تعبیر خواب غسل

دیدن غسل در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن غسل در خواب چیست؟

تعبیر خواب غسل دادن میت چیست

غسل به معنی شستن است که در فارسی با دو فعل معین به کار می رود.

غسل کردن به معنی خود شویی است و غسل دادن به معنی شستن دیگری.

این هر دو در تعبیر فرق می کند. روی هم رفته شستن اگر به منظور پاک کردن و پاک شدن و تطهیر باشد در خواب های ما خوب است و تعبیر بد ندارد چه خودمان را بشوییم و چه دیگران را.

اگر در خواب ببینیم که درون آب بسیار غسل می کنیم از غم و اندوه می رهیم و از گرفتاری های دست و پاگیر نجات می یابیم. مثلا در آب رودخانه، استخر، یا دریا و دریاچه که درون آنها بتوانیم غوطه بخوریم و غوص کنیم.

این خواب را اگر متهمی ببیند از او رفع اتهام می شود و اگر محکومی ببیند از زندان خلاص می گردد و اگر بیماری ببیند از بیماری شفا می یابد ولی در این میان سه شرط وجود دارد. نیت، حرارت آب و مقدار آن.

چنانچه در آب دریا غوطه بخورید که مثلا ساعت مچی خویش را که گم شده پیدا کنید شامل غسل کردن نمی شود.

غسل در صورتی است که نیت خود شویی باشد برای نظافت. همین طور آب باید سرد باشد چون تعبیر آب گرم فرق می کند که در زیر می نویسیم. سوم مقدار آب است که اگر اندک باشد و نتوانیم در آن غوطه بخوریم باز هم تعبیری دیگر پیدا می کند.

اگر در خواب ببینید که دیگری را می شویید خدمتی در جهت او انجام می دهید که موجب سکون و آرامش آن شخص می شود.

اگر آب اندک و قلیل یا تیره و کدر باشد غم و گرفتاری است همین طور اگر آب گرم باشد، غسل به ترتیبی که گفتیم دارای تعبیر فوق نمی شود.

غسل دادن میت در خواب تعابیر مختلفی دارد که در بخش نظرات نمونه هایی از آنها درج شده است.


ابن سیرین درباره عسل دادن می‌گوید:

اگر مردی خواب ببیند زنش بعد از حیض غسل کرده و پاک شده است، یعنی کارهای دینی و دنیایی برای آن مرد، باز و برقرار می‌شود.

اگر در خواب ببینی با آب گرم غسل کردی و بعد از آن دست و صورت خودت را هم شستی، یعنی دو مورد کار خوب و نیک انجام می‌دهی.

اگر ببینی در آب رود یا دریا غسل کرده‌ای، یعنی دیندار و درستکار خواهی بود و غم و اندوه تو از بین می‌رود، یا اگر بیمار هستی بهبود پیدا می‌کند، یا چنانچه بدهکار هستی تعبیرش این است که بدهی خود را پرداخت می‌کنی، یا اگر بنده و «برده» هستی خلاص می‌شوی.


ابراهیم کرمانی درباره تعبیر خواب غسل دادن می‌گوید:

اگر زن حامله‌ای این خواب را ببیند، یعنی صاحب فرزند پسر می‌شود.

تعبیر انجام غسل جنابت، پاکی دین و ایمان می‌باشد و هر کم و زیادی که در غسل ببینی، تعبیرش به پاکی دین و ایمان برمی‌گردد. اگر خواب ببینی در حمام غسل جنابت کردی و لباس پاکیزه پوشیدی و بیرون آمدی، یعنی به درگاه خداوند توبه می‌کنی.

غسل دادن میت در خواب تعابیر مختلفی دارد که با توجه با خواب شما متفاوت است لطفا خواب خود را در بخش نظرات درج کنید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب نماز

☺ تعبیر خواب «غسل» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «غسل» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


62 دیدگاه

 1. کریم

  خواب دیدم عموم را که قبلا فوت شده را غسل میدهم در حالت غسل دادن زنده میشود تعبیر چیست

 2. عباس

  سلام پدرم چندین سالست فوت کرده, و هنگام غسل دادنش من کمک کردم خواب دیدم من مردم و او در حال غسل من است محبت میکنید تعبیر این خواب رو به بنده بفرمایید؟

 3. الهه

  سلام ببخشید من دیشب خواب دیدم ک یه باغ بزرگیه پر از صخره و ابشار واین چیزا خیلی قشنگ بود مکانش بعد مث حالت یه غار کوچیک درست کرده بودن و یه مردی اونجا بود داشتن غسلش میدادن فامیل بود ولی نمیشناختمش کل خانوادم اینا داشتن گریه میکردن ب هرکی میگفتم کی مرده نمیگفتن بعد بدنش رو کالبد شکافی داشتن میکردن همینجوری زنا جیغ میزدن خیلی ترسیده بودم بعد رفتم داخل خونه بااینک بیرون همه داشتن گریه میکردن ولی جماعتی داخل نشسته بودن و لباس هدیه میدادن خالم ی شال بهم داد نارنجی گفت منو دخترخالت هم همینو. میخویم بپوشیم تو عروسی پسرداییت(عروسی پسرداییم نوروز امساله) من داشتم پروش میکردم یهو عموم اومد داخل خیلی خوشگل شده بود بهش گفتم صبر کن میخام عکست بگیرم داشتم میگرفتم بعد متوجه شدم تو دوربین افتاده بود ک پشت سر عموم یعنی طبقه بالا بالای راه پلها دو نفر زدن به پشت شوهرم منم بی توجه ب همه چی رفتم اون دوتا دخترا رو کتک زدم یعنی یه سیلی ب دوتاشون زدم بااینک یکیشدن رفبق صمیمیم هست و بهش برخورد منم گفتم تو جمع جا این شوخیا نیست بعد دوباره سوار ماشین شدیم رفتیم غسال خونه تو یه مسجد بزرگ داخل چشما و دهن یارو رو میخواستن پنبه بزارن و پسرش ک کنارمون بود اینقدر جیغ زد داشت از هوش میرفت

 4. مریم

  سلام خسته نباشید
  دو سال پیش همین موقع عموی عزیزم از دنیا رفتند. دیشب خواب دیدم توی خونه‌ی ما دراز کشیدن من و دخترم در حال غسل کردنش هستیم. داشتیم کف پاهاش رو می‌شستیم که احساس کردم انگشت عموم تکون می‌خوره به صورتش نگاه کردم گفتم عمو زنده شدی عموم برگشت و گفت نه من مردم شما دارید منو غسل میدید یه‌هویی از خواب بیدار شدم.
  لطفاً تعبیرش رو برام بنویسید.
  متشکرم

 5. N

  سلام عشقم (مرد) خواب دیده مرده و من دارم غسلش میدم و و گفت به چند نفر گفتم کمکم کنن اما این کارو نکردن اونا گفتن زود غسلش بده باید غسال خونه رو بشوریم دیگه هیچ مرده ای رو هم نمیشوریم میشه تعبیرش رو بگین

 6. امین

  سلام من مردهستم خواب دیدم که یه نفرو دارن وسط خیابون میزنن وآوردن انداختن خونه ما وگفتن این وچندنفری بایدبکشیدوهمینجاغسل بدهیدوبیرون خاک کنید درهمان زمان ک داشتن غسل میدادن طرف زنده بودواون چندنفرهم منتظربودن ک بکشندوخاک کنند

 7. Z.s

  سلام من خواب دیدم که پدر بزرگم فوت کرده در منزل پدرم و مادر بزرگم خیلی ناراحته و اروم و پدرم تو پارکینگ خونه داره پدر بزرگم رو غسل میده و بعد پدر بزرگم خودش داره شهادت میده و دوباره به همون بیهوشی برمیکرده و توی ماجرا ساختمان خانه پدرم که چند طبقه هست هیچ سقفی نداره و اسمون کاملا معلومه

 8. مدینه

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم که در بیمارستان استم و چندین تا مورده رو میارن جلو چشمم یکی یکی غسل میدن و یکیش بچه بود یکیش رو از اطاق عمل آورده بودن بیرون پر خون بود

 9. آیرین

  سلام دیشب خواب دیدم که دو تا جنازه که کفن اطرافشان بود روی دو تا تخت تک نفره وسط خونه مون بودن بعد یه حوض چه ای کنار این دوتخت بود یکی از جنازه ها میدونم مال مادر بزرگم بود که سه ماه پیش فوت کردند ولی اون یکی رو نمی دونم‌کی بودخلاصه مادربزرگم رو با مامانم برداشتیم و توی حوض غسل طهارت دادیم و دوباره گذاشتیم رو تخت و مرتب کفن سفید رو انداختیم روش و هر دو جنازه رو بردیم توی اتاق من. (توی خوابم چهره ی مادربزرگم خیلی ارام و معمولی بود حتی رنگ و روی صورتش مثل زمانی بود که هنوز فوت نکرده بود)

 10. سحر

  مادرم خواب دیده کع زن هنسایه مون که چند سالی هست فوت کردن دارن غسل میدهند و چند نفری میگن چادر نماز بکشید روی میت تا کسی نبینه کسی حاضر به اینکار نمیشه تا مادر من قبول میکنه اینکار بکنه که مانمیگذاریم اینکار انجام بده درضمن شربت هم بخش میکردنن

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند برای ایشان خیر باشد و نشان از کار خیری باشد که در اینده انجام دهند و از این رو خواب خیری می تواند باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 11. سعید رحمانی

  سلام وقت شما بخیر!ببخشید مزاحمتون شدم من سعید رحمانی هستم خواب پسرعموی من ی ساله که مرحوم شده خواب دیدم کسی نیست اونو غسل بدهد من اونو غسلش دادم و دیدم که خیلی خودشو کثیف کرده دستکش های من هم پاره هس به دلم میگم اشکال ندارد ثواب دارد غسلش بده ومن هم غسلش دادم لطفاً تعبیرش را به من بگید ممنونم.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب ممکن است برای ایشان به این تبعیر باشد که باید چیزی را که نصفه رها کرده اند برطرف کنید که ایشان راحت شوند و ازاین رو در وهله اول خیراتی دهید و سپس به دنبال علت بگردید. از طرفی هم ممکن است نگرانی شما برای عاقبت ایشان را نشان دهد.
   سربلند و پیروز باشید

 12. غلامرضا میرزاده

  سلام علیکم
  خواب دیدم بهم گفتن بیابخواب میخواییم غسلت بدیم تومرده ای ،خوابیدم غسلم دادن،حتی دیدم دهانم راهم بستن (ریسمان تودهانم کردن)ولی بعدش گفتم نمیخوام بمیرم وفرارکردم وزیربارمردن نرفتم وبعدش رفتم منزل پیش مادرم،ازلطفتون ممنون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   با توحه به تعابیری که برای غسل کردن در خواب امده است ممکن است این خواب برای شما به این تعبیر باشد که در اینده چیزی را از شما دور کنند و به خیر انجام شود و بدانید که در تبعیر خواب مردن به خیر امده است و نشان از طول عمر می تواند باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 13. بهزاد

  سلام من درخواب دیدم که پدر خانمم فوت شدن و وایشون را داخل تابوت در اتاق طبقه بالای خونه گذاشتن وپدرش که نیز مریض حال است در تخت پیش اون گذاشتن وسه نفر هم دارن دعا و قرآن برای اون میخونن

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب مرده شور برای این خواب به صورت مشابه امده است که می تواند نشانی از طول عمر برای ایشان باشد که بسیار هم خوب و خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 14. خانم

  سلام منم خواب دیدم که خودم به مردگی زده بودم بعد چندتا خانم منو غسل میت دادن تعبیرچیه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند به این معنا باشد که در اینده شما به واسطه ی چیزی که انجام دهید و انتظار ان را ندارید خیری به دست اورید که بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 15. پری

  سلام خواب دیدم که کسی رو که من نمیشناسم در خونه ما کشته بودن و سرش رو از فک بالا بریده بودن یعنی فک پایین روی جسد بود ولی فک بالایش و سرش کلا نبود مادرم و برادرم برده بودن حیاط خونه با شلنگ داشتن غسل می‌دادند من و چند تا از خواهرام داشتیم نگاه میکردیم ولی من تو خواب خیلی میترسیدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بر اساس انچه در خواب دیده اید ممکن است به این تبعیر باشد که در اینده به کسی که برای شما خیر نبوده است و حرفی در پشت سر شما زد هاست کاری خیر کنید که نباید ان را انجام دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 16. اسما

  سلام داییم که چندین ساله فوت شده و مادر بزرگم فقط دوماهه که فوت شدن
  خواب دیدم داییم خارج از قبر روی سکوی غسال خانه با چهره بشاش (درخواب من هم مرده بود) دراز کشبده و پدرم و مرد دیگر میخواهند اورا غسل دهند و دعا میخواندند نماز می خواندند و من و چند نفر دیگر همزمان برایش دعا و قران میخواندیم…. از طرفی مادر بزرگم هم نشسته بود و من فقط اورا میدیدم و میدانستم او هم مرده و روحش است و به او گفتم قول بده زود به زود به خوابم بیایی و گفت همین امشب در خوابت هستم و از خواب پریدم.
  می خواستم معنی خوابم را بدانم و اینکه در این خواب هم می دانستم داییم چند سال است که فوت شده و ما باز داشتیم اورا غسل و کفن و دعا میکردیم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در وهله اول بدانید که برای ایشان خیراتی دهید و از طرفی هم بدانید که خوابی خیر است و بر اساس تعابیر خواب می تواند نشان دهد که حال خوبی برای ایشاان در خواب نشان داده شده است و این در تعابیر به خیر امده است که کسی را در خواب غسل دهند که نشان از فرح و شادی است.
   سربلند و پیروز باشید

 17. محمدرضا درزی

  سلام
  خودم مرد هستم
  خواب دیدم جنازه 2 خانوم ناشناسرو غسل دادم
  بعدشبیدار شدم
  چیز دیگه ای ندیدم
  البته ساعت 9 شب خوابیدم تا ۱۱ شب
  گفتم شاید بخاطر خواب سر شب و خستگی بیش ازحد باشه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   با توجه به تعابیر خواب این خواب ممکن است به این تعبیر باشد که در اینده نه چندان دور در حق کسی خدمتی انجام دهید که بسیار خوب است وهم برای شما و هم برای ایشان می تواند عاقبتی خوب باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 18. ناشناس

  سلام
  من خواب دیدم که میخواهم یه مرده را غسل بدم وقتی که میرم ابنکار رو انجام بدم بدن میت تیکه های عروسک بود که من سر و بدن و پاهای اونو کنار هم گذاشتم بعد غسل دادم با آب یک سطل
  تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب غسل دادن امده ااست که خیر است و اگر بینید که کسی را غسل دهید کاری ثواب انجام دهید اما اگر این مرده در خواب شما مرده نبوده است می تواند نشان از کاری عبث باشد که به گمان شما خیر است و ممکن است به ان مشغول شوید.
   سربلند و پیروز باشید

 19. پریوش

  سلام خسته نباشید خواب دیدم آقای مسن سالی پیرمردی از همسایه بود که من نمیشناختمش چون مرده بودند و ایشان خانوادشو اطرافیانش بردنش تو خونه ی من تو خونه من غسلش داد گذشته انش تو حیاط یا خونه تا ببرن خاکش کنن و من تو خوابم میدونستم که اون ا قای که مرده همسایمه ام تو و واقعیت نمیشناسمش و همش با خودم گفتم که حالا چطور میتونم توی خونه با این استرس زندگی کنم با این ترس اینکه اینقدر تو خونه ما غسلش دادن زندگی کنم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب شستن به خیر امده است و ممکن است به این معنا باشد که شما باید برای دیگری کاری انجام دهید که خیر و صواب است و از این رو خوابی خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 20. مهدی

  با سلام و خسته نباشید چند شب پیش خوابی دیدم عجیب بود به این صورت که خودم رو به مردن زده بودم و دختری محجبه اومد تا منو غسل میت بده و انرژی مثبت زیادی از اون شخص هنگامی که در خواب خودم رو به مردن زده بودم دریافت کردم
  پس از اون بلند شدم و بهش گفتم که من زنده ام
  تعبیرش چیست

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است و می تواند به معنای ان باشد که مشکلی اگر دارید رفع خواهد شد و فقط باید اوضاع را در دست بگیرید.
   سربلند و پیروز باشید

 21. مصطفی الف

  سلام . خواب دیدم که پدر خانمم پیش ما هست و فوت میکند و همانجا خانمم او را می‌شورد و لباس هیچ هم شسته روی بند می اندازد لطف کنید تعبیر خواب را بیان کنید . در صحن چند ماهی هست که پدر خانمم فوت کرده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن دارد که پدر خانمتان از گناه مبرا شده اند به وسیله خیراتی که دخترشان بر او هدیه می‌فرستد.
   که نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 22. لیلا قنبری

  من درخواب دیدم که یکی از بستگانمان که مرد هم بود شهید شده و مادرم قرار است او را غسل بدهد ولی بعد از چند دقیقه میگوید من تنهایی نمیتوانم او را غسل دهم و برادرهایم به کمک مادرم می روند و او را غسل می دهند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان بر آن است که مادر و برادرهایتان از ناپاکی و ناملایمات های زندگی‌شان مبرا خواهند شد و خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 23. کریم

  در خواب مادرم را که فوت کرده بود غسل میدادم و در حین غسل او مرا به آغوش کشید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب خواب شما آمده است که غسل دادن نشان از مبرا شدن خواب بیننده از رفتارهای نادرست میشو و هم این مبرا شدن برای مادرتان هم صدق می‌کند و اینکه خواب شما از لحاظ روحی شما را سبک خواهد کرد که نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 24. مهدی

  سلام
  من خواب دیدم مادر بزرگم زنده شده و بغلش میگیرم با کمی ترس بعدش عموم و مادرم جنابش رو غسل میدن و من هم شلنگ آب رو رو میت میگیرم تا میت رو تمیز غسل بدن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب به خود شما بر گشت خواهد خورد و و برای شما بر این صورت است که عملی انجام خواهید داد که از ناپاکی های زندگیتان مبرا خواهید شد و خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 25. بی نام

  سلام برادرم چند روز پیش خواب دیده، که مادربزرگ مرحومم(که یکسال است فوت کرده) را میخواسته از قبر در بیاره و دوباره غسل و کفن بده که داخل قبر گیر می افته و خاک روی اون ریخته می شه و با تقلا زیاد به سختی از قبر نجات پیدا می کنه و وقتی به خونه میاد انگار خونه ما بزرگتر بوده و پدرم روی یک دیوار سست ایستاده بوده و برادرم به اون میگه پایین بیا تا نیافتادی از روی دیوار.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از خوبی ندارد و این صورت است که برادرتان به خاطر رفتار و اعمال نادرست خودشان را در امری گرفتار خواهند کرد که حل آن برایشان سخت خواهد بود و اینکه پدرتان هم در مرز قرار گرفتن در مشکلی هستن که باید از آن اجتناب کنند.
   سربلند و پیروز باشید.

 26. تارا

  خواب ديدم پدرم(كه ٣ سال قبل فوت شن) فوت كردن كسي نيست غسلشون بده؟ من گذاشتيمشون تو قائق و بردمشون دريا دارم دنبال كسي ميگردم كه بلد باشه غسلشون بده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که شما ریسکی را انجام می‌دهید که به نفع شما است و خیر به شما خواهد رسید و باید مراقب افرادی که نیت به فریبکاری ذهنیتان دارد را باشید و به هر شخصی اعتماد نکنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 27. Reza

  سلام من خواب دیدم که در حیاط خانه ای هستم و در حال تماشای غسل مید کودکی خردسال هستم لطفا تعبیرش را بگویید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر پاکی شما است.و لطفا فکر زیبای خودتان و دنیای کودکانه خودتان را با این مسائل پر نکنید و به پیشرفتتان فکر کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 28. مهسا

  سلام من خواب دیدم که در یک حوض بزرگ دارن خیلی از مردم رو قبل از مردن غسل میت میدن و قرار بود منم غسل بدن ،مامانم همش صدام میزد بیا دیگه الان نوبت گیرت نمیاد بیا تا غسل بشی ومن قرار بود برم تا غسل میت بشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما شنان بر نیکی دارد و در تعبیر غسل دادن امده است مه نشان از مبرا شدن از گناهان است و راه و مسیر نو را انتخاب خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 29. مجتبی

  سلام خواب دیدم در حال غسل دادن یک شهید هستم تعبیر چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب نشان برخیر دارد و به این معنی است که شما از ناپاکی ها پاک شده اید و راه بهتر و صالحی را بر میگزینید.
   سربلند و پیروز باشید.

 30. جعفری

  سلام من خواب دیدم که در یک مکان دورافتاده ای مشغول غسل دادن میت هستم . خواهش میکنم تعبیرش را بگوئید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما امده است که نشان از ان می تواند داشته باشد که شمادر اینده برای پاک کردن موضوعی از زندگی خودتان تلاشی خواهید کرد که بسیار خیر است و همچنین در برخی تعابیر آمده است که نشان از طول عمری برای شما می تواند داشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 31. محمد

  سلام مادر بزرگم که زن بسیار خوبی بود سال ها پیش برحمت خدا رفته .خواب دیدم اطاق بزگ سنتی اون تخریب می شد و من هم اون را در حالت فوت شده غسل می دادم ولی بلافاصله جسم دومی از ایشون دیدم که در حال خواب زنده بودن.ممنون میشم تعبیر اون را بفرمایید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما خیر است و به گفته معبران نشان از طول عمر برای شما و خانوادتان است و اینکه مردی ببیند که جسد زن غسل میدهد نشان بر این عمر است که شما پاکی را روانه زندگیتان خواهید کرد و اینکه شما خیر منفعت بر شما خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید.

 32. فاطمه

  سلام من خواب دیدم که دیگری منو غسل میکنه تا بعد از غسل دفن بشم ولی غسل رو با لباس تنم وایستاده انجام میداد

  • Esi

   منم همینو دیدم

 33. احسان

  تعبیر ی خواب چقد طول میكشه!!!!

 34. احسان

  سلام آشنامون مریضه تو بیمارستان بستریه خواب دیدم تو غسال خونه داشتم غسلش میدادمو كاملم سرحال و زنده بود تو خوابم باهامم حرف میزد. لطفا زودتر تعبیرش كنید ممنون

 35. علی ترکاشوند

  سلام زنی که او را می شناسم و از اقوام است و پسرش سال گذشته فوت کرده است در خواب دیدم دوباره پسرش را خودش غسل می داد تعبیرش چیست؟

 36. سروین

  زنی مومن نوزاد پسری را بر روی پای من قرار داد و من نوزاد را می شو رم

 37. سارا

  خواب دیدم نیت غسل شهادت کردم.سمت راست بدنم رو ک شستم اب رفت.و قسمت چپم بدون غسل ماند

 38. پریسا عباسی

  سلام من خواب دیدم با آب لوله غسل میکنم برا رفتن به مکه میشه تعبیرش رو بگید .آب هم نمی دونم سرد بود یا گرم .

 39. دلاویز

  سلام من خواب دیدم که با آب سرد و بعد با آب گرم غسل گرفتم.لطفا تعبیرش رو بگید و ضمنا غسل با آب گرم اگه غسل نیست پس چیه تعبیرش،لطفا اینو هم بهم بگید.
  ممنون

نظر خود را بیان کنید