تعبیر خواب طوفان

دیدن طوفان در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن طوفان در خواب چیست؟

تعبیر خواب طوفان چیست

تعبیر خواب طوفان ممکن است به یکی از موارد زیر اشاره کند.


تعبیر دیدن کولاک برف

تعبیر کولاک برف احساساتی سرد و بی‌روح است. احساس محرومیت و نادیده‌گرفته شدن دارید. که این می‌تواند ناشی از خلأ عشق و محبت یا فقدان حرارت کافی در محفل خانوادگی شما باشد.


تعبیر خواب طوفان تگرگ

تعبیر گیرافتادن در طوفان تگرگ بدان معناست که از نظر احساسی فردی انزواطلب هستید. موانع غیر قابل کنترل موجب شکست روحی شما می‌شوند.

شنیدن صدای تگرگ در خواب حاکی از آن است که دوران سختی را پیش روی دارید.


طوفان شن

تعبیر طوفان شن دال بر احساسات محدود، محصور شده و غیرمتجانس و ناهماهنگ در بیداری است. زمان بر علیه شماست.


دیدن طوفان در خواب

تعبیر طوفان در خواب بدان معناست که در بیداری درگیر ستیزه‌های طاقت‌فرسا، حملات عصبی، سردرگمی یا مصیبتی هستید.

طوفان همچنین مظهر ترس‌ها و احساسات خفته از قبیل خشم، غضب، آشفتگی و غیره است.

در حالت خوشبینانه، طوفان نمادی از طلوع معونیت است. شاید هم اشاره بر تغییرات پیش روی باشد.

تعبیر پناه گرفتن در طوفان، پشت سر گذاشتن سریع تمام آشفتگی‌ها و مشکلات در زندگیست. تعبیر آن عبارت “پایمردی در مصائب” است که دال بر توان و قدرت شما در اتفاقات که پیشروست.


تعبیر تندباد

گیرافتادن در تندباد نشان از طغیان هیجانات شدید است. خشم، غضب و آشفتگی‌های بسیاری را تجربه می‌کنید.


خواب های مرتبط با طوفان


☺ تعبیر خواب «طوفان» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «طوفان» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

15 دیدگاه

 1. تراب در 1399/09/08در4:44 ق.ظ

  سلام . خوابی که دیدم خیلی واقعی بود انگار . یعنی حسش کردم کامل ممنون میشم جواب بدین . .. یه چتر قدیمیه ابی داشتم که خراب بود و قبلا انداختمش….. توی خونه امون دیدمش و برداشتم رفتم تو کوچه ..به اسمان نگاه کردم ابی پررنگ ورعد برقی بود بعد به چترم نگاه کردم که برعکس شده بود(خراب شد) بعد گردباد اومد ومنو از زمین بلند کرد

  … حدود چند متری زمین یه میله ای رو گرفتم که گردباد نبرم و بعد بیدار شدم

  • یاسین صداقت در 1399/09/16در8:05 ب.ظ

   با سلام
   این خواب می تواند از جهتی برای شما تعبیر نداشته باشد و از طرف دیگر هم در خواب دیدن این گونه خوابی خیر نیست و نشان از مشکلی برای شما می تواند داشته باشد.
   حتما صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 2. حمیدرضا در 1399/08/02در8:55 ق.ظ

  سلام
  ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی گنگ شدم چون سر در نیاوردم
  خواب دیدم همه چیز آروم و کمی دورتر از خونه هستم و از دور ابرای سیاه نزدیک میشن و برف میباره. بعد تو یه لحظه رسیدم میدون شهرمون. باد منو برد و ولی خودمو نگه داشتم و یه طناب بود با اون به یه سرپناه رسوندم خودمو و دوتا آشنا رو دیدم. برنامه ی اینکه چجور از سلامت بقبه اعضای خونواده با خبر بشم و برگردم خونه رو ریختم و اینکه به دوستای خارج شهرم بگم زنده موندم. از خواب اونجا پریدم. جزئیاتی ک به چشم میومدن اینا بودن.ممنون میشم اگه تعبیری داره بگید

  • یاسین صداقت در 1399/08/24در7:27 ب.ظ

   با سلام
   همانگونه که در تعبیر بالا هم خوانده اید این خواب ممکن است به این معنا باشد که شما در ذهن خود خلایی از احساسات دارید که مسبب دیدن این خواب شده است و از این رو نباید نسبت به آن نگرانی داشته باشید اما سعی بر آن کنید که این موضوع را حل کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. نرگس در 1399/01/10در10:47 ق.ظ

  خواب عجیبی بود. در ابتدا نسبتاً همه چیز آرام بود. کم‌کم وزش باد شروع شد. من در خیابانی بودم که دو طرفش را ساختمان‌هایی پوشانده بود. یک ساختمان با معماری قدیمی دیده می‌شد که وزش تندباد، گرد و خاک و سنگ‌ریزه را از روی پشت‌بام آن بر روی سر و صورتم می‌ریخت. عجیب اینکه دانه‌های سنگ‌ریزه گاهی به شکل دانه‌های لپه به سر و روی من می‌ریخت! تعبیر آن چیست؟

  • یاسین صداقت در 1399/01/11در9:06 ق.ظ

   با سلام
   این خواب میتواند به این شکل معنی پیدا کند که چیزی یا موضوعی از گذشته برای شما خواهد امد و ممکن است که شما را دچار دردسر کند و باید بسیار نسبت بدان اگاه باشید تا خدای ناکرده زندگیتان مخطل نشود.
   سربلند و پیروز باشید

 4. فروزان در 1397/12/05در8:09 ق.ظ

  با عرض سلام و وقت بخیر من دیدم چند نفر از فامیل و دوستام توی حیاط خونه پدرم دارن به آسمان طوانی نگاه میکنند و توی آسمان ابرهای سیاه وسفید به هم برخورد می کردند و رعد و برق های سهمگین بود اما در زمین فقط یک باد نه خیلی تند می آمد و ما همگی منتظر یک طوفان سخت بودیم. و من خیلی دلهره داشتم.

  • یاسین صداقت در 1399/06/21در1:40 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که می تواند نشانه ای از تغییراتی بسیار بزرگ در مسیر زندگی شما باشد و این خود برای شما از جهتی خیر است، اما می تواند به معنای مشکلاتی برای شما باشد که در اینده به واسطه ی خانوادیتان پیش خواهد امد و از این رو حتما صدقه ای بدهید که انشالله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. الیناز در 1397/10/11در4:39 ب.ظ

  سلام من دیشب خواب دیدم من و همسرم و پسرم در در طوفانی از گرد و غبار گیر افتادیم ولی زود در جایی پناه گرفتیم و من می دیدم که هوا پر از گرد و غبار است و در فاصله ای دور گردباد می دیدم و همش از همسرم میخواستم که پسرم را گوشه دیوار پناه دهد و مواظبش باشد. لطف میکنین تعبیرش رو بگین. ممنون

 6. سعید در 1397/08/01در5:56 ق.ظ

  اینا چیه می گید، اینا تعبیر ابن سیرینه یا نظرات شخصی خودتون، شما قراره تعبیر ابن سیرین و امام صادق علیه السلام رو بگید.

 7. نرگس در 1397/04/11در4:40 ب.ظ

  من در خانه بودم يا كار ديدم همه چيزها به چرخيدن شد و به طرف منزل بالا دويدم و تيم بيرون طوفان بود و نميتانستى كه ببينى پيشرو ياپشت خانه را و دوستم هم همرايم بود و همه چيز را ميديديم
  اگر لطف كنين و بگين كه چه معنى ميته . ممنون

  I was at a house or at work or something and everything started Spinning and I ran upstairs and half of the outside was a tornado in front of the house and you couldn’t see it from the back my friend was with me seeing it too

 8. Jeren در 1397/04/08در1:35 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم ک تو شهر داخل اپارتمان با چنتا از اشناهام هستم ک خبر میرسه طوفان شنی در راهه دوستام تو همون اتاقی ک هستیم پناه میگیرن و من کمی در میجنبم ولی منم پناه میگیرم و طوفان شن و ماسه میاد ب رنگ نارنجی حتی تو تواپارتمان و مقدار زیادی روی من میریزه ولی بعداز طوفان از جام بلند میشم و حالم خوبه بعد میبینم ک خیلی چیزا تو شهر نابود شدن و شهر دچار هرج و مرج شده و هرکسی ب فکر خودشه و ادما برای اینک خودشون پناهگاه مناسب یا ماشین و … پیدا کنن حتی باهم دعوا میکنن و بعد دوباره موج ضعیفتری از طوفان میاد.تعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت در 1399/06/21در1:41 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما امده است که به معنای تداخلی و تناقضی در احساسات درونی شماست و از این رو باید بدانیدکه این خواب برای شما به این تعبیر خواهد بود که در اینده ای نزدیک با تناقضی در احساسات خود دچار خواهید شد که برای شما سخت خواهد بود و از این رو بسیار در مقابله با آن باید اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. زهرا در 1397/04/05در5:14 ب.ظ

  سلام، خواب دیدم وسط یه گرد باد سبزو سیاه گیر کردم، جسممو باسرعت همراه خودش برد ولی من از پایین خودمو میدیدم که دارم توسط طوفان به بالا کشیده میشم،تعبیرش چیه؟

 10. سپیده در 1396/11/15در1:42 ق.ظ

  من خواب وحشتناکی دیدم که اول زلزله اومد بعد از اون دیدم داره طوفان همراه اتیش میاد سمت منو خانوادم پناه گرفتم و به اونام گفتم پماه بگیرن بعد طوفان و اتیش اومدن که من از خواب پریدم و الان خیلی دلشوره دارم لطفا کمک کنید

نظر خود را بیان کنید