مجله آلامتو

تعبیر خواب فیروزه

دیدن فیروزه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن فیروزه در خواب چیست؟

تعبیر فیروزه
فیروزه در خواب قدرت روانی و روحی است و نشان تسلط بر اعصاب و خویشتن داری.
در این سنگ چیزی هست که در هیچ یک از سنگ های بهادار نیست. فیروزه سنگی است بسیار خوش رنگ و زیبا و ارزنده اما اگر کسی با دست چرب آن را لمس کند فاسد و خراب می شود و ارزش خود را به طور کلی از دست می دهد به طوری که جواهر سازان آن را از حلقه انگشتری جدا می کنند و دور می افکنند و در سطل زباله می اندازند.
به همین سبب آن را قدرت روانی و تسلط بر اعصاب دانسته اند. اعصاب انسان نیز ظریف است و گاه به اندک اشاره ای مخدوش می گردد و شخص چنان کنترل خود را از دست می دهد که احتمالا به نابودی خویش یا دیگران اقدام می کند.
بعضی از معبران فیروزه را فتح و پیروزی دانسته اند. شاید این به سبب تشابه اسمی باشد و دسته ای دیگر عمر دراز و فرزند شمرده اند و در نفایس نوشته شده فتح و نصرت و عمر دراز و فرزند.
اگر در خواب ببینید فیروزه دارید باید همان طور که از فیروزه مراقبت می نمایید مراقب اعصاب و برخوردهای خویش باشید.
رنگ این سنگ فیروزه ای قشنگ آرام بخش اعصاب است ولی خود نمایانگر حساسیت اعصاب نیز هست.
ابن سیرین نوشته اگر کسی در خواب ببیند که فیروزه ای از او ضایع شد مرادش بر نیاید.

تعبیر خواب «فیروزه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «فیروزه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

2 دیدگاه

 1. سلام.خواب دیدم توی مزرعه ای یه رود زلال و شفاف و کم عمق..و من روی قایق روی این رود با سرعت تقریبا زیاد در حال حرکت ام و سه تا از بهترین دوستام کنارم در حال دویدن هستن..من دو دفعه خم شدم و از کف رود دو تا انگشتر بیرون اوردم و گذاشتم توی جیبم..دفعه اول انگشتر نقره عقیق و دفعه دوم انگشتر نقره فیروزه..هر دو دفعم از از رفیقام مخفی کردم..انگار حس میکردم بهم حسادت میکنن یا مسخرم میکنن

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما بسیار نیکو است و اینکه معنی خواب شما این که به سرعت راه هدفتان را در پیش گرفته اید و بسیار خوب و با تلاش پیش می‌روید. دیدن دو سنگ با ارزش اول فیروزه به گفته بعضی از معبران فیروزه را فتح و پیروزی دانسته اند و دسته ای دیگر عمر دراز و فرزند شمرده اند و در نفایس نوشته شده فتح و نصرت و عمر دراز و فرزند.
   اگر در خواب ببینید فیروزه دارید باید همان طور که از فیروزه مراقبت می نمایید مراقب اعصاب و برخوردهای خویش باشید.
   رنگ این سنگ فیروزه ای قشنگ آرام بخش اعصاب است ولی خود نمایانگر حساسیت اعصاب نیز هست.و سنگ عقیق چون سنگ قیمتی و با ارزشی است نشان از مال و ثروت دارد. و پنهان کردن آنها به معنی پنهان کردن موفقیت هایتان از دیگران است که در اوایل راه خوب است.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید