تعبیر خواب سرکه

دیدن سرکه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سرکه در خواب چیست؟

دیدن سرکه در خواب چه تعبیری دارد

سرکه مالی است حلال و پولی است مشروع ولی غم انگیز مانند میراث.

خانم اینانوس یونانی در مورد سرکه مطلب جالبی می گفت که شنونده را به تفکر وا می داشت او می گفت (هیچ چیزمسخره تر از این نیست که ما از همسایه خویش سرکه می گیریم و می گوئیم به به چه سرکه خوبی است.

همسایه، زحمت کشیده، پول داده، کشمش خریده آن را شسته، خشک کرده و بعد سرکه انداخته و مدت ها نیز منتظر مانده تا سرکه رسیده است. بعد از رسیدن سرکه را صاف کرده و در کپ ها و شیشه ها ذخیره نموده برای آینده خودش.

پس از گذشت یکی دو سال همین که ما مطلع شویم او سرکه چند ساله دارد فقط به خاطر این که سرکه اش خوب است به سراغش می رویم و حتی ظرف هم نمی بریم و از او سرکه می خواهیم و اگر خیلی با انصاف باشیم می خوریم و می گوئیم به به. چه سرکه خوبی)

در خواب های ما مالی که متعلق به دیگری باشد و بدون زحمت و تلاش به دست ما برسد به صورت سرکه ظاهر می شود و بهترین و مشخص ترین نوع آن میراث است که به ظاهر از دریافت آن متاثر و اندوهگین می شویم ولی در واقع مالی مفت و بدون زحمت به چنگ ما افتاده است.


ابن سیرین نوشته سرکه مال حلال و با خیر و برکت است که خوردن آن نیک باشد.

اگر در خواب ببینید که سرکه دارید خوب است و همین تعبیری را که نوشتم دارد اما اگر سرکه داشتید و خوردید و ترشی آن شما را آزرد و احساس چندش و دهان گزیدگی کردیدخوب نیست.

معبران اصولا مزه ترش را در خواب خوب نمی دانند و غم و رنج تعبیر می کنند.


اگر سرکه داشتید و خوردید و ترشی آن را حس کردید خواب شما می گوید مالی حلال به دست می آورید ولی همین مال شما را غمگین و حزین می کند. سرکه خوب باید ترش باشد اما در رویاهای ما اگر سرکه شیرین باشد نیکو تر است.

انداختن سرکه بنیاد خیر است و هدیه دادن آن نیکی است و خیرات و مبرات.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب شراب

☺ تعبیر خواب «سرکه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سرکه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


16 دیدگاه

 1. آیدا

  سلام
  خواب دیدم رفتم دانشگاه و انگار اول ترم امتحانات داشتم و دنبال کلاسم میگشتم پیدا نمیکردم بعد ب یک همکلاسی پسر زنگ زدم که با موتور خودشو رسوند دانشکده رو هم بهم نشون داد من و دوستم رفتیم دوستم تونست رد بشه اما من نمیتونستم اخه برای ورود ی درب خیلی کوچیکی گذاشته بودن که نمیشد و انگار ی بار سرم رد نمیشد ی بار پاهام انگار تو خواب جثه ی بزرگی داشتم برا ورود و درب هم کوچیک بود بعد ک امتحان ندادم درراه برگشت هوا گرم بود با اینکه زمستون بودیم منم با خودم گفتم خوبه که لباسام مناسبه
  تعبیرش چی هست؟

 2. آیدا

  سلام خواب دیدم من و دوستم با خوشحالی از خیابانی رد می‌شدیم ناگهان معشوق سابق و دوستانشو دیدم کنارش ی بشکه سرکه سیب گذاشتم و رد شدم تعبیرش چی هست؟
  ممنونم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بر اساس تعبیر خواب هدیه دادن سرکه می تواند خیر باشد و نشان از ان باشدذ که برای شما در اینده خیری رسد که بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. نازگل

  سلام خواب دیدم عروسی داشتیم و گفتن رسم هست خواهرشوهر روی عروس سرکه بپاشه،یک تشت سرکه دادن من گذاشتم روی سرم و رقصان به سمت عروس رفتم،روی خودمم خیلی ریخت و روی عروس هم سرکه میپاشیدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است این خواب نشانی از غمی باشد که برای ایشان خیری رساند و این غم را در خواب شما هم به همین شکل و صورت نشان داده است و از این رو باید حتما صدقه اید بدهید که ختم به خیر شود.
   سربلند و پیروز باشید

 4. عباسی

  سلام تعبیر با سرکه حمام کردن یعنی چه؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب تعبیر خواب سرکه نشان از رزقی و مالی حلال اما غم انگیز به مانند ارث است و از این رو این خواب هم می تواند به همین صورت تعبیر گردد که نشان از این موضوع برای شما باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. ناشناس

  سلام خواب دیدم یک مهمانی خونه مادرم هست وخواهر وبرادرهایم هم اونجا دور هم جمع شدند خواهرم داشت حرف میزد همه داشتند به صحبت های اون گوش میدادند در کیفم را باز کردم دیدم یک بطری کوچک سرکه توی کیفم بوده ودرش باز شده وقطره قطره سرکه ها ریخته ته کیفم بطری را دراوردم به همه نشون دادم فقط یکی دو قطره دیگه سرکه ته بطری بود ولی کسی به من محل نذاشت واصلا من براشون اهمیت نداشتم .

  بعد هم سفره را پهن کردند تا شام بخورند یکی از برادرام الویه اورده بود دخترش ۸ ساله اش توی خواب ۱۸ ساله شده بودومی گفت عمه ما به شما تعارف نمی کنیم من هم گفتم من چیزی از شما نخواستم پا شدم بیام که مادرم اصرار می کرد بمونم ولی من برگشتم خونه خودم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بر اساس تعابیر امده است که به این معنا می تواند باشد که شما را مالی خواهد رسید که برای شما غمی هم به همراه دارد اما حلال است و از این رو بر اساس خواب شما ممکن است به این صورت باشد که شما در نظر دیگران تغییر کنید که این اهمیتی ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 6. زهرا

  سلام من خواب دیدم سرکه فروش میخواست بهم سرکه بفروشه ولی من نخریدم و بعد دیدم کنارش انگور و اب انگور است و اب انگور را خریدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اینخواب میتواند به این شکل تعبیر گردد که در تعابیر خواب امده است که اگر سرکه داشته باشید و یا بخرید برای شما خیر است و نشان بدی ندارد و در اینجا هم نشان از ان دارد که برای شما خیری فراهم خواهد شد که شما ان را رد کنیدو خیر دیگری را به صلاح خودتان انتخاب کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. Ak

  سلام خواب دیدم یه دعا نویس به خواهر دعایی داده که باید در سرکه نگه دارد و ما خیلی سعی می کنیم کسی آن را نبیند تا زمانش برسد ولی چند بار جای آن را عوض می کنیم ومقداری از سرکه ای که دعا در آن است بر زمین می ریزد ولی ما دوباره آن را پنهان می کنیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که سرکه مالی است حلال اما همراه با ناراحتی و در اینجا بدانید که ممکن است به این تعبیر باشد که شما در اینده به واسطه ی بدی کسی به خیری برسید که برای خودتان انقدر مطلوب نباشد اما بدایند که ان خیر و نعمت برای شما حلال است و مشکلی ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 8. مجتبی

  سرکه ای را که زن عمو مدر من برایمان اورد و وقت خوردن به من گفت که سرکه را از رو ترشی بردارم بهد به بدهم تا بخورد ما ناهار میخوردیم

 9. اکرم

  سلام و خسته نباشید خدمت شما چند وقت پیش خواب دیدم. در یک خیابان بزرگ در حال گذر هستم. و چند نفر در ان خیابان تصادف کردند و مردند ویک نفر در انجا هست که این افراد را داخل مشما می اندازدو به عسال خانه میفرستد همان لحظه من از انجا عبور کردم و ان مرد در حال انداختن یکی از مردگان داخل مشما بود که از مشما یک ابی خارج شد که خیلی بوی بدی میداد بعد اون جنازه رو به من داد تا در مسیرم به غسال خانه ببرم

 10. اکرم

  سلام وخسته نباشید خدمت شما . من خواب دیدم در حال انداختن سیر ترشی هستم ولی اصلا سیر رو ندیدم فقط یک دبه بود که من سرکه میریختم میخواستم کمی از اون سرکه رو کنار بزارم که نشد و از خواب پریدم تعبیرش چیست

نظر خود را بیان کنید