تعبیر خواب یاقوت

دیدن یاقوت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن یاقوت در خواب چیست؟

دیدن یاقوت در خواب چه تعبیری دارد

دیدن یاقوت در خواب به زن تعبیر می شود.

یاقوت سرخ و کبود، نشان جمال و زیبایی زنی است که سر راه شما قرار می گیرد.

چنانچه بیننده خواب ازدواج نکرده باشد و در خواب ببیند یاقوت دارد با زنی صاحب جمال ازدواج می کند و اگر مردی که ازدواج کرده ببیند، همسرش باردار می شود و اگر همسرش باردار باشد، آن زن دختری صاحب جمال به دنیا می آورد.

اصولا دیدن یاقوت در خواب به عقیده معبران نیک است و چنانچه یاقوت با رنگ نامشخص باشد مال و دارایی است و چنانچه یاقوت زیاد یا بزرگ ببیند، کام بیننده خواب روا می شود و مال بسیار حاصل می کند.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب فیروزه | تعبیر خواب عقیق

☺ تعبیر خواب «یاقوت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «یاقوت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


8 دیدگاه

 1. S-g

  سلام. من خواب دیدم یه بسته یاقوت قرمز وبنفش خریدم.باردارم هستم تعبیرش چی میشه ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب داشتن یاقوت سرخ امده است که ممکن است نشان از زنی باشد که بر سر راه بیننده ی خواب قرار گیرد بسیار با جمال و کمالات باشد و از این رو برای شما بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. فاطیما

  سلام من خواب دیدم ۳ یاقوت سرخ دارم که برای من نیست و من و یکی از آشنا ها باید به دست آن فردی برسانیم که صاحب آنهاست و توی راه بردن کلی خطر جلومون سبز شد ولی کار نکرد خطر ها این یاقوت هاام مثل انگاری نمیدونم از کسی بهمون داده بودن که ناشناس نبود انگار لطفا تعبیرشو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   از انجایی که یاقوت بر اساس تعابیر نشان از زن است پس این خواب می تواند به این صورت تعبیر گردد که شما در اینده برای کسی زنی خواهید گرفت که خیر است و از این بابت خوشحال باید بود.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. Nasrin

  سلام من نسرین هستم.
  خواب یاقوت قرمز دیدم اول یکی بود بعد یواش یواش دور تا دارم پر از یاقوت قرمز شد و همینطور که ایستاده بودم و مات ومبحوت بحشون نگاه میکردم دور سرم میرقصید و هی اضافه میشدن
  خواهش میکنم بهم بگین تعبیرش چیه.ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر یاقوت نشانه ای از زن است و اینکه بیننده ی خواب زن باشد می تواند نشانه ای از زنی که نزدیک او است باشد وبدانید که سراسر خیر است و می تواند خبر از موفقیتی زنی از نزدیکان شما و یا اشنایی با شخصی این چنین باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 4. علي

  سلام ،من خواب ديدم ياقوت كبود كه روي سرم زياد است را دارم بر ميدارم لطف كنين تعبيرش كنين ،ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر یاقوت امده است که به معنای زن است و گفته شده است که چنانچه بيننده خواب ازدواج نکرده باشد و در خواب ببيند ياقوت دارد با زني صاحب جمال ازدواج مي کند و اگر مردي که ازدواج کرده ببيند، همسرش باردار مي شود و اگر همسرش باردار باشد، آن زن دختري صاحب جمال به دنيا مي آورد.و اینکه شما یاقوت را از سر برداشته اید هم به این تعبیر است که شما این فرصت را نادیده میگیرید و از همین رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید