تعبیر خواب بیل

دیدن بیل در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن بیل در خواب چیست؟

تعبیر خواب بیل زدن

معبران سنتی نوشته اند بیل خادمی است که به کارها به نفاق می کند اما بیل وسیله ای است که برای انجام کارهایی به کار گرفته می شود که نمی توان با دست عمل کرد و به آن سر و صورت داد به این علت می تواند سمبول خادم باشد لیکن نفاق او ثابت نمی شود.

هر کسی که در انجام کارهای روزانه به شما کمک می کند و شما احساس می کنید که بدون وجود او بسیاری از امور شما مختل می ماند می تواند به صورت بیل در خواب های ما شکل بگیرد.

چنانچه در خواب بیلی نو با دسته ای محکم دیدید که احساس کردید به خودتان تعلق دارد و کسی را به کمک می گیرید که قدرتمند و تواناست و چابک و کارآمد اما اگر این بیل دسته ای کوتاه و کهنه و فرسوده داشت و خودش نیز زنگ زده بود معین و یاور شما هرکس هست آزردگی و کدورت دارد.

گرفتن بیل، گرفتن کمک از دیگران است و دادن بیل یاری رساندن.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب فرغون | تعبیر خواب کلنگ

☺ تعبیر خواب «بیل» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «بیل» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


24 دیدگاه

 1. مریم

  با سلام
  خواب دیدم بیلی رو زمین افتاده
  واز هم جدا هس دستش ‌خود بیل جدا هس
  من از تپه کوچک بالا رفتم تموم شد اینو دیدم
  تعبیرش چی میشه ممنون

 2. مریم

  با سلام
  خواب دیدم یک بیل روی زمین افتاده
  وبیل از هم دیگر جدا بود سرش و دسته از هم جدا بودن
  من یهو از یه تپه کوچک بالا میرفتم تموم شد این رو دیدم

 3. مینا

  سلام خواب دیدم مادر شوهرم مرده و شوهرم گفت برویم قبرش را بکنیم ومادرم که چند سالی هست فوت شده بیل تمیز و دسته بلند را به ما داد و گفت بروید قبرش را بکنید…تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب بیل آمده است که نشان از خادم و خدمتی است که بیننده ی خواب بگیرد و از این رو ممکن است نشان از این باشد که ایشان را عمری بلند رسد و خیری به ایشان رسد که ممکن است به ان مرحومه مربوط باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 4. Faty

  سلام منو شوهرم میخایم طلاق بگیریم توی انجام مراحل دادگاهیم بعد خواب دیدم ک خودش با برادرش توی کوچه ما دارن با بیل خاکی ک خیلی وقته اونجا ریخته شده رو جابجا میکنن و میبرن. میگم چرا اومدید اینجا میگه ما ب تو کاری نداریم مگه کوچه رو خریدین… تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب بیل به این صورت امده است که نشان از فردی دیگر است که در زندگی ایشان وجود دارد و خادم است و از این رو ممکن است نشان از ان باشد که به واسطه ی شخصی که در زندگی شماست تمام این اتفاقات افتاده باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. طیبه میرزایی

  سلام خواب دیدم باغ متعلق به ماست وگروهی از کارگران بیل می زنن وپدرم که چند سال پیش فوت کرده اند نظارت می کنن و من هم از کنار باغ بیل می زنم خاک بسیار نرم بود وخیلی راحت بیل می زدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب بیل اگر برای کار خیر باشد در تعابیر خواب بسیار خیر امده است و این خواب هم برای شما می تواند بسیار خیر باشد انشالله.
   سربلند و پبروز باشید

 6. مسعود غریبی

  سلام من بارها شده بابیل در باغ شخم بزنم.وخواب های دیگه هم بار ها شده در خواب عقرب وروتیل وگاهی هم عنوکبوت دیدم وخاستم بکشم موفق نشدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند نشانه از شخصی از اطرافیان شما باشد که همیشه کمک یار شما است و این موضوع برای شما در خواب خیر است اما راجع به دیدن رتیل و عقرب در خواب می تواند به این معنا باشد که شما دشمنانی دارید که نمی توانید ان ها را شکست دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. اسحاق

  سلام من خواب دیدم در دست برادرم یک بیل دسته بلند بود و به من گفت که این بیل را بردار تعبیر خواب چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   می تواند به این تعبیر باشد که از طرف ایشان شما با کسی دوست خواهید شد که برای شما بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. زهرا

  سلام من خواب دیدم دایم بهم بیل و فرغون داد و بعد دخترم و دیدم تو آب گل آلود داره بازی می‌کنه من هی بهش میگم نکن نکن بعد ناپدید میشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب می تواند به این صورت باشد که شما از طرف ایشان کمکی خواهید گرفت برای انجام کاری که باید توازن را در خانوادیتان و انجام آن کار رعایت کنید که بعد ها سبب پشیمانی شما نشود.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. فریبا ملک پور

  من خواب میدیدم زمین رو بیل میزنم زمینی که خاک سفید داره

  • یاسین صداقت

   با سلام
   می تواند به این معنا باشد که به کمک کسی کاری خواهید کرد که برای شما خیر است.
   سربلندو پیروز باشید

 10. N..L

  سلام. دیدم که روی پرده خونه یک عقرب زرد هست که من اونو با یک بیل دارم میکشم و بزور عقرب رو با بیل له کردم و داغونش کردم و از خونه بیرون انداختم ولی اون بلافاصله زنده شد و زد به فرار که افتادم دنبالش تا کامل بکشمش ولی نتونستم بهش برسم و فرار کرد. تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر این خواب نشان از ان دارد که شما دشمنی در زندگی خود دارید که به کمک شخصی که برای شما بسیار خیر است و در حق شما بسیار کمک می کند او را دور کنید و پس از آن باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 11. عدنان کیانی حیدری

  من خواب دیدم که به همسرم‌گفتم‌؟من‌به شما گفتم‌بیل با دسته ی بلند ب ام رفتی برام‌بیل نیم‌متری اوردب

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما امده است که ممکن است به این معنا باشد که شما در اینده ای نزدیک به کمک همسرتان و یا یکی از نزدیکانتان نیاز داشته باشید اما ایشان توان انجام ان را نداشته باشند. از این رو ان ها را ملامت نکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 12. asal

  سلام خواب دیدم شوهرم که یکسال است او را ندیدم و باهم قهر هستیم دم در خونه ی پدرم در حال بیل زدن است یعنی چه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که همسرتان کاری را شاید در مورد شما شروع خواهد کرد که نشان از تلاش و سختی دارد .
   سربلند و پیروز باشید .

 13. دارابی

  سلام خواب دیدم با بیل فضولات گاو را در فرغون می ریختم که ببرم دوربریزم.
  و توی همون خواب دیدم با بیل دارم خاک رو پخش میکنم . تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از این دارد که مالی به شما خواهد رسید که خیر است و نباید ان را به راحتی از دست داد و اینکه باید برای حفظ ان تلاش کنید. و اینکه با دوست صمیمی که دارید و به شما بسیار کمک خواهد کرد در اموری سرمایه گذاری خواد کرد که نشان خیر برای شما است و نشان بدی نیست .
   سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید