تعبیر خواب گردباد

دیدن گردباد در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گردباد در خواب چیست؟

تعبیر خواب گردباد

گردباد آفت و بلا است و همان طور که نه از علت بروز گردباد آگاهی داریم و نه از زمان پیدایش آن از لحظه وقوع حادثه و آفت نیز بی خبریم.

چنان چه در خواب ببینید گردبادی بر خاسته حادثه ای ناخوشایند اتفاق می افتد ولی ارتباط حادثه با بیننده خواب متناسب با دوری و نزدیکی گردباد است.

اگر گرد باد در دور دست باشد حادثه کوچک و کم اهمیت است و چنان چه نزدیک باشد حادثه و آفت و بلا از اهمیت بیشتری برخوردار است.

اگر بیننده خواب ببیند که در مرکز گردباد قرار گرفته بی تردید خطر مرگ او را تهدید می کند و بهتر است او طی روزهای آینده مراقب خویش باشد.

اگر بیننده خواب ببیند که گردباد او را از زمین بلند کرده و به آسمان برده بی آن که بتواند به زمین باز گردد خواب خوبی نیست و پایان زندگی بیننده خواب نزدیک است ولی اگر گردباد او را از زمین بلند کند و ببرد و هم چنان در نزدیکی زمین نگه دارد خطر مرگ در میان نیست.

رفتن بدون بازگشت همیشه در خواب ها مرگ تعبیر می شود حتی پرواز بدون برگشت در خواب مساوی با مرگ بیننده خواب است. روی هم رفته دیدن گردباد در خواب خوب نیست بخصوص اگر سیاه باشد.


خواب های مرتبط با گردباد


تعبیر خواب «گردباد» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گردباد» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

2 دیدگاه

 1. مهدی در 1399/05/28در10:53 ق.ظ

  خواب دیدم که سر کوچه گردبادی داره میره سمت کوچه بعدی و حرکتشو میدیدم که داشت داغون میکرد ومیدیدم کداره دور میزنه و میاد تو کوچه ما سری درو پنجره رو بستم همگی فرار کردیم تو خونه بعد همسرم در زد و اومدم بیرون دیدم گرد باد دم خونه همسایه یعنی یه خونه مونده بود برسه به ما تموم شده و مثله مواد م ذاب پخش زمین شده یه دفعه برف اندکی گرفت و هوا باز شد همگی شروع به شادی کردیمو هورا کشیدیم و خوشحال شدیم و دست زدیم

  • یاسین صداقت در 1399/06/01در3:08 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر نیکی ندارد و ا اتفاقاتی خبر می‌دهد که باعث خواهد شد که شما با مشکلاتی روبرو شوید و اینکه باعث ناراحتی و غم شما شود. حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید