تعبیر خواب فرغون

دیدن فرغون در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن فرغون در خواب چیست؟

فرقون Wheelbarrow

فرغون در خواب های ما سمبل و مشخصه کسی است که کارهای سنگین و کمرشکن را به سود ما انجام می دهد و متقابلا هیچ دستمزدی نمی گیرد و انتظار و توقعی ندارد.

فرغون به جای خیلی افراد می تواند قرار بگیرد. چه در داخل و چه بیرون از خانه شما.

به هر حال کسی است که کارهای سنگین بی منت و بی مزد انجام می دهد.

اگر در خواب ببینید که با فرغون باری را می برید بدون توجه به این که آن بار چیست شخصی با تعریف بالا به شما کمک می دهد.

فرغون شکسته و زهوار دررفته به همان شخص برمی گردد و گویای آن است که او هر که هست به کمک و دلجویی نیاز دارد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب بیل | تعبیر خواب کلنگ

☺ تعبیر خواب «فرغون» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «فرغون» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


16 دیدگاه

 1. رضاقمری

  سلام وقت بخیر. لطفا راهنمایی بفرمایید. خواب دیدم یه فرغون دستی رو با سرعت میرونمش و کنار یه نهر کوچیک یا جوب با سرعت میرفتم که فرغون از دستم خارج و به داخل نهر یا جوب افتاد شدت اب هم تقریبا زیاد بود و اب گل الود و تقریبا کثیف بود و من به دنبال دراوردن فرغون بودم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بر اساس تعبیر خواب فرغون می تواند به این معنا باشد که شما در اینده از کسی که برای شما خیر است بیش از حد انتظار خواهید داشت که سبب از دست ایشان می شود.
   سربلند و یپروز باشید

 2. رها

  من خواب دیدم با عجله یه فرغون سفید رنگ را می رانم که تو خواب متوجه شدم این فرغون متعلق به بیمارستان سینا هست البته من کارمند ستاد مرکزی علوم پزشکی هستم و این بیمارستان‌ها واحدهای تابعه اداره مون هستند تعبیرش و می فرمایید
  با تشکر

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب فرغون می تواند به این معنا باشد که ممکن است در اینده کسی در کار شما کمکی بزرگ به شما بکند و از این رو خیر است.
   سربلند و یپروز باشید

 3. فاطمه

  سلام خواب دیدم دریه زمین خاکی روستا هستیم چندتا فرغون نو و زیبا که رنگ طلایی داشتند کنارزمین بودند و چندتا سربیل طلایی ونو ولی دسته نداشتند کناردیوارزمین منظم گذاشته شده بودند نمیدونم بابام یا کس دیگه ای یه فرغون برداشت وتوس وسیله ربخت تا ببره زمینه رو توخواب به نظرم رسید میخوان بسازن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به تعبیر خواب فرغون این خواب میتواند به اینمعنا باشد که در اینده برای شما از طرف کسی که بسیار قوی است کمکی رسد که بسیار خیر است و از این رو این خواب هم برای شما و هم ایشان خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. امیلیا

  مادرم خواب دیده که نامزد سابقم داره با فرغون پر از کود که بوی خیلی بدی از اون کودها بلند میشه و داده گل زرد توی باغچشون میکاره و بعدش رفته لباساش رو عوض میکنه و یک لباس سرتاپا مشکی میپوشه.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر خلاف تصور تعبیر خواب کود می تواند خیر باشد و تعبیر خواب فرغون هم نشانه ای از کمک است که دیگران به ایشان کنند و این خواب میتواند برای ایشان به معنایی خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. مرادی

  خواب دیدم
  امدم خونه پدرم و سلام و احوال پرسی کردم.
  زن داداشم ناراحت بود منم باهاش سلام کردم و خوب تحویلش گرفتم.
  خانمم بهم یه پوزخند زد.
  و برادرم داشت موهای پدرم ک فوت کرده رو اصلاح میکنه.
  بعد پدرم در حالی ک جمع شده بود تو یه فرغون و مریض بود (پدرم بر اثر مریضی فوت کرده)توسط برادرم با فرغون برده شد ب داخل ساختمون.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب میتواند برای شما فقط اشاراتی به ناخوداگاه باشد و به گذشته ی قبل از فوت پدرتان اشاره کند که برای شما تلخ بوده است و سبب ازار شما شده است و از بابت دیدن ان نگران نباشید که انشالله برای ایشان و شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. ناشناس

  سلام وقتتون بخیر
  بنده خواب دیدم برادرم کلی ماشین مشکی رنگ داشت و یه آدمی که نمیشناختمش یه فرغون برداشت که بزنه تو سر برادرم تعبیرش چی میشه ممنون ازتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند نشان از ان داشته باشد که ایشان در مسیر زندگی خود، کهالت و سستی می کنند و این موضوع سبب آن خواهد شد که وقت و زندگی خود را به کارهای اشتباه صرف کنند و از این رو سعی بر ان کنید اگر اممکان ان را دارید به ایشان تذکری دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. اعظم رضائی

  سلام
  خواب دیدم
  فرغون کهنه و قدیمی پدرم رو که تو صحرا بود
  ورش داشتم و دوتا هندوانه توش گذاشتم و به
  خونه بردم
  و اونجا آجی م منو دعوا کرد که چرا این فرغون قدیمی رو دوباره تو خونه آوردی

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب فرغون امده است که نشان از فردی دارد که شما را در بدترین زمان و مشکل به بهترین شکل کمک خواهد کرد و اینکه شما بر روی حمایت ان شخص حساب میکینید که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. سارا

  خواب دیدم یک فرغون خالی دستم هست و می رانم. اسم دختر همسایه روش بود که بعد پدرشو دیدم اما پدرش متوجه اسم نشد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که فرغون به معنای کسی است که در حق ما کاری را انجام خواهد داد که در ازای آن انتظاری ندارد و از همین رو باید بدانید که در این خواب هم به وضوح به آن شخص اشاره شده است و ممکن است این موضوع در عالم واقع به حقیقت بپیوندد.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید