تعبیر خواب گردباد

دیدن گردباد در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گردباد در خواب چیست؟

تعبیر خواب گردباد

گردباد آفت و بلا است و همان طور که نه از علت بروز گردباد آگاهی داریم و نه از زمان پیدایش آن از لحظه وقوع حادثه و آفت نیز بی خبریم.

چنان چه در خواب ببینید گردبادی بر خاسته حادثه ای ناخوشایند اتفاق می افتد ولی ارتباط حادثه با بیننده خواب متناسب با دوری و نزدیکی گردباد است.

اگر گرد باد در دور دست باشد حادثه کوچک و کم اهمیت است و چنان چه نزدیک باشد حادثه و آفت و بلا از اهمیت بیشتری برخوردار است.

اگر بیننده خواب ببیند که در مرکز گردباد قرار گرفته بی تردید خطر مرگ او را تهدید می کند و بهتر است او طی روزهای آینده مراقب خویش باشد.

اگر بیننده خواب ببیند که گردباد او را از زمین بلند کرده و به آسمان برده بی آن که بتواند به زمین باز گردد خواب خوبی نیست و پایان زندگی بیننده خواب نزدیک است ولی اگر گردباد او را از زمین بلند کند و ببرد و هم چنان در نزدیکی زمین نگه دارد خطر مرگ در میان نیست.

رفتن بدون بازگشت همیشه در خواب ها مرگ تعبیر می شود حتی پرواز بدون برگشت در خواب مساوی با مرگ بیننده خواب است. روی هم رفته دیدن گردباد در خواب خوب نیست بخصوص اگر سیاه باشد.


خواب های مرتبط با گردباد


☺ تعبیر خواب «گردباد» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گردباد» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


17 دیدگاه

 1. لیدا

  من خواب دیدم باهمسرم کناردریاراه میریم یهو ابرهای زیادی بالای سرمون اومد که انتهاش گردباد بزرگی بودکه به طرف دریارفت وبه یه اسب یاگام شبیه شدومیچرخیدومانگاه میکردیم یهومن برگشتم دیدم همسرم نیست و هواعالیه ومن تو یه کوچه هستم اول فکرکردم جای غریبی هستم ازکـچه که اومدم بیرون دیدم سرکوچه خونمون هستم همسایمون بادیدن من تعجب کردرفتم خونه دیدم دزداومده و بیشترلوازم خونه روبرده و خواهرام اونجاهستندهمش گریه میکردم که من شستم و رفتم مسافرت کی اومده دزدی انگارمیدونستندو چیزی به من نمیگفتندخونه کلا به هم ریخته بودوچندتاتیکه وسایل مونده بودوخواهرم به این واون تهمت میزدومیخندیدوای هنوزم حالم بدمیشه یادم میوفته

 2. کاربر

  سلام وقتتون بخیر. اگر در خواب ببینیم که گردباد سیاه از دور کم کم داره نزدیک میشه و ما داریم پناه میگیریم که آسیبی نبینیم و در نهایت آسیبی بهمون وارد نمیشه چه تعبیری داره؟؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعبیر خواب گردباد می تواند نشانی از ان باشد که در زندگی شما حادثه ای رخ دهد اما بسیار بی اهمیت و ناچیز باشد اما بهتر است که صدقه ای دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. مردی تنها

  سلام
  من خواب دیدم چندتا از سیاره های که تو آسمون هستن خیلی نزدیک شدن و در چندتا گردباد به رنگ خاکستری هم می‌بینیم تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواندبه معنای خواب گردباد نباشد و نشانی از ان باشد که شما باید بسیار به نسبت آرزوهایتان آگاه باشید که خدای ناکرده سبب مشکلی برای شما نشود.
   سربلند و پیروز باشید

 4. مرتضی عموزاده کیسمی

  چندین گردباد سیاه رو برابر خودم دیدم وبه حرکتشون نگاه میکردم تو ماشین بودم اولش که چند تا سنگ به شیشه ماشین خورد وشیشه ترک برداشت بعد خودم ویکی از خانمهایی که میشناسمش رو رفتیم وانگار پشت یه خونه ایی بود پناه گرفتیم دیگه گردباد رو نمیدیدم ولی هوا همچنان طوفانی بود وبرای سیاه از بالای سرمون رد میشدن ما پناه گرفته بودیم والبته در این بین جنازه پدر بزرگ مادریم هم میدونستم تو خونست .

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند نشانی از ان باشد که شما در حادثه ای بزرگ ممکن است قرار گیرید که در نهایت از ان رها شوید و در این بین ماهیت کسانی برای شما که خیر شما را نخواهند مشخص شود.
   سربلند و پیروز باشید

 5. ویدا

  با سلام
  خواب دیدم در حال کار کردن تو کوچه هستم و مردم همه فرار کردن، سرم رو برگردوندم و گردبادو تو چندین کوچه پایین تر دیدم، فرار کردم و در حین فرار باد من رو بلند کرد و دوباره به زمین برگردوند، با وحشت وقتی به جلوی خونه رسیدم، گردباد تموم شده بود اما دایی و شوهرخالم خبر مرگ مادرم رو برام آورده بودن، باور نمیکردم و نعره میزدم که از خواب بیدارشدم.
  خیلی نگرانم لطفا جواب بدید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بیشتر به کابوس ماند و دارای تعبیر نیست و این المان های وحشت افرین در خواب شما نشان از چیزی خاصی نمی تواند باشد که در حیطه ی علم انسان باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 6. مینا

  باسلام خواب دیدم من ویک زن از فامیل درخانه قدیمی گلی هستیم آن زن با لبلس سیاه داشت نان میپخت.ونن به او نگاه میکردم.یک دفه ای بادشدید همراه باخاک شروع شد.از پنجره نگاه میکردم یک ماشین تریلی بزرگ داشت تو زمین چرخ میزد ومن باخودم میگفتم چطور این اتاق گلی خراب نمیشه.یک دفه ای طوفان خاک تموم شد.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که هرچه گردباد از شما دورتر باشد حادثه برای شما کوچکتر است و دیدن گردباد در خواب نشان از حادثه ای برای بیننده ی خواب است و اسیب ندیدن در خواب هم نشانه ای خیر و خوب است.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. mobina

  سلام من خواب دیدم که وقتی در بالکن خونه خودمونو باز میکنم یه گرد باد میبینم دقیقا کنار میله های بالکن خیلی بزرگ بود من سعی میکردم درو ببندم که فک کنم تونستم ببندم که از خواب پریدم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب ممکن است به این صورت تعبیر شود که شما در آینده ممکن است از حادثه ای که برای شما ممکن است رخ دهد به راحتی دور شوید و از آن نجات یابیدو از این رو از بابت آن نگران نباشید اما حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. هدیه

  سلام همسرم خواب دیده که در هوایی مث هوای گردباد در حال بوسیدن من بودن میشه تعبیر کنید لطفا

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند اشاره ای به درون ایشان باشد که ایشان نسبت به شما حس اتکا دارند و در خواب دیده اند که در ان چنان شرایطی هم شما را به همراه خود دارند. انشالله که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 9. مهدی

  خواب دیدم که سر کوچه گردبادی داره میره سمت کوچه بعدی و حرکتشو میدیدم که داشت داغون میکرد ومیدیدم کداره دور میزنه و میاد تو کوچه ما سری درو پنجره رو بستم همگی فرار کردیم تو خونه بعد همسرم در زد و اومدم بیرون دیدم گرد باد دم خونه همسایه یعنی یه خونه مونده بود برسه به ما تموم شده و مثله مواد م ذاب پخش زمین شده یه دفعه برف اندکی گرفت و هوا باز شد همگی شروع به شادی کردیمو هورا کشیدیم و خوشحال شدیم و دست زدیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر نیکی ندارد و ا اتفاقاتی خبر می‌دهد که باعث خواهد شد که شما با مشکلاتی روبرو شوید و اینکه باعث ناراحتی و غم شما شود. حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید