تعبیر خواب قند (شکر)

دیدن قند (شکر) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن قند (شکر) در خواب چیست؟

دیدن شکر در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب شکر

دیدن شکر اندک در خواب نیکو است و شیرین کامی و توفیق تعبیر شده است همچنین شنیدن سخنان خوش از دوستان ولی شکر بسیار دیدن در خواب خوب نیست و نوشته اند حرص و آز و طمع است و در نتیجه تلخ کامی و شکست.

اگر ببینید که شکر می خورید، چه با چای و چه به طریقی دیگر، در صورتی که شکر محور خواب شما باشد نیکو است و خواب شما می گوید توفیق و نصرتی انتظار شما می کشد یا شما را تحسین می کنند و می ستایند که البته کاری مورد قبول و پسند عام انجام می دهید ولی شکر زیاد اگر در خواب ببینید که به طور غیر معمول می خورید یا انباشته می کنید خوب نیست.


تعبیر خواب قند

قند در خواب های ما نفع و مال و سود و بهره است و آن چیزهایی است که به منافع مالی می انجامد. قند که شیرینی را در خاطر ما تداعی می کند در خواب های ما نیز خوشی و کامروایی را شکل می بخشد.

خوردن قند در خواب کاملا طبیعی است و به ندرت ممکن است محور خواب قرار بگیرد.

اتفاق می افتد که در خواب می بینیم قند فراوانی خریده ایم و به خانه می بریم این سود و نفعی است که عاید ما و خانواده ما می گردد که بیننده خواب عامل آن است.

قند زیاد مال است و قند کم که بخوریم شیرینی و خوشی زودگذر است.


تعبیر خواب خوردن قند ابن سیرین

ابن سیرین نوشته: اگر ببینید قند می خورید کاری به تعجیل انجام می دهید که از آن پشیمان می شوید. اگر قند را با چیز تلخ آمیخته بخورید بهتر است. مثلا در خواب ببینید که قهوه را با قند می خورید، این نشانی است از زدودن غم و اندوه.

اگر در خواب ببینید که با قندشکن قند می شکنید با پول خود کاری انجام می دهید که سود بخش است و سرگرم کننده و می تواند دیگران را نیز مفید واقع شود.

اگر در خواب ببینید قند می خرید خوب است زیرا می گوید به امری شادی بخش دسترسی می یابید ولی قند فروختن در خواب خوب نیست.

تعارف قند خوب است چون می گوید که در شادی خود دیگران را سهیم می کنید ولی اگر قند را بفروشید شادی خود را از دست می دهید.

تعبیر مشابه : تعبیر خواب نبات

☺ تعبیر خواب «قند (شکر)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «قند (شکر)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


15 دیدگاه

 1. مینا

  سلام وقت بخیر ..خواب دیدم رفتم شکرخریدم وقتی برگشتم همه خوششون اومد مشتری گرفتن..فروختم دوباره رفتم خریدم شکرش سفیدوتمیزبود ..بعدگفتم هم ارزونه هم خیلی مشتری داره چرا خرید وفروش نکنم ..رفتم خیلی آوردم داشتم میفروختم یکی ازآشناهامون باخانمش گفت بیاشریک بشیم نصف نصف…منم شریک شدم باهم میفروختیم خیلی کاسبی پردرامدی هم بود…لطفا تعبیرش رو بگید ممنون میشم

 2. جواد رحیمی

  خواب دیدم یک کیسه قند خانه میبرم ولی دیگران با چشم تعجب نگاه میکردن

 3. نسرین سهرابی

  خواب دیدم پسرم میگه دارند شکر می فروشند(اشاره به انطرف خیابان)رفتیم که بگیریم یهو یادم افتاد پول همراهم نیست بعدشم پسرم گفت دستشویی دارم و به در توالت میشاشید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شکر خریدن ممکن است به این معنا باشد که خیر و نصرتی برای بیننده ی خواب در انتظار است اما اینکه در خواب خود به ان نرسیده اید نشان از نرسیدن باشد.
   در تعبیر خواب ادرار هم به معنای خیر امده است و نشاان از رزق است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. شیما

  سلام.من خواب دیدم که ی جفت گوشواره ب شکل خوشه انگور خریدم که دوتاش قرمز رنگ بود و بعد برگشتم خونه از پله ها که رفتم بالا باید از جایی شبیه وان که پر از قند بود رد میشدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است ومی تواند به این صورت تعبیر گردد که شما در اینده ممکن است در کاری هزینه ای بکنید که این هزینه برای شما سبب رسیدن به مالی را که نفع و سود شما در آن است خواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 5. تمناکرمی

  سلام من خواب دیدم شکربالاگذاشتم بجای روغن دونات درشکرمایع سرخ میکردم که یهوشکرتبدیل به قندسفیدشدتعبیرش چیه لطفابگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است به این معنا باشد که شما در آینده برای انجام کار خیری به چیزی که چند برابر بهتر است دست خواهید یافت و از این رو این خواب برای شما بسیار خوب است.
   سربلندو پیروز باشید.

 6. H@@ni

  سلام خواب دیدم توی خواب کسی به من قند داد تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است ونشان از ان می تواند باشد که برای شما خیری در راه است و از این رو آن را به فال نیک ببینید.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. سمیه

  خواب دیدم شکر و ارد رو مخلوط کردم ولی شکر بیشتر بود تعبیرش چی میتونه باشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در بالا هم خوانده اید این خواب برای شما به این تعبیر می تواند باشد که شما خیری و شیرین کامی در اینده خواهید دید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. تراب

  خواب دیدم که چند جعبه شیرینی به من داده اند وادرسی که روی یکی از آنها نوشته شده ببرم ولی در راه رفتن وآماده در خیابان در حین نگاه کردن به آدرس بودم که یادم میاد دو بار آدرس را نگاه کردم با خودم می گفتم چرا این جعبه شیرینی هارا روی هم گزاشته اند چرا نه بسته اند من جعبه شیرینی ها که پنج جعبه بود در بغلم گرفته بودم ومواد بودم که نیفتند که از خواب بیدار شدم

  • یاسین صداقت

   تعبیر شیرینی به گفته معبران بزرگ رزق و روزی است و در خواب نشان از افکار ها و ایده های مثبت است و نشانه این است که شما اجازه نمیدهید که افکار منفی و مسائل کوچک و بی ارزش زندگی شما را مختل کند و اینکه از جعبه های شیرینی محافظ به عمل اورده اید نشان بر این است که شما از ایده هایتان محافظت میکنید و برای انها برنامه دارید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. N.abbas

  سلام وقتتون بخیر
  خواب دیدم که یه قندون دارم که توش شکر گذاشتم و خودم نمیدونستم و وقتی دیدم متعجب و خوشحال شدم

نظر خود را بیان کنید