تعبیر خواب پنیر

دیدن پنیر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پنیر در خواب چیست؟

تعبیر خواب پنیر

همه چیزهایی که مایه می گیرند تا قابل مصرف و خوردن شوند در خواب های ما رزق و روزی و معاش و مایه و وسیله زینت هستند مانند ماست ، پنیر، نان و برخی چیزهای دیگر.

پنیر یکی از چیزهایی است که باید به آن مایه زد تا درست شود و در خواب پنیر را خشک می بینیم یا تر.

ابن سیرین نوشته پنیر اگر خشک باشد و در خواب پنیر خشک ببینیم مالی اندک و مختصر در جریان سفر به دست ما می آید و چنانچه پنیر تر و تازه باشد پولی است که در محل خودمان و بدون تحمل رنج سفر حاصل می شود.

در نفایس الفنون تصریح شده که هر چه از شیر فراهم می شود در خواب های ما گویای غم و اندوه است و پنیر یکی از مشتقات شیر است اما این به نظر درست نمی آید چون خود شیر، شیره جان حیوانی است حلال گوشت و چون گاو و گوسفند در خواب بد نیستند و هر یک به نحوی فراخی نعمت و روزی را نوید می دهند شیر هم خوب است و پنیر نیز نمی تواند غم آفرین باشد.

در همین نفیس الفنون آمده که دیدن شیر حیوانات حلال گوشت در خواب خوب است و دیدن و خوردن شیر حیوانات حرام گوشت بد است.

به هر حال دیدن پنیر در خواب نیکو است فقط باید دید چگونه عرضه می شود و چطور می بینیم.

اگر پنیر تر و تازه و قالبی سفید در خواب دیدید که از دکانی خریداری کردید یا کسی به شما داد پول زیادی نصیب شما می شود یا سودی از دهنده پنیر و یا شخص دیگری می برید.

پنیر له شده و خرده پنیر دست مالی شده پولی است اندک و مختصر و مشکوک که معبران سنتی نوشته اند ازطریق غیر مشروع به دست شما می رسد که بعد ها یا بد نامی می ورد یا موجب عذاب وجدان می گردد.

چنانچه در خواب ببینید که پنیر به دیگری می دهید از جانب شما کاری خیر انجام می گیرد که سودش به اشخاص می رسد.

اگر در خواب دیدید که پنیر شما کرم گذاشته به شما خیانت می شود که در نتیجه زیان می بینید.

اگر پنیرشما را گربه خورد و گریخت زنی حیله گر شما را فریب می دهد و زیان مالی وارد می آورد و اگر تکه ای پنیر به گربه دادید مراقب باشید که زنی در صدد اغوای شما بر آمده است.

دیدن پنیر در خواب برای پسر و دختر جوان خوب است و بیشتر جنبه عاطفی و معنوی دارد تامالی.

☺ تعبیر خواب «پنیر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پنیر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


6 دیدگاه

 1. سارا

  سلام صبح بخیر خواب دیدم با همسرم سر میز غذا خوری نشستیم و داریم پنیر میخوریم، پنیرش قالبی و سفید بود. ممنون از تعبیر تون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب خوردن پنیر امده است که می تواند بسیار خیر باشد و نشان از ان باشد که خیری و مالی به شما رسد که حلال است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. 11228

  با سلام من خواب دیدم که با دختر دای خود که قبلن دوست دخترم بود رفته بودیم یک امام زاده که ایشون گم شدن من همه جارو دنبالش گشتم وقتی که پیداش کردم با سرعت رفتم بغلش کردم که اون ناگهان شببه به یه انسانه زشت شد شاید میشع گفت غول چندین بارم به شکلای مختلف این خوابه دیدم که ناگهان اون شکلش تغییر میکردو شبیه یچی دیگه میشد ما الان باهم دیگه دوست نیستیم و اون نخواست که با من باشه میشه تعبیر این خوابو بگین ممنون در ضمن این خوابارو موقعی میدم که هنوز باهم بودیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب در ناخوداگاه شما و علت های قبلی ذهنتان ریشه دارد و از این رو دارای تعبیر عینی نیست و نباید از بابت آن نگران باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. محسن

  سلام جواب خوابم ندادید خواب دیدم سوار موتور سیکلت بودم یه جن یه قالب پنیر بهم داد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در خواب دیدن این که از جن چیزی دریافت کنید خیر نیست و باید بدانید که در تعابیر به معنای آن امده است که شما با کسی که دشمن شماست دوستی می کنید و از این رو باید بسیار در روابطتتان دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید