مجله آلامتو

تعبیر خواب غسل

دیدن غسل در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن غسل در خواب چیست؟

غسل ghusl

غسل به معني شستن است که در فارسي با دو فعل معين به کار مي رود. غسل کردن به معني خود شويي است و غسل دادن به معني شستن ديگري. اين هر دو در تعبير فرق مي کند. روي هم رفته شستن اگر به منظور پاک کردن و پاک شدن و تطهير باشد در خواب هاي ما خوب است و …

تعبير بد ندارد چه خودمان را بشوييم و چه ديگران را. اگر در خواب ببينيم که درون آب بسيار غسل مي کنيم از غم و اندوه مي رهيم و از گرفتاري هاي دست و پاگير نجات مي يابيم. مثلا در آب رودخانه، استخر، يا دريا و درياچه که درون آنها بتوانيم غوطه بخوريم و غوص کنيم. اين خواب را اگر متهمي ببيند از او رفع اتهام مي شود و اگر محکومي ببيند اززندان خلاص مي گردد و اگر بيماري ببيند از بيماري شفا مي يابد ولي در اين ميان سه شرط وجود دارد. نيت، حرارت آب و مقدار آن. چنانچه در آب دريا غوطه بخوريد که مثلا ساعت مچي خويش را که گم شده پيدا کنيد شامل غسل کردن نمي شود. غسل در صورتي است که نيت خود شويي باشد براي نظافت. همين طور آب بايد سرد باشد چون تعبير آب گرم فرق مي کند که در زير مي نويسيم. سوم مقدار آب است که اگر اندک باشد و نتوانيم در آن غوطه بخوريم باز هم تعبيري ديگر پيدا مي کند. اگر در خواب ببينيد که ديگري را مي شوييد خدمتي در جهت او انجام مي دهيد که موجب سکون و آرامش آن شخص مي شود. اگر آب اندک و قليل يا تيره و کدر باشد غم و گرفتاري است همين طور اگر آب گرم باشد، غسل به ترتيبي که گفتيم داراي تعبير فوق نمي شود.

تعبیر خواب «غسل» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «غسل» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

9 دیدگاه

 1. فاطمه در

  سلام من خواب دیدم که دیگری منو غسل میکنه تا بعد از غسل دفن بشم ولی غسل رو با لباس تنم وایستاده انجام میداد

 2. احسان در

  سلام آشنامون مریضه تو بیمارستان بستریه خواب دیدم تو غسال خونه داشتم غسلش میدادمو كاملم سرحال و زنده بود تو خوابم باهامم حرف میزد. لطفا زودتر تعبیرش كنید ممنون

 3. علی ترکاشوند در

  سلام زنی که او را می شناسم و از اقوام است و پسرش سال گذشته فوت کرده است در خواب دیدم دوباره پسرش را خودش غسل می داد تعبیرش چیست؟

 4. سروین در

  زنی مومن نوزاد پسری را بر روی پای من قرار داد و من نوزاد را می شو رم

 5. خواب دیدم نیت غسل شهادت کردم.سمت راست بدنم رو ک شستم اب رفت.و قسمت چپم بدون غسل ماند

 6. پریسا عباسی در

  سلام من خواب دیدم با آب لوله غسل میکنم برا رفتن به مکه میشه تعبیرش رو بگید .آب هم نمی دونم سرد بود یا گرم .

 7. دلاویز در

  سلام من خواب دیدم که با آب سرد و بعد با آب گرم غسل گرفتم.لطفا تعبیرش رو بگید و ضمنا غسل با آب گرم اگه غسل نیست پس چیه تعبیرش،لطفا اینو هم بهم بگید.
  ممنون

نظر خود را بیان کنید