تعبیر خواب یاقوت

دیدن یاقوت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن یاقوت در خواب چیست؟

دیدن یاقوت در خواب چه تعبیری دارد

دیدن یاقوت در خواب به زن تعبیر می شود.

یاقوت سرخ و کبود، نشان جمال و زیبایی زنی است که سر راه شما قرار می گیرد.

چنانچه بیننده خواب ازدواج نکرده باشد و در خواب ببیند یاقوت دارد با زنی صاحب جمال ازدواج می کند و اگر مردی که ازدواج کرده ببیند، همسرش باردار می شود و اگر همسرش باردار باشد، آن زن دختری صاحب جمال به دنیا می آورد.

اصولا دیدن یاقوت در خواب به عقیده معبران نیک است و چنانچه یاقوت با رنگ نامشخص باشد مال و دارایی است و چنانچه یاقوت زیاد یا بزرگ ببیند، کام بیننده خواب روا می شود و مال بسیار حاصل می کند.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب فیروزه | تعبیر خواب عقیق

تعبیر خواب «یاقوت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «یاقوت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

2 دیدگاه

 1. سلام ،من خواب ديدم ياقوت كبود كه روي سرم زياد است را دارم بر ميدارم لطف كنين تعبيرش كنين ،ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر یاقوت امده است که به معنای زن است و گفته شده است که چنانچه بيننده خواب ازدواج نکرده باشد و در خواب ببيند ياقوت دارد با زني صاحب جمال ازدواج مي کند و اگر مردي که ازدواج کرده ببيند، همسرش باردار مي شود و اگر همسرش باردار باشد، آن زن دختري صاحب جمال به دنيا مي آورد.و اینکه شما یاقوت را از سر برداشته اید هم به این تعبیر است که شما این فرصت را نادیده میگیرید و از همین رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید