تعبیر خواب فاضلاب

دیدن فاضلاب در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن فاضلاب در خواب چیست؟

فاضلاب Wastewater

چنان چه در خواب ببینید لوله فاضلاب دستشوئی شما گرفته و آب کثیف جمع شده و عفونت آن در فضای خانه پیچیده اندوهی برای شما پیش می آید.


چنان چه در خواب دیدید که همان لوله گرفته شده را گشودید و فاضلاب کثیف جمع شده را جریان انداختید به طوری که برود خواب شما می گوید مشکلی برای شما پیش می آید که رفع می گردد و فراغت حاصل می کنید.

چنان چه در خواب ببیند لوله فاضلاب را درست می کنید کاری مفید انجام می دهید که به حفظ حیثیت خودتان و دیگران تمام می شود و به طور مساوی همه از آن بهره مند می گردند.

اگر در خواب ببینید که کلنگ به دست دارید و مجرای فاضلاب را خراب می کنید برای دیگران مشکلی به وجود می آورید و دغل بازی می کنید.


اگر ببینید فاضلاب خانه همسایه به خانه شما نشت می دهد از نزدیکان خود بهره می گیرید ولی اگر این نشت و رخنه متعفن و کثیف بود یا بوی بد داشت و خرابی ایجاد کرد از جانب آن ها اندوهی مسلم به شما می رسد.

اگر دیدید دست و پایتان به آب کثیف فاضلاب آلوده شده به طوری که در خواب احساس کراهت داشتید مرتکب خطایی می شوید که ندامت می کشید.

اگر لباستان آلوده شده بود مورد سرزنش قرار می گیرید.

روی هم رفته فاضلاب اگر بوی بد داشته باشد و بخصوص اگر کراهت به وجود آورد بد است در غیر این صورت بد نیست.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب لوله

تعبیر خواب «فاضلاب» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «فاضلاب» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

3 دیدگاه

 1. خواب دیدم به منزل یکی از بستگان میروم در راه پسر بچه ایی در دست داشتم به منزل آن فرد که رسیدم مشغول تمیز کردن فاضلاب بود مقداری بر روی پایم ریخت که به او گفتم نریز و بار دیگر ریخت

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما امده است که باید بسیار اگاه باشید و ممکن است به واسطه ی عمل شخصی از نزدیکانتان شما سرزنش شوید و از این رو باید بسیار دقیق و آگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. خواب دیدم ور اتاقی هستم که کف آن باز س احطاس کردم فاضلابه اما ب نداشت ومن در آن تا زیر سبنه حرکت کردم ودر اتاق نیز دیدم با از آن خارج میشه

نظر خود را بیان کنید