تعبیر خواب طوفان

دیدن طوفان در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن طوفان در خواب چیست؟

تعبیر خواب طوفان storm

تعبیر خواب طوفان ممکن است به یکی از موارد زیر اشاره کند.

کولاک برف

تعبیر کولاک برف احساساتی سرد و بی‌روح است. احساس محرومیت و نادیده‌گرفته شدن دارید. که این می‌تواند ناشی از خلأ عشق و محبت یا فقدان حرارت کافی در محفل خانوادگی شما باشد.

تگرگ

تعبیر گیرافتادن در طوفان تگرگ بدان معناست که از نظر احساسی فردی انزواطلب هستید. موانع غیر قابل کنترل موجب شکست روحی شما می‌شوند.

شنیدن صدای تگرگ در خواب حاکی از آن است که دوران سختی را پیش روی دارید.

طوفان شن

تعبیر طوفان شن دال بر احساسات محدود، محصور شده و غیرمتجانس و ناهماهنگ در بیداری است. زمان بر علیه شماست.

طوفان

تعبیر طوفان در خواب بدان معناست که در بیداری درگیر ستیزه‌های طاقت‌فرسا، حملات عصبی، سردرگمی یا مصیبتی هستید. طوفان همچنین مظهر ترس‌ها و احساسات خفته از قبیل خشم، غضب، آشفتگی و غیره است. در حالت خوشبینانه، طوفان نمادی از طلوع معونیت است. شاید هم اشاره بر تغییرات پیش روی باشد.

تعبیر پناه گرفتن در طوفان، پشت سر گذاشتن سریع تمام آشفتگی‌ها و مشکلات در زندگیست. تعبیر آن عبارت “پایمردی در مصائب” است که دال بر توان و قدرت شما در اتفاقات که پیشروست.

تندباد

گیرافتادن در تندباد نشان از طغیان هیجانات شدید است. خشم، غضب و آشفتگی‌های بسیاری را تجربه می‌کنید.

تعبیر خواب «طوفان» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «طوفان» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

7 دیدگاه

 1. خواب عجیبی بود. در ابتدا نسبتاً همه چیز آرام بود. کم‌کم وزش باد شروع شد. من در خیابانی بودم که دو طرفش را ساختمان‌هایی پوشانده بود. یک ساختمان با معماری قدیمی دیده می‌شد که وزش تندباد، گرد و خاک و سنگ‌ریزه را از روی پشت‌بام آن بر روی سر و صورتم می‌ریخت. عجیب اینکه دانه‌های سنگ‌ریزه گاهی به شکل دانه‌های لپه به سر و روی من می‌ریخت! تعبیر آن چیست؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب میتواند به این شکل معنی پیدا کند که چیزی یا موضوعی از گذشته برای شما خواهد امد و ممکن است که شما را دچار دردسر کند و باید بسیار نسبت بدان اگاه باشید تا خدای ناکرده زندگیتان مخطل نشود.
   سربلند و پیروز باشید

 2. الیناز در

  سلام من دیشب خواب دیدم من و همسرم و پسرم در در طوفانی از گرد و غبار گیر افتادیم ولی زود در جایی پناه گرفتیم و من می دیدم که هوا پر از گرد و غبار است و در فاصله ای دور گردباد می دیدم و همش از همسرم میخواستم که پسرم را گوشه دیوار پناه دهد و مواظبش باشد. لطف میکنین تعبیرش رو بگین. ممنون

 3. اینا چیه می گید، اینا تعبیر ابن سیرینه یا نظرات شخصی خودتون، شما قراره تعبیر ابن سیرین و امام صادق علیه السلام رو بگید.

 4. من در خانه بودم يا كار ديدم همه چيزها به چرخيدن شد و به طرف منزل بالا دويدم و تيم بيرون طوفان بود و نميتانستى كه ببينى پيشرو ياپشت خانه را و دوستم هم همرايم بود و همه چيز را ميديديم
  اگر لطف كنين و بگين كه چه معنى ميته . ممنون

  I was at a house or at work or something and everything started Spinning and I ran upstairs and half of the outside was a tornado in front of the house and you couldn’t see it from the back my friend was with me seeing it too

 5. سلام، خواب دیدم وسط یه گرد باد سبزو سیاه گیر کردم، جسممو باسرعت همراه خودش برد ولی من از پایین خودمو میدیدم که دارم توسط طوفان به بالا کشیده میشم،تعبیرش چیه؟

 6. سپیده در

  من خواب وحشتناکی دیدم که اول زلزله اومد بعد از اون دیدم داره طوفان همراه اتیش میاد سمت منو خانوادم پناه گرفتم و به اونام گفتم پماه بگیرن بعد طوفان و اتیش اومدن که من از خواب پریدم و الان خیلی دلشوره دارم لطفا کمک کنید

نظر خود را بیان کنید