تعبیر خواب لوله

دیدن لوله در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن لوله در خواب چیست؟

دیدن لوله در خواب

تعبیر خواب لوله فاضلاب

چنان چه در خواب ببینید لوله فاضلاب دستشوئی شما گرفته و آب کثیف جمع شده و عفونت آن در فضای خانه پیچیده اندوهی برای شما پیش می آید.

چنان چه در خواب دیدید که همان لوله گرفته شده را گشودید و فاضلاب کثیف جمع شده را جریان انداختید به طوری که برود خواب شما می گوید مشکلی برای شما پیش می آید که رفع می گردد و فراغت حاصل می کنید.

چنان چه در خواب ببیند لوله فاضلاب را درست می کنید کاری مفید انجام می دهید که به حفظ حیثیت خودتان و دیگران تمام می شود و به طور مساوی همه از آن بهره مند می گردند.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب فاضلاب

آنلی بیتون می گوید:

 1. دیدن لوله در خواب، علامت آن است که بعد از کشیدن سختی به صلح و صفا دست خواهید یافت.
 2. دیدن لوله های گاز در خواب، علامت آن است که صاحب عقاید اجتماعی خواهید شد.

در کتاب سرزمین رویاها آمده:

 • خواب لوله: خوشبختی استثنائی
 • توده ای از لوله های بلند: خوشبختی شما بستگی به بزرگی توده لوله ها دارد.
 • شما لوله می خرید: در عشق فریب خواهید خورد
 • لوله می فروشید: فرصت مناسبی است برای رسیدن به خواسته هایتان
 • لوله های پرازآب:به شخصی برمی خورید و با او مشاجره سختی خواهید داشت
 • لوله ها را جاگذاری می کنید: شهرت خوبی پیدا می کنید.

تعبیر لوله کشی در خواب

از دیدگاه روانشناسی یونگ: دیدن لوله کشی در خواب نمادی از جریان احساسات است. اگر لوله کشی ساختمان گرفته باشد. پس بیانگر احساست سرکوب شده یا قید و بندار است. که نیز است رها شده و ابراز شود.

دیدن لوله کشی ممکن است استعاره ای برای بدنتان و کارکرد داخلی اش باشد.

خواب ممکن است به مسائل مربوط به سلامتی و نگرانی های در مورد سلامتی اشاره کند.


دیدن لوله کش در خواب

از دیدگاه روانشناسی یونگ: دیدن لوله کش در خوابتان بیانگر این است که مسئله ای احساسی هست که نیاز دارید به جای اینکه اجازه دهید که درون شما را مسدود کند، با آن روبرو شوید و سروکار داشته باشید. شاید شما نیاز دارید به خاطر اینکه با مشکلاتتان موثر برخورد کنید، به سراغ دوستی روید یا حتی کمک حرفه ای بگیرید.

☺ تعبیر خواب «لوله» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «لوله» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


8 دیدگاه

 1. امیر

  باسلام و عرض ادب.من خواب دیدم در اتاقی نشستم و چنتا لوله داخل یه محفظه از سمت چپ من رد شده بودن که از وسط اینها یه پیچ بلند با یه مهره رد شده بود و وقتی این پیچ رو میگردوندم اهنگ خاصی شروع به نواختن میکردن تا یه دفه دیدم تمام لوله ها رو ابی زلال در بر گرفته و حد پیچ به قدری اومده بالا که به یکی از لوله ها آسیب زده و از هواب پریدم.خیلی ذهنمو درگیر کرده و میخواستم ببینم تعبیرش چیه؟باتشکر هز سایت خوبتون.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به تعبیر خواب لوله می تواند به این صورت تعبیر گردد که در اینده از کاری که خودتان شروع کرده اید و برای ان سختی کشیده اید به خیری خواهید دست یافت که بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. مبینا

  سلام من خواب دیدم که یه نوزاد داخل شکم در لوله های فاضلاب کوچه پیدا کردیم با اهالی کوچه میخوام تعبیرشو بدونم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به تعبیر خواب پیدا کردن چیزی در لوله ممکن است نشان از ان باشد که پس از دوره ای سخت چیزی خیر پیدا خواهیدکرد و از این رو خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. ساناز

  خواب دیدم خونه ی جدیدی که قراره بریم تو پذیرایش سه تا جای دریچه بخاری داره با اینکه شاید پذیرایش 30 متر میشد… و چک کردم ببینم برای سه تاش لوله ی گاز کشیدن و قابل استفادست که دیدم سه تاشم لوله گاز داشت یه بخاری روشن طلایی رنگ هم روشن بود(البته من شعله خیلی ندیدم گرماشو احساس کردم) و داشت کار می‌کرد که اهلی قبلی اون خونه برای ما انگار گذاشته بودن… ممنون میشم تعبیر خوابمو بگید… من قرار یک ماه دیگه اثاث کشی کنم به این خونه که صاحبش خودم بودم و دست مستاجرم بوده…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب بخاری و یا هر چه که کار گرم کردن خانه را دارد باید بدانید که ممکن است به معنای آن باشد که برای خانه و زندگی جدید شما همه چیز خیر و مساعد است و از این رو نباید نگران آن باشید که خدای ناکرده مشکلی وجود دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 4. سعادتمند

  سلام روزبخیر . زندایی من چندین ماه سخت بیمار هستن و همه خانواده ناراحتن . من خواب دیدم‌که توی خونه پدربزرگم‌که همسایه داییم میشه زنداییم بادخترش داره راه میره و بیماریش کمترشده وحالش بهتره و یه قسمتی از خونه لوله کشیش دچار مشکل شده وچاله کندن که بتونن مشکل پیداکنن و یکی دیگه از دخترای داییم که رفته بود توی چاله میگف این قسمت گرفته نمیدونم‌چی توش گیر‌کرده که باعث میشه اب به شیر آشپزخونه نرسه
  ممنون‌میشم اگر‌تعبیر خواب رو بمن‌بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس گفته ی برخی از معبران خیر است و نشان از ان دارد که شما در اینده ای نه چندان دور فراخی و راحتی در زندگی ایشان ممکن است ببینید.
   انشالله که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید