه میدادم حتی با لباس هام سعی میکردم جلو نزدیک شدنشو بگیرم .بعد بیدار شدم . مرسی اگر بهم بگید معنیشو برام خیلی مهمه. مرسی

 3. پناه

  باسلام…
  خواب دیدم که با تعدادی از آشنایان در خانه هستیم، طوفان سختی به پا شد گرد و غبار و شن به رنگ سیاه در آسمان دیدم کسانی که اطرافم بودند نسبتا ترسیدند اما من ایستاده بودم، ترسی نداشتم لبخند میزدم و میگفتم لا حول ولا قوه الا بالله

  ممنون میشم این خواب رو تعبیر کنید پیشاپیش قدر دانی و تشکر میکنم از زحمات شما…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما ممکن است بسیار خیر باشد و از طرفی برای شما مشکلی ندارد و نشان از خوبی و خیر است که در حوادث رهایی یابید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. زری

  سلام وقت بخیر
  من ساعت ۷و نیم صبح خواب دیدم یهو یه طوفان شدید همه جارو فرا گرفت من‌ و خانواده ام داخل خونه پناه گرفته بودیم‌که یهو باد منو از جا کند و بیرون برد و من دنبالی راهی برای نجات بودم
  ممنون میشم تعبیر ش ووبگید
  و اینکه آیا خواب ۷ صبح تعبیر دارد؟
  چون‌من شبیه این خواب و دو ماه پیش دیده بودن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای طوفان آمده است که می تواند به این تعبیر باشد که شما دراینده باید بسیار نسبت به اطراف خود مخصوصا خانواده ی خود آگاه باشید که خدای ناکرده سبب مشکلی برای شما نشود و از این رو بسیار سعی بر آن کنید که کارهای خود را با دقت و سنجیدگی تمام انجام دهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. ناشناس

  سلام.
  خواب دیدم که طوفانی در حال نزدیک شدن به شهر هست. طوفان هرجا که میرفت ردی از یخ بجا میگذاشت و بجای اشیاء، داخل طوفان فقط دندان های کنده شده بودند. و من در حال فرستادن مردم به خانه هایشان بودم تا آسیبی نبینند.
  آیا معنایی خاصی دارد؟
  با سپاس

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب میتواند به این صورت تعبیر گردد که در اینده ممکن است برای شما مشکلی بسیار بزرگ پیش بیاید که شما نقش مصلح را بر عهده خواهید گرفت که از این رو بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. ارسلان

  سلام.من خواب دیدم در یک جایی هستم که تعداد زیادی قبر وجود داره و مثا امام زاده محل زندگیم بود و کنار قبری نشسته بودم و به چنتا کودک نگاه میکردم ناگهان به قبر پشت کردم و به اون تکیه دادم و سمت چپ رو نگاه کردم و باد خیلی خیلی شدیدی شروع شد طوری که تو خواب میترسیدم گوشم دچار مشکل بشه و از قبر چسبیده بودم که باد من رو نبره.
  میشه تعبیرش رو بگین ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این صورت تعبیر داشته باشد که شما در آینده به واسطه ی چیزی که از شخصی فوت شده خواهید شنید دچار ناراحتی شوید اما باید بدانید که آن چه شما به آن اعتقاد دارید صحیح تر است و از جانب آن نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. فاطمه نظری

  سلام من خواب دیدم که در خانه مشغول دیدن تلویزیون هستم و بعد رفتم کنار پنجره و به گل های روی شیروانیمان نگاه کردم ناگهان اب امد توب خونمون و در رو بستیم.و بعدش سرم رو کردم بیرون دیدم پایین پر از یرف است و چند متر انور مدرسه ی من هست که در آنجا طوفان های خیلی سیاه بودند که مردم از ان فرا میکردن.
  بعد بیدار شدم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما بیشتر شبیه اضغاث احلام یا همان کابوس است اما برای اطمینان بدانید که در تعبیر خواب برای این خواب آمده است که به معنای آن می تواند باشد که باید بسیار نسبت به آینده اگاه باشید که خدای ناکرده برای شما مشکلی ایجاد نشود.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. تراب

  سلام . خوابی که دیدم خیلی واقعی بود انگار . یعنی حسش کردم کامل ممنون میشم جواب بدین . .. یه چتر قدیمیه ابی داشتم که خراب بود و قبلا انداختمش….. توی خونه امون دیدمش و برداشتم رفتم تو کوچه ..به اسمان نگاه کردم ابی پررنگ ورعد برقی بود بعد به چترم نگاه کردم که برعکس شده بود(خراب شد) بعد گردباد اومد ومنو از زمین بلند کرد

  … حدود چند متری زمین یه میله ای رو گرفتم که گردباد نبرم و بعد بیدار شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند از جهتی برای شما تعبیر نداشته باشد و از طرف دیگر هم در خواب دیدن این گونه خوابی خیر نیست و نشان از مشکلی برای شما می تواند داشته باشد.
   حتما صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 9. حمیدرضا

  سلام
  ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی گنگ شدم چون سر در نیاوردم
  خواب دیدم همه چیز آروم و کمی دورتر از خونه هستم و از دور ابرای سیاه نزدیک میشن و برف میباره. بعد تو یه لحظه رسیدم میدون شهرمون. باد منو برد و ولی خودمو نگه داشتم و یه طناب بود با اون به یه سرپناه رسوندم خودمو و دوتا آشنا رو دیدم. برنامه ی اینکه چجور از سلامت بقبه اعضای خونواده با خبر بشم و برگردم خونه رو ریختم و اینکه به دوستای خارج شهرم بگم زنده موندم. از خواب اونجا پریدم. جزئیاتی ک به چشم میومدن اینا بودن.ممنون میشم اگه تعبیری داره بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در تعبیر بالا هم خوانده اید این خواب ممکن است به این معنا باشد که شما در ذهن خود خلایی از احساسات دارید که مسبب دیدن این خواب شده است و از این رو نباید نسبت به آن نگرانی داشته باشید اما سعی بر آن کنید که این موضوع را حل کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 10. نرگس

  خواب عجیبی بود. در ابتدا نسبتاً همه چیز آرام بود. کم‌کم وزش باد شروع شد. من در خیابانی بودم که دو طرفش را ساختمان‌هایی پوشانده بود. یک ساختمان با معماری قدیمی دیده می‌شد که وزش تندباد، گرد و خاک و سنگ‌ریزه را از روی پشت‌بام آن بر روی سر و صورتم می‌ریخت. عجیب اینکه دانه‌های سنگ‌ریزه گاهی به شکل دانه‌های لپه به سر و روی من می‌ریخت! تعبیر آن چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب میتواند به این شکل معنی پیدا کند که چیزی یا موضوعی از گذشته برای شما خواهد امد و ممکن است که شما را دچار دردسر کند و باید بسیار نسبت بدان اگاه باشید تا خدای ناکرده زندگیتان مخطل نشود.
   سربلند و پیروز باشید

 11. فروزان

  با عرض سلام و وقت بخیر من دیدم چند نفر از فامیل و دوستام توی حیاط خونه پدرم دارن به آسمان طوانی نگاه میکنند و توی آسمان ابرهای سیاه وسفید به هم برخورد می کردند و رعد و برق های سهمگین بود اما در زمین فقط یک باد نه خیلی تند می آمد و ما همگی منتظر یک طوفان سخت بودیم. و من خیلی دلهره داشتم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که می تواند نشانه ای از تغییراتی بسیار بزرگ در مسیر زندگی شما باشد و این خود برای شما از جهتی خیر است، اما می تواند به معنای مشکلاتی برای شما باشد که در اینده به واسطه ی خانوادیتان پیش خواهد امد و از این رو حتما صدقه ای بدهید که انشالله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 12. الیناز

  سلام من دیشب خواب دیدم من و همسرم و پسرم در در طوفانی از گرد و غبار گیر افتادیم ولی زود در جایی پناه گرفتیم و من می دیدم که هوا پر از گرد و غبار است و در فاصله ای دور گردباد می دیدم و همش از همسرم میخواستم که پسرم را گوشه دیوار پناه دهد و مواظبش باشد. لطف میکنین تعبیرش رو بگین. ممنون

 13. سعید

  اینا چیه می گید، اینا تعبیر ابن سیرینه یا نظرات شخصی خودتون، شما قراره تعبیر ابن سیرین و امام صادق علیه السلام رو بگید.

 14. نرگس

  من در خانه بودم يا كار ديدم همه چيزها به چرخيدن شد و به طرف منزل بالا دويدم و تيم بيرون طوفان بود و نميتانستى كه ببينى پيشرو ياپشت خانه را و دوستم هم همرايم بود و همه چيز را ميديديم
  اگر لطف كنين و بگين كه چه معنى ميته . ممنون

  I was at a house or at work or something and everything started Spinning and I ran upstairs and half of the outside was a tornado in front of the house and you couldn’t see it from the back my friend was with me seeing it too

 15. Jeren

  سلام من خواب دیدم ک تو شهر داخل اپارتمان با چنتا از اشناهام هستم ک خبر میرسه طوفان شنی در راهه دوستام تو همون اتاقی ک هستیم پناه میگیرن و من کمی در میجنبم ولی منم پناه میگیرم و طوفان شن و ماسه میاد ب رنگ نارنجی حتی تو تواپارتمان و مقدار زیادی روی من میریزه ولی بعداز طوفان از جام بلند میشم و حالم خوبه بعد میبینم ک خیلی چیزا تو شهر نابود شدن و شهر دچار هرج و مرج شده و هرکسی ب فکر خودشه و ادما برای اینک خودشون پناهگاه مناسب یا ماشین و … پیدا کنن حتی باهم دعوا میکنن و بعد دوباره موج ضعیفتری از طوفان میاد.تعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما امده است که به معنای تداخلی و تناقضی در احساسات درونی شماست و از این رو باید بدانیدکه این خواب برای شما به این تعبیر خواهد بود که در اینده ای نزدیک با تناقضی در احساسات خود دچار خواهید شد که برای شما سخت خواهد بود و از این رو بسیار در مقابله با آن باید اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 16. زهرا

  سلام، خواب دیدم وسط یه گرد باد سبزو سیاه گیر کردم، جسممو باسرعت همراه خودش برد ولی من از پایین خودمو میدیدم که دارم توسط طوفان به بالا کشیده میشم،تعبیرش چیه؟

 17. سپیده

  من خواب وحشتناکی دیدم که اول زلزله اومد بعد از اون دیدم داره طوفان همراه اتیش میاد سمت منو خانوادم پناه گرفتم و به اونام گفتم پماه بگیرن بعد طوفان و اتیش اومدن که من از خواب پریدم و الان خیلی دلشوره دارم لطفا کمک کنید

نظر خود را بیان کنید