تعبیر خواب ادرار

دیدن ادرار در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن ادرار در خواب چیست؟

ادرار Urine

دیدن بول یا ادرار در خواب دو صورت دارد. یا بیننده خواب خودش ادرار می کند یا می بیند که دیگری ادرار می کند. به هر حال دیدن ادرار در خواب بد نیست

اگر دیدید که خودتان ادرار می کنید از غم فارغ می شوید و ناراحتی هایی که دارید از بین می رود. این با مقدار ادراری که می کنید بستگی مستقیم دارد. هر چه بیشتر ادرار کنید فراغت شما از غم و غصه بیشتر است.

اگر دیدید که دیگری ادرار می کند نیک است. چنانچه شاهد ادرار دیگری بودید خرمی و صفا است هم برای بیننده خواب و هم برای کسی که در خواب دیده اید ادرار می کند.

اگر دیدید دیگری ادرار می کند و ادرار او لباس شما را ملوث و آلوده کرده از او مختصر آزردگی خاطر پیدا می کنید که رفع می شود.

چنانچه ببینید که ادرار می کنید و ادرار شما به لباس و پا و کفش شما می ریزد به نعمت و رفاه آمیخته به خرمی و شادی می رسید و بسیار نیکو است.

☺ تعبیر خواب «ادرار» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ادرار» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

86 دیدگاه

 1. سانا در 1399/08/21در10:02 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم همسرم درباغی پر از درختان میوه که خیلی اون درختها بلند هم بودند بررویشان ادرا می کند خواب من به چه معناست ؟

  • یاسین صداقت در 1399/08/22در11:19 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی دارد و اینکه به معنی بدی نیست و دیدن ادرار دیگری برای شما و آن فرد خیر است و اینکه به معنی رفع غم و وجود شادی و خرمی است.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. Amir در 1399/08/01در12:29 ب.ظ

  سلام من چن شب پیش خواب یکی از بازیگر هارا دیدم و یهو ب شدت ادرار کردم و اینقد سرعتش زیاد یود ک قابل وصف نبود ولی خیلی زود از خاب پریدم خیلی این خاب واسم عجیب بو. میسه بیزحمت تعبیر خوابمو بگید

  • یاسین صداقت در 1399/08/04در9:57 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این معنی است که از غم رهایی پیدا خواهید کرد و خیر است و بلا ازغم از شما دفع خواهد شد.
   سربلندو پیروز باشید.

 3. علی شارلاتان در 1399/08/01در11:10 ق.ظ

  وقتی خواب ادرار کردن میبینیم یعنی تو واقعیت ادرار کردیم.یعنی خواب ادارار کردن وقتی میبینیم یعنی داریم شب ادراری میکنیم؟

  • یاسین صداقت در 1399/08/01در9:43 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب ادرار کردن به معنی رفع غم و ناراحتی است و خوب است و از وجح دیگر اینگونه است که طرف ادرار دارد و خواب ادرار می‌بیند و اگر غیر این بوده برای شما به تعبیر توجه کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. علی در 1399/06/31در7:27 ب.ظ

  سلام .دی شب قبل از نماز صبح .خاب دبدم رفتم برای سرویس عمومی و تعدادی زیادی سرویس بود یکی خالی که داخل رفتم و لباسی دیدم انجا افتاده با چوبی لباس رو ارام کشیدم کنار هنگام کنار کشیدن لباس استینش داخل حفره سرویس بود که مدفو دیدم که چندشم شد و وقطی دیدم شلنگ اب نداره بیرون امدم و برای سرویس دیگر رفتم دیدم خیلی تو صف هستند منصرف و بیرون امدم و از خاز بیدار شدم

  • یاسین صداقت در 1399/07/01در7:45 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما بر این صورت است که دیدن مدفوع خوب است و اینکه نشان بر رها شدن از غم را دارد و بد نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. محمد در 1399/06/30در12:25 ب.ظ

  سلام من یه پسرمجردم درخواب دیدم که درخانه مادربزرگم نشسته بودیم جزعیات کاررویادم نمیادبگذریم خلاصه آقای صداقت یهو دیدم لخت شدم باحوله سفید عورتم وایناپوشیده بود وبدنم خیلی سفیدبودومامان بزرگم راهنماییم کردبرم دوش بگیرم توراه پسرعمه ی من هی میخواست عورت منوببینه من نمیزاشتم بعد که توخونشون رفتم حمومشون انگار چندتاحموم وصل هم عین حموم های عمومی بودتوخونشون که زن های فامیل هم بودن ومن روم نمیشدبرم وخجالت میکشیدم رفت وهربارمیخواستم دوش بگیرم میدیدم این زن های فامیلمون میومدن میرفتن من نمیتونستم دوش بگیرم یادم نمیادآخرش دوش گرفتم نگرفتم درضمن این خواب روبعداذان صبح اینادیدم نمیدونم تعبیرداره نداره خوبه بده ممنون میشم راهنماییم کنید تشکر

  • یاسین صداقت در 1399/07/07در4:34 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما بر این است که شما در حال حاظر به امری مرتکب شده اید که نیاز به پاک شدن از آن عمل را دارد و اینکه از دست کشیدن از آن عمل دو دل هستید و تکلیفتان به قولی با خودتان من شخص نیست. و اما اگر دست بکشید برایتان بسیار بهتر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. سوگلی در 1399/06/10در5:01 ب.ظ

  من دیشب خواب دیدم دستشویی دارم واز فشار زیادی که روم میاد ناراحتم ولی ادرار نمیکنم که یکهو ادرارم میریزه ومن سعی میکنم که اون رو کنترل کنم ولی نمیتونم که ناگهان بدون اراده ی من قطع میشود اما هنوز ادرار دارم و ناراحتم ومیخواهم باز هم ادرار کنم اما چیزی مانعم شده ونمیگذارد ادرار
  کنم.
  انقدر جیغ زدم تا بیدار شدم

  • یاسین صداقت در 1399/06/13در4:28 ب.ظ

   با سلام
   دلیل اول خواب شما می‌تواند به این موضوع اشاره کند که شما در حالت جسمی ادرار قرار گرفته اید و تعبیر خوابتان می‌تواند بر این معنی باشد که نشان بر رهایی از غم است و این که برای از بین مانع که سد شده است بین رهایی شما از آنها احتمالا یک حالت روحی است و اینکه شما خودتان سخت میگیرید و شاید آنها را بزرگ میکنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. ناز گل در 1399/05/26در4:03 ب.ظ

  سلام. مادرم دیشب خواب دیده که خونه خودش بودده ولی ساختمان خونه درست شبیه خونه خواهرم شده دو تا دزد اومدند تو خونه یکی با لباس چهارخانه سفید ویکی با لباس سیاه .دزدی که لباس سیاه تنش بوده روی سر و صورت مادرم ادرار می کنه. به قدری این ادرار زیاد بوده که کل بدن مادرم پر از ادرار دزده میشه ومادرم توی خواب فحش می داده به دزده و می خواسته دزده را بزنه که از خواب جا می پره (البته خواهرم الان مبتلا به بیماری کرونا هستش وچون خونه مادرم شبیه خونه خواهرم شده به هم ربطی داره ) ؟

  • یاسین صداقت در 1399/05/27در7:36 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب مادرتان به این صورت است که مهمان ناخوانده ای از مسیر دور میهمان خانه پدری شما خواهند شد و اینکه به تعبیر دیگر معبران اگر دختر مجرد در خانه پدری دارید نشان بر خواستگار غریبه هم میباشد که از این افراد به مادر شما خیری عظیم و خوب به مادرتان خواهد رسید و اینکه مادرتان را از ناراحتی بیرون خواهند آورد که نیک است و این خیر هم سلامتی خواهرتان را هم می‌تواند شامل شود.
   سربلند و پیروز باشید

 8. زهرا در 1399/04/28در1:43 ق.ظ

  سلام وقت بخير من عصر بود خوابيدم خواب ديدم شريك عاطفيم خونمونه و من روپاش نشسته بودم كه يهو ادرار كردم تعبير چيست؟

  • یاسین صداقت در 1399/05/01در0:21 ق.ظ

   با سلام
   در تعبیر خواب ادرار آمده است که اگر ادرار می کنید از غم فارغ می شوید و ناراحتی هایی که دارید از بین می رود. هر چه بیشتر ادرار کنید فراغت شما از غم و غصه بیشتر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. روزبه فردین در 1399/04/21در9:51 ب.ظ

  حقیر در شب یازدهم از برج جولای میلادی! دقیقا نمیدانم!؟دم دمای صبح!؟حدس میزنم بین ساعات۵-۶صبح!خواب دیدم!در حال بول کردن در توالت با فشار هستم!یه وری متوجه شدم!که برادر کوچکتر متاهلم کنار من!در واقع روبرویم درداخل توالت نشسته!!!!!؟؟؟؟ابتدا خجالت کشیدم!تا جلوی بول کردن وادارد گردنم را بگیرم!ولی مجبور شدم!؟جلو دیدگان برادر کوچ متاهلم!به بول گردنم بافشار و بدون خجالت ادامه دهم!!!!!!؟؟؟؟؟برادر کوچک متاهلم در عین حال مثل کودکان نوزاد در حال چهار دست وپا رفتن و بازی کردن کف توالت بود!!!!!!!!؟؟؟؟ممکن است تعبیرش را به روشنی بیان فرمائید!!!!!؟؟؟؟

  • یاسین صداقت در 1399/04/22در1:13 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما از غم و ناراحتی که هستید رهایی پیدا خواهید کرد به گفته معبران غربی مدفوع را به پول تعبیر کرده اند و میتواند بر این تعبیرم باشد که گؤلی به دست خواهید اورو و شما و برادرتان از آن استفاده خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 10. مليحه جوانمرد در 1399/04/19در8:42 ق.ظ

  سلام
  من خواب ديدم روي يه صندلي تو يه جايي شبيه به كتابخانه ادرار كردم و دوست و راهنماي مسائل ماليم كه آقا هم هست ادرار من رو ديد و من تو خواب دو بار ادرار كردم توي دو جا و ايشون دو بار ادرار من رو ديد و من گفتم واي متوجه شد من ادرار كردم و مقدار ادرار زياد بود تا جايي ك جلوي پاش رفت
  ممنون ميشم تعبيرشو بگين .سپاس

  • یاسین صداقت در 1399/04/19در9:32 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب ادرار اگر دیدید که خودتان ادرار می کنید از غم فارغ می شوید و ناراحتی هایی که دارید از بین می رود. این با مقدار ادراری که می کنید بستگی مستقیم دارد. هر چه بیشتر ادرار کنید فراغت شما از غم و غصه بیشتر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. مریم در 1399/04/10در10:41 ق.ظ

  سلام ممنون میشم تعبیر خوابم رو بهم بگین چون خیلی برام عجیب بود.
  خواب دیدم همراه عده ای داریم از یه کوه خیلی سرسبز و زیبا بالا میریم ک بین این آدما پدر و مادرم و چندتا از دوستام هم بودن.
  بین راه چند تا میمون جلومون اومدن و شروع کردن به ما و مخصوصا من ادرار کردن و من هرچقدر فرار میکردم باز بهم ادرار میکردن. اونقدر بهم ادرار کردن ک از تموم لباسام و موهام ادرار میچکید.
  بعد یه عده ک لباس فرم پوشیده بودن به کمک ما اومدن و میمونا رو فراری دادن.
  من از پدرم سوییچ ماشینو گرفتم ک برم پایین و لباس هامو عوض کنم و بعد چون تنها بودم دیگه انگار نمیتونستم از کوه بالا برم.

  • یاسین صداقت در 1399/04/21در9:02 ب.ظ

   باسلام
   این خواب از جهاتی برای شما خیر است و باید بدانید که در تعبیر خواب میمون امده است که نشان از دشمنی بسیار سمج دارد و در اینجا هم به همین معنا است و باید بدانید ممکن است تعبیر خوابتان به این شکل باشد که شما به واسطه ی مشکلی که با شخصی و یا اشخاصی پیدا خواهید کرد از انها رنجور خواهید شد و خواهید فهمید که دشمنان شما هستند و دیگری سبب خواهد شد که از آن ها خلاص شوید و این برای شما بسیار نیکو است.
   سربلند و پیروز باشید

 12. حوا در 1399/04/08در12:09 ب.ظ

  با سلام. من چند روز پیش خواب دیدم که در بلواری که جلو منزل پدر شوهرم است نشسته بودیم و من شروع کردم به ادرار کردن به روی زمین انگار گه شیر آب باز کرده باشی هم شدت و هم میزان ادرار خیلی خیلی زیاد بود و رنگ آن هم شفاف و مثل آب بود .ممنون میشم تعبیرکنید.

  • یاسین صداقت در 1399/04/20در8:21 ب.ظ

   با سلام
   این خواب برای شما بسیار خیر است و نشان از ان دارد که شما به واسطه ی ایشان از غم و ناراحتی که ممکن است به ان دچار باشید رهایی خواهید یافت
   سربلند و پیروز باشید

 13. Bahar در 1399/04/07در5:38 ب.ظ

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم که یه بچه نوزاده کنار باغچه حیاطه نه خانوادهرو میشناسم نه خودش بچه پسر بود مادر بچه تو حیاط بچه نوزاد رومیخواست بشوره برای یکاری بچه نوزاد داد با من و بعدش بچه شروع کرد ادرار کردن اینقدر ادرار زیاد کرد که تو باغچه و کل لباس من ریخت وازخواب بیدار شدم

  والا از مادرم پرسیدم میگه خواب ادار یعنی رسیدن پولی بدستت ایا درسته من لطفا جواب سریع میخوام بدونم چندروزه خواب خوراک ندارم

  • یاسین صداقت در 1399/04/19در3:23 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر دیدن بول یا ادرار در خواب دو صورت دارد. یا بیننده خواب خودش ادرار می کند یا می بیند که دیگری ادرار می کند. به هر حال دیدن ادرار در خواب بد نیست
   اگر دیدید که خودتان ادرار می کنید از غم فارغ می شوید و ناراحتی هایی که دارید از بین می رود. این با مقدار ادراری که می کنید بستگی مستقیم دارد. هر چه بیشتر ادرار کنید فراغت شما از غم و غصه بیشتر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. ترانه در 1399/03/29در2:04 ق.ظ

  سلام میبخشید من خواب دیدم جلوی آینه خودم رو دیدم با موهای تا سر شونه و رنگ و مش کرده بودم
  یعنی تیکه های نسبتا زیادی از موهام باوند بود و تیکه های دیگه مشکی و رنگ طبیعی موهام
  و خودم رو توی آینه نگاه که میکردم تعجب و البته شگفت زده بودم که چرا موهام این رنگی شده
  ممنون میشم اگر تعبیر اینرو بهم بگین

  • یاسین صداقت در 1399/04/02در1:28 ب.ظ

   با سلام و عرض پوزش خوابتان را باید در قسمت مو ثبت کنید .
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که احتمالا شما در مورد رنگ مویتان در حال تصمیم به تغیر و کارهای ارایش مو هستید و اینکه حس خواب شما میتواند تعبیر خواب شما باشد و اینکه احتمالا کاری را انجام خواهید داد که از نتیجه ان متعجب خواهید شد یا به خوب یا به بد .
   سربلند و پیروز باشید .

 15. مریم سادات در 1399/03/19در11:51 ب.ظ

  سلاام.
  33سالمه. اما دو شب پیش خواب دیدم تو دبیرستان با بچه ها و معلم ها و مدیر هستم.و قراره یک زنون مهم بدیم. من تو سرویس بهداشتی داشتم مرتب میکردم خودم رو که برم تو سالن سر جام بشینم.
  یکهو یکی از دوستام اومد داخل.( الان یادم نیست کی بود. اما از دیدنش خوشحال شده بودم.) بهش گفتم تو آماده ای؟
  نشست روی صندلی و یکهو دیدم پرفشار داره روم ادرار می‌کنه. بسمت بالا و روی سرم می‌ریزه. هرچقدر گفتم این چکاری! بس کن دختر. گوش نمی‌کرد و می‌خندید. درو باز کردم، و اومدم بیرون مدیر رو صدا زدم.اون هم اومد دنبالم و همینطور روم ادرار میکرد. هرچ گفتم بس کن.‌گوش نمی‌کرد. تا بخاطر داد زدن و کمک خواستن،از خواب پریدم.

  میشه راهنماییم کنید، معناش چیه؟! از خواب ک بیدار شدم خیلی ترسیدم. نکنه قراره اتفاق ناخوشایند بیافتد.. ترسیدم و سراغ تعبیر خواب نرفتم. تا امروز

  • یاسین صداقت در 1399/03/21در6:28 ب.ظ

   با سلام
   دیدن بول یا ادرار در خواب دو صورت دارد. یا بیننده خواب خودش ادرار می کند یا می بیند که دیگری ادرار می کند. به هر حال دیدن ادرار در خواب بد نیست…
   اگر دیدید که خودتان ادرار می کنید از غم فارغ می شوید و ناراحتی هایی که دارید از بین می رود. این با مقدار ادراری که می کنید بستگی مستقیم دارد. هر چه بیشتر ادرار کنید فراغت شما از غم و غصه بیشتر است.
   اگر دیدید که دیگری ادرار می کند نیک است. چنانچه شاهد ادرار دیگری بودید خرمی و صفا است هم برای بیننده خواب و هم برای کسی که در خواب دیده اید ادرار می کند.
   اگر دیدید دیگری ادرار می کند و ادرار او لباس شما را ملوث و آلوده کرده از او مختصر آزردگی خاطر پیدا می کنید که رفع می شود.
   و جای نگرانی نیست به ان علت که خواب شما نشان بر ناراحتی و کدورتی است که از ان شخص به دل خواهید گرفت و اینکه ان شخص را نمیشناسید میتواند از شخص غریبه ای باشد که شما را می ازارد .
   سربلند و پیروز باشید .

 16. ترانه در 1399/03/18در9:10 ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر من خواب دیدم که دوتا خانم های فامیل روی فرش خونه اقوام خودشون ادرار میکردن و منم شاهد ادرار کردنشون بودم
  ممنون میشم تعبیرش رو بهم بگید

  • یاسین صداقت در 1399/03/20در12:17 ب.ظ

   با سلام
   اگر دیدید که دیگری ادرار می کند نیک است. چنانچه شاهد ادرار دیگری بودید خرمی و صفا است هم برای بیننده خواب و هم برای کسی که در خواب دیده اید ادرار می کند.
   اگر دیدید دیگری ادرار می کند و ادرار او لباس شما را ملوث و آلوده کرده از او مختصر آزردگی خاطر پیدا می کنید که رفع می شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 17. فرشته در 1399/03/15در9:45 ق.ظ

  سلام خسته نباشین
  من در واقعیت باردار هستم و در خواب هم دیدم که کودکم که پسر است از درون شکم من به بیرون ادرار میکتد…
  تعبیر خوابم را میخواستم با تشکر

  • یاسین صداقت در 1399/03/18در7:11 ب.ظ

   با سلام
   خواب شما به علت بارداربودنتان بسیار طبیعی است واینکه خوابتان می‌تواند بر این تعبیر باشد که احتمالا زایمانتان زود تر از موعدتان باشد و استرس نداشته باشید. مراقب خوتان باشید که انشالله به خیر فرزندتان را در اغوش بگیرید.
   سربلند و پیروز باشید.

 18. محمد قزوینی(علیخانی) در 1399/03/01در11:48 ب.ظ

  سلام من چند شب پیش خواب دیدم که ادرارم با فشار زیاد و حجم زیاد خارج میشه و منم بازیم گرفت داشتم اطرافم رو خیس میکردم.چند لحظه مکث کردم دوباره با همون فشار و حجم یی دیگ رو پر کردم تعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت در 1399/03/09در6:47 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که این خواب بر اساس گفته ی معبرین نشان از رهایی از مشکلاتی است و بدانید که انشالله که برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 19. طیبه در 1399/02/23در9:24 ق.ظ

  سلام خواب دیدم که موقع ادرار یه چیزی مثل ژله اما به شکل جنین بیرون اومد دخترم اونو له کرد ازش خورد بعد من رفتم پای درخت نخل بقیه ادرارمو بریزم ادرارم خیلی زیاد بود

  • یاسین صداقت در 1399/02/23در5:05 ب.ظ

   با سلام
   خواب شما به این معنی نعبیر خواهد شد که شما از غم و ناراحتی به سر میبرید و اینکه شما در یک مشلی هستید که احتمالا به دخترتان مربوط است و اینکه به همان قدر که از خودتان دفع ادرار مشاهده کرده اید از غم و ناراحتی خارج خواهید شد و اینکه مشکالتان قابل حل خواهد بود و این که به گفته معبران نشان از مال دارد که میتواند شما را خوشحال کند و این که شما درخت نخل دیده اید محتمل است که مالی حلال و با خیر و برکت به شما برسد .
   سربلند و پیروز باشید .

 20. گندم در 1399/02/16در7:41 ق.ظ

  سلام وارادت من خواب دیدم مادرم که فوت کرده در رختخواب خودش ادرارکرده وازین مسئله ناراحت است ومن دارم بهش میگویم که مهم نیست و نگران نباشد
  بعد از شلختگی لباسش مثلا آستینش شاکی بود نمیدونم دقیقا و لی انگار در خواب ناراحت بود ومن داشتم دلداریش میدادم
  تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت در 1399/02/22در9:09 ق.ظ

   با سلام
   ناراحتی ایشان نشان از فهم ما از واقعیت دارد و در تبعیر خواب بی تاثیر است و باید بدانید که برای این خواب همان تعبیر ادرار کردن صحیح است و به این معناست که ایشان از رنج و ناراحتی رهایی یافته اند و خبر است.
   برای ایشان خیرات دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 21. یاسمن در 1399/02/15در1:46 ب.ظ

  سلام. من خواب دیدم در منزل پدربزرگ پدریم (ایشون در واقعیت ۲۵ سال پیش فوت کرده و منزلشون دیگه وجود نداره) منتظر مادربزرگ مادریم (ایشون ۷ ماه پیش فوت کرده) هستم که از سر کار برگرده و تنها موندم. دو روز طول کشید تا بیاد. توی این دو روز من به سختی خودم را کنترل کردم که دستشویی نرم و در آخر روی فرش ادرار کردم. میزان ادرارم به شکل غیرطبیعی زیاد بود ولی لباس هام اصلا آلوده نشد. همون لحظه مادربزرگم اومد و گفت من خیلی گرسنه ام و من گفتم میدونی چقدر منتظر بودم بیای، همه برنج ها را خوردم و فقط خورشت مونده. بعد هم نگران بودم که بخواد غذا بخوره روی اون قسمت فرش نشینه و نمیدونستم چی کار کنم. ممنون میشم تعبیرش را بگید.

  • یاسین صداقت در 1399/02/20در9:06 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر این خواب تا حدود زیادی خیر است و باید عرض کنم اشاره ای در این خواب موجود است که نشانه از جایگاه هردوی ان دو عزیز را دارد که اشاره ای به تشابه جایگاهشان دارد.
   از طرف دیگر در تعبیر خواب ادرار کردن هم باید بدانید که به معنای رهایی از رنج و غم است و در اینجا هم همینطور است و هرچه هم حجم ان زیاد باشد نشان از بیشتر بودن این موضوع دارد.
   اما در اخر اینکه شما برای ایشان غذایی نگذاشته اید و ایشان گرسنه بوده اند را باید کمی جدی گرفت زیرا ممکن است ایشان به کمکی از سمت شما نیاز داشته باشند و پس از ان باشد که ان رهایی به شما برسد.
   برای ایشان خیرات دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 22. کبری ستوده در 1399/02/13در11:18 ق.ظ

  خواب دیدم که در حیاط ادار کردم و ادرارم خیلی فواره ای بود تا مسیری زیادی رفت و برگشت به صورتم‌پاشید .البته یه عده هم اونجا بودن

  • یاسین صداقت در 1399/02/17در10:48 ق.ظ

   با سلام
   این خواب بسیار خیر است و همانگونه که درمتن بالا نیر خوانده اید به این معنا خواهد بودکه نه تنها شما از غم رهایی خواهید یافت بلکه برای شما نعمت و خیری هم در راه است.
   سربلند و پیروز باشید

 23. سیما در 1399/01/26در11:47 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم از همسرم که قهربودم وجدا هستم منو به یک هتل دعوت کرده وقتی جواب رد به خواسته اش دادم ومی خواستم برم روی سرم ادرار کرد که سرم به شدت سوخت ودرد گرفت ومن بلافاصله شروع به شستن با آب کردم.
  لطفا تعبیرش را بفرمایید

  • یاسین صداقت در 1399/01/27در10:40 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب ادرار برای شما نیک است. چنانچه شاهد ادرار دیگری بودید خرمی و صفا است هم برای بیننده خواب و هم برای کسی که در خواب دیده اید ادرار می کند.
   اگر دیدید دیگری ادرار می کند و ادرار او سر صورت شما را ملوث و آلوده کرده از او مختصر آزردگی خاطر پیدا می کنید که رفع می شود.

 24. یاسین صداقت در 1399/01/21در3:46 ب.ظ

  با سلام
  تعبیرخواب ادرا بد نیست و اگر خواب بیننده ادرار در ظرفی می کند فرزندی پیدا می کند عالم و دانا که به فرزانگی می رسد.و نشان بر رهایی از غم و غصه دارد .و هر چه میزان ادرار بیشتر باشد رهایی از غم بیشتر است.
  سربلند و پیروز باشید

 25. سیدباقر در 1399/01/09در6:38 ق.ظ

  سلام علیکم
  درخواب پدرم رادیدم درحالی که درنوبت دستشویی بود وقتی میخواست ادرارکند روی صندلینشست وکسالت داشت ظرف رازیرپایش گرفتم که ادرارکند ادرارش به بدنم واطراف پاشید ویک قطره هم روی زبانم ادرارش بسیارزیادبود به نحوی که ظرف پرشد واطراف خیس شد وباز بلند شد ودرحال ادرارکردن ازمادورشد
  سپاس

  • یاسین صداقت در 1399/01/11در8:24 ق.ظ

   با سلام
   این خواب تعبیری کلی دارد که خیر است.
   اما در جزییات ان باید گفت که ایشان (پدرتان) انسانی خیر است و به اشخاص مختلفی میتواند خیر برساند و در اینجا هم صف به معنای همان تعدد اشخاص است ولی بدانید که از ایشان به شما خیری و نیکویی خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 26. Zhra در 1398/10/14در0:18 ق.ظ

  سلام خواب دیدم چندروز پیشتقریبا پنجم ماه بود ی پسر ده یا دوازده ساله داره ادرارمیکنه ی دفه روصورت منم پاشیده منم دعواش کردم تعبیرش چیه؟؟

  • زهره در 1398/10/30در8:19 ق.ظ

   منم خوابی مثل خواب شمارودیدم احتمالاباردارنیستی؟

 27. مسعود در 1397/11/11در1:26 ب.ظ

  خواب دیدم روبه روی ظریح امام رضا روی یه سنگ کمی ادرار کردم و بارانی میومدو ادرارم رو پاک میکرد

 28. مسلم در 1397/10/18در2:13 ب.ظ

  خخخخ یوسف نبی میگه خواب باطله چون خوردی مست شدی

 29. مسعود در 1397/08/23در9:15 ق.ظ

  خواب دیدم برادرم مریض بود من ایشان را به دکتر بردم اونجا ادرار داشت رفت تو یه حیاط بود نشست ادرار کنه وقتی از جا پا شد هنوز داشت ادرار میکرد و فوران کرد بر سر و لباس من .و من به او گفتم ببین منا نجس کردی .لطف کنید تعبیر کنید

 30. شهرزاد در 1397/08/09در12:49 ب.ظ

  ادرار کردن مرده چه تعبیری دارد

 31. محمد در 1397/07/22در8:01 ق.ظ

  خواب دیدم ادرار کردم داخل ادرار تیکه ای سنگ یا چیز دیگری سفیدرنگ همراه ادرار بود لطفا تعبیرش چیه ممنون

 32. لطف الله در 1397/07/17در5:26 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم که در توالت مدرسه میروم ولی بسته است بعد پیش دروازه توالت بسته ادرار میکنم ولی ناگهان متوجه شدم الت مردان در سوراخ قفل توالت آوزان است، آرام درکار قفل شده را باز کردم وقتی جهت ادرار را تغییر دادم داخل توالت آدمی نامعلوم روی من ادرار کرد بعد من ترسیدم دویدم به سمت کلاس در وسط راه دختر کوچک هفت هشت سال با لباس سفید دیدم و از خواب پریدم. لطفا میشه تعبیر اش را بیان کنید.

  • mahdi در 1398/02/07در7:51 ق.ظ

   لعنتی میمونه فیلم ترسناک…‍♂️

  • حمید در 1398/03/13در10:42 ق.ظ

   این یه سکانس از فیلم واکینگ دِد هست

 33. momo در 1397/07/13در4:06 ق.ظ

  سلام.من خواب دیدم با شدت دارم ادرار میکنم اونهم خیلی طولانی این خواب رو هر چند سال یکبار میبینم شاید هر چهار و پنج سال یکبار. و در واقع خودمم از خواب بعدش بیدارم میشم خیس شده هستم.این برام جای سوال داره الن این پیام رو ساعت چهار صبح این خواب دیدم دارم برای ما میفرستم

 34. شکلات در 1397/06/24در1:16 ب.ظ

  ادرار خونی تعبیرش چیه؟

 35. ابراهیم در 1397/05/21در11:13 ق.ظ

  سلام من یه خواب دیدم که نتونستم معنیش رو بفهمم
  خوابم رو شب 28 تم که خوابیدم دیدم .
  دو قسمت بود ولی بینش از خواب بیدار نشدم
  اول خواب دیدم تو یه اتوبوس نشستم و از فشار مجبور شدم ادرار کنم و گرفتم به دیوار کنار اتوبوس و ادرار کردم اونجا 2 نفر هم بودن ولی واکنششون زیاد منفی نبود .خیلی هم ادرار کردم .بعد با تاخیر نمیدونم ادامه همون ادار بود یا نه ولی دیدم بعد از ادرارم وایسادم سره پا و التم رو تگاه کردم 2 تا سر داشت از سر سمت چپی بعد ادرار کمی خون اومد خیلی کم
  ممنون میشم تعبیرش رو بهم بگین

 36. مائده در 1397/05/15در7:05 ق.ظ

  دمن دیدم که ادرار خود را در ظرفی ریخته بود و قصد داشتم بگویم این آب است و جبور شدم از آن بنوشم اما توی دهان نگه داشتم و بلع نداشتم.فک میکنم یه کوچولو داشت یرفت تو حلقم که تف کردم.

 37. منا در 1397/04/07در3:38 ب.ظ

  سلام همسرم خواب دیدن ک خواهر بنده در بطری ادرار میکنه و همسرم ب اشباه ادرار را خوردند

 38. منیره در 1397/04/03در10:13 ق.ظ

  با سلام … من خواب دیدم که ادرار میکنم ولی وقتی ادرارم در حال تمام شدن هست مقداریش روی لباس و سر و صورت من میریزد و من مجبور میشوم که با آب آنرا بشورم

 39. داوود در 1397/03/18در9:39 ق.ظ

  سلام وقت بخیر.اگه یکی از نوزادان فامیل که شما علاقه بسیاری به او دارید و در خانه شما هست و درحالی که در آغوش شما باشه و روی شما ادرار کنه و این ادرار به زمین خانه شما هم نفوذ کنه تعبیر خوبی داره یا خیر.

 40. مریم در 1397/02/13در7:52 ق.ظ

  سلام من امروز صبح تو خواب در حالت ادرار بیدار شدم ولی تو بیداری هم ادرارم ادامه داشت نمیدونم تعبیرش چیه

  • مسلم در 1397/10/18در2:15 ب.ظ

   شما مشکل کنترل ادرار دارید

  • ali در 1398/01/28در12:28 ب.ظ

   شما زیاد هندونه خوردید شب قبلش

 41. مريم در 1397/01/21در1:41 ق.ظ

  سلام خسته نباشيد
  مادرم تو خواب پدر بيامرزم را ديد كه ازش پول ميگيره ولي همون لحظه يه مرد ناشناس مياد و سريع پول ها را ميگيره و مرد ناشناس هم از ترس زيادي بر روي پول ها إدرار مي كنه
  لطف ميكنيد تعبير خواب مادرم را بفرماييد .
  با تشكر
  مريم

 42. باران در 1396/11/27در9:02 ق.ظ

  خواب دیدم در یک روستایی هستم و داخل یک خونه قدیمی میشم که انگار فط تو خواب اون خونه رو میشناسم که قبلا بک فروشگاه کوچک بوده و داخلش که میرم خاطم میاد که ازونجا رفتن و خونه متروک شده و ترسناک و من تو خونه گیر میکنم و تقریبا در ها رو لگد میزنم که برم بیرون و همی حین میبینم یه میمون قهوه ای پررنگ چشم درشت مشکی آویزوون پنره س و نمیذاره من برم و من دست به هر کاری میزنم تا ازون مخمصه نجات پیدا کنم و راه رو گم میکنم تو خونه و اون میمون هر جا میرم میاد و نمیذاره برم اما بالخرهه در رو میشکونم از خونه میام بیرون و تو حیط دوباره میمون کنارمه و من با ابزاری مثه چوبی .. باهاش بازی میکنم گولش بزنم تا فرار کنم و اون شروع میکنه به ادرار کردن و روی من هم میپاشه و بالاخره به هر ضرب و زوری بود فرار کردم و خیلی اعصابم خورد بود و ازونور خوشحال از نجات پیدا کردن تعبیرش چیه واقعا ؟؟ لازم به ذکره که شب قبل با مادرم سر موضوع مالی بحث و دعوا داشتم، ممنون میشم بفرمایید

  • مسلم در 1397/10/18در2:18 ب.ظ

   اون میمون اخلاق ورفتار شما بوده وشما از اخلاق بد خودتون فرار میکنید خوبه شبا کمتر غذا بخور بخواب

 43. پریسا در 1396/09/25در1:12 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم پسر دو ساله ام مرده جنازه ش مدت سه روز گوشه خونه مادربزرگم که فوت کرده گذاشته بود بعد از آن دفنش کردیم بعد از چند روز مجدد نبش قبر کردیم(نمیدونم چرا)روی قبرش پر از کف بود همینکه بیرونش آوردیم چشم باز کرد و به مقدار زیادی ادرار کرد. لطفا تعبیرش را هرچه سریعتر واسم ارسال کنید ممنونم.

 44. مجتبی در 1396/09/06در9:06 ب.ظ

  سلام من در دو مرحله و چند روز پیش سوال کردم از چه راهی باید به جوابم برسم

 45. مجتبی در 1396/09/06در0:46 ق.ظ

  سلام
  من خواب دیدم از دست کودکی به حالت شیطنت فرار میکنم وبه اتاقی میروم ولی کودک به زور در راباز میکندوازلایدر به شکل سه شعبه به صورت و دهان من بافشار بسیار قوی ادرار میکند.لطفا تعبیر خوابم را زود بدهید ممنونم

 46. مجتبی در 1396/09/05در10:25 ق.ظ

  باسلام. پسر بچه ای دنبال من کرده و بعد از فرار از ایشان در رابه زور باز کرده و بر صورت من به صورت سه شاخه ادرار زیادی کرده.لطفا راهنمایی

 47. reza azimzadeh در 1396/05/22در4:01 ب.ظ

  سلام خسته نباشی تعبیر ادرا بافشارقوی درحمام چی

 48. ایسا در 1396/04/26در1:24 ق.ظ

  سلام .خواب دیدم نوزاد دختری بدنیا آوردم و اونو دادن دستم که متوجه شدم انقدر ادرار کرده ک تمام لباساش خیس شدن ،وقتی داشتم عوض میکردم متوجه شدم که باهام صحبت میکرد خیلی هم تپل بود..

 49. مونا در 1396/03/12در12:03 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم که خودم را در خواب خیس کرده ام ومادرم اومده بود بالای سرم ونازونوازشم میکرد

 50. سیدمهدی در 1395/10/27در7:06 ق.ظ

  سلام.بنده خواب دیدم تو دستشویی هستم و بافشار زیاد دارم ادار میکنم داخل چاه دستشویی ولی چند نفر هم کنارم هستن و سعی میکردم کسی عورتمو نبینه ولی برام عادی بود .تعبییرش چیه ممنونم..

 51. رويا ن در 1395/10/06در8:31 ق.ظ

  سلام خواب ديدم شوهرم تو خونه ادرار كرد كه با فشار و مقدار ادرار زياد بود و تمام وسايل اتاق كثيف شد ومن ناراحت بودم كه چطور اتاق رو تميز كنم

 52. امی حسین در 1395/09/22در11:23 ب.ظ

  سلام خواب دیدم در عروسی پسر همسایه شرکت کرده ام البته بصورت میهمانی بود وهیچ سر صدا وبزن بکوبی در کار نبود درضمن موقع کشیدن سفرهشام که من هم درحال کمک کردن بودم که از خواب پریدم لطفا تعبیر انرا بگویید با تشکر از شما

 53. فرهاد در 1395/05/12در4:27 ب.ظ

  سلام خواب دیدم که پدرم دور تا دور خونه ادرار میکند و پدر بزرگم که ده سال پیش فوت کرده گفت بیا ببین بابات داره تو خونه ادرار میکند
  (پدر من سرطان کبد داره و دکترها ازش قطع امید کردند و فقط به خدا توسل کردم چون گفتن فقط شفا میتونه کمک بابات کنه)
  لطفا اگه ميشه تعبیر این خواب رو برام بفرستید به جیمیلم
  ممنون

 54. تارا در 1395/05/09در8:28 ق.ظ

  سلام
  خواب دیدم پسر بچه کوچکی از فامیل در رختخواب هست اداره میکند به لباس من مخصوصا شلوارم ریخته میشه .

 55. reza در 1392/09/23در10:16 ب.ظ

  thanks for your site.

نظر خود را بیان کنید