تعبیر خواب قیچی

دیدن قیچی در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن قیچی در خواب چیست؟

دیدن قیچی در خواب چه تعبیری دارد

قیچی در خواب نماینده یک نفر نیست بلکه معرف دو نفر است. مثل زن و شوهر یا خواهر و برادری فتنه انگیز و تفرقه انداز و موجب نفاق و جدایی.

قیچی را اگر در خواب در دست داشته باشید یا اگر در دست دیگری ببینید تعبیری متفاوت دارد ولی به هر حال بیننده خواب یا عامل است یا معلول.

قیچی تفتین و فتنه انگیزی و ایجاد تفرقه است و چنانچه در دست دیگری باشد خواب شما خبر می دهد که در مورد شما دو نفر متفقا فتنه می کنند.

اگر در دست شما باشد این شما هستید که به کمک دیگری فتنه می کنید و نفاق به وجود می آورید. مثلا با کمک همسرتان یا خواهر و برادرتان. ممکن است این کار عمدی نباشد ولی به هر صورت هست.

این تعبیر در صورتی است که قیچی محور خواب باشد ولی اگر محور نباشد اثر کلی ندارد.

بریدن پارچه با قیچی می تواند نشان از یک فتنه عمیق باشد که در حال آشکار سازی است و شما در تلاش برای رفع مشکل هستید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب چاقو

☺ تعبیر خواب «قیچی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «قیچی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


6 دیدگاه

 1. ایلیا

  من خواب دیدم یکی از اقوام که فوت کرده میگه در جراحی که داشتم در شکم من قیچی جراح جا گذاشته است ؟!!!

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای ایشان ممکن است به این صورت تعبیر گردد که برای ایشان نفاقی ایجاد کرده اند که ممکن است کار اشخاصی که از نزدیکان ایشان هستند باشد و از این رو برای ایشان سبب اذیت شده است.
   برای ایشان خیراتی دهید که انشالله موثر واقع شود.
   سربلند و پیروز باشید

 2. مهری

  سلام
  خواب دیدم برادرم در یک حرکت پلک پایین چشم خواهرم رو قیچی کرد و پلک با مژه روی زمین افتاد بدون خون بود و خیلی تمیز بریده شده بود . تعبیرش چی میشه .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای ایشان بر اساس تعابیر خواب خیر نیست و می تواند نشان از ان باشد که در حق ایشان کاری ناصواب انجام دهند که باید بسیار از این بابت مراقب باشند.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. کیمیا

  سلام. بقیه خوابم را یادم نمیاد ولی خواب دیدم میخوام وضو بگیرم هرکار میکنم آستینم بالا نمیره بعد دیدم آستینم یه قسمتش پوسیده شده و نخش گیر میکنه که بالا نمیره. با قبچی نخها را پاره کردم و آستینم رو بالا زدم تا وضو بگیرم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب میتواند به این صورت تعبیر گردد که شما در رابطه ای هستید که سبب خواهد شد ایمانتان ضعیف بشود و خود ندانید و از این رو باید برای رهایی از آن دل به دریا بزنید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید