تعبیر خواب غول

دیدن غول در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن غول در خواب چیست؟

تعبیر خواب غول ابن سیرین

غول در خواب یا واکنش ضعف است یا دشمنی است بزرگ که از او هم بیم داریم و هم آسیب می بینیم و همیشه برای ما خطر ایجاد می کند.

چنانچه در خواب غولی دیدید که عزم شما را داشت از جانب کسی مورد تهدید قرار می گیرید.

اگر از غول بگریزید امنیت می یابید و اگر او را بکشید یا منهدم کنید بر دشمن چیره می شوید.

اگر در خواب غولی ببینید که خوشحال است شما غمگین می شوید و اگر غول اندوهگین و ژنده بود شادی بزرگی برای شما پیش می آید.

غول واکنش ضعف بیننده خواب است. عظمت کار هم می تواند مولد احساس ضعف باشد.

تعبیر خواب «غول» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «غول» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

11 دیدگاه

  • یاسین صداقت در

   با سلام تعبیر غول برای خودتان به این صورت است که شما در عالم واقعیت یا ضعفی را حس میکنید و یا از پایین بودن اعتماد به نفس نسبت به خودتان رنج میبرید که باید ان را تقویت کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 1. بینام در

  سلام. دوست عزیز من ساعت حدود سه بعداز ظهر روز چهارشنبه یازدهم تیرماه در خواب دیدم که درمنزل مادربزرگم که زمان کودکی و بخشی از نوجوانی ما ایشان در آن منزل زندگی میکرد و به شدت بخاطر عشق به پدربزرگم به آن ملک وابسته بود و با ترفند راضی به فروشش شده بود دور هم بودیم من با مادر و خواهرم که با هم مشغول صحبت بودیم خواستم با اونها درد دل کنم که ناگهان یک غول زیبا از درون یک چراغ کوچک جادو درآمد

  و هردو همزمان ظاهر شدند به من اشاره کرد و زیرلب حرف میزد و من جذب او شدم و با اشاره ازش دعوت کردم به طرفم بیاد به اندازه آدم کوتوله کوچک بود و به روی دستم نشست خواهرم همینطور که با من حرف میزد حواسش نبود و زد توی سر غول و غول اشک ریخت و من اشک چشمش رو که یک قطره بود پاک کردم میخواستم با او حرف بزنم که از خواب پریدم .تعبیرش چیست؟واینکه چرا با وجود جابجا شدن مادربزرگ ایشان و خانواده را همیشه در اون خانه قدیمی میبینم؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دوست عزیز این خواب اشاره ای به غول ندارد و اشاره ای به فرشته است تا غول و باید بدانید که برای شما خیر است و به این معنا خواهد بود که شما در اینده ای نه چندان دور بر سر موضوعی که ممکن است پیش بیاید و برای شما خیر باشد به اختلافی جزئی برسید که انچنان موضوع مهمی نیست و در رابطه با اینکه این خواب را در خانه ی ایشان دیده اید باید عرض کنم که به ناخوداگاه شما مربوط است.
   شما در خاطرات کودکی خود این خانه را به عنوان سمبلی از خاطرات خوب در ذهن دارید و به همین دلیل اینگونه خوابی دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. سلام تعبیر خوابم لطف میکنید بگید غولی را در ساختمانهای که حالت خرابه داشتن دیدم که اون هم منو دید لحظه اول ترسیدم ومیخواستم فرار کنم ولی بعد موندم از بالای همون ساختمان غول منو نگاه میکردالبته یه الاغ طوسی بزرگ هم داشت با دست برام بوس فرستاد و من تو خواب احساس کردم قبلا به اون الاغ اب دادم واون بخاطر همین باهام دوسته من هم همینکار کردم بعد اون با دستش اشاره کرد خودت وخانواده همه رو دوست دارم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب امده است که اگر از غولی بگریزید برای شما خیر است و اینجا هم همین برای شما بوده است و در ادامه ی خواب شما امده است که تعبیر خواب الاغ به معنای خیر است و نشان از موقعیت هایی دارد که سبب سعادت شما شوند و در این خواب هم به همین گونه برای شما امده است که در مجموع به این صورت خواهد بود که شما دراینده از مشکلی با تلاش خود رهایی خواهید یافت و به واسطه ی شخصیی که به ان خوبی کرده اید خیری و فرصتی نیکو خواهید داشت.
   سربلند و پیروز باشید

 3. محمد فتح اللهی در

  با سلام و ارادت. من خواب دیدم دو غول خیلی بزرگ وسط دریا بودند. یکی که تصور میشد غول مادر بود داخل آب دریا نشسته بود اون یکی که انگار بچه اون بود بیشتر شبیه یه نهنگ بود و شنا میکرد.منم از یه جای مرتفع نظاره گر بودم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما امده است که به این معنا می تواند باشد که شما کسی را دارید که به شما نزدیک است اما برای شما دشمنی است سخت و باید از او بسیار بر حذر باشید و بدانید که این موضوع برای شما خیری در پی دارد و اینکه ایشان را از دور دیده اید و در زندگی آن ها اسایشی دیده اید به این معنا می تواند باشد که شما نسبت به آن بی اهمیت هستید واین برای اینده ی شما خیر نیست.
   حتما در روابط خود و زندگیتان دقت کنید و اگاه باشید
   سربلند و پیروز باشید

 4. ناشناس در

  سلام و خسته نباشید خدمت دست اندرکاران سایت آلامتو
  بنده یک خوابی دیدم و میخواستم به طور دقیق برایم تعبیرش کنید.
  لطفا تعبیرش را فقط به ایمیل بنده بفرستید. (خواب و تعبیر در سایت نمایش داده نشود)
  ببخشید پیام قبلی بنده در پاسخ به یکی از نظرات ثبت شد، لطفا آن را حذف بفرمایید.
  خواب:
  واقعه بزرگی را دیدم. همه می دانستیم که اتفاق بزرگی دارد می افتد و ما باید فرار کنیم(ما انسان و موجوداتی بزرگتر و به رنگ سبز بودیم) و خیلی کوچک بودیم. دیدم که ما کوچک تر از گرد غبار، روی تاج یک شخص هستیم. آن شخص هم انگار پس از مدت ها می خواست تاج خود را تکان دهد.

  و البته قیافه خوبی نداشت. انگار ما موجوداتی کوچک تر از گرد و غبار روی تاج یک شخص هستیم و چون آن شخص میخواهد تاجش را تکان بدهد، تقریبا همه ما که روی تاج بودیم، می میریم. همه همچنان فرار می کردیم که آن شخص تاج را تکان داد و تقریبا همه مردند و حدود ۳۰ – ۴۰ نفر زنده ماندند که من هم جزو آن ها بودم. من هم مثل بقیه روی تاج بودم و وقتی تاج تکان خورد میدیدم که آن موجودات سبز و انسان ها همه پودر می شدند و محو می شدند.

  آن ۳۰ – ۴۰ نفر هم از روی تاج غیب شدیم و در خانه همان مردی که تاجش را تکان داد فرود آمدیم اما شکلمان از انسان بودن به چیز های دیگر تغییر کرد و اندازمان هم به قدری بزرگ شد که میتوانستیم مثلا روی مبل خانه آن شخص بنشینیم.

  بسیاری از آنها شبیه یک توپ سفید به اندازه توپ بیس بال شده بودند ولی من حس میکردم شبیه یک بچه غول هستم و روی مبل نشسته ام و بقیه هم به شکل های دیگر بودند که الان یادم نیست. آن شخص در خانه خود خواب بود و وقتی ما در خانه او ظاهر شدیم از خواب بیدار شد و به سمت ما آمد، این بار خوش چهره و زیبا بود، ما ترسیدیم شاید عصبانی باشد اما بسیار مهربان بود و به من دست داد.
  با تشکر

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دوست عزیز امکان ایمیل وجود ندارد.
   اگر مایل به پاسخگویی در صفحه آلامتو هستید اعلام بفرمایید تا تعبیر شود.
   سربلند باشید

 5. خواب دیدم شب بارونیه غول پشت در و پنجره های خونه بود خونه برام آشنا نبود به هرکس توی خونه میگفتم فرار کنید هیچکس تکون نمیخورد از این بین پدرم که چند سالی فوت شده خواست با غول بجنگه که غول اونو با خودش برد اونموقع

نظر خود را بیان کنید