مجله آلامتو

تعبیر خواب عقیق

دیدن عقیق در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن عقیق در خواب چیست؟

عقيق از سنگ هاي عبادي است. در اسلام عقيق را منهاي سنگ هاي جوهري تاييد کرده اند و همراه داشتن آن را نيکو دانسته اند…

به همين علت و با توجه به برداشتي که نسبت به عقيق داريم ديدن اين سنگ در خواب بد نيست. چنانچه در خواب ببينيد عقيقي دارد که روي آن آيه اي از قرآن يا دعايي نوشته شده است براي بيننده چنين خوابي خير و خوشي پيش مي آيد و کارش گشاده و روزيش فراخ مي گردد. اگر در خواب ببينيد انگشتري از عقيق داريد که قبلا آن را نداشته ايد موردي پيش مي آيد که خوشحال مي شويد. اگر اين انگشتري را در خواب کسي به شما بدهد خدمتي از جانب او در جهت شما انجام مي گيرد که سود بخش است. اگر در خواب شما به کسي انگشتري عقيق بدهيد خدمتي براي او انجام مي دهيد. اگر عقيق و نگين خالي بدهيد راهنمايي مفيدي مي کنيد. اگر ببينيد عقيقي داشته ايد که گم شده مالي را از دست مي دهيد يا فرصتي خوب و مناسب از شما فوت مي شود.

تعبیر خواب «عقیق» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «عقیق» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

3 دیدگاه

 1. کیمیا در

  سلام خواب دیدم فرارکردم ازخونوادم بعدک برگشتم رفتم دسشویی کنم گفتن بدوک بابات اومد دیدم بابام اومد خواستم ایدفم فرارکنم ولی بابامودیدم گفتم خدافظ دوباره بهش نگاه کردم گفتم سلام بابا.بمن گف اینونگاه کن یه انگشتر عقیق تقریبا ب زرشکی میخورد یه خط هم توش داش نگاه کردم شروع کردم ب گریه دست باباموگرفتم عقیقوبوسیدم بعدم با گریه باباموبغل کردم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب بسیار نیکو است.احتمالا بین شما و خانوادیتان(مخصوصا پدرتان)مشکلی پیش اید و ان انگشتر عقیق راه فرار شما از مشکل باشد که همانا خانواده امن ترین جایگاه برای هر فردی است زیرا در روابط خانوادگی منفعتی نیست و تمام ان از روی دلسوزی است.
   عقیق هم بسیار معنوی است و دادن ان به شما به معنای نشان دادن راه حقیقی حل مشکلات است.
   با خانوادیتا ن خوب برخورد کنید و اگر مشکلی نیز پیش امد تقوای خدا را پیش بگیرید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید