تعبیر خواب غبار

دیدن غبار در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن غبار در خواب چیست؟

تعبیر خواب گردوخاک و غبار در هوا

غبار یا گرد را مال اندک و قلیل تعبیر کرده اند.

عموما معتقدند که اگر در خواب شما گرد و غبار بر شئی یا جایی نشسته بود که آن شیئی به شما تعلق داشت به قدر آن غبار چیزی به دست می آورید. مثلا مال یا پول نقد.

اما غبار و گرد و خاک می تواند کیفیت متفاوت داشته باشد. یک وقت هست که گرد و خاک و غبار بر اشیا نشسته و ساکن است و وقتی هم هست که در خواب می بینیم گرد و خاک و غبار در هوا است که متحرک است.

همین تحرک و سکون تعبیر غبار را کاملا متفاوت می کند که نمی توان درباره آن ها حکم واحد داد.


تعبیر خواب آلودگی هوا

اگر گرد و غبار در هوا باشد کسالت و ملال اندک است.

چنانچه در خواب ببینید هوا را غبار گرفته است و شما از خلال غبار و گرد و خاک اشخاص و افراد و اشیا را کدر و تاریک و نامعلوم می بینید ملالی برای شما پیش می آید و کسل و گرفته خاطر می شوید. این غبار و غم و رنج نیست بلکه کدورت و کسالت است که زود مرتفع می گردد و شادی و نشاط جای آن را می گیرد.

هوای گرد آلود نیز همین تعبیر را دارد و هر چه بیشتر غبار و گرد و خاک در چشم و دهانتان در خواب برود تاثیر آن بیشتر است.

اگر در خواب ببینید که اتومبیلی رفت و گرد و خاک و غبار حاصله از آن برای شما باقی ماند از دوری کسی اندوهگین می شوید و یا به خاطر گم کردن چیزی و از دست دادن مالی غصه می خورید.

اگر در خواب ببینید اتومبیلی نزدیک و بخار و گرد و خاک ایجاد می کند خبری به شما می رسد که زیاد خوشحال کننده نیست.

حال اگر غبار ساکن باشد این غبار همان تعبیری را دارد که معبران سنتی و کهن ما نوشته اند یعنی مالی است اندک و قلیل که بدست می آورید. میزان این پول یا مال بستگی دارد به مقدار غباری که بر آن شیئی نشسته است.


تعبیر غباری بودن

اگر در خواب ببینید که غبار بر سر شما نشسته است و از جهت موقعیت اجتماعی تهدید می شوید.

اگر بر چهره شما نشسته باشد کاری می کنید که شما را سرزنش می کنند و شما شرمنده می گردید.

اگر بر کفش شما نشسته باشد جائی می روید که مناسب شما نیست و پشیمانی می آورد ولی اگر بر اشیا جدا از وجود شما نشسته باشد همان طور که گفته شد مال است و سود و بهره.


☺ تعبیر خواب «غبار» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «غبار» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

14 دیدگاه

 1. مریم در 1399/09/14در7:23 ق.ظ

  سلام
  من خواب دیدم ک هوا گرد و خاکی شدید هست و برگ درختها با هوا جابجا میشد همه امدیم داخل خونه ولی مادرم حالش بده از گرد و خاک وهر چی صداش میزدم حالش خوب نبود ونمی تونست بیاد داخل بعد من رفتم بغلش کردم و آوردم داخل

  • یاسین صداقت در 1399/09/25در5:02 ب.ظ

   با سلام
   این خواب می تواند نشانه ای از باشد که شما خود را برای رسیدن به مالی قلیل و اندک به زحمت نیندازید که خدای ناکرده سبب آزردگی خاظر خانواده ی شما نشود.
   سربلند وپیروز باشید

 2. حنانه در 1399/09/07در11:53 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم که در خیابون هستم به همراه بچه هام هوا آفتابیه ولی باد شدیدی میزنه که همرا با گرد وخاک زیادهست باد به قدری شدیده که که جلو راه رفتنمونو میگیره و تو دهن و صورتمون میره و ما سعی میکنیم که از اونجا بریم ولی شدت باد اجازه نمیده

  • یاسین صداقت در 1399/09/07در10:23 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و بر این تعبیر است که مشکلی شما و خانوادتان را درگیر خواهد کرد و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. حمید در 1399/08/02در11:47 ق.ظ

  سلام من دیدم با عشقم و فامیل میریم مسافرت، وقتی نزدیک دریا میشیم دریا سبز بود و آروم ولی هوا گرد و غبار بود هر وقت میرفتم تو دریا دست و صورتم بشورم باران می‌بارید و عشقم ازم ناراحت میشد خیلی خواب بدی بود به نظرم

  • یاسین صداقت در 1399/08/24در7:47 ب.ظ

   با سلام
   این خواب اشاره به آن می تواند داشته باشد که شما کاری را انجام خواهید داد که سبب ازرده خاطری ایشان گردد و از این رو سعی بر آن کنید که در کارهای خود دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. مهدی در 1399/07/13در7:31 ب.ظ

  من خواب دیدم از سمت برج میلاد یک دوده بزرگ وسیاه به صورت گرد باد جوری که کلا برج میلاد دیده نمیشد ومردم رو توخودش میبلعید اومد یواش از بغلم رد شد

  • یاسین صداقت در 1399/08/24در7:48 ب.ظ

   با سلام
   این خواب می تواند به این صورت باشد که شما در اینده از مشکلی که دیگران را به خود درگیر می کند به راحتی رد خواهید شد و از این رو برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. علیرضا در 1399/04/07در6:53 ب.ظ

  سلام خواب دیدم پارچه ایی پر از گرد و غبار دستمه و هر چه تکونش میدم گرد و خاک تموم نمیشه

  • یاسین صداقت در 1399/04/16در3:29 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما خوب نیست و نشان بر غم عظیمی دارد که احتمالا شما را فرا بگیرد که برای دفع بلا صدقه بدهید و
   آیت الکرسی را هیچگاه فراموش نفرمایید.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. Nima در 1397/12/06در11:33 ق.ظ

  سلام من تو خواب دیدم که تو یه قسمت کوچیکی تو مغازه ای که برای یکی از بستگانمه و من کار میکنم خاک زیادی نشسته و من نمیتونم تمیزش کنم به هر صورت که میشه نمیتونم چه نوع تعبیری میتونه داشته باشه چون ملک برای من نیست.!

  • یاسین صداقت در 1399/06/21در4:29 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر غبار امده است که نشان از مال کم و اندک است و این خود بدان معناست که همان شغل شماست و از طرفی پاک نشدن آن ممکن است به معنای ماندگار شدن شما در این موقعیت شود و برای شماخیر است.
   سربلندو پیروز باشید

 7. sara در 1397/07/24در10:42 ق.ظ

  سلام وقت بخیر. خواب دیدم رفتم در بالکن خونه مون و هوا پر از غبار و گرد و خاک است ولی هوا در جریان بود حالت سکونی نداشت و همه جا رو تیره میدیدم و بالکن ما هم پوشیده از گردو خاک بود. میشه تعبیرش رو بدونم. ممنون.

 8. ارام در 1397/03/03در1:32 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم که در خانه هستیم و مهمان داریم من و دوستم به حیاط میرویم و میبینیم که هوای پاکیزه ناگهان به گرد و غبار نبدیل شد . ما سرعا به خانه میاییم و رو به مهمان ها میگوییم که هوا الوده است . بهد یکی از پسرهای فامیل به ما میگوید واقعا (به صورت مسخره). من هم چشم غره ای به او میروم . بعد من و دوستم به راهپله میرویم که به اتاق من در طبقه ی بالا برویم . که مادرم می اید و میگوید این مهمان هایی که امده اند برای خواستگاری تو امده اند . ما لان میخواهیم صیقه ی محرمیت شما را بخوانیم . تعبیرش چیست؟

نظر خود را بیان کنید