تعبیر خواب غارت

دیدن غارت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن غارت در خواب چیست؟

غارت شدن در خواب به چه معناست

اگر در خواب ببینید کسی مال دیگری را غارت می کند از نظر مالی دچار تشویش و اضطراب می شوید.

از امام صادق علیه السلام نقل می کنند که این خواب نشان ارزانی نرخ هاست اگر در خواب ببینید که مال به خصوصی را از کسی غارت کردند در همان زمینه دچار تشویش می شوید اگر دیدید که مال شما را غارت کردند زیان مالی می بینید و متضرر می گردید.

اگر تاجر هستید بهتر است چندی معامله نکنید و چنانچه حقوق بگیر هستید یا کسر حقوق می گیرید یا مورد مواخذه واقع می شوید که البته مورد دوم ضعیف است چون جنبه مالی دارد.

اگر در خواب دیدید که شما مال کسی را غارت کردید به حقوق دیگران تجاوز و تعدی می کنید یا حد خویش را رعایت نمی نمایید که ضمیر شما در خواب از هر دوی این حوادث یکسان خبر می دهد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب دزدیده شدن

☺ تعبیر خواب «غارت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «غارت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


5 دیدگاه

 1. رضا

  من خواب دیدم که فامیل خونه ما جمع هستن و گروهی ناشناس از پشت‌بام وارد خونه شدند برای غارت کردن اموال خانه پدری و تمام کسانی که اونجا بودند ،پدر و مادرم فوت کردن ولی در خواب مادرم هنوز بود،آنها من را گروگان گرفتند تا در را باز کرده و وارد منزل شوند برای غارت و من وضع خراب خونه رو بهشون گفتم و گفتم اگر وارد خونه (اتاق) بشید مادرم و عمه من مریض هستد و سکته می‌کنند و می‌میرند و این هم از وضع خونه ما که خراب است و آنها منصرف شده و میروند در خیابان و گروهی دیگر به آنها می‌پیوندند و پس از غارت از همسایه داشتند می‌رفتند که یهو از خواب پریدم،لازم به توضیح است که وقتی پشت بام بودم با آنها مقابله کردم و با یکی از آنها درگیر شدم و زدم بیهوش شد و سرکرده آنها اومد و مراتهدید کرد که همه ما رو می‌کشد واینکه من در پشت بام را باز کنم تا وارد منزل شوند و من مجبور شدم گفتم در رو باز کردند

 2. مهران حمیدنژاد

  خواب دیدم عده ای مشغول وارد کردن اسیب و یا دزدیدن جزییاتی از ماشینم هستند و من بنحوی ناتوان بودم و رفته رفته دیدم گروهی حجمه بکار گرفتند و دزدی حرفه ای وارد عمل شد و خود ماشین را برد و من دنبال ایشان و بعد در اون حال دو نفر چسبیدند گوشی مرا بگیرند.

  صحنه این بود ک اشنایانی دور و نزدیک با بی رحمی تمام اموالم را غارت میکردند و من در تلاش و ترس بودم و از دوستم یاری طلبیدم و ایشان امد و در دفاع از من نهیبی زد و گفت بیا اینم ماشینت ولی دیدیم اون موتور بود و ماشین من نبود و خلاصه اموالم برده بودند و من عاجز و غمگین و ترسان از خاب بیدار شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب می تواند به این معنا باشد که شما در اینده از طرف دیگران ظلمی ببینید که برایتان سخت است اما بدانید که خدا همیشه به همراه بندگان صالح خود است.
   از طرفی هم می تواند تنها بخشی از ترس های درونی ناخوداگاه شما باشد که به این صورت نمایان شده است.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. نرگس موسوی

  سلام. من زن هستم خواب دیدم ۳ تا از طلاهای خاله ام گم شده و خاله هم در شهر ما نیست و فاصله اش دور است و از آن ۳ تا طلا بزرگترینش دست من هست این تعبیرش چیست چون از چند نفر پرسیدم گفتن یعنی نوه بزرگ خاله ام که دختر هست میشود عروس ها چون من هم یه پسر دارم همسن اون ممنون میشم اگه جواب بدین چون ضروری هست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب فقط بر اساس تعابیر دیگر معبران است و از این رو نمی توان به دقت خواب را تعبیر کرد.
   این خواب از نظر معبران نشان بر آن است که شما در اینده ای نزدیک ممکن است در ضرری و آزرده خاطری که برای ایشان به وجود می اید دستی داشته باشید.
   پس بسیار در رفتار خود دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید