تعبیر خواب غبار

دیدن غبار در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن غبار در خواب چیست؟

تعبیر خواب گردوخاک و غبار در هوا

غبار یا گرد را مال اندک و قلیل تعبیر کرده اند.

عموما معتقدند که اگر در خواب شما گرد و غبار بر شئی یا جایی نشسته بود که آن شیئی به شما تعلق داشت به قدر آن غبار چیزی به دست می آورید. مثلا مال یا پول نقد.

اما غبار و گرد و خاک می تواند کیفیت متفاوت داشته باشد. یک وقت هست که گرد و خاک و غبار بر اشیا نشسته و ساکن است و وقتی هم هست که در خواب می بینیم گرد و خاک و غبار در هوا است که متحرک است.

همین تحرک و سکون تعبیر غبار را کاملا متفاوت می کند که نمی توان درباره آن ها حکم واحد داد.


تعبیر خواب آلودگی هوا

اگر گرد و غبار در هوا باشد کسالت و ملال اندک است.

چنانچه در خواب ببینید هوا را غبار گرفته است و شما از خلال غبار و گرد و خاک اشخاص و افراد و اشیا را کدر و تاریک و نامعلوم می بینید ملالی برای شما پیش می آید و کسل و گرفته خاطر می شوید. این غبار و غم و رنج نیست بلکه کدورت و کسالت است که زود مرتفع می گردد و شادی و نشاط جای آن را می گیرد.

هوای گرد آلود نیز همین تعبیر را دارد و هر چه بیشتر غبار و گرد و خاک در چشم و دهانتان در خواب برود تاثیر آن بیشتر است.

اگر در خواب ببینید که اتومبیلی رفت و گرد و خاک و غبار حاصله از آن برای شما باقی ماند از دوری کسی اندوهگین می شوید و یا به خاطر گم کردن چیزی و از دست دادن مالی غصه می خورید.

اگر در خواب ببینید اتومبیلی نزدیک و بخار و گرد و خاک ایجاد می کند خبری به شما می رسد که زیاد خوشحال کننده نیست.

حال اگر غبار ساکن باشد این غبار همان تعبیری را دارد که معبران سنتی و کهن ما نوشته اند یعنی مالی است اندک و قلیل که بدست می آورید. میزان این پول یا مال بستگی دارد به مقدار غباری که بر آن شیئی نشسته است.


تعبیر غباری بودن

اگر در خواب ببینید که غبار بر سر شما نشسته است و از جهت موقعیت اجتماعی تهدید می شوید.

اگر بر چهره شما نشسته باشد کاری می کنید که شما را سرزنش می کنند و شما شرمنده می گردید.

اگر بر کفش شما نشسته باشد جائی می روید که مناسب شما نیست و پشیمانی می آورد ولی اگر بر اشیا جدا از وجود شما نشسته باشد همان طور که گفته شد مال است و سود و بهره.


تعبیر خواب «غبار» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «غبار» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

6 دیدگاه

 1. علیرضا در

  سلام خواب دیدم پارچه ایی پر از گرد و غبار دستمه و هر چه تکونش میدم گرد و خاک تموم نمیشه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما خوب نیست و نشان بر غم عظیمی دارد که احتمالا شما را فرا بگیرد که برای دفع بلا صدقه بدهید و
   آیت الکرسی را هیچگاه فراموش نفرمایید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. سلام من تو خواب دیدم که تو یه قسمت کوچیکی تو مغازه ای که برای یکی از بستگانمه و من کار میکنم خاک زیادی نشسته و من نمیتونم تمیزش کنم به هر صورت که میشه نمیتونم چه نوع تعبیری میتونه داشته باشه چون ملک برای من نیست.!

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر غبار امده است که نشان از مال کم و اندک است و این خود بدان معناست که همان شغل شماست و از طرفی پاک نشدن آن ممکن است به معنای ماندگار شدن شما در این موقعیت شود و برای شماخیر است.
   سربلندو پیروز باشید

 3. سلام وقت بخیر. خواب دیدم رفتم در بالکن خونه مون و هوا پر از غبار و گرد و خاک است ولی هوا در جریان بود حالت سکونی نداشت و همه جا رو تیره میدیدم و بالکن ما هم پوشیده از گردو خاک بود. میشه تعبیرش رو بدونم. ممنون.

 4. سلام من خواب دیدم که در خانه هستیم و مهمان داریم من و دوستم به حیاط میرویم و میبینیم که هوای پاکیزه ناگهان به گرد و غبار نبدیل شد . ما سرعا به خانه میاییم و رو به مهمان ها میگوییم که هوا الوده است . بهد یکی از پسرهای فامیل به ما میگوید واقعا (به صورت مسخره). من هم چشم غره ای به او میروم . بعد من و دوستم به راهپله میرویم که به اتاق من در طبقه ی بالا برویم . که مادرم می اید و میگوید این مهمان هایی که امده اند برای خواستگاری تو امده اند . ما لان میخواهیم صیقه ی محرمیت شما را بخوانیم . تعبیرش چیست؟

نظر خود را بیان کنید