تعبیر خواب شکر

دیدن شکر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شکر در خواب چیست؟

دیدن شکر در خواب چه تعبیری دارد؟

دیدن شکر اندک در خواب نیکو است و شیرین کامی و توفیق تعبیر شده است همچنین شنیدن سخنان خوش از دوستان ولی شکر بسیار دیدن در خواب خوب نیست و نوشته اند حرص و آز و طمع است و در نتیجه تلخ کامی و شکست.

اگر ببینید که شکر می خورید، چه با چای و چه به طریقی دیگر، در صورتی که شکر محور خواب شما باشد نیکو است و خواب شما می گوید توفیق و نصرتی انتظار شما می کشد یا شما را تحسین می کنند و می ستایند که البته کاری مورد قبول و پسند عام انجام می دهید ولی شکر زیاد اگر در خواب ببینید که به طور غیر معمول می خورید یا انباشته می کنید خوب نیست.

تعبیر مشابه : تعبیر خواب قند

تعبیر خواب «شکر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شکر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

5 دیدگاه

 1. سمیه در 1399/06/28در1:56 ب.ظ

  خواب دیدم شکر و ارد رو مخلوط کردم ولی شکر بیشتر بود تعبیرش چی میتونه باشه

  • یاسین صداقت در 1399/06/31در5:03 ب.ظ

   با سلام
   همانگونه که در بالا هم خوانده اید این خواب برای شما به این تعبیر می تواند باشد که شما خیری و شیرین کامی در اینده خواهید دید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. تراب در 1399/01/23در11:32 ب.ظ

  خواب دیدم که چند جعبه شیرینی به من داده اند وادرسی که روی یکی از آنها نوشته شده ببرم ولی در راه رفتن وآماده در خیابان در حین نگاه کردن به آدرس بودم که یادم میاد دو بار آدرس را نگاه کردم با خودم می گفتم چرا این جعبه شیرینی هارا روی هم گزاشته اند چرا نه بسته اند من جعبه شیرینی ها که پنج جعبه بود در بغلم گرفته بودم ومواد بودم که نیفتند که از خواب بیدار شدم

  • یاسین صداقت در 1399/01/24در2:22 ب.ظ

   تعبیر شیرینی به گفته معبران بزرگ رزق و روزی است و در خواب نشان از افکار ها و ایده های مثبت است و نشانه این است که شما اجازه نمیدهید که افکار منفی و مسائل کوچک و بی ارزش زندگی شما را مختل کند و اینکه از جعبه های شیرینی محافظ به عمل اورده اید نشان بر این است که شما از ایده هایتان محافظت میکنید و برای انها برنامه دارید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. N.abbas در 1397/07/24در7:49 ق.ظ

  سلام وقتتون بخیر
  خواب دیدم که یه قندون دارم که توش شکر گذاشتم و خودم نمیدونستم و وقتی دیدم متعجب و خوشحال شدم

نظر خود را بیان کنید