تعبیر خواب شربت

دیدن شربت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شربت در خواب چیست؟

تعبیر شربت خوردن

کلمه کلی شربت ها این است که اگر به طعم شیرین و به بوی خوش و به رنگ طبیعی باشند مال و سلامت و رفاه و فرح و شادی است.

چنانچه مایعی به نام شربت در خواب ببینیم و بچشیم اگر شیرین باشد تعبیر همان است که گفتیم ولی اگر طعم ترش و تلخ و گس یا هر طعم غیر شیرین داشته باشد اندوه و رنج است و خبری است که خواب ما از کسالت و گرفتگی خاطر می دهد.

در مورد رنگ شربت ها نیز حکم همین است که اگر به بوی زننده باشند کینه و نفرت تعبیر می شود.

رنگ های غیر طبیعی نیز خوب نیستند.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب عسل | تعبیر خواب شهد

☺ تعبیر خواب «شربت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شربت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


68 دیدگاه

 1. لیدا

  سلام وقت بخیر
  خواب دیدم یکی دوستانم که الان دقیق یادم نیست کدام دوست بود دعا میکرو و دستانش رو بالا میبرد و از آسمان در دستش شربت خوشمزه شبیه نوشابه و رنگ خردلی گرفت و بهم من گفت نگاه کن که با دعایم شربت میگیرم. و بعد از مدتی من هم دسنانم بالا بردم و دعا کردم و از آسمان در دست من هم کمی از همان شربت در لیوان در دستم قرار گرفت و از آن خوردم و خوشمزه بود ولیوان را نشان دادم
  ممنون میشم تعبیر رو بفرمایید
  با تشکر

 2. مهرنوش

  سلام
  بعد از نماز صبح که دوباره خوابیدم، خواب دیدم یک بطری شربت آبلیمو دستم هست که می خوام به پسرم بدم اما بطری از دستم افتاد و ریخت ، همون لحظه یکی از همسایه ها که ظاهراً برادر یا مادرشون فوت شده بود گفت اشکال ندارن من میرم از مراسممون برات شربت میارم حداقل یه فاتحه هم می خونی ، لطفا بگید تعبیرش چیه؟

 3. محمدرضا

  سلام من خواب دیدم با سینی شربت پخش میکنم و شربت آلبالو رنگ بود و در همان حال گریه هم میکنم

 4. بلوط سبز

  سلام من خواب دیدم به پسری شربت دادم و وقتی لیوانو برداشت سنگینی عجیبی روی دلم حس کردم انگار که اون آقارو لمسش کرده باشم انقد واقعی…مجردم هستم میتونید بگید معنیش چیه

 5. محجوب

  سلام
  خواب دیدم دارم شربت پرتقال دقیقا به رنگ نارنجی خوش رنگ داخل لیوان میریزم
  ولی دیدم که بعضی از لیوانها چپه هستن ولیوان سروته هست ومن حواسم نبوده
  لیوان رو درست میکردم ودومرتبه شربت میریختم،ولی از شربتها اصلا نخوردم فقط داشتم برای کسی میریختم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است این خواب نشان از ان باشد که شما در اینده کاری را انجام دهید که برای خودتان خیری ندارد و دیگران از ان بهره مند شود که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 6. سارا

  سلام من خواب دیدم با دخترم جایی نشسته بودیم بعد شربت پذیرایی کردن وبرای من نیاوردن و جلوی دخترم نگرفتن ک برداره ولی بعد ک سینی رو گرفتن جلو دخترم سینی شربت رو پس زد و برنداشت.رنگ و لعاب شربت بهش میخورد ترش باشه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اینکه در خواب ان را مزه نکرده اید پس نمی تواند معنای ترشی را بدهد اما بدانید انکه ایشان ان را امتحان نکرده است نشان از ان دارد که فرصتی را ممکن است از دست دهید و از این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. Mahix

  باسلام
  خواب دیدم پدربزرگم که الان به بیماری خیلی بدی گرفتار است از من درخواست شربت آبلیمو کرد تعبیرش چیست؟!

  • تعبیر خواب

   با سلام
   دیدن شربت در خواب می تواند نشانی از شیرینی باشد و به این صورت تعبیر یابد که برای ایشان شیرینی در اینده رقم خورد که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 8. سعید

  سلام .من خواب دیدم ازدواج مجدد کردم با هردو خانومم هم نامزدم .رفتم مسافرت و موقع برگشتن نقل گرفتم آخرش هم مغازه دار بهم ی لیوان شربت داد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند برای شما خوابی خیر باشد و به این معنا بدانید که شیرینی در اینده به شما خواهد رسید که حالتان را خوب کند.
   سربلند و پیروز باشید

 9. اشرف

  با سلام خانمی هستم که ۶ ساله شوهرم فوت کرده امشب در خواب دیدم که بهش یک لیوان شربت قرمز دادم طعمش نمیدانم چی بود ولی شیرین بود تعبیرش چیه ؟
  ممنون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در وهله ی اول برای ایشان خیراتی دهید و بدانید که می تواند معنایی خیر داشته باشد و در وهله دوم ممکن است نشان از رضایت ایشان از شما باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 10. امید

  خانمم خواب دیده که خواهرش در مراسم عروسی که عروس و داماد نبودند شربت زعفران میریخته تو نایلون و نایلونها هم سوراخ می شدند و پخش میکرده و بقیه به این کاراومیخندند تعبیر این چیه

 11. ملیکا

  سلام من خواب دیدم هلکوپتر سمت پشت بام ما میاید وخابان هم میبینم خلبان بطری اب به من می دهد تا برایش پر کنم همین که پرکردم وقتی بطری را بهش دادم فقط یادم بهش گفتم ایلمو هم داخل بطری داری شده شربت بدون شکر بهش دادم و اون م پرواز کرد رفت تشنه بود از من اب می خواست دختر مجرد هستم هم هلکوپتر دیددیدم هم خلبان رو می خواستم ببینم چه تعبیری دارد ولی در خواب خودم ابلیمویی ندیدم فقط بهش گفتمبطری اب رو از شیری که داخل پشت بام داریم برایش پر کردن

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بسیار المان های در هم ریخته ای دارد و دانستن تعبیر دقیق ان می تواند سخت باشد اما می تواند به خیر ان را در نظر گرفت و از بابت آن نگران نبود.
   سربلند و پیروز باشید

 12. امین

  خواب دیدم مرحوم مادرم یک لیوان شیشه ای شربت آبلیمو بهم داد ومنهم آن را خوردم خنک وگوارابود ودرانتهای لیوان قدری شکربودکه ازشیرینی زیاد درلیوان حل نشده بود.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند خوابی بسیار خیر باشد و به این معنا باشد که از طرف ایشان خیری به شما خواهد رسید که بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 13. Mohi

  سلام من دو شب است خواب میبینم که ماه محرم است و ما در جایی مشغول نذری درست کردن هستیم و هر بار به من لیوان و شربت میدهند و من را به بخش بیماران میفرستند تا به آنها نذری بدم هر بار که به آنها شربت دادم خیلی خوشحال شدن و ازم خواستن که توروخدا دفعه بعد هم تو واسمون شربت بیار

  • تعبیر خواب

   با سلام
   تکرار خواب ها معمولا ان ها را از درجه تعبیر ساقط می کند اما این خواب ممکن است برای شما خیر باشد و نشان از کاری باشد که در اینده انجام دهید که برای شما خوب و خیر است و از این رو باید روی انتخاب هایتان حساس باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 14. M.s

  باسلام
  من خواب دیدم در سالنی نشسته بودیم و یکی از دوستانم که اورا خیلی دوست دارم اما صمیمی نیستیم (در حد سلام و علیک) یک لیوان شربت به من داد (به یاد نمیارم چه شربتی بود ولی در لیوان یکبار مصرف بود) رفتم جایی بنشینم دیدم دو نفر از اقوام اونجا نشسته ان ( اون موقع بجای یک لیوان دو لیوان دستم بود) شربت رو به انها دادم و یکی از انها به من گفت ان دختر شربت میدهد و وقتی رفتم شربت بگیرم از خواب بیدار شدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بسیار خوابی خیر است و ممکن است شخصی که در خواب دیده اید به این موضوع ربطی نداشته باشد و از این رو برای شما خیر است و نشان از رزقی باشد که بگیرید و باید به دیگران هم از ان بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 15. فقط خدا

  با سلام
  دوستی دارم ک برادرش را اصلاندیده و نزدیک ۲۷ سال هست ک شهید شده و توی این سالها هرگز خواب او را ندیده .چند وقت پیش بخوابش میاد ک با لباس نظامی داره مردم رو تو اب نجات میده و یک بچه نجات میده و میگه به خواهرش این رو بده ب فلانی ک دوستته میخاد بدش ب کسی .خواهرش میگه من هرکز تو رو ندیدم بزار ببینمت میگه تو فعلا اینو بده ب فلانی دوستت میخاد بدش ب کسی او هم میده به من و گفت وقتی ک بهت دادم انگار تو دیگه ب سرانجام رسیدی ………….. اما من ک بچه رو درعالم خواب بهم میده در همان روزها یک مشغله و ناراحتی بابت آینده داشتم ک سخت از خدا کمک خواستم
  تعبیرش چی میتونه باشه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی بسیار خیر می تواند باشد و نشان از ان باشد که برای شما فرجی خواهد رسید که مشکلی را برطرف کنید و بدانید که شهدا از مقربین در گاه خداوند هستند و از این رو می تواند خیلی خوب باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 16. سپهر

  با سلام
  خواب دیدم شربت آبلیموی طبیعی خوش رنگی بود و کمی خودم خوردم و لیوانی ب معشوق تعارف کردم او هم خورد طعم خوب و ملس داشت. ولی چند روزی هست ک از معشوق بی خبرم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب این خواب می تواند نشانی از شیرین کامی در اینده باشد که از این رو برای هردو شما خیر است اما الزاما به معنای وصال نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 17. سحر

  سلام
  من در خواب دیدم یک شخصی از من شربت خواست و من رفتم برای او شربت درست کنم ولی میخواستم یه لیوان بزرگ پیدا کنم درست کنم که میدونستم لیوان کجاست و لی هنوز به مرحله لیوان و پیدا نکرده و شربت درست نکرده یهویی بیدار شدم ولی میخواستم درست کنم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند نشان از کاری باشد که در اینده برای کس دیگری انجام خواهید داد و این نشان از خیر است وتلاش شما برای کمک به دیگری را هم نشان دهد.
   سربلند و پیروز باشید

 18. سمیرا

  سلام ببخشید من خواب دیدم توی مسجد دوتا لیوان شربت خوب زرد و شیرین درست کردم.یکی رو دادم به یه فرد ناشناس که با آب خنک بود.یه لیوان هم دادم به خواهرم که حواسم نبود و با اب گرم و نسبتا داغ درست کرده بودم و میشد خوردش اونجوری نبود که داغ باشه.و خواهرم ازون خورد و بهش گفتم بذاره یخچال مسجد تاخنک بشه.تعبیرش رو لطف میکنید.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   کاری بسیار خیر ممکن است در اینده انجام دهید که برای دیگران منفعت بیشتری دارد تا خانواده ی خودتان اما باز هم بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 19. احلام نواسری

  با سلام من در خواب دیدم که مهمان داریم و همه خوشحالیم من به مادرم کیک و شربت تقدیم به مهمان کنه و بهشون تقدیم کرد و یکی از همسایه هامون بهمون
  دوتا نصف گونی بهمون برنج داد تفسیر آن چیست خیر هست یا یه اتفاق بد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است و می تواند نشانی از ان باشد که برای شما خیری در راه است که به واسطه ی ان باید ابتدا چیزی برای دیگران انجام دهید که انتظاری در قبال ان ندارید و سپس خیری به شما رسد که بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 20. فاطمه

  سلام من در خواب ویدم که مهمانی ای در خانه ی ما بر پا شده و جمعیت زیادی از دیگران آنجا بودند که از آشنایان بیستر بود و من شربت خوشرنگ به رنگ سرخ در لیوان آنجا پخش میکردم در اخر یک پارچ با یک بطری شیشه ای از همان شربت را به اتاق بردم که دایی ام آنجا بود به آن دادم وقتی از آن میخورد انگار تقریبا مست شده بود و مرا مسخره میکرد تعبیرش چیست آیا باید از دایی ام دوری کنم؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب شربت پخش کردن به خیر امده است و می تواند نشان از شادی دادن به بقیه باشد که هدف اصلی خواب خود شما هستید و ازاین رو بسیار خوابی خیر است و ممکن است نشانی از ان هم باشد که برای دایی شما این شادی بیشتر است.
   سربلند و پیروز باشد

 21. M.s

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم چدر عزیزم که دوساله فوت کرده بم کلی اسکناس نو داد گفت اینا رو بشمار بذار توی سفر به دردمون میخوره گفتم همشو بذارم برای سفر گفت اره انگار خانوادگی با کل فامیلامون توی یه قطار بودیم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند بر دو وجه باشد، اول که سفر باشد که نشان از چشم خیر ایشان به شما برای زندگیتان است و دوم انکه نشان از ان باشد که برای ایشان باید خیراتی دهید که به ان نیاز دارند.
   سربلند و پیروز باشید

 22. بیتا

  سلام
  مادرم خواب دیدن آقایی که با هم در ارتباط هستیم، شربت پخش میکنن و میگن بالاخره در ازدواجم موفق شدم. منم هم ایستادم و نگاه میکردم.
  میشه راهنمایی بفرمایید

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب خیر است و بدانید که در تعبیر خیرات کردن همیشه به خیر امده است و می تواند نشان از روزی گرفتن باشد که برای شما هم به همین صورت است.
   سربلند و پیروز باشید

 23. selen

  سلام مادرم خواب دیدن که به همراه من دارن به همسایه ها شربت ابلیمو پخش میکنن
  تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب نذری شربت ممکن است به این معنا باشد که در اینده برای شما بسیار خیر باشد و نشان از رفاه و فرحی ست که ممکن است شما بین دیگران هم پخش کنید.
   سربلندو پیروز باشید

 24. مرتضی

  سلام ، خواب دیدم میخواهم دوستم را غافلگیر کنم و به دیدنش میروم که با خانواده در باغ هستند.
  برای اون جمع شربت درست میکنم که دختری جوان هست خیلی هول و دستپاچه‌ام.
  شربت خاک شیر و تخم شربتی با یخ، وسط کار داد میزنم که حتما زعفرون بیادید بهش اضافه کنم
  زعفران را ندیدم ، رنگ شربت و مزه اش را ندیدم، فقط خاک‌شیر و تخم شربتی را دیدم اما قطعا زعفران ام میزدم و مراحل درست کردن را خودم به همراه یکی از دوستانم طی کردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شربت درست کردن به خیر امده است و اگر در خواب شما هم مزه ای خیر بدهد بهتر و نشان از ان می تواند باشد که شما در اینده به فرح و شادی رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 25. طیبه

  سلام خواهر یکی از دوستانم خواب دیده که شوهر دوستم رفته خونه خواهرش و شربت تعارفش کرده و میگه بخور شربتش کثیف نیست آیا این تعبیری داره؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شربت گرفتن از دیگران ممکن است به این معنا باشد که ایشان در دوراهی انتخابی اگر هستند باید به خیر انتخاب کنند که برای ایشان ممکن است خوب و نیکو باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 26. amin

  خانمم در خواب دیده که در مهمانی بجز من به همه شربت بدون تمع تعارف میکنن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن خواب شربت اگر شیرین باشد و خوش طعم خیر است و در غیر این صورت می تواند تعبیر نداشته باشد و این که در خواب خود به شما نرسیده است هم ممکن است نشانه ای از نرسیدن خیری به شما باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 27. راهله

  باسلام خواب دیدم گویاتولدم بود اومدم برای مهمانم شربت پرتقال ببرم وکیک که پدرمرحومم رودیدم بهم گفت کمی ازون شربت به من میدی تشنمه منم اول اومدم ازسهم دوستم که گرمم شده بود بهش بدم امابعد پشیمون شدم گفتم پدرمه گناه داره ازپاچ براش ریختم وخیلی خوشش اومد امادیگه ندیدم بخوره ولی خیلی خوشحال شد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شربت به خیر امده است اما اینکه در خواب خود از شربت دادن به ایشان امتناع کرده اید ممکن است به این معنا باشد که باید از ایشان یاد کنید و برای ایشان خیراتی دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 28. محمدجواد

  سلام
  خواب دیدم شربت به دوستانم میدم ، تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در تعبیر خواب شربت خوانده اید این خواب برای شما می تواند به این معنا باشد که شما دراینده خیری و مالی را به دوستان خود خواهید رساند که برای ایشان سراسر خیر است.
   سربلند وپیروز باشید.

 29. فاطمه

  سلام خواب دیدم که یکی ازآشنایانم درخواب شربت میفرخت تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب می تواند به این معنا باشد که ایشان را خیری و مالی در انتظار است که برای ایشان بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 30. هانیه

  سلام من خواب دیدم خونه مامان بابام هستیم و مهمون زیاده شوهرم سینی خیییییلی بزرگ شربت شیرین داره پخش میکنه.
  و مامانمم به مهمونا موقعی که دارن میرن بهشون شیشه های خیلی خیلی بزرگ شربت پرتقال شیرین میده.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بسیار خیر است و دیدن خواب شربت شیرین در خواب میتواند به این معنا باشد که ایشان را رفاه و آرامشی در اینده در انتظار است که می تواند حتی به دیگران هم سرایت کند.
   سربلند و پیروز باشید

 31. راضیه

  سلام دیدن خواب شربت درست کردن در مجلس نذری و کتاب دعا خواندن چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   می تواند به معنای انجام کاری خیری باشد که سبب آرامش بیننده ی خواب در اینده شود و خوابی بسیار خوب و نیکو است.
   سربلند و پیروز باشید.

 32. ستاره

  سلام.مادرم دیروز خواب دیدن که همراه یکی از آشناهامون که خانم هستن دارن به مردم شربت میدن.که چقدر این شربت قرمز خوشرنگ بود.جمعیت عجیب و زیادی از مرد و زن و دختر و … بودن که همه هم طالب خوردن شربت بودن.و شاد هم بودن.انگار مثل تولد یه معصوم بود.

  البته این تعبیری هست که خودشون راجب جمعیت مردم گفتن برای توضیح بهتر و بیشتر. یه بار شربت تموم شد.که مادرم و اون خانم رفتن تو ی زیر زمین مجددا پر کردن اون کلمن رو از شربت و میگن که برید برای اون کارگرایی که دارن سد درست میکنن شربت ببرید.

  مادرم اینا یه مقدار ک میرن به یه مانع میرسن.مادرم میگه به اون خانم ک اون سمت باید یه میانبر باشه. من اون سمتی میرم و بدون کلمن شربت راه میافته‌ و یه راه کوچیکو ک میره میرسه به محلی ک کارگرا بودن. ک خاله خودمو میبینه و خالم میگه اون خانوم هم داره میاد و توراهه.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب به مانند دیگر خواب هایی که ذکر شده است هم خیر است و این تعبیر می تواند برای این خواب باشد که در اینده ایشان پا در انجام کاری بسیار خیر خواهند گذاشت که برای ایشان سبب ارامش می شود اما باید بدانند که اگر هم مشکلی پیش بیاید ان را رفع کنند.
   سربلند و پیروز باشید.

 33. سارا

  سلام
  من درخواب دیدم بسیار زیبا شده ام ومو های بسیار بلند وقشنگی دارم اینقدر صورت واندامم زیبا بود ولباسی بسیار زیبا بر تن داشتم وهمه مرا با انگشت به هم نشون میدادن وارزو داشتن که ای کاش مثل من میشدن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعبیر خواب بسیار خیر است و می تواند نشان از اینده ای خوب و روشن داشته باشد که نباید از بابت آن نگران باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 34. نیری

  سلام وقتتون بخیر، من بعد اذان صبح بلندشدم قرآن خوندم بعدش خوابیدم ، خواب دیدم دارم شربت آلبالو نذری میدم و پخش میکنم ، شربت خیلی خوش رنگ بود و خوشمزه، تعبیرش چی میتونه باشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر برای این خواب شما امده است که به معنای فرح و شادی برای بیننده ی خواب است و از این رو این خواب برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 35. محمدباقر

  سلام دیدن خواب شربت دادن جلوی حرم معصومین توسط خودم و پدرم چه تعبیری داره؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که از وجنات این خواب مشخص است برای شما به این معنا می تواند باشد که شما در اینده کار بسیار خیری خواهید کرد که نباید در انجام آن تعلل کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 36. Raha

  گرفتن شربت تلخ ولی مفیدبرای خوب شدن حال ، از دست معشوق؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نشان از ان دارد که از ایشان ممکن است خبری بشنوید که برای شما خوشایند نباشد اما برایتان خیر است و نیاز به ان خبر دارید.
   سربلند و پیروز باشید

 37. Raha

  عالی

نظر خود را بیان کنید