تعبیر خواب سرکه

دیدن سرکه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سرکه در خواب چیست؟

دیدن سرکه در خواب چه تعبیری دارد

سرکه مالی است حلال و پولی است مشروع ولی غم انگیز مانند میراث.

خانم اینانوس یونانی در مورد سرکه مطلب جالبی می گفت که شنونده را به تفکر وا می داشت او می گفت (هیچ چیزمسخره تر از این نیست که ما از همسایه خویش سرکه می گیریم و می گوئیم به به چه سرکه خوبی است.

همسایه، زحمت کشیده، پول داده، کشمش خریده آن را شسته، خشک کرده و بعد سرکه انداخته و مدت ها نیز منتظر مانده تا سرکه رسیده است. بعد از رسیدن سرکه را صاف کرده و در کپ ها و شیشه ها ذخیره نموده برای آینده خودش.

پس از گذشت یکی دو سال همین که ما مطلع شویم او سرکه چند ساله دارد فقط به خاطر این که سرکه اش خوب است به سراغش می رویم و حتی ظرف هم نمی بریم و از او سرکه می خواهیم و اگر خیلی با انصاف باشیم می خوریم و می گوئیم به به. چه سرکه خوبی)

در خواب های ما مالی که متعلق به دیگری باشد و بدون زحمت و تلاش به دست ما برسد به صورت سرکه ظاهر می شود و بهترین و مشخص ترین نوع آن میراث است که به ظاهر از دریافت آن متاثر و اندوهگین می شویم ولی در واقع مالی مفت و بدون زحمت به چنگ ما افتاده است.


ابن سیرین نوشته سرکه مال حلال و با خیر و برکت است که خوردن آن نیک باشد.

اگر در خواب ببینید که سرکه دارید خوب است و همین تعبیری را که نوشتم دارد اما اگر سرکه داشتید و خوردید و ترشی آن شما را آزرد و احساس چندش و دهان گزیدگی کردیدخوب نیست.

معبران اصولا مزه ترش را در خواب خوب نمی دانند و غم و رنج تعبیر می کنند.


اگر سرکه داشتید و خوردید و ترشی آن را حس کردید خواب شما می گوید مالی حلال به دست می آورید ولی همین مال شما را غمگین و حزین می کند. سرکه خوب باید ترش باشد اما در رویاهای ما اگر سرکه شیرین باشد نیکو تر است.

انداختن سرکه بنیاد خیر است و هدیه دادن آن نیکی است و خیرات و مبرات.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب شراب

تعبیر خواب «سرکه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سرکه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

7 دیدگاه

 1. زهرا در 1399/03/19در0:42 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم سرکه فروش میخواست بهم سرکه بفروشه ولی من نخریدم و بعد دیدم کنارش انگور و اب انگور است و اب انگور را خریدم

  • یاسین صداقت در 1399/03/21در10:14 ق.ظ

   با سلام
   اینخواب میتواند به این شکل تعبیر گردد که در تعابیر خواب امده است که اگر سرکه داشته باشید و یا بخرید برای شما خیر است و نشان بدی ندارد و در اینجا هم نشان از ان دارد که برای شما خیری فراهم خواهد شد که شما ان را رد کنیدو خیر دیگری را به صلاح خودتان انتخاب کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. Ak در 1399/03/16در10:04 ق.ظ

  سلام خواب دیدم یه دعا نویس به خواهر دعایی داده که باید در سرکه نگه دارد و ما خیلی سعی می کنیم کسی آن را نبیند تا زمانش برسد ولی چند بار جای آن را عوض می کنیم ومقداری از سرکه ای که دعا در آن است بر زمین می ریزد ولی ما دوباره آن را پنهان می کنیم

  • یاسین صداقت در 1399/03/19در12:10 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که سرکه مالی است حلال اما همراه با ناراحتی و در اینجا بدانید که ممکن است به این تعبیر باشد که شما در اینده به واسطه ی بدی کسی به خیری برسید که برای خودتان انقدر مطلوب نباشد اما بدایند که ان خیر و نعمت برای شما حلال است و مشکلی ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. مجتبی در 1397/10/28در11:23 ق.ظ

  سرکه ای را که زن عمو مدر من برایمان اورد و وقت خوردن به من گفت که سرکه را از رو ترشی بردارم بهد به بدهم تا بخورد ما ناهار میخوردیم

 4. اکرم در 1397/10/10در8:41 ق.ظ

  سلام و خسته نباشید خدمت شما چند وقت پیش خواب دیدم. در یک خیابان بزرگ در حال گذر هستم. و چند نفر در ان خیابان تصادف کردند و مردند ویک نفر در انجا هست که این افراد را داخل مشما می اندازدو به عسال خانه میفرستد همان لحظه من از انجا عبور کردم و ان مرد در حال انداختن یکی از مردگان داخل مشما بود که از مشما یک ابی خارج شد که خیلی بوی بدی میداد بعد اون جنازه رو به من داد تا در مسیرم به غسال خانه ببرم

 5. اکرم در 1397/10/10در8:31 ق.ظ

  سلام وخسته نباشید خدمت شما . من خواب دیدم در حال انداختن سیر ترشی هستم ولی اصلا سیر رو ندیدم فقط یک دبه بود که من سرکه میریختم میخواستم کمی از اون سرکه رو کنار بزارم که نشد و از خواب پریدم تعبیرش چیست

نظر خود را بیان کنید