تعبیر خواب خاک

دیدن خاک در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خاک در خواب چیست؟

خاک soil

خاک برکت و نعمت است. پول و مال است. اگر در خواب دیدید که خاک جمع می کنید موردی پیش می آید که پول می اندوزید و به جمع آوری مال می پردازید.

اگر دیدید در خانه شما خاک زیادی انباشته است مالی بزرگ به شما می رسد. اگر دیدید که با شتر خاک آورده اید، همان طور که در قدیم موسوم بود، میراثی به شما می رسد. اگر با اسب خاک آوردید از مردی جوان مرد به شما سود می رسد.

اگر با الاغ خاک به خانه خویش آوردید مردی احمق وسیله و سبب می شود که سودی به شما عاید گردد. اگر دیدید خاک را در هوا پراکنده می کنید و می پاشید مال خود را خرج می کنید یا به هدر می دهید.

اگر دیدید خاکی را که آوررده اید یا خاکی که هست سرخ است گرفتار هیجان و خشم می شوید. اگر سبز بود تعبیر چمن را دارد و اگر زرد بود، غیر طبیعی است و ملال و بیماری را خبر می دهد و چنان چه سیاه بود غم و مصیبت است.

اگر از چاه خاک بیرون آوردید مالی به زحمت نصیب شما می شود و اگر خاک را در چاه می ریختید کاری می کنید که زیان مالی متوجه شما می شود.

اگر دیدید از تپه ای خاک بر می دارید مشکلی را آسان می نمائید و مانعی را سبک می نمائید که راحت تر برداشته شده و ضمنا سودی به قدر خاک برداشته شده عایدتان می گردد.

☺ تعبیر خواب «خاک» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خاک» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

22 دیدگاه

 1. سمانه

  سلام خسته نباشید…من امروزصبح خواب دیدم یه جایی هستم که پرازخاکه طوری که روی هم بعضی جاهاانباشته بود ومن خاک هاروکنارجمع وجورمیکردم که برای خودم راه درست کنم واین کارروبه اسونی انجام میدادم بعضی جاهاجاده خاکیه کامیون هابودکه ازاونجارفت وامدداشتن …کلاتابیدارشم روی خاک هاقدم میزدم وهرطرفم روکه نگاه میکردم خاک بودوخاک …خاک هایی که خیلی حسه خوبی بهم میدادن ..

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر اینخواب امده است که به معنای پول می تواند باشد و از این رو در تعبیر این خواب باید بدانیدکه نشان از ان دارد که در اینده ای نه چندان دور ممکن است در جایگاهیی قرار بگیرید که فراهم اوردن پول و رزق حلال برای شما بسیار اسان باشد و از این رو باید قدر ان موقعیت را بدانید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. shima7279

  سلام من خواب دیدم توی ی شهر دیگه بودم قراربود با هواپیما بیایم شهر خودمون ک تو ماشین بودیم ی موشک از بالای سرمون رد شد باارس ب فرودگاه رفتیم و رسیدیم وقتی وارد شهر شدیم همه خونه ها خراب شده بودن یکی از اشناهام جلو میاد و میگه نگاه تاثیرش رو خاک رو هنوز داره میسوزونتش

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر ندارد و اینکه با ویرانه مواجه شدید نشان بر این دارد ک خودتان چه احساسی در خواب را تجربه کرده اید و ویرانی همانطور در واقعیت خوب نیست در خواب هم همینطور است و حتما صدقه بدهید که رفع بلا شود انشالله.

 3. احمد

  سلام خواب دیدم که یک زمینی بود که چهار طرفش تیر آهن بود و یک مرد پولدار آمد و روی سه چهارم اون زمین خاک ریخت و گفت این سه هکتار زمین تو تفکیک شده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که تعبیر خواب خاک به معنای همان مال و مکنت است و تعبیر خواب زمین هم به معنای چیزی مشابه با ان است و بدانید که ممکن است این خواب به این تعبیر باشد که شما را در اینده ی نه چندان دور موقعیتی پیش خواهد امد که شخصی به شما پیشنهادی خواهد داد که ممکن است در ازای ان پولی برای شما نصیب شود اما ان چه که در ازای ان می دهید در بلند مدت برای شما بسیار خیر بیشتری دارد.

   از این رو در انتخاب های خود بسیار دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. مجید

  خواب دیدم که یک گلدان خاک در دست دارم و گلدان شکست و تمام خاک آن در دهان من رفت طوری که خاک بالا می‌آوردم تعبیر آن چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر دیدن خاک در خواب معمولا خیر است و نیکو .اما برای خواب شما به این شکل میتواند باشد که شما ثروتی و یا ماالی دارید که بشدت نسبت به آن حساسید و این خود سبب آن میشود که این مال همیشه در یک حد ثابت بماند.باید بدانید که از مالتان خیرات دهید و صدقه دهید که پس از آن اگر خدا بخواهد چند برابر خواهد شد.
   سربلندو پیروز باشید

 5. حدیث

  خواب دیدم ک پدرم تبدیل به خاک شده و من سعی دارم ک خاکش پراکنده نشه تا دوباره تبدیل به ادم شه و در طول خواب دائما دنبال همین بودن چون مقداری از خاکشو ی نفر دزدیده بود

 6. منصور

  سلام من .من تو خواب دیدم رفتم قبرستان از انجا خاک برمیدارم برای تمیر ببرم خانه لطفا تعبیر ش را برام بگید

 7. مجید

  من خواب دیدم گچ و خاک مخلوط کردن توگونی پر کردن حدودا۲۰تاگونی پرازگچ خاک بود که تو مغازه توده بودن

 8. تعبیر خواب

  سلام خواب دیدم ک خاک زیادی بر سر من و دو تا داداشم میریزد خاکش خیلی زیاد بود همراه با صدایی ترسناک تعبیرش چی میشه خیلی میترسم

 9. میثم

  خواب دیدم از یه گذری رد میشوم که یک طرف انرا کنده اند مانند جوب, وسط مسیر راه را بسته بودند مجبور به برگشت شدم که در برگشت خاک زیر پایم سست بود زیر پایم خالی شد و در جایی که کنده بودند افتادم و تا گردن در خاک فرورفتم. سپس خودم را کشاندم بیرون از خاک و از یک جوان کمک میخواستم که نمیشنید. و از خواب بیدار شدم.

 10. سارا

  با سلام ، خواب دیدم موبایلم گم شده بود و خیلی به دنبال اون گشتم ، حتی اشتباهی یک موبایل دیگه رو هم پیدا کردم و بعد فهمیدم مال من نیست … وقتی خیلی ناامید شده بودم ، موبایل خودم رو پیدا کردم که روی زمین توی خاکها افتاده بود که کثیف و خاکی شده بود و بنظر میومد که کهنه شده … اما بهر حال از اینکه پیدا شد خوشحال شدم
  دلم میخواد زحمت بکشین برام تعبیر کنین …. ممنونم

 11. داریوش

  با تقدیم سلام:
  خواب دیدم که در دکان هستم دختری که برش علاقه دارم میاید و میگوید که من خاک از دکان تو میخرم ، اول متوجه نیستم که در آنجا خاک هم است ولی به عقب خود نگاه میکنم متوجه میشوم که بالای وترین خاک است.

 12. Zahra

  سلام از آسمون خاک بباره تعبیرش چی میشه؟

 13. مریم

  سلام!
  من خواب دیدم با پاهای برهنه راه میروم و پاهایم پر از خاک نرم شده ،تعبیراش چیست ؟
  ممنون

 14. باران

  سلام من خواب دیدم یه مهمون کوچولو برامون اومده که نمیدونم چی بود آدم بود یا چی نمیدونم فقط جنسش مونث بود ، رفتم براش شیر بیارم دیدم یه کتری شیر هست ولی تا دست زدم دیدم توش خاک ریخت دلم نمیومد بریزمش دور میشه بگین چیه ممنونم

 15. فاطمه

  من خواب دیدم در حال خاک کردن ظروف هستم تعبیرش چیه؟ممنون میشم جواب بدید

 16. نازنین

  سلام میشه جواب بدید؟اگه از اسمون خاک بباره تعبیرش چیه

 17. مینا

  من خواب دیدم که مقدار زیادی خاک روی من و دوستم می افتد و خفه ام میکند تفسیرش چیست ؟

  • فاطیما

   سلام وقت بخیر
   خواب دیدم بنایی که از خاک و چوب بود فروریخت و افرادی که بودند هم درون آوار رفتند

نظر خود را بیان کنید