تعبیر خواب غوره

دیدن غوره در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن غوره در خواب چیست؟

دیدن غوره انگور در خواب

اگر در خواب ببینید که غوره دارید یا بر درخت است و آن درخت در تملک شماست یا جایی قرار گرفته که آنجا به شما تعلق دارد خواب شما می گوید کار مفیدی در دست اجرا دارید که ناتمام است یا زمان انجام آن فرا نرسیده یا توفیق اقدام و انجام نیافته اید.

اگر در خواب ببینید که غوره می خورید غمین می شوید و این در صورتی است که ترشی غوره را بچشید و در خواب حس کنید.

اگر غوره را بخورید و ترش نباشد از همان کار ناتمام که گفته شد سود می برید و بهره مند می گردید.

اگر غوره را با علم به ترش بودن به کسی بدهید او را اندوهگین می کنید و اگر در عالم خواب ندانید ترش است یا آن را شیرین بیانگارید نیکی است که در حق او می کنید.

ریختن غوره در غذا و وجود غوره در طعامی که می خورید هیچ تعبیر خاصی ندارد ولی اگر ترش باشد تعبیر خاص ترشی و چاشنی ها را پیدا می کند که در جای خود گفتیم.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب انگور

☺ تعبیر خواب «غوره» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «غوره» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


10 دیدگاه

 1. افشار

  بعد چندین سال ندیدن خواب پدرم که به امسال فوت شدن . ایشان را در باغی دیدم که گفت مال خودش است . به درختان انگور که رسیدیم گفت نرسیده اما یک تکه حاوی چند دانه غوره جدا کرد و به من داد . میدانست من عاشق غوره هستم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اینکه شما در واقعیت عاشق غوره هستید این خواب را از تعبیر خواب غوره دور می کند و ممکن است به این معنا باشد که با توجه به تبعیر خواب گرفتن چیزی از مرده برای شما خیر باشد و نشان از رزقی در اینده باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. قادر

  سلام خواب دیدم داخل حیاط شرکتی که کار میکنم یک گونی غوره هست ومن از داخل غوره ها تعدادی حبه انگور رسیده پیدا میکنم ومی شورم ومیخورم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب غوره خوردن آمده است که می تواند به معنای ان باشد که در اینده از کاری که ناتمام گذاشته اید خیری به شما رسد.
   سربلندو پیروز باشید

 3. راحله عباسیان

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم که درازکشیدم وابجیم غوره بانمک میخورد ومی گفت خیلی ترشه گفتم یکی بده نمک زد بهم داد وگفتم یکی بده ازخواب پریدم درهنگام عصر این خواب رودیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خوردن غوره امده است که نشان از رسیدن غمی به بیننده ی خواب است اما اینکه خواب را در عصر دیده اید خیلی احتمال صحیح بودن این تعبیر را کم می کند.
   سربلند و پیروز باشید

 4. تهمبنه

  خواب دیدم زیر درختی غوره استم درغت با غوره ها پر از برف است، برف زده عجب میکنم که در تابستان برف و من یکی از غوره های کلان را از همان درخت میکنم. تعلیر خواب من چیست ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این صورت تعبیر گردد که شما در اینده ای نه چندان دور ممکن است کاری انجام دهید که برای شما خیر نیست و سبب شود که غمگین شوید و از این جهت بسیار در انتخاب های خود دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. نگار

  سلام
  من خواب دیدم در باغ بابا بزرگم هستیم مشغول میوه چیدن بودم اول دیدم انبه و گلابی می چینم انبه های بزرگ بزرگ می چینم گلابی ها هم بزرگ و تازه هست
  بعد غوره انگور می چینم یک سبد پر میکنم بعد دیدم سبو میوه هم کسی برده نمیدونم کی ولی میبینم مادر بزرگم نشسته و من از میپرسم کی برداشته سبد میوه من میگه خبر ندارم
  باز من دو باره شروع کردم به چیدن همو میوه ها سبد خود را پر کردم..

 6. قلخانی

  سلام.
  من خواب دیدم کنار درخت غوره وایسادم و به غوره کای که رو درخت بود نگاه کردم دیدم چه دونه های درشت و شفافی داره دونه هاش از حد معمول بزرگتر بود اما انگور نشده بود هنوز.
  از غوره کندم و خوردم دیدم ترش نیست یه چیزی بین غوره و انگور شده بود.

نظر خود را بیان کنید