تعبیر خواب غارت

دیدن غارت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن غارت در خواب چیست؟

غارت شدن در خواب به چه معناست

اگر در خواب ببینید کسی مال دیگری را غارت می کند از نظر مالی دچار تشویش و اضطراب می شوید.

از امام صادق علیه السلام نقل می کنند که این خواب نشان ارزانی نرخ هاست اگر در خواب ببینید که مال به خصوصی را از کسی غارت کردند در همان زمینه دچار تشویش می شوید اگر دیدید که مال شما را غارت کردند زیان مالی می بینید و متضرر می گردید.

اگر تاجر هستید بهتر است چندی معامله نکنید و چنانچه حقوق بگیر هستید یا کسر حقوق می گیرید یا مورد مواخذه واقع می شوید که البته مورد دوم ضعیف است چون جنبه مالی دارد.

اگر در خواب دیدید که شما مال کسی را غارت کردید به حقوق دیگران تجاوز و تعدی می کنید یا حد خویش را رعایت نمی نمایید که ضمیر شما در خواب از هر دوی این حوادث یکسان خبر می دهد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب دزدیده شدن

تعبیر خواب «غارت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «غارت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

2 دیدگاه

 1. نرگس موسوی در 1399/08/23در1:13 ق.ظ

  سلام. من زن هستم خواب دیدم ۳ تا از طلاهای خاله ام گم شده و خاله هم در شهر ما نیست و فاصله اش دور است و از آن ۳ تا طلا بزرگترینش دست من هست این تعبیرش چیست چون از چند نفر پرسیدم گفتن یعنی نوه بزرگ خاله ام که دختر هست میشود عروس ها چون من هم یه پسر دارم همسن اون ممنون میشم اگه جواب بدین چون ضروری هست

  • یاسین صداقت در 1399/08/24در7:49 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب فقط بر اساس تعابیر دیگر معبران است و از این رو نمی توان به دقت خواب را تعبیر کرد.
   این خواب از نظر معبران نشان بر آن است که شما در اینده ای نزدیک ممکن است در ضرری و آزرده خاطری که برای ایشان به وجود می اید دستی داشته باشید.
   پس بسیار در رفتار خود دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید