تعبیر خواب کندو

دیدن کندو در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کندو در خواب چیست؟

دیدن کندوی عسل در خواب چه تعبیری دارد

کندو در خواب های ما زنی است مال دار و متنعم و ظریف و بی آزار که اگر کندو را در خانه داشته باشیم از وجود چنین زنی بهره مند می شویم.

چنان چه در خواب ببینیم کندویی در خانه داریم مالی از زنی با آن خصوصیات نصیب ما می شود. مثل زنی که مستغلات زیاد دارد و شما هر ماه کرایه مستغلات او را بگیرید و مصرف کنید و هر بار ماه دیگر.

اگر در خواب ببینید کندویی در خانه دارید که زنبور در آن نیست زنی با شخصبت ولی فقیر نصیب شما می شود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب عسل

☺ تعبیر خواب «کندو» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کندو» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


12 دیدگاه

 1. ساینا

  سلام
  من در یک خانه بسیار بزرگ و مجلل بودم که متوجه شدم کندویی در سقف هست ان را پایین اوردیم و از عسل اون استفاده کردیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما امده است که ممکن است به این معنا باشد که بر اساس تعبیر خواب کندو می تواند به این معنا باشد که از وجود زنی منتفع خواهید شد که برای شما بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. ممد

  سلام من خواب دیدم کع در یک خانه قدیمی هستم که داخل اتاق هاش چندین کندوی عسل سرشار بود نزدیک شدم به یکیشون و با قاشق یک مقدار از اون عسل خوردم که خیلیم شیرین بود از ادن خانه که بیرون اومدم مادرم رو دیدم مشغول پختن نان بود که یک مقدار از اون نان های تازه و خوشمزه رو هم خوردم که از خاب بیدار شدم یهو ممون میشم اگه تعبیر این خواب رو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر نشان از زنی بسیار خیر در زندگی شما دارد که بر اساس بعد ان می توان آن را به مادر شما تعبیر کرد که برای شما بسیار خیر و نیکو خواهد بود و ممکن است هشداری برای شما باشد که خدای ناکرده با ایشان رفتاری غیر از صواب انجام ندهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. مصیب

  سلام،، من خواب دیدم توی ماشین سواری سه کندو دارم،،داشتم رانندگی میکرد میخاستم تصادف کنم با ماشین دور زدم،، دوتا کندو افتاده پایین یک کندو داخل ماشین ماند،،

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این صورت تعبیر گردد که در خواب شما ماشین نشانه از مسیر زندگی شما و کندو هم نشانه ای از زنان زندگی شماست و به این صورت می تواند باشد که شما در اینده به نفس خیری زنی در اطراف خود ممکن است پی ببرید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. پوریا

  سلام
  من خواب دیدم که بالای یک درخت دو کندوی عسل هست که پر از زنبور هستند و در کنار لانه پرنده هستند
  و اطراف انها هم روی درخت پر از موم های کندو عسل بود ولی زنبوری روی انها نبود
  خیلی بالا بودن اون دوتا کندوی عسل و من هم قصد در اووردن اونا رو داشتم ولی اقدامی نکر‌دم و فقط قصد داشتم این کارو کنم
  ممنون میشم تعبیرش رو به من بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس گفته ی معبرین نشان از آن دارد که شما را زنی نصیب خواهدشد که بسیار خیر است اما فقیر خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید

 5. اعظم

  سلام من خواب دیدم کندوی عسل داریم ازیک درخت اویزان هست وگوسفندان خاله ام از درخت بالا میروند وازعسل هایش میخورند گوسفندان را دور میکردیم ولی بازهم یکبار از عسل خوردن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب می توان گفت که شخصی که بر اساس تعبیر خواب زن است در زندگی شما حاضر خواهد شد که ممکن است برای یکی از بستگان نزدیکتان باشد و بسیار خیر است، اما باید برای حفظ ایشان سرمایه ای خرج شود و این خود نشان از صرفه ی این کار دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 6. محمد

  من خواب دیدم‌ که در کوه بودم و اطرافم پر از کندو زنبور عسل کوهی بود اینقدر زیاد بود که فقط نگاشون میکردم ‌لطفا تعبیر دقیق خواب چیست ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما جز خیر نیامده است و اشاره ای به زنی دارد که یا در زندگی شماست و قرار به تغییر خیر دارد و یا انکه به زندگی شما وارد خواهد شد و از هر نظر خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید