تعبیر خواب پشه

دیدن پشه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پشه در خواب چیست؟

تعبیر خواب پشه

دیدن حشرات در خواب معمولا تعابیر نزدیک به همی دارد؛ پشه حشره ای است بی مقدار و ضعیف اما مزاحم وزیان آور که گاه موجب بروز بیماری می شود.

پشه در خواب های ما سمبل انسان هایی قرار می گیرد که بر مبنای جهل و نادانی یااز طریق دوستی و یا از راه دشمنی زحمت و رنج فراهم می آورند و بسا موجب تباهی انسان می گردند.

ما معمولا یک پشه در خواب نمی بینیم مگر در شرایط خاص.

گاه می بینیم که اتاق محل زندگی ما پشه دارد یا پشه ها در فضای خانه ما وزوز می کنند. این نشان دهنده بیم و هراسی است که از بد دهنی و کج اندیشی مردم کوچه بازار داریم.

پشه انبوه تجسمی است از قضاوت سطحی جاهلان و بی خردان که قدرت ندارند اما با سخن یاوه خویش موجبات گرفتاری ما را فراهم می آورند یا کدورت و ملال می دهند.

اگر دیدیم پشه یا پشه ها ما را می گزند نشان آن است که کسی یا کسانی درباره ما بد می گویند یا بد قضاوت می کنند چه در گفتار خود صدیق باشند و چه بر خلاف واقع بد بگویند.

اگر ببینیم پشه ای وارد بینی ما شده از مردی احمق و ضعیف زیان می بینیم و حرف شخصی غیر مسئول موجب دردسر ما می شود.

اگر پشه به گوش ما وارد شد و در خواب حس کردیم که پشه ای دم گوش ما پرواز می کند یا وارد سوراخ گوش شده نشان آن است که کسی سعایت می کند و عمل او موجب ناراحتی می شود.

اگر پشه ای را کشتید دشمنی ضعیف را از خود دور کرده اید.

☺ تعبیر خواب «پشه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پشه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

28 دیدگاه

 1. امین

  سلام خواب دیدم در خانه یک پشه بسیار جای از دست مرا نیش زده ولی از دوستای این نیش ها یکی چپ و یکی راست خون بیرون می‌آمد
  تاریخ خواب ساعت ۵:۳۰
  1400/6/16

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب نیش زدن پشه باید بدانید که به معنای مزاحمی است که شما را آزار دهد و از این رو این خواب ممکن است به معنای آن باشد که شما کسانی در زندگی خود دارید که باید از خود دور کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. م

  سلام و خسته نباشید =)
  من دیشب خواب دیدم که در خانه تنها هستم و در حال گوشی بازی هستم…یهو کف دست راستم شروع میکنه به خارش…وقتی دقت میکنم انگار پنج یا شش تا پشه توی دستم تا نصفه فرو رفته بودن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب پشه به این صورت باید بدانید که ممکن است به این معنا باشد که شما در اینده نه چندان دور به این موضوع پی خواهید برد که کسانی برای شما قصد مزاحمت دارند که به شما نزدیک هستند و شما با ایشان در ارتباطید و از یانر و باید بسیار در ارتباطات خود دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. Zahra

  سلام
  من خواب دیدم که داشتم دوغ میخورم و دوتا پشه افتاد توی دوغ مم هی دوغ رو میریختم توی سینک ولی پشه ها نمیافتادن بعد دوغ رو خودم به همراه پشه هاش
  تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب افتادن پشه در غذا ممکن است به معنای آن باشد که در مسیر رزق و روزی شما کسی مزاحمتی ایججاد کند که باید ایشان را از خود دور کنید و سعی بر ان کنید که بسیار در روابط خود دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. علی

  سلام من خواب دیدم که تعداد زیادی پشه توی خونه ما جمع شده و به خانومم میگم چرا انقد اینجا کثیف که پشه اومده وشروع میکنم به کشتن پشه ها و همچنین یکسری حیوانات خیکی کوچک مثل شیر و شتر و مرغ و گربه که اندازه بند انگشت بودن و اون رو هم کشتم این خواب چه تعبیری داره

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما بر اساس تعابیر خواب خیر است و به این معنا می تواند باشد که شما در اینده دشمنی یا شخصی که سبب آزار شما می شود را از خود دور می کنیدد و نباید از بابت آن نگران باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. سما

  سلام من سما هستم تعبیر خواب یک پشه بزرگ و غول پیکر است که قهوه ای رنگ بود و سه نقطه روی ان بود و حالت دایره بود و هر چقر روی ان اب ریختم نمیمرد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب پشه آمده است که می تواند به این تعبیر باشد که شما در اینده راه حلی اشتباه برای از بین بردن دشمنی ضعیف در زندگی تان پیش خواهید گرفت که باید در آن دقت کنید.
   سربلندو پیروز باشید.

 6. نرجس

  سلام.
  من خواب دیدم چندتا پشه در حال جناع کردن هستند. تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانطور که میدانید پشه در خواب تعبیر مزاحم و دشمنی است که ازار دنده است نمیتواند جفت گیری ان نشان بر خوبی داشته باشد و احتمالا بر این تعبیر است که در زندگی شما دشمنانی هستند که قصد اسیب رساندن به شما دارند و اذیت و ازارشان نسبت به شما بیشتر خواهد شد . پس صدقه بدهید و مراقب هم باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. امین

  سلام خواب ديدم پشه در دهانم بود و تف كردم انداختم بيرون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما دشمنانی دارید که شما را اذیت خواهند کرد و باید ان ها را از خود دور کنید تا اسیب نبینید. و اینکه شما خود این کار را در خواب انجام داده اید و بر شما این خواب اشکار است که بر شما نیک است و اینکه نباید از اعمال خود که بر دشمنانتان انجام میدهید پشیمان باشید و باید از انها دوری گزینید تا گزند نیابید .
   سربلند و پیروز باشید.

 8. راز

  من خواب دیدم یه حالمه حشره تو شکمم بودن و داشتن از تخم بیرون می اومدن

 9. بهنام

  منم خواب پشه بزرگ دیدم همین امروز و دلیلشو فهمیدم یک ادم بدرد نخور که خودم بزرگش کردم داره شاخ میشه تو زندگی ام،و امکان داره زندگیمو به خطر بندازه با کارهای بی خـــــردانش و باید هر چه زودتر این شخصو از زندگی بیرون بندازمش چون کارهاش همه از روی خودمحوریاشه

 10. صاحب

  سلام
  دیدم پشه ای بر کف دست راستم نشست و نیش زد .
  سپس وارد دستم شد سعی کردم بکشمش بیرون ولی در دستم فرورفت. دستم را فشاردادم دیدم که قسمتی از گوشت داخل دستم گندیدن است.

  • مسعود

   سلام منم خواب صاحب رو دیدم خیلی از پشها روی دستم بودن و از گوشتم میخوردن و تولید میشودن و میزدن بیرون

   • یاسین صداقت

    با سلام
    تعبیر خواب پشته به گفته معبران به این شکل است که پشه انبوه تجسمي است از قضاوت سطحي جاهلان و بي خردان که قدرت ندارند اما با سخن ياوه خويش موجبات گرفتاري ما را فراهم مي آورند يا کدورت و ملال مي دهند. اگر ديديم پشه يا پشه ها ما را مي گزند نشان آن است که کسي يا کساني درباره ما بد مي گويند يا بد قضاوت مي کنند چه در گفتار خود صديق باشند و چه بر خلاف واقع بد بگويند.
    سربلند و پیروز باشید .

 11. اکبرمحمدی

  من درخواب دیدم خانه پدرم خیلی په آمده بالای یک ملیون پشه ومن باتکان دادن روسری که برن بیرون ممنونمیشم اگرجواب رابدهی

 12. اکبرمحمدی

  من خواب دیدم که پشه خانه پدرخیلی زیاداست ومن بادوتاروسری تکان میدادم ازخانه خارج شوندمعنی آن چیست ممنون

 13. س

  با سلام من خواب دیدم پشه همش دور سر من تاب میخورد تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب پشه حشره اي است بي مقدار و ضعيف اما مزاحم وزيان آور که گاه موجب بروز بيماری مي شود پشه در خواب هاي ما سمبل انسان هايي قرار مي گيرد که بر مبناي جهل و ناداني يااز طريق دوستي و يا از راه دشمني زحمت و رنج فراهم مي آورند و بسا موجب تباهي انسان مي گردند.ما معمولا يک پشه در خواب نمي بينيم مگر در شرايط خاص. گاه مي بينيم که اتاق محل زندگي ما پشه دارد يا پشه ها در فضاي خانه ما وزوز مي کنند. اين نشان دهنده بيم و هراسي است که از بد دهني و کج انديشي مردم کوچه بازار داريم.
   سربلند و پیروز باشید .

 14. هما

  من خواب دیدم ..خونه ی داداشم پر از پشه بود ..مثلا یه میلیون پشه..خونشونم خیلی گرد و خاک توش بود ..میشه بگین تعبیرش چیه

 15. بهار

  من تو این مطلب جواب سوالم رو نگرفتم… من خواب دیدم که در مدرسه بودم و کنار اب خوری مدرسه ایستاده بودم و یک دفعه یک پشه غول پیکر به من نزدیک شد و روی کمرم نشست ودمن همون موقع از خواب بیدار شدم…. این اولین بار نیست که این خواب ها را میبینم…. این دفعه چهارم است که خواب مربوط به حشره میبینم…. بسیار نگران هستم لطفا کمک کنید

 16. رحی

  من خواب دیدم نمیدونم دقیق کجا بودم ولی انگار یه پشه ای رو داشتم خفه میکردم و پشه داد میزد واقعا صدا داشت پشه هه بعد این اتفاق که افتاد حالِ من بد شد و رگ های دسته من دیده میشدن و ازشون خون میومد خیلی عجیب بود و یه رگ تویه گلوم متورم شد و من قش کردم تو عالمه خواب خیلی عجیب بود و بشدت دلم میخواد تعبیرشو بدونم :/

 17. امیر

  سلام خواب دیدم در جای مدفوع می کنم وروی ان مگس نشته در همان موقع کسانی به من اجازه دادن تا در توالت انها دستشوی کنم کیفهای هامی مدارک من را دزیدن من دنبال مدارک چکها وخانواده می گشتم

  • یاسین صداقت

   با سلام تعبیر خواب شما رهایی از غم است و اینکه شما مالی به دست خواهید اورد که افرادی میخواهند ان را به شکلی از شما بگیرند و شما را فریب دهند و اینکه شما در این امر به کمک اطرافیانتان نیاز دارید .
   سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید