مجله آلامتو

تعبیر خواب غبار

(4 رای, امتیاز میانگین: 2٫75 از 5)

تعبیر دیدن غبار در خواب چیست؟

غبار Dusty-Table

غبار يا گرد را مال اندک و قليل تعبير کرده اند. عموما معتقدند که اگر در خواب شما گرد و غبار بر شئي يا جائي نشسته بود که آن شيئي به شما تعلق داشت به قدر آن غبار چيزي به دست مي آوريد. مثلا مال يا پول نقد. اما غبار و گرد و خاک مي تواند کيفيت متفاوت داشته باشد…

يک وقت هست که گرد و خاک و غبار بر اشيا نشسته و ساکن است و وقتي هم هست که در خواب مي بينيم گرد و خاک و غبار در هوا است که متحرک است. همين تحرک و سکون تعبير غبار را کاملا متفاوت مي کند که نمي توان درباره آن ها حکم واحد داد. اگر گرد و غبار در هوا باشد کسالت و ملال اندک است. چنانچه در خواب ببينيد هوا را غبار گرفته است و شما از خلال غبار و گرد و خاک اشخاص و افراد و اشيا را کدر و تاريک و نامعلوم مي بينيد ملالي براي شما پيش مي آيد و کسل و گرفته خاطر مي شويد. اين غبار و غم و رنج نيست بلکه کدورت و کسالت است که زود مرتفع مي گردد و شادی و نشاط جاي آن را مي گيرد. هواي گرد آلود نيز همين تعبير را دارد و هر چه بيشتر غبار و گرد و خاک در چشم و دهانتان در خواب برود تاثير آن بيشتر است. اگر در خواب ببينيد که اتومبيلي رفت و گرد و خاک و غبار حاصله از آن براي شما باقي ماند از دوري کسي اندوهگين مي شويد و يا به خاطر گم کردن چيزي و از دست دادن مالي غصه مي خوريد. اگر در خواب ببينيد اتومبيلي نزديک و بخار و گرد و خاک ايجاد مي کند خبري به شما مي رسد که زياد خوشحال کننده نيست.حال اگر غبار ساکن باشد اين غبار همان تعبيري را دارد که معبران سنتي و کهن ما نوشته اند يعني مالي است اندک و قليل که بدست مي آوريد. ميزان اين پول يا مال بستگي دارد به مقدار غباري که بر آن شيئي نشسته است. اگر در خواب ببينيد که غبار بر سر شما نشسته است و از جهت موقعيت اجتماعي تهديد مي شويد. اگر بر چهره شما نشسته باشد کاري مي کنيد که شما را سرزنش مي کنند و شما شرمنده مي گرديد. اگر بر کفش شما نشسته باشد جائي مي رويد که مناسب شما نيست و پشيماني مي آورد ولي اگر بر اشيا جدا از وجود شما نشسته باشد همان طور که گفته شد مال است و سود و بهره.

تعبیر خواب «غبار» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «غبار» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

2 دیدگاه

  1. سلام وقت بخیر. خواب دیدم رفتم در بالکن خونه مون و هوا پر از غبار و گرد و خاک است ولی هوا در جریان بود حالت سکونی نداشت و همه جا رو تیره میدیدم و بالکن ما هم پوشیده از گردو خاک بود. میشه تعبیرش رو بدونم. ممنون.

  2. سلام من خواب دیدم که در خانه هستیم و مهمان داریم من و دوستم به حیاط میرویم و میبینیم که هوای پاکیزه ناگهان به گرد و غبار نبدیل شد . ما سرعا به خانه میاییم و رو به مهمان ها میگوییم که هوا الوده است . بهد یکی از پسرهای فامیل به ما میگوید واقعا (به صورت مسخره). من هم چشم غره ای به او میروم . بعد من و دوستم به راهپله میرویم که به اتاق من در طبقه ی بالا برویم . که مادرم می اید و میگوید این مهمان هایی که امده اند برای خواستگاری تو امده اند . ما لان میخواهیم صیقه ی محرمیت شما را بخوانیم . تعبیرش چیست؟

نظر خود را بیان کنید