تعبیر خواب ماست

دیدن ماست در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن ماست در خواب چیست؟

تعبیر خواب ماست ترش و شیرین

ماست  در خواب نعمت و برکت و سود و بهره است بخصوص اگر از شیر حیوانات شناخته شده حلال گوشت درست شده باشد مثل شیر گاو و گوسفند و بز و غیره.

ماست به مانند دیگر خوراکی‌ها بایستی بر اساس طعم و رنگی که خواهد داشت تعبیر گردد. به طور کلی و به گفته حضرت دانیال نبی ماست در خواب نمادی از مال و اموالی است که در سفر به دست خواهد آمد.

ابن سیرین در مورد دیدن ماست‌های ترش در خواب می‌گوید دیدن ماست ترش دلیل بر غم و اندوه باشد.

در جایی دیگر ابن سیرین گوید اگر شخصی در خواب ماست شیرینی را چشید نشانه سود و منفعت برای بیننده خواب است.

ابراهیم کرمانی دیدن ماست شیرین در رؤیا را مال حلال می‌داند.

همچنین بخوانید: طرز تهیه ماست خانگی

خواب های مرتبط با ماست


☺ تعبیر خواب «ماست» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ماست» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


4 دیدگاه

 1. ابراهیم

  با سلام. دیدم دارم نان خشک در یک کاسه ماست (ماست معمولی بود سفید و از شیر گاو بود و هیچ نکته ای درباره طعمش مطرح نبود) دارم تلیت میکنم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند خوابی بسیار خیر باشد و بر اساس تعبیر خواب ماست ممکن است نشان از ان باشد که در اینده برای شما خیری رسد که بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. خانم.ع

  سلام خواب دیدم نماینده ی شهرمون سوار ماشین بود دو تا دبه ماست به من و شوهرم دادن ماهم دبه ها رو داخل ماشین خودمون گذاشتیم ، بابت این ماست ها خوشحال بودیم، البته دومین دبه ماست رو همراهان نماینده بهم دادن که من خجالت میکشم نماینده منو ببینه که دومین دبه هم تو دستمه و سعی داشتم سزیعتر بذارم توماشین تا منو ندیده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این معنا باشد که در اینده ممکن است از جانب فردی با منزلت و قدرتمند به شما خیری برسد و از این رو این خواب برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید