تعبیر خواب کوسه

دیدن کوسه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کوسه در خواب چیست؟

دیدن کوسه در خواب

کوسه در رویاهای ما نوعا دشمنی است که تا به سراغش نروید و به حریم او نزدیک نشوید خطری ایجاد نمی کند.

چنانچه در خواب خود را با کوسه ای رو به رو ببینید با دشمنی مواجه می شوید.

اگر کوسه به شما حمله کرد و آسیب رساند خوب نیست ولی اگر گریختید امنیت حاصل می کنید.

اگر فقط ترسیدید زیان می بینید. اگر کوسه را کشتید بر دشمن پیروز می شوید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب دریا | تعبیر خواب ماهی

☺ تعبیر خواب «کوسه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کوسه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

41 دیدگاه

 1. Hani

  سلام.من الان خواب دیدم که توی خشکی جایی که انسان های دیگه هم بودن و مثل پیک نیک دوره هم نشسته بودن تعداد زیادی کوسه کوچیک بود که حرف میزدن هیچ خطری هم نداشتن و قرار بود انسان ها اونا رو بخورن.من رد شدم اون طرف تر هم همینطور بود ولی یکیشون بزرگتر بود اونم حرف میزد باهام منم ترس خاصی نداشتم ازش ولی احساس میکردم میخواد منو بخوره چون تو خشکی بود سرعتش کم بود ترس نداشتم اخرشم هیچکار نشد. از خواب بیدار شدم.تعبیر کوسه سخن گو و بی خطر چی میشه؟هیجا نبود میشه بگین؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خوابی که دیده اید ممکن است به این معنا باشد که در اینده نه چندان دور باید بسیار اگاه باشید که دشمنی که دارید و خودتان هم می دانید نباید به او نزدیک شوید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. مطهره یزدانی

  سلام و وقت بخیر،من خواب دیدم که در یک مکان نمایشی هستم که در ان حیوانات دریایی گوشتخوار مثل کوسه و نهنگ هستند و فقط من میترسیدم و بیقیه خیلی عادی تشویق میکردند،درنهایت هم قرار بود که برای تفریح با دوستام بپریم تو اب اما چون من میترسیدم دوست دیگمو انداختن جلو و اون پرید تو اب سعی کردم کمکش کنم ولی شد اونم بهم خیلی غمگین نگاه کرد و گفت بیخیال بعدش اب قرمز شد
  تعبیرش این خواب چیه ممنون میشم بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خوابی که دیده اید ممکن است به این معنا باشد که در اینده باید بسیار اگاه باشید که اولا به کسی که برای شما خیر نیست نزدیک نشوید و از طرف دیگر بسیار آگاه باشید که سبب نشوید دیگری تاوان اشتباه شما را بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. سحر

  سلام من خواب دیدم یه کوسه ای که به شدت زخمی شده نزدیک من میاد تنها کسی که نزدیک ساحل بود من بودم همه وحشت کردن اما من نه دستم و روش کشیدم و آروم کنارم موند انگار یه مدت طولانی گذشت ومن از کوسه مراقبت کردم تا اینکه شکلش مثل قبل شد و به چشمم یه آقایی میومد که گویا دکتر بود و توی بهبودی کوسه همراهم بود . همون موقع یه تعداد از آشنایان که نمیدونم کی بود منو سوار قایق بزرگ کردن تا ببرن وسط دریایی که خیلی مواج بود التماس میکردم که ندیم اون(کوسه)تنها مونده . بعد کلی التماس برگشتم و این کوسه منو سوار خودش میکرد و توی آب میچرخاند. البته رنگ کوسه شبیه رنگ دلفین بود اما شکلش کوسه بود.
  ممنون میشم تعبیرشو بگید .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب کوسه داشتن می تواند به این معنا باشد که شما به نسبت کسی که برای شما خیر نیست و دشمن شماست لطف می کنید که این موضوع سبب خواهد شد که در اینده متضرر شوید و از این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلندو پیروز باشید

 4. امیر مجتبی

  سلام
  خواب دیدم بالای یک گودال آب خونه بزرگی دارم که دورش کارخانه و کویره، سبزه داشت ولی سبزه خیلی کمی بود
  داخل خونه آب زلالی بود که با دوستام آب بازی کردیم
  آب گودال گل آلود بود و چند تا کوسه آرام داخل این آب بودن که فقط من قسمت بالای کوسه رو دیدم
  موبایل من و همسرم داخل آب افتاد، ته آب نرفت، بلافاصله برش داشتم و از آب در اومدم، فقط پاهام آب رو لمس کرد
  ممنون میشم بگید تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به تعبیر خواب کوسه و تعبیر خواب موبایل می تواند نشانه ای از ان باشد که در اینده به واسطه ی خودتان که به چیزی که نباید نزدیک می شوید رابطه خودتان به دست دیگری دچار مشکل شود اما قابل حل است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. حسینی

  سلام و خداقوت
  بنده خواب دیدم چند نفر در خشکی یک کوسه سفید و بزرگ را می کشند البته انگار برایشان کشتن این کوسه بسیار ساده بود چرا که با لبخند این کار را انجام میدادن
  نوبت به من رسید من آماده شدم تا کوسه را بکشم این لحظه بود که از خواب پریدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب کشتن کوسه به خیر آمده است و ممکن است به این معنا باشد که در اینده برای شما موقعیتی پیش بیاید که کسی که دشمن شماست را از بین ببرید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. زهرا

  سلام . من خواب دیدم سوار تخته هستیم رو آب دریا چند نفر بودیم ک کوسه کنار ما رد میشد من دست کشیدم ب پشت کوسه اینقدر نزدیک بود ک دستم رسید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دیدن کوسه در دریا می توانند به این معنا باشد که شما باید بسیار نسبت به رفتارهای خود دقیق باشید تا کاری را که خیر نیست را انجام ندهید و به سمت کارهای پر مخاطره نروید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. رقیه

  سلام خواب دیدم چند نفر منو گرفتن انگار گروگان منم برای اینکه دستشون بهم نرسه میرم تو استخرشون ک ی کوسه توشه جالب اینجا بود کوسهه بامن کاری نداشت
  ولی اون آدما کوسه رو با ی دستگاهی بلند کردن بردن تو اون یکی استخر ک تو این استخر آبشو خالی کنن منو بگیرن اخراشم انگاری هم منو تو اون استخرخالی بسته بودن هم کوسه رو لای دستگاها بدون آب گیر انداخته بودن البته کوسه هم هنوز زنده بود انگاری بعد
  ی لوله های کلفت آب اونجا بود ک نباید سوراخ میشد چون من دستام ب کفه استخر با ی زنجیری چیزی بسته بودن ولی اون ابه ترکید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس انچه که دیده اید می تواند به این معنا باشد که بیشتر به معنای کابوسی است که دیده اید و از این رو دارای تعبیر نیست و نگران ان نباشیدو بدانید که انشالله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 8. محمد

  من خواب دیدیم یه جای نزدیک لنج بودم با دوستم که یه هو زیر پامو‌ن خالی شد و پریدیم تو آبو و تونستیم از آب بیرون بیابم…
  اما دقیقا زمانی که دوستم پای دومش رو خواست از آب بیرون بکشه یه کوسه پای اونو گاز گرفت که من انگشتمو فرو کردم داخل چشمم و بی جون افتاد و …
  لطفا میشه تعبیر دقیقشو بگید؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب از بین بردن کوسه می تواند برای شما خیر باشد و به این معنا باشد که در اینده دشمنی را از بین خواهید برد و از زندگی خود دور خواهید کرد.
   سربلند و پیروزباشید

 9. Milad

  با سلام
  خواب دیدم بچه کوسه با من رفیق است بیشتر از رفیق مثلا اگه به اون اسیب یرسد به من هم اسیب میرسد یه جور ارتباطی با هم داریم اگه اتفاقی براش بیوفته به من هم می افته به هم وصل هستیم انگار و اصلا دشمنی با هم نداریم به هم اسیبی نمی رسونیم
  تعبیرش چی میشه ممنون میشم کمکم کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعبیر خواب دوستی با کوسه این خواب برای شما خیر نیست و باید بسیار اگاه باشید و ممکن است به این معنا باشد که به دشمن خود بسیار نزدیک شده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 10. سارا

  سلام من خواب دیدم از یک جایی رد میشدم همراه دو همکلاسی قدیمی . از روی یک پل رد میشدیم که زیر تعداد زیادی کوسه ضعیف که سرشان بالا بود داشتند رد می شدند و یکی از آنها دندانش در دندان دیگری بود دهان به دهان کوسه دیگر و تعداد زیادی ادم آنجا بودن من شروع کردم با موبایل فیلم گرفتن که یک نیچه دیدم در وسط کوسه ها داره گریه میکنه باباش آوردش بیرون سالم بود و دوباره انداختش داخل آب و همه ی کوسه ها که دندان ها اشون بهم میزدن دورش جم شدن بجه شروع کرد به گریه شدید و فقط پاش بیرون آب بود باباش پاشو گرفت و نمیتونست نجاتش بده من بچه را از آب بیرون آوردم و یک قسمت کوچکی از پای بچه زخم شده بود و خون می آمد و من سر باباش دادا زدم ببرش دکتر و یکدفعه بیدار شدم تعبیرش چیه ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب میتواند به این معنا باشد که شما در اینده نزدیک باید به دیگری کمک کنید و دریغ نکنید و از این رو برای شما انشالله در اینده خیر خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید

 11. پارسا یوسفی

  من خواب دیدم یکی از اشنایان بعد از رفتن به حرم در چاه افتاد و ان چاه5کوسه داشت یهو اما من دور ایستاده بودم بعد از چاه به طور ناخواسته خارج شدند و روی یک مرد افتادمد اما ان را نخوردند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب ممکن است به این معنا باشد که در اینده به چشمان خود بینید که دشمن دیگری را بشناسید و از این رو می تواند برای شما خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 12. مونا

  سلام خواب دیدم ابر تو آسمون به شکل کوسه سفید در اومده. بعد ناپدید شد.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب ابر می تواند به معنای ارزو ها و خیال های ما باشد و در تعبیر خوا کوسه می تواند به این معنا باشد که در اینده برای اینکه خیال پردازی نکنید باید جلوی خود را بگیرید که پایان خیری ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 13. Ali

  سلام خاب ديدم در حياط خانه هستم و به يك باره دريا بالا اومده و ب همراه خود يك كوسه بزرگ و پنج تا بچه اورده كه مرده بودند تعبير ان چيست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب می تواند به این معنا باشد که در اینده برای شما حتی اگر کاری انجام ندهید دشمنی به سراغتان ممکن است بیاید و از این رو حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید

 14. فاطمه

  سلام صبح بخیر
  من خواب دیدم کوسه بزرگی به سمت من اومد و مرا بلعید ولی بعد از یه مدتی خودم رو زنده تو آب دیدم و نجات پیدا کردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب حمله کوسه می تواند به این معنا باشد که در اینده به واسطه ی رفتار خودتان کاری انجام خواهید داد که سبب می شود به دست دشمنی متضرر شوید اما رفع خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 15. زهره

  من خواب دیدم خواهرم یه کوسه خیلی خیلی سفید وقشنگ دارن ک بزرگ هم هست تو یه استخر.اما اون کوسه خیلی هم اروم و بی خطر بود ..ومن یه کمی هم باهاش بازی کردم..تو دل خودم ترس داشتم اما اون کوسه خیلی اروم و مهربون بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شما می تواند به این معنا باشد که در اینده برای شما موقعیتی ایجاد شود که بتوانید بفهمید که دشمن خانواده ی شما کیست و از این رو خیر است.
   سربلند و پیرو زباشید

 16. مهسا

  سلام
  خواب دیدم کوسه پای یه آدمو از ته کند و داشت خون ریزی میکرد
  منم کلی سعی کردم نزارم از خون ریزی تلف شه پاشو هی میبستم با شال و روسری و هرچی دم دستم داشتم ولی آخرش مرد
  میشه تعبیرشو بگین؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نشان از نیت خیر شما می تواند باشد و به این معناست که شما دراینده برای ان که دیگری را از مشکلی نجات دهید خود را به زحمت خواهید انداخت و این برای شما بسیار خیر و خوب است و نباید از بابت ان نگران باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 17. سعید

  سلام
  من خواب دیدم که با لباس غواصی به دریا میرم و ۱ز دماغ کوسه گوی شیشه ای بیرون میاد که در خواب احساس میکنم چیزی مثل الماس هست بر میدارم و در خواب به تکرار به سراغ کوسه میرم و اینکار رو انجام میدم
  ممنون میشم راهنمایی کنید و بگید تعبیرش چی هست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در این خواب برای شما ممکن است اشاره ای به کوسه نباشد و کوسه در این خواب برای شما نشان از سختی آن کار باشد و از این رو باید بدانید که در این خواب برای شما امده است که با تلاش خود می توانید به چیزی بسیار بزرگ دست یابید.
   سربلند و پیروز باشید

 18. مهران

  سلام خواب دیدم خودم بیرون از آب یه جای بلند ایستادم و دوستام در آب شنامیکردن یهو یه کوسه پیداش شد و بهشون حمله کرد ولی اونا فرارکردن. واز آب اومدن بیرون.ساعت ۵صبح بود ممنون میشم جواب بدید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما امده است که به این معنا می تواند باشد که شما به واسطه ی دوستی با ایشان با کسی آشنا خواهید شد که ممکن است برای شما دشمن شود و این خواب برای شما به همان صورت که در تعبیر بالا هم آمده است می تواند تعبیر شود و بدانید که برای شما خطری ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 19. Morgan

  سلام
  من در خواب دیدم
  با رفیقام دنبال هم میدویم
  و به طرف ساحل نزدیک شدیم
  یکی از رفیقام هم منو دنبال میکرد
  ( به عنوان شوخی و بازی )
  من هم فرار میکردم
  یهو دیدم یه کوسه بزرگ از وسط دریا پیدا شد و حمله کرد به طرف من
  و من با یه حرکت ازش فرار کردم
  ولی اوت رفیقم خواست از کوسه فرار کنه
  و رفت وسط دریا و کوسه به طرز ترسناکی اونو خورد
  همون لحضه من از خواب پریدم
  لطفا معناشو بگید ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند برای شما فقط به صورت ترسی باشد و کابوسی که دیده اید اما در صورتی هم می تواند دارای تعبیر باشد که در ان صورت خیر نیست و نشان از چیرگی دشمنی بر دوست شما دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 20. شیما

  سلام خواب دیدم که کودکی در آب افتاد و کوسه ها و ماهی های بسیار بزرگ و بسیار وحشتناک به او حمله کردند و به طرز وحشتناکی اونو خوردند و دریای ارام تبدیل به یک دریای وحشتناک پر از ماهی ها و موجودات بزرگ ترسناک شدند که همدیگه رو میخوردند.من از دور میدیدم وبا وحشت فرار کردم .معنی این خواب رو میشه بگید.ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نشان از ان می تواند داشته باشد که شما دشمنی دارید که نباید به ان نزدیک شوید که اگر این اتفاق بیفتد سبب تشویش در زندگی شما خواهد شد.
   حتما صدقه بدهید و در روابطتان بسیار دقیق شوید.
   سربلند و پیروز باشید

 21. بنكدار

  سلام خواب ديدم با كوسه ايي كه نيمه تن ان انسان بقيه كوسه است ازدواج كردم اين كوسه پير است از ٧٣ سال دارد خيلي با محبت و مهربان است ولي شراب خوار است من از بوي بدن او و هيبتي كه دارد اصلا خوشم نمي آيد ولي دلم برايش هم مي سوزد و دوست ندارم او رابرنجانم فقط با بهانه هاي مختلفي كه مياورم او را از خود دور ميكنم خواهر شوهر واقعي من هم حضور دارد و به نظر مي رسداز اين وصلت راضي است حتي ما را به خريدن انگشتري بهتر تشويق مي كند من به اومي گويم دفعه اول كه به خواستگاري من آمديد نگفتي يه برادر اينجوري هم داريد گويي اين آدم برادر او بوده يا وانمود مي كرده برادرش است خلاصه من از اين كوسه انسان نما ٣٤ سال كوچكتر بودم ار نظر اعتقادي بهش نمي خوردم چون از من مي خواست با او مشروب بخورم قبول نكردم ولي او هم ديد من نمي خورم اصرار نكرد و به كسي كه شراب آورده بود گفت ببر خانم من شراب نمي خوره ولي من دائم بوي بدن او را حس مي كردم بوي ماهي و نهنگ مي داد و طوري كه او نرنجد شب اول او را از خود دور كردم بعد از خواب پريدم ساعت شش و بيست دقيقه ي صبح بود آيا اين خواب تعبيير دارد؟ممنون مي شم پاسخ دهيد

نظر خود را بیان کنید