تعبیر خواب فیروزه

دیدن فیروزه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن فیروزه در خواب چیست؟

تعبیر فیروزه
فیروزه در خواب قدرت روانی و روحی است و نشان تسلط بر اعصاب و خویشتن داری.
در این سنگ چیزی هست که در هیچ یک از سنگ های بهادار نیست. فیروزه سنگی است بسیار خوش رنگ و زیبا و ارزنده اما اگر کسی با دست چرب آن را لمس کند فاسد و خراب می شود و ارزش خود را به طور کلی از دست می دهد به طوری که جواهر سازان آن را از حلقه انگشتری جدا می کنند و دور می افکنند و در سطل زباله می اندازند.
به همین سبب آن را قدرت روانی و تسلط بر اعصاب دانسته اند. اعصاب انسان نیز ظریف است و گاه به اندک اشاره ای مخدوش می گردد و شخص چنان کنترل خود را از دست می دهد که احتمالا به نابودی خویش یا دیگران اقدام می کند.
بعضی از معبران فیروزه را فتح و پیروزی دانسته اند. شاید این به سبب تشابه اسمی باشد و دسته ای دیگر عمر دراز و فرزند شمرده اند و در نفایس نوشته شده فتح و نصرت و عمر دراز و فرزند.
اگر در خواب ببینید فیروزه دارید باید همان طور که از فیروزه مراقبت می نمایید مراقب اعصاب و برخوردهای خویش باشید.
رنگ این سنگ فیروزه ای قشنگ آرام بخش اعصاب است ولی خود نمایانگر حساسیت اعصاب نیز هست.
ابن سیرین نوشته اگر کسی در خواب ببیند که فیروزه ای از او ضایع شد مرادش بر نیاید.

☺ تعبیر خواب «فیروزه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «فیروزه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


15 دیدگاه

 1. Rasta

  سلام من خواب دیدم کلی ظرف از جنس فیروزه داشتم و هدیه بود.

 2. فهیمه مرزاني

  سلام
  من تو خواب ديدم يك رودي كه داخل اون پر از نقره كه من دستم داخل اب ميكنم و نقرها رو مي گیرم،جلوتر كه ميرم ميبينم يك زميني كه داخل پر از سنگ فيروزس اونا رو هم جم ميكنم.بازم ميرم جلو ميبينم سه تا سنگ فيروز به اندازه تخم مرغ و تخم كبوتر كه برادرم مياد بهم ميگه آبجی یکی شو بهم بده،من بزرگشو خودم بر میدارم اون دوتا کوچیکشو میدم به دادشم .تعبیرشو بهم بگین خیلی مهمه اطفا

 3. فهیمه مرزاني

  سلام
  من خاب دیدم یک رودی که توش پر از نقره هست من اون نقرها رو میگیرم.جلوتر که میرم میبینم خیلی زیاد سنگ فیروزه هست که همه رو جمع میکنم.بازم که جلو میرم میبینم سه تا سنگ فیروزه یکیش اندازه تخم مرغ ودوتا دیگش به اندازه تخم کبوتر پیدا میکنم که در اون لحظه داداشم میاد و بهم میگه آبجی به منم میدی یکی از اینارو .من سنگ فیروزه بزرگشو خودم بر میدارم دوتا کوچیکشو به برادرم میدم.

 4. حسین

  سلام ، من خواب دیدم همراه مادرم هستم ، از جایی رد میشدیم فکر کنم سوار ماشین . ی جایی مثل مغازه بود کلی سنگ قیمتی داشت ! یاقوت ، فیروزه و… من به مادرم گفتم که نگاه کن سنگارو و دنبال سنگ فیروزه گشتم و خوشحال شدم و خیلی خوشم اومد و هعیی نگاش کردم . (سنگ ها مثل حالت تازه استخراج شده بود و هنوز ب مرحله نگینی نرسیده بود . تو مرحله شناخت با یک نفر هستم ، ممکنه ربطی به اون داشته باشه؟ مرددم که انتخابش کنم یا نه !! )

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب ممکن است نشانی از ان باشد که در اینده به چیزی دست پیدا کنید که سبب شود بر همه چیز خود مسلط شوید که بسیاز خوب و خیر است و باید از بابت آن بسیار خوشحال باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. فاطمه

  سلام…خواب دیدم رفتم مغازه یکی از آشناها…و اونجا یه سرویس فیروزه خیلی زیبا دیدم …خیلی خوشرنگ و زیبا بود…من انگشترشو برداشتم و فکر کردم فقط همونه و دستم کردم…بعدش دیدم مامانم دستبند و گردنبندش رو که دقیقا از همون فیروزه بودن داد بهم…من تعجب کردم که چطور یه سرویسه آخه من فقط انگشتر دیدم…ولی خیلی خوشحال شدم که یه سرویس کامل بود

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند خوابی خیر باشد و نشان از ان باشد که برای شما در اینده اروزیی که دارید براورده خواهد شد و از طرفی هم ممکن است نشان از ان باشد که این موضوع را خانوادیتان بیشتر دانند و باید از ایشان کمک گیرید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. طاهره

  سلام در خواب دیدم که درخانه ی پدری ام هستم وکف حیاط خونشون سنگای فیروزه به همان شکل که در معدن فیروزه هستن دراندازه های مختلف پخش شدن تو حیاط من به مامانم گفتم وای اینا فیروزن ولی مامانم باور نمیکرد حتی به برادرمم نشون دادم اونم فقط خندیدوباور نکرد.من یه کیسه برداشتم و شروع به جمع کردن فیروزه ها کردم.تواین خوابم دیدم که از محل کار قبلیم زنگ زدن دوباره برم کارمو شروع کنم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب پیدا کردن فیروزه امده است که می تواند نشان از ان باشد که شما در اینده قدرتی روانی و روحی کسب خواهید کرد که دیگران را متعجب کند و سبب شود به چیزهایی که ممکن است از دست داده اید دوباره دست پیدا کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. میثم

  سلام
  خواب دیدم نگین فیروزه انگشترم، شکستروگم شد و بعدا پیدا شد و چسباندم اما رنگش تغییر کرده بود و مثل اولش نشد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر ان دارد که شما از لحاظ روحی اسیبی خواهید دید که ان را به شکلی درمان خواهید کرد و حتما صدقه بدهید و از افکار پریشان خود را دور کنید.

 8. فریبا

  سلام خواهش جواب بدین داخل سایت ها من کم نوشتم اما جوابی ندیدم
  خواب دیدم دوستم اومد دنبال همراه مردی داخل ماشین من عقب نشتستم دوستم رفت بغل مرد داخل ماشبن درحال رانندگی من یهو جلو بودم و دردست آن مرد سه سنگ فیروز دیدم مامانم با دوست صمیمشودیدم رفتم پایین صندلی منو نبینن واز اون مرد و دوستم خواهش کردم منو برسونن خانه که پشت سرم مامانم بادوستش میخندیدن بعد مرد غریبه برگشت و یجورایی واساد ومن از تزس درخال پیداشدن بودم که بیدارشدم ترس من ازاین نبود مامانم میبینه ترسم ازاین بود چه مرد ناامنی ومامانم صدابلندمیگفت غلام رضاخدا لعنتت کند سه بار گفت

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما اول از همه می‌تواند نشان بر احولات و رفتارهای نا امن جامعه باشد که برای شما پیش آمده است و از طرف شخصی نا امنی حس کرده اید و اما تر تعبیر خوابتان به این شکل می‌تواند باشد که فردی خانواده شما را اذیت خواهد کرد که مادرتان بر او نفرین خواهد فرستاد. برای رفع بلا صدقه بدهید
   سربلندو پیروز باشید.

 9. امین

  سلام.خواب دیدم توی مزرعه ای یه رود زلال و شفاف و کم عمق..و من روی قایق روی این رود با سرعت تقریبا زیاد در حال حرکت ام و سه تا از بهترین دوستام کنارم در حال دویدن هستن..من دو دفعه خم شدم و از کف رود دو تا انگشتر بیرون اوردم و گذاشتم توی جیبم..دفعه اول انگشتر نقره عقیق و دفعه دوم انگشتر نقره فیروزه..هر دو دفعم از از رفیقام مخفی کردم..انگار حس میکردم بهم حسادت میکنن یا مسخرم میکنن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما بسیار نیکو است و اینکه معنی خواب شما این که به سرعت راه هدفتان را در پیش گرفته اید و بسیار خوب و با تلاش پیش می‌روید. دیدن دو سنگ با ارزش اول فیروزه به گفته بعضی از معبران فیروزه را فتح و پیروزی دانسته اند و دسته ای دیگر عمر دراز و فرزند شمرده اند و در نفایس نوشته شده فتح و نصرت و عمر دراز و فرزند.
   اگر در خواب ببینید فیروزه دارید باید همان طور که از فیروزه مراقبت می نمایید مراقب اعصاب و برخوردهای خویش باشید.
   رنگ این سنگ فیروزه ای قشنگ آرام بخش اعصاب است ولی خود نمایانگر حساسیت اعصاب نیز هست.و سنگ عقیق چون سنگ قیمتی و با ارزشی است نشان از مال و ثروت دارد. و پنهان کردن آنها به معنی پنهان کردن موفقیت هایتان از دیگران است که در اوایل راه خوب است.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید