تعبیر خواب باد

دیدن باد در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن باد در خواب چیست؟

باد شدید در خواب

باد انواع و جهات مختلف دارد که هر یک دارای تعبیری خاص است.


محمد بن سیرین معتقد است که اگر در خواب دیدید باد شما را از جائی دیگر می برد سفر در پیش خواهید داشت که طول آن، از نظر بعد مسافت و زمان بستگی به مقدار جابه جائی به وسیله باد دارد.

باد شدید در خواب وحشت و بیم و هراس است و باد ملایم راحت و آسایش.


گردباد آفت و بیمار شدن است و چنانچه در خواب دیدید که بادی سخت می وزد به طوری که درختان را از جای می کند و شیروانی ها را ویران می کند و به هر عنوان خرابی و ویرانی بوجود می آورد نوعی ناراحتی و تشویش به وجود می آید که جنبه عام دارد.

گاه می شود که شما چنین باد مهیبی را در خواب می بینید اما در عالم رویا خویشتن را به جایی امن می رسانید و سر پناه می یابید به طوری که باد حتی دامن لباس شما را نمی جنباند. این چنین خوابی برای شما بی ضرر و زیان است و می گوید که شما ناظر وحشت و هراس و ناراحتی دیگران خواهید بود اما اگر باد شما را هم در میان گرفت باید بدانید که شما متحملا در کانون حادثه قرار خواهید گرفت.

باد ملایم و معتدل نشانی از صحت و سلامت و تندرستی است به خصوص اگر در خانه خودتان باشید و در خواب ببینید که باد می وزد و پرده اتاق شما را می لرزاند این گویای شادی و شعفی است که برای شما و اهل خانه می رسد و بشارت آن را باد معتدل و ملایم با خود همراه آورده است.

اگر باد شدید باشد و خاک برانگیزد و ظلمت و تاریکی بیاورد به هیچ وجه خوب نیست.


مجلسی رحمت اله علیه می گوید اگر بادی دیدید که درختان را از جای کند و افکند در آن ناحیه که در خواب دیده اید یا نقصان زراعت پدید می آید و یا مرگ دامن عده ای را می گیرد.

مجلسی رحمت اله علیه می گوید اگر دیدید بر باد نشسته اید عزیز و کامیاب می شوید.


باد صبا، در صورتی که تشخیص دهید بادی که چهره شما را نوازش می کند همان باد صبح یعنی باد صبا است خبر از تسلط و چیرگی بر دشمن می دهد و بشارت راحت و سلامت می رساند.

چنانچه در خواب فقط صدای باد را شنیدید مطمئن باشید خبری به شما می رسد. اگر از آن صدا خوشتان آمد خبری خوش دریافت می کنید و اگر از صدای باد بیمناک شدید خبری ناخوش به شما می دهند.

در حرف ـ آ ـ کلمه آسمان نوشته شد که مستقیم به آسمان رفتن نیکو خوابی نیست، همین تعبیر برای باد نیز هست که اگر ببینید باد شما را از جای کند و با خود به آسمان برد و شما با این که می خواستید برگردید نتوانستید و همچنان به رفتن در دست باد ادامه دادید خوب نیست و تعبیری را دارد که در آسمان نوشته شد.

روی هم رفته باد ملایم خوب است و بادی که با نم باران و رطوبت همراه باشد نعمت است.

اگر دیدید در خواب باد تندی می وزد که گرد و غبار برمی آنگیزد و شما برای حفظ چشم خویش پشت به باد می کنید گویای این است که برای شما حادثه ای پیش می آید که از آن می گریزید و به آن پشت می کنید.

باد گرم خوب نیست و اگر در عالم خواب احساس کردید بادی که می وزد چنان گرم است که پوست صورتتان را می آزارد از یک واقعه ناخوشایند خبر می دهد. باد بسیار سرد هم چندان خوب نیست. بهترین نوع باد در خواب نسیم ملایم و مرطوب است.


تعبیر خواب باد تند

اگر در خواب ببینید باد تندی می وزد و شما فانوسی در دست دارید خوب است چون خواب شما می گوید حادثه ای به سرعت و عظمت آن باد اتفاق می افتد و شما در جریان حوادث قرار می گیرید اما به هدایت کسی از مهلکه نجات می یابید به شرطی که باد فانوس شما را خاموش نکند ولی اگر در همان حال دیدید که باد فانوس را خاموش کرد خوب نیست.


خواب های مرتبط با باد


☺ تعبیر خواب «باد» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «باد» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


67 دیدگاه

 1. نعیمه

  سلام و خسته نباشین چند شب پیش خواب دیدم ک منو مامانم خواهرم توی حیاط خونمون بودیم یهو صدا باد شدید اومد و مامانم گفت خدتونو نگهع دارین..
  ما دستامونو سفت ب گوشامون بستیمو و نشستیم باد هی تند تندتر میشد همراه با خاکو سنگ های ریز بود..
  من خودمو سفت ب ی سنگ نگهع داشتم
  و ی لحظع فک کردم اخر زمان شد
  یهو دستانم شل شد و جیغکشیدمو و باد مرا ب سودی اسمان برد و من چشمانه خودم را بستم
  و مامانم پاهامو نگهع داشته بود
  و میگف نترس دخترم
  و خواهرم داد میزد مامانم ولش کن خلاصه مرا بالا و بالاتر میبرد و دگ حس کردم مامانم پاهامو ول کرده و با من نیس
  یهو از خواب پریدم
  خیلی فکرم درگیره میشه لطفا بگین تعبیرخوابم چیست؟؟

 2. محمد رضا

  سلام
  من خواب دیدم داشتم که سعی داشتم از روی پشت بام خانه ای یک پارچه ی پنج ضلعی (که شکل اون ترکیبی از مستطیل ولبه ی مثلثی بود و جنس اون از نوع پته ای بود) (وقبلش پرنده ی قهوه ای شکلی بود که برای پرواز کردن نیاز به فضای بازتری داشت وبعدش که به پشت بام رسیدم به شکل پارچه بنظرم اومد)روبه پرواز در بیارم که ناگهان باد شدت گرفت و دختر بچه ی تقریبا ۶ساله ای( که روی پشت بام بود و داشت به من در به پرواز درآوردن پارچه کمک میکرد و اون پارچه رو در دست گرفته بود)رو باخودش بلند کرد وداشت می‌بردمنم طنابی که به پارچه وصل بود رو محکم گرفاه بودم ولش نمیکردم ،خیلی ممنون میشم اگه لطف کنین تعبیرش رو بهم بگین

 3. مریم

  سلام خواب دیدم با مادر و خواهرم یک فضای باز واستادیم من دوتا چادر توی دستمه یکی مشکی یکی گلدار بعد یهو چادر گلدارم رو یک باد شدید به سمت آسمان میکشه هرچی به خواهرم و مادرم میگم بیاین بگیرین کمک کنین نبره نمیان.خودم دو دسته چادرم رو میکشم یهو باد قطع میشه و چادر گلدارم رو توی دستم میگیرم.
  (باد انگار فقط به چادرم داشت میوزید خودم هیچی حس نمیکردم.و‌اینکه من نکردم)

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند خوابی باشد که معنایی به این صورت دارد که نشانی از ان است که در اینده ایمان شما مورد امتحان قرار گیرد و باید از ان گذر خیر کنید/
   سربلند و پیروز باشید

 4. سرباز

  سلام
  ببخشید من خواب دیدم که بادی تندی میاد به حدی تنده من نمیتونستم نفس یکشم قشنگ. حس میکردم نمیتونم نفس بکشم و باد همراه با سنگ بود با هر نفس کشیدنم که. میخواستم نفس بکشم این باد میومد و من نمی تونستم نفس بکشم میشه تعبیرش رو بهم بگین چی میشه

 5. اتوسا

  سلام من خواب دیدم ک توی خونه ای هستم ک پنجره بزرگی داره بیرون خونه باد خیلی شدیدی میوزید طوری که برگ درختان می کند و با خودش میبره. مزارع آفتاب گردان ک برده شده بودن هم باخودش می‌برد. چندتا آفتاب گردان ب شیشه خونه ما خورد
  اما ن باد ب ما زد و ن آفتابگردان.
  در نهایت ک باد تمام شد ب بیرون نگاه کردم دیدم بعضی از خرمن های آفتاب گردان رو باد با خودش برده.

 6. مسعود

  سلام
  من در خواب دیدم باد تندی می وزد و گردو خاک زیادی بلند شده بود و با جمعی بودیم که از باد فرار میکردیم راهرو یی بود که در هایی داشت من هر در رو که باز میکردم آنجاهم باد بود تا به اتاقی رسیدم که آنجا باد نبود ولی زنها در آن بودن و من داخل نرفتم و در را بستم

 7. rasool

  من از تعبیر خوابی که دیدم قانع نشدم

 8. رسول

  من از تعبیر خوابی که دیدم قانع نشدم

 9. سعید

  سلام من درعالم خواب تو کوچه دنبال نامه ای میدویدم که باد باخودش داشت می برد همینکه بهش میرسیدم دوباره باد جابه جاش میکرد آخرم نتونستم ازروی زمین برش دارم خواستم تعبیرش بهم بگید ممنون

 10. معصومه

  سلام من خواب دیم هوا طوفانی کنار مسجدیم از الم حضرت ابوالفضل که سه تا پرچم روشه دوتا پرچمایی که به منظله دست الم امد باد میندازه و فقط من مساونم بگیرمش آدمای زیادی هم بودن

  • تعبیر خواب

   با سلام
   میتواند برای شما معنایی خیر داشته باشد و نشان از ان باشد که در اینده در برابر دیدگان شما برای ایمان کسی یا کسانی مشکلی پیش بیاید و شما کسی باشید که برای رفع ان مبادرت کنید و از این رو می تواند خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 11. رضا مغانی

  سلام خواب دیدم باد خیلی تندیی از سمت غرب )اینکه میگم غرب چون دریا روبرومون از دور معلوم بود )شروع به وزیدن کرد من و چند تن از اعضای خانواده داخل یه جایی مثل یه مغازه ی خیلی بزرگ بودیم که در شیشه ایی خیلی بزرگی داشت با زور در را بستم اون باد شدید و شدیتر شد بطوریی که کلا طوفان به راه افتاد دریا به سمت شرق در حال بلند شدن بود باد خیلی تند آشغالهارو برد گرد و خاک و … من همچنان در را هل میدادم بسته شه. بعد از اتما گرد و خاک و آشغال هوا اول آفتابی بعد آسمون سیاه بعد بارون بعد برف شدیدیی بارید و دوباره باد برف رو هم ازبین برد. و همه جا خیلی تمیز و شسته و روفته شده بود. بعد به خواهره بززگترم قرص داده بودن که به ماها بده بخوریم انگار به همه داده بودن یه قرص بزرگ روشن مثل تخم مرغ ولی اندازی تخم کبور که با آب قورت دادیم.
  اینم بگم من اصلا خواب نمیبینم عجیب بود
  بعدش یجایی مثل ساحل و دشت بود و شن زار و چمن بود که یک عده سیاه پوش به مردم حمله کردن و با شمشیر و چاقو و … شروع به قتل عام کردن که از خواب پریدم

 12. صبا

  سلام.
  خواب دیدم که
  در حیاط مدرسه دوران ابتداییم بودیم با دوستام یکدفعه باد شدیدی وزید و همه جا پراز گردوخاک شد من زود مقنعه م رو کشیدم رو صورتم که چشمام اذیت نشه بعد به دوستام کمک کردم رفتیم تو مدرسه از یه در دیگه مدرسه که مشرف بود به شهر نگاه میکردیم باد خیلی شدیدتر شده بود طوری که هرچی بود و حتی آدمهارو پرتاب میکرد.. پدر مرحومم رو دیدم که در حین فرار چند تا غلت خورد و بالاخره رسید به مدرسه. سراغ مادرم رو گرفتم که گفتن نیستش و معلوم نیست کجا رفته.. بعد من مردم رو هدایت کردم داخل مدرسه وگغتم باید نماز آیات بخونیم… همه نشسته بودن منتظر من که پیش نماز بشم… اما من گفتم پدرم از همه مومن تره و اون بخونه و پدرم هم جلوی همه نشست و شروع کرد به اقامه نماز…
  من هم داشتم اماده خوندمگن نیشدم که معلمم اومد و گفت نماز ایات بلدی؟ فتم بله و براش توصیح دادم اون و برادرم هم چندتا نکته گفتن که من نمیدونستم ولی یاد گرفتم در یهو از خواب پریدم وفت نماز صبح بود.. لطفا تعبیر کنید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدایند که المان های زیادی در ان به کار رفته است اما کلیت ان می تواند به این معنا باشد که در اینده مشکلاتی که مربوط به کاری است که در ان مشغول هستید برای شما پیش می اید که نتیجتا پایان ان برای شما خیر است و برای رفع ان باید از مسیری که ان مرحوم پیش می گرفته است کمک بگیرید.
   سربلندو پیروز باشید

 13. محمد

  سلام وقت بخیر با بنده خواب دیدم که توی یه اتاقی بودم که چند نفرم بودن اونجا باد شدیدی وزید من میخواستم پنجره هارو ببندم که بقیه افراد اجازه ندادن خودم تو مسیر باد نبودم ممنون میشم جواب بدین

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اگر در خواب شما پنجره بسته نشده است که خوابی خیر نیست و این خواب می تواند نشان از اتفاقی ناگوار دراینده برای شما باشد اما اگر بسته شده است می تواندنشان از خیر باشد و برای شما مشکلی را نشان دهد که در اینده حل شود.
   سربلندو پیروز باشید

 14. ساغر

  سلام،من خواب دیدم باد شدید میومد،من و همسرم و پسرم به پنجره با ترس نگاه میکردیم،که ناگهان پنجره کنده سو توی خونه افتاد و من و پسرم از شدت باد تا سقف بالا رفتیم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تبعیر خواب طوفان و بادشدید امده است که می تواند نشان گر دوره ای برای شما باشد که مشکلات را باید سپری کنید و بدانید که ممکن است این موضوع متوجه شما دونفر باشد و برای دیگری مشکلی نداشته باشد. حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 15. نسیم

  سلام من خواب دیدم همسرم گفت بیا بریم تو حیات بخوابیم لحاف رو بردم تو حیات یهو دیدم باد شدیدی اومد منم لحافمو جمع کردم به همسرم گفتم اینجا باد میاد منو پسرم میریزم داخل خانه اومدم بیام داخل ده تایید کلاغ داخل خانه بود ولی من اول فکر نکردم کلاغ باشه تا اینکه انگار فکرمو خوند صدای کلاغ درآورد فقط یکیشون بعد که فهمید شروع کرد به خوردن تخمه آفتابگردان از داخل خانه بعد گفتم بزار همشو بخورم بعد از خونه دلشون میکنم همین کارم کردم ممنون میشم تعبیر کنین

 16. ساغر

  سلام، خواب دیدم من و همسرم به پنجره نگاه میکردیم که ناگهان باد شدیدی پنجره رو از جا کند و به ما رسید و مارو تا دو سه متری بالا برد

 17. Kimi

  سلام من خواب دیدم توی یه خونه بودم باد در اطرافم همه چی رو خراب کرد فقط خونه ی من سالم بود و انگارکه بادبهش نمبخورد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند خوابی بسیار خیر باشد و به این معنا باشد که در اینده شما از گزندی که برای همه مخرب است در امان بمانید.
   سربلند و پیروز باشید

 18. زهرا

  باسلام من خواب دیدم که خانه ی پدرم هستم و و بیرون باد شدیدی اومد به طوری که خانه تکان خورد و در میان این تکان ها من سه بار سرم به دیوار خورد و بسیار متعجب بودم ازاین که چنین بادی آمده و بعد از اتمام باد بلند شدم تا ببینم خانه همسایه هایمان در جریان این باده خراب شده یانه اما هیچ خانه ای خراب نشده بود

  • تعبیر خواب

   باسلام
   در برخی تعابیر برای این خواب به خیر نیامده است و نشان از ان می تواند باشد که در اینده برای شما مشکلی پیش بیاید که باید بسیار از جانب ان دقیق و اگاه باشید و حتما هم صدقه ای دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 19. Matin

  سلام خواب دیدم با دوستم سوار موتور باد شدیدی میاد دوسه بار میاد یذره تکونمون میده بعد باز میاد منو پرت میکنه زمین دوبار دیگ میاد دوسه متر پرت میکنه اینور تر لطفا تعبیرش کنید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب به این صورت ممکن است تعبیر شود که موتور در این خواب نشان از مسیر زندگی شما باشد و بادی که در ان است نشان از حوادث است و از این رو به شما نشان داده شده است که باید در اینده بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 20. محمد رضا

  سلام من خواب دیدم تو روستامون هستیم می‌خوام برم یک جایی شب بود بعد از خونه رفتم بیرون دیدم باد فوق العاده شدیدی داره می وزه و جوری که نمی‌تونستم به طرف مستقیم حرکت کنم چون باد فوق العاده شدید بود بعد از اون ور مامان و عمه ام صدام می زدن بیا نمیتونی آخر رفتم پیش شون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب برای شما ممکن است نشان از اینده ای احتمالی باشد که در ان شما در شرایطی قرار بگیرید که برای شما خیر نیست و بیشتر به این صورت در اید که شرایطی متزلزل را در اینده تجربه خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 21. مصطفی

  سلام
  من خواب دیدم ک:
  من و پدرم در یه ساختمان کار میکردیم ک یهو باد شدیدی وزید ومابه سختی خودمونو نگه میداشتیم بعد یهو باد منو ب سمت آسمان برد .

  • تعبیر خواب

   باسلام
   این خواب می تواند بر دو وجه باشد، اول انکه شما را در سفری پیش رو نشان دهد و دوم انکه نشان دهد ممکن است در اینده موقعیتی متزلزل داشته باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 22. غفور

  سلام من خواب دیدم که باد شدید سقف خانه را از جای میکند خودم داخل خانه نبودم ولی خانواده ام انجا بودن تعبیرش چیست

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است به این تعبیر باشد که برای ایشان شرایطی سخت پیش بیاید که شما از ان دور باشید و باید ایشان را حتما در این راه کمک کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 23. پریسا غلامی

  سلام خواب دیدم تو ماشین با برادرم دد حرکت بودیم برادرم پیاده میشه چون پلیس جریمه میکنه بعد باد شدید به همراه اشغال که از خونه ها ریخته بیرون رو زمین منم بیرون ماشین رو زمین تو باد و خاک اشغا پدر مرده و مادر بزرگ مرده صدا میزنم…تروخدا جوابم و میشه بدید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که می تواند به معنای خیری نباشد و نشان از ترسی در اینده برای شما باشد که به هر چیزی چنگ بزنید تا به ارامش برسید.
   سربلند و پیروز باشید

 24. فاطمه زهرا

  سلام خواب دیدم تو خونه هستم یکدفعه باد شدیدی میوزه و من هر چی تلاش می کنم در خونه رو ببندم نمی تونم تا اینکه داداشم میاد کمک و تونستیم ببندیم درو اگه تعبیرش رو بگید ممنون میشم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند نشانه ای از ان باشد که خطری ممکنا ست خانواده ی شما را تهدید کند که باید به کمک خانوادیتان سعی در رفع ان کنید و حتما هم صدقه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 25. یاسین عباسی

  سلام
  من در خواب گرد باد خیلی بزرگی دیدم که خیلیا ازش فرار میکردن بعد یه بچه بود که اونو نجات دادم رفتم یه سر پناه بعد با مادر و برادرم تعریف کنان از کنار رودخانه رد میشدیم که دوباره گرد باد بزرگ اومد سمتمون من پیش برادرم بودم که برای کمک به مادر کنارش رفتم گرد باد به سمتمون اومد برادرمو حل داد داخل ای

  • تعبیر خواب

   با سلام
   با توجه به تعبیر خواب گردباد می تواند نشان از ان باشد که در اینده نه چندان دور مشکلاتی ممکن است برای شما پیش بیاید که به خیر برسند اما شما باید بسیار تلاش کنید تا خانوادیتان را از این مشکلات رها کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 26. زهرا

  با سلام
  خواب دیدم در محل کارم ناگهان باد شدیدی همراه با گرد و غبار آمد. من در اتاق رو میخواستم ببندم تا گرد و غبار به داخل راه پیدا نکند اما باد مانع آن می شد تا اینکه موفق شدم و بعد از چند ثانیه باد خوابید اما دیدم که روی زمین و همه ی اشیا از جمله خودم گرد و خاک زیادی نشسته لطف کنید تعبیرش رو بفرمایید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب باد و گردباد امده است که می تواند نشان از ترسی باشد که شما به همراه دارید و در اینده به این شکل برای شما رخ دهد که چیزی را در زندگی شما جای گذارد و از این رو باید با ترس هایتان مواجه شوید.
   سربلند و پیروز باشید

 27. محمد باقر

  سلام

  من خواب دیدم که داخل خانه هستیم باد تندی می‌وزد و خانه تکانی میخورد تعبیر ان‌ چیست

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند به این معنا باشد که برای شما در اینده مشکلی در خانه ممکن است پیش بیاید که قابل رفع است و مقطعی خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید

 28. محمدحسین

  سلام و عرض ادب
  خواب دیدم من و دوتا از دوستای صمیمیم یه جا بودیم که گرم بود مث بیابون.افتاب بود.یهو یکی از دوستام گف که اونجا باد میزنه.بغل جایی که بودیم یه جنگل زیبایی بود.معلوم نبود باد میزنه.توی جنگلم اگه بودی معلوم نبود.بین اون جای گرم و جایی که باد میزد انگار یه مرزی بود.ینی اگه نصف دستت اونور مرز بود باد میزد نصف این ور هیچی حس نمیکرد.من سریع دویدم و وارد جایی که باد میزد شدم.دستامم همینطور ولی سریع برگشتن تو جای گرم.چون بادی که میزد خیلی شدید بود.هوا هم افتابی بود.تو جنگلم همینطور.جنگل انبوهی نبود.متعادل بود برگاش.زیبا هم بود.من با دستام گیاه و علف های رو زمین رو داشت و پام هوا بود.چون باد داشت منو میبرد.من تونستم به چند قدمی مرز برسم.اما باد بسیار بسیار شدیدی از روبه رو میزد.من تمام زورمو میزدم.چشمامو بستم. و زور میزم.با دست هامم زمینو داشتم که کمک پاهام بشه.بازم زور زدم نشد.یه یاعلی گفتم دیدم در کمتر از یک قدمی مرزم.سریع رفتم اون ور مرز و نجات پیدا کردم.بادی که تو جنگل میزد دماش نه سرد بود و نه گرم.یجورایی لذتبخش بود.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب شما نشان از ان دارد که در برخی جای زندگی شما خیر و سعادت در انتظار شماست و در برخی جای دیگر اگر خیلی اصرار بر کنجکاوی کنید برای شما مشکلی پیش اید.
   سربلند و پیروز باشید

 29. زهرا

  سلام
  من خواب دیدم توخونه قدیمی پدری هستیم ومن بالاچهارپایه ایستادم وپرده نصب میکنم یهومیبینم بیرون بادشدید میادولی هیچ آسیبی نمیزنه
  ممنون میشم تعبیرکنید.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که می تواند نشان از کاری باشد که شما انجام دهید که سبب شود مشکلی مقطعی برای شما پیش بیاید که از بین رود.
   سربلند و پیروز باشید

 30. Mahdi gh

  سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم آسمان قرمز شده و باد بسیار شدید همراه با برف هستش. طوری که اون برف شبیه یه طوفانه
  بعد من در موقع هایی که نزدیک اون باد و برف میشم من رو از زمان بلند میکنه تا یه ارتفاعی بالا میبره و دوباره به زمین میاره این که دو و سه بار اتفاق میوفته و من از اون طوفان که باد و برف زیاد همراهش هیت میام بیرون خیلی ممنون میشم اگه تعبیرش میدونید بهم بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند نشانه ای از وضعیتی باشد که در اینده برای شما به واسطه ی دیگران پیش بیاید و خیر نیست ولی بدایند که ممکن است نشانه ای از کنترل شما بر این موضوع است.
   سربلند و پیروز باشید

 31. محمد

  سلام
  من خواب دیدم که دارم در مسیر موافق باد حرکت میکنم و نزدیکه که به مقصدم برسم ناگهان باد منو بر میداره می بره تو آسمون بعد در جایی دیگر کم کم منو میاره نزدیک زمین و میزاره منو رو زمین به طوری که اون منو بی اختیار و با سرعت به جلو میبره و بعد از چند بار دویدن دیگه روم مسلط نیست .
  تعبیرش رو پیدا نکردم
  جسارتا تعبیرش چی میشه ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب ممکن است به این معنا باشد که شما در اینده برای کاری از چیزی که برای دیگران خطرناک است استفاده ی خیر می کنید و این خود بسیار خوب و نیکو است.
   سربلند و پیروز باشید

 32. مهدی

  سلام من خواب دیدم بادی تند همراه با گردو غبار می وزد به صورتی که خانه را تکان می داد،در خانه را به سختی بستیم در خانه پناه گرفتیم.
  لطفا توضیح بدید تعبیرش چه میشود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب تندباد امده است که ممکن است به این معنا باشد که در اینده برای شما مشکلی پیش بیاید که برای دیگران هم هست و فقط برای شما نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 33. محبوبه

  اگردرخواب ببینیم که کسی می خواهدوارداتاق شودوماتلاش میکنیم که دربرای اوبازنکنیم ولی یه دفعه بادی میوزدودررابازمیکندوآن شخص واردخانه میشودتعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب باد و تعبیر خواب در می تواند به این معنا باشد که شما در اینده ممکن است از انجام کاری جلوگیری کنید که در توان شما نیست و اتفاق خواهد افتاد از این رو باید سعی بر ان کنید که بر اساس خیر و شر بودن ان سعی در اقدام واکنش صحیح کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 34. نرگس

  سلام.من در خواب دیدم ک سبد لباس رو به زور باد از دستم میگرفت ولی من محکم نگهش داشته بودم.ولی تعبیرمو نمیدونم چیه؟!

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در رابطه با تعبیر خواب لباس و تعبیر خواب باد می تواند به این معنا باشد که آبروی ایشان به واسطه ی موضوعی ممکن است به خطر بیفتد و از این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 35. محمد

  سلام
  من خواب دیدم که با پدرم کنار یک ریل قطار ایستادیم و از منظره لذت میبریم که ناگهان یک قطار باری (با واگن هایی که فلزی و سنگین نیستن بلکه از جنس چوب و پارچه سفید هستن) به آرامی از کنار ما در حال رد شدن بود و صدایی ازش نمیشنیدم ناگهان باد شدیدی در گرفت طوفان شد آسمانو نگاه کردم کبوده کبود شده بود .

  به یکباره واگن قطار از روی ریل کج شد به حالت سقوط و افتاد روی منو بابام . توش پر از دستمال کاغذی و مواد ضدعفونی بود . وقتی خودمونو از اون مهلکه نجات دادیم؛ خودمونو توی فضای خونه موروثی مادرم دیدیم که تقریبا سازه های توی خونه تماما تخریب شدع بود و خواهرم از مرگ دو تن از دکتر هاش خبر میداد که اولی بخاطر صدای رعد و برق سکته کرده بود و دومی بخاطر خرابی حاصل از طوفان. بعد رفتیم داخل خانه خودمون و داخل پیاله هایی کوچک چای خوردیم .

  ممکنه تعبیر این رو بفرمایید؟ مرسی

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است به این معنا باشد که در تعبیر خواب قطار امده است که نشانه هایی از مسیر زندگی بیننده ی خواب دارد و این که در خواب دیده اید این قطار واژگون شده است هم می تواند به این معنا باشد که برای مسیر زندگی شما ایرادی پیش بیاید که به علت در مسیر صحیح نبودن آن است و از این رو باید تغییراتی را در مسیرتان ایجاد کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 36. حسین

  اینکه خواب ببینم محل کارم با گرد باد کوچک پر از خاک شد و من از شدت ترس چشمم رو گرفته به پشت میز کارم پناه بردم چه تعبیری داره البته بعد این طوفان اسمان سفید و روشن بود. اما اوار زیاد.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب گردباد آمده است که می تواند نشانه ای از ترس بیننده نسبت به اینده باشد و از این رو این خواب برای شما خیر است به آن شرط که در شرایط خود تغییر احسن انجام دهید.
   سربلند و پیرو زباشید

 37. متین

  با سلام خواب دیدم در پایین محله ای هستم روی تختی که با پسرم و دخترم دراز کشیده بودیم ولی خواب نبودیم یک باد شدیدی وزید که پتوی زیر پای ما رو به سختی تونستم نزارم که باد نبره و در یه لحظه بعد مجددا باد شروع به وزیدن کرد وقتی من سرم را بلند کردم دیدم خونه هایی که توی کوهی ساخته شدند و دور هر خانه ای خاک سیاه ریخته شده بود و این باد اون خاک های سیاه را از دور خونه ها بلند کرد به طرز وحشتناک که من از ترسش همراه با پسرم و دخترم با پتو های که تو دستم بود در حال فرار بودم که از خواب بیدار شدم دلیل فرار من نریختن خاک سیاه به سرمون بود لطفاً خوابم رو تعلیر کنین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب طوفان آمده است که ممکن است نشانه ای از حادثه ای در زندگی بیننده ی خواب باشد که هر چه طوفان آسیب بیشتری به ایشان در خواب رساند این حادثه بزرگتر است.
   سربلند و پیروز باشد

 38. مهدیه

  سلام. خواب دیدم تو محلمون همه خوشحال بودیم من رفتم شیر آب رو باز کنم دیدم از پشت یه سایه بزرگی اومد رو سرم برگشتم دیدم بادهای گرد و خاکی شدید ی شده. دخترم رو فقط صدا میزدم نگرانش بودم هیچ چیزی نمیتونستم ببینم نشستم رو زمین مثل سجده و دستام رو گزاشتم دو صورتم و خودم رو محکم گرفته بود لطف کنی تعبیرش رو بفرمایید ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند اشاره ای به ترس های درونی شما به نسبت فرزندتان باشد و از طرف دیگر هم ممکن است به معنای مشکلی باشد که در اینده برای شما پیش بیاید که از ان رهایی یابید.
   صدقه بدهید و در کارهای خود حتما به خداوند توکل کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 39. ایمان نادری

  صدقه بدهید و از والدین خود بخواهید برای شما دعا کنند، مخصوصا مادرتان ، حتی اگر در قید حیات نباشند.

 40. ناهید

  سلام من بعدازظهر خواب دیدم ان شالله که خیره .با دوستانم هستم منتها اونها پایین ی محلی هستن و من بالا واستاده بودم ک یکدفعه بادتندی وزید و من و از پرتگاه ک ارتفاعش زیاد بود پایین انداخت اولش خیلی ترسیدم ولی بعد باد من و ب جاهای مختلف و طبیعتی برد ک خیلی متفاوت بود و منو کسی نمیدید بعد خواستم ک بچرخم سمت آسمون تا چیزی ببینم ک نورهای رنگی بود و ولی ماه ک انگار نزدیک بود دیدم ک هلالی بود مثل روز دوم ماه و و نوشته های مثل نستعلیق ک من رومو از ماه گرفتم و بعد دیدم متوجه شدم تو دوتا خوابم و بیدار شدم ممنون میشم ک بگین خوابم با توجه ب زمانش تعبیر داره یا ن

نظر خود را بیان کنید